شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش و التهاب در واژن

1. hiva_space نوشته است: دوستان من؛حال من خیلی بده! مجددا" برای 100امین بار در ناحیه تناسلی دچار جوش شدم
    مترانیدازول 250 خوردم پماد هیدروکورتیزون و <a>کلوتریمازول</a> زدم اما هیچ فایده نکرده
    موقع ادرار خیلی اذیت میشم،یه ادرار راحت نمیتونم بکنم.ادرار من مستقیم نیست.به طرفین تمایل داره و بیشتر مواقع انگار از چند تا سوراخ ادرار میاد بیرون.چند شاخه است.
    حالم واقعا بده
    من حداقل برای این مشکل(همونطوری که در بالا گفتم) چندین و چندبار دکتر رفتم اما بازم میشه،بهداشت رو هم رعایت میکنم اما نمیدونم چمه؟
    تورو خدا با من همفکری کنید
    چندروزه تمام کارم گریه کردنه!دایم کابوس میبینم که یه مرض لاعلاج گرفتم.فکر میکنم همش که آخرم دچار سرطان میشم.دیگه نمیتونم ازدواج کنم بچه دار شم......
    من باید چه کنم که از شر این معضل خلاص شم؟؟؟

سلام

علاوه بر مجموع صحبت هایی که در مورد شما انجام شده
    یکی دو نکته ی دیگه رو هم این نصف شبی به ذهنم رسیده که براتون می نویسم

- شب ها سعی کنید بدون لباس زیر بخوابید.
    - آلت تناسلی رو بعد از W.C کاملا خشک کنید.
    - اگه اطمینان دارید دستتون خط نمی خوره، در تایم پریود یکی دوبار از تامپون استفاده کنید.

بد نیست یه تست پاپ اسمیر هم در مورد عفونت شما انجام بشه.

2. با سلام.. هیوا خانم. با توجه به اینکه فرمودین خیلی زود تحریک می شین پیشنهاد می کنم بعد هر بار تحریک شدن موضع تناسلی خودتون رو سریع بشورید.. وجود ترشحات ناشی از تحریک می تونه علتی واسه مشکلتون باشه.. شاید نتیجه گرفتید..

3. با سلام

توی مهر ماه، در صفحه ی اول همین تاپیک، راجع به مشکل مادرم سوالاتی پرسیدم. الان ماه ها گذشته، نمی خوام بگم بهتر نشده، نه! اما مساله ی حساسیتش واقعا یه جورایی براش حساسیت زا شده. نمی دونم تشخیص درستی باشه یا نه، اما با دکتر بازی من به این نتیجه رسیدیم که دیگه نزاریم لباس زیر بپوشه. الان 4-5 ماهه که دامن می پوشه بدون لباس زیر. وقتی اینجوریه، همه چی خوبه، هیچ خارش و احساس التهابی نیس، اما یه موقع ها که لباس زیر تنش می کنه، به چند ساعت نمی رسه که پوست ناحیه ی تناسلی ملتهب می شه و به شدت خارش پیدا می کنه
    آیا واقعا دلیل همه ی اینها، حساسیت به لباس زیره؟ بارها لباس زیرشو عوض کردم و از پارچه ها و الیاف مختلف براش تهیه کردم، هر روز لباس زیرشو با بتادین شست و در آفتاب خشک کرد اما باز با پوشیدن لباس زیر، خارش و التهاب رو داره
    یعنی همیشه باید دیگه لباس زیر نپوشه؟ این مساله براش عادی نشده، هر روز شکایت می کنه که من لباس زیر ندارم احساس بی اختیاری ادرار دارم
    می شه راهنمایی کنید؟

یه موضوع دیگه هم راجع به خودمه
    توی ماه، تقریبا یک بار، این مساله پیش می یاد که جوشی مثل تبخال بزرگ روی پوست ناحیه ی تناسلی ام در می یاد، تقریبا به اندازه ی یه عدس و به شدت خیلی زیادی دردناک! اوایل فکر می کردم شاید به خاطر اپیلاسیون ناحیه ی تناسلیه، و شایدم من به موم یا پد یا هر چیز دیگه حساسیت دارم، اما دقیق که شدم متوجه شدم این جوش ها اصلا بعد از اپیلاسیون به وجود نمی یان و مثلا دو هفته بعد از اپیلاسیون یه دونه جوش می زنه روی اون ناحیه
    پماد آلوویر و بتامتازون روش می زنم، بعد از یک روز خوب می شه
    یه وقتا به دلایلی که پماد نمی زنم تا خوب شدن جوش، کلی بدبختی می کشم
    علت این جوش ها چی می تونه باشه؟
    من هر روز حمام می کنم، هر روز لباس زیرم رو عوض می کنم، کف مرطوب حمام نمی شینم، به طور مرتب نه اما معمولا بعد از دستشویی هم خودمو خشک می کنم
    تقریبا دو سه ماهی هست که این مشکل رو دارم
    ممنون می شم راهنمایی کنید

4. با سلام.. هاله خانوم می شه بپرسم دقیقاً کدوم قسمت التشون ملتهب می شه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید