شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

غده خیلی کوچک در آلت تناسلی

1. سلام خدمت همه دوستان
    بنده 27 ساله ومجرد هستم وبه ندرت حالت نعوظ رو تجربه می کنم. حدود 6 ماه پیش وقتی آلت تناسلی بنده به حالت نعوظ درامد، یک قده خیلی کوچک (اندازه یک برنج)در پایین کلاهک آلت تناسلی وزیر پوست خودم مشاهده کردم .که این قده بعد از پایان نعوظ خیلی کوچک تر و غیر قابل لمس شد.بعد از آن هر وقت حالت نعوظ اتفاق می افتاد این قده دیده می شد ولی هر بار بزرگتر از دفعه قبل  البته هیچ دردی ندارد . الان بعد از 6 ماه تغریبا اندازه یک بادام شده ودر حالت غیر نعوظ هم قابل مشاهده ولمس است.اما در حالت نعوظ بخصوص اگر نعوظ طولانی باشد خیلی سفت و بزرگتر به نظر میرسد .انگار رگهای اطراف آلت تناسلی بنده  در هم پیچیده و کلفت شده و خون داخلش جمع میشه . میخواستم از آقای دکتر بپرسم که این مورد ناشی ازچی می تونه باشه وآیا بیماری محسوب میشه و نیازی به مراجعه به پزشک وجود داره اگه وجود داره پیش چه پزشکی باید برم . لطفا راهنماییم کنید من خیلی نگران شدم .با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mahdi864266 نوشته است: سلام خدمت همه دوستان
    بنده 27 ساله ومجرد هستم وبه ندرت حالت نعوظ رو تجربه می کنم. حدود 6 ماه پیش وقتی آلت تناسلی بنده به حالت نعوظ درامد، یک قده خیلی کوچک (اندازه یک برنج)در پایین کلاهک آلت تناسلی وزیر پوست خودم مشاهده کردم .که این قده بعد از پایان نعوظ خیلی کوچک تر و غیر قابل لمس شد.بعد از آن هر وقت حالت نعوظ اتفاق می افتاد این قده دیده می شد ولی هر بار بزرگتر از دفعه قبل  البته هیچ دردی ندارد . الان بعد از 6 ماه تغریبا اندازه یک بادام شده ودر حالت غیر نعوظ هم قابل مشاهده ولمس است.اما در حالت نعوظ بخصوص اگر نعوظ طولانی باشد خیلی سفت و بزرگتر به نظر میرسد .انگار رگهای اطراف آلت تناسلی بنده  در هم پیچیده و کلفت شده و خون داخلش جمع میشه . میخواستم از آقای دکتر بپرسم که این مورد ناشی ازچی می تونه باشه وآیا بیماری محسوب میشه و نیازی به مراجعه به پزشک وجود داره اگه وجود داره پیش چه پزشکی باید برم . لطفا راهنماییم کنید من خیلی نگران شدم .با تشکر

با درود
    اين طور كه پيداست اين غده در حالت نعوظ بزرگتر نميشه، بلكه به وضوح ديده ميشه. و از اونجايي كه به مرور زمان بزرگتر ميشه حتما بايد به پزشك مراجعه كنيد تا بررسي بشه.

3. با سلام  مجدد
    بنده امروز به هر مکافاتی بود خودمو راضی کردم و به دکتر مراجعه کرد .ایشون بعد از معاینه و شنیدن شرح حال گفتند گرفتگی وریدیه!
    ویک سری داروهای ضد عفونت والتهاب تجویز کردند مثل قرص ایبوپروفن، کپسول سفالکسین 500، پماد بتامتازون و آمپول gentamicin 80 .
    .راستش فک میکنم سر دکتر خیلی شلوغ بود زیاد دقت نکرد شایدم من وسواس گرفتم!
    می خواستم از دوستان بپرسم که آیا لازمه به پزشک دیگه ای مراجعه کنم ویا اینکه همین داروها رو مصرف کنم ؟ باتشکر

4. mahdi864266 نوشته است: با سلام  مجدد
    بنده امروز به هر مکافاتی بود خودمو راضی کردم و به دکتر مراجعه کرد .ایشون بعد از معاینه و شنیدن شرح حال گفتند گرفتگی وریدیه!
    ویک سری داروهای ضد عفونت والتهاب تجویز کردند مثل قرص ایبوپروفن، کپسول <a>سفالکسین</a> 500، پماد <a>بتامتازون</a> و آمپول gentamicin 80 .
    .راستش فک میکنم سر دکتر خیلی شلوغ بود زیاد دقت نکرد شایدم من وسواس گرفتم!
    می خواستم از دوستان بپرسم که آیا لازمه به پزشک دیگه ای مراجعه کنم ویا اینکه همین داروها رو مصرف کنم ؟ باتشکر

دوست عزیز اگر به متخصص اورولوژی مراجعه کردید داروها را شروع کنید در ضمن داروهای فوق آنتی بیوتیک وضد التهاب است نگران نباشید اما اگر به اورولوژیست مراجعه نکردید توصیه میکنم مجدد مراجعه کنید

5. سلام آقاي دكتر رهام
    يه وضعيتي به وجود اومده كه خيلي سريع به جوابش نياز دارم.
    الان حدود دو روزه زير كلاهك آلتم يني زير همون فرو رفتگي دور آلت كه كلاهت آلت رو جدا ميكنه،زير پوستم يه چيز لوله مانندي باد كرده و سفت شده،اين حالت كمتر نشده كه بيشتر شده.ميخوام بدونم اين چيه؟؟من چي كار بايد بكنم؟

6. با سلام .من پسري 17 ساله هستم.1روز صبح كه التم در حال نعوظ بود بر اثر چرخيدن كمي به التم فشار اومد.وصدايي ازش شنيدم(تق)به متخصص مجاري ادراري وتناسلي مراجعه كردم.(فارغ التحصيل از دانشگاه تهران) بعد از معاينه ايشون به من گفتند مشكلي ايجاد نشده والت شما اسيب نديده.12روز بعد بازهم مراجعه كردم ومعاينه شدم.بازهم حرفهاي قبلي را زدند.البته عكسبرداري وسونوگرافي گرفته نشد.الان التم نعوظ كامل نداردوخوب راست نميشه.به نظر خودم گاهي اوقات نعوظ كامل دارد.خيلي نگرانم وباعث افت تحصيلي من شده.لطفا مرا راهنمايي كنيد
    من 2باره به 2متخصص خيلي خوب مراجعه كردم ومعاينه شدم وكل موضوع را توضيح دادم
    دكتر به من گفت هيچ مشكلي ايجاد نشده ونگران نباش. دكتر گفت مال استرس تو نسبت به اين موضوع است
    الان نعوظ التم خيلي خيلي خوب شده
    ولي گاهي اوقات هنگام نعوظ يكم انعطاف داره به سمت پايين
    هيچ تغييري در التم هم ايجاد نشده
    البته اين اتفاق براي من5ماه پيش افتاده
    ممنون ميشم من راهنمايي كنيد

7. با سلام.. آقا مرتضی جای هیچ نگرانی نیست.. آلت شما با توجه به مسائلی که مطرح کردین هیچ مشکلی نداره.. دیگه فکرشم نکن لطفاً..

8. morteza3353 نوشته است: با سلام .من پسري 17 ساله هستم.1روز صبح كه التم در حال نعوظ بود بر اثر چرخيدن كمي به التم فشار اومد.وصدايي ازش شنيدم(تق)به متخصص مجاري ادراري وتناسلي مراجعه كردم.(فارغ التحصيل از دانشگاه تهران) بعد از معاينه ايشون به من گفتند مشكلي ايجاد نشده والت شما اسيب نديده.12روز بعد بازهم مراجعه كردم ومعاينه شدم.بازهم حرفهاي قبلي را زدند.البته عكسبرداري وسونوگرافي گرفته نشد.الان التم نعوظ كامل نداردوخوب راست نميشه.به نظر خودم گاهي اوقات نعوظ كامل دارد.خيلي نگرانم وباعث افت تحصيلي من شده.لطفا مرا راهنمايي كنيد
    من 2باره به 2متخصص خيلي خوب مراجعه كردم ومعاينه شدم وكل موضوع را توضيح دادم
    دكتر به من گفت هيچ مشكلي ايجاد نشده ونگران نباش. دكتر گفت مال استرس تو نسبت به اين موضوع است
    الان نعوظ التم خيلي خيلي خوب شده
    ولي گاهي اوقات هنگام نعوظ يكم انعطاف داره به سمت پايين
    هيچ تغييري در التم هم ايجاد نشده
    البته اين اتفاق براي من5ماه پيش افتاده
    ممنون ميشم من راهنمايي كنيد

با سلام

دوست عزیز جای هیچگونه نگرانی نیست وبرای آلت شما مشکلی پیش نیامده پس اینقدر حساسیت نشون نده.

کاملا طبیعی است.

موفق باشی.

9. feri_seven نوشته است: سلام آقاي دكتر رهام
    يه وضعيتي به وجود اومده كه خيلي سريع به جوابش نياز دارم.
    الان حدود دو روزه زير كلاهك آلتم يني زير همون فرو رفتگي دور آلت كه كلاهت آلت رو جدا ميكنه،زير پوستم يه چيز لوله مانندي باد كرده و سفت شده،اين حالت كمتر نشده كه بيشتر شده.ميخوام بدونم اين چيه؟؟من چي كار بايد بكنم؟

با سلام

دوست عزیز برای اطمینان بیشتر به یک متخصص اورولوژی مراجعه کنی بهتر به جوابت میرسی اگرم مشکلی باشه زودتر حل

میشه.

موفق باشی.

10. با سلام مجدد
    ضمن تشکر از دوستان بابت راهنماییهاشون درمورد مشکل من وسوالی که پرسیده بودم ، بنده به توصیه دوستان گوش کردم و داروهایی  که دکتر تجویز کرده بودند رو مصرف کردم .بعد از یک هفته از شروع مصرف داروها قده ای که روی آلت تناسلی بنده بود تغریبا کاملا از بین رفت .
    الان چند روز از اتمام دوره درمانیم میگذره. دیروز وقتی دوباره حالت نعوظ رخ داد احساس کردن که قده دوباره داره بزرگ میشه ، امروز صبح وقتی از خواب بیدار شدم  دیدم تغریبا به اندازه نصف دفعه قبل بزرگ شده و داره بزرگتر میشه. نمی دونم چرا ؟ اگه ناشی از عفونت باشه پس به حالت نعوظ چه ربطی داره ؟ اصلا تا حالا کسی به مورد اینجوری برخورد کرده؟
    حالا با این تفاسیر به نظر شما دوباره باید برم پیش دکتر؟ یا اینکه خودم دوره درمان رو دوباره از اول شروع کنم ؟
    بازم ممنون

11. mahdi864266 نوشته است: با سلام مجدد
    ضمن تشکر از دوستان بابت راهنماییهاشون درمورد مشکل من وسوالی که پرسیده بودم ، بنده به توصیه دوستان گوش کردم و داروهایی  که دکتر تجویز کرده بودند رو مصرف کردم .بعد از یک هفته از شروع مصرف داروها قده ای که روی آلت تناسلی بنده بود تغریبا کاملا از بین رفت .
    الان چند روز از اتمام دوره درمانیم میگذره. دیروز وقتی دوباره حالت نعوظ رخ داد احساس کردن که قده دوباره داره بزرگ میشه ، امروز صبح وقتی از خواب بیدار شدم  دیدم تغریبا به اندازه نصف دفعه قبل بزرگ شده و داره بزرگتر میشه. نمی دونم چرا ؟ اگه ناشی از عفونت باشه پس به حالت نعوظ چه ربطی داره ؟ اصلا تا حالا کسی به مورد اینجوری برخورد کرده؟
    حالا با این تفاسیر به نظر شما دوباره باید برم پیش دکتر؟ یا اینکه خودم دوره درمان رو دوباره از اول شروع کنم ؟
    بازم ممنون

سلام
    ببین دوست عزیز بنظربنده بهتره که این تغییرحالتو به پزشکت بگی وسرخود دوره درمانو شروع نکن بهتره که این کارتوسط خودپزشک انجام بشه تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.

موفق باشی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید