شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. milinem نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    milin3m نوشته است: سلام ...یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید  ....نامزد من پنج شنبه گذشته دوره عادتشون تموم شد و پاک شدن و ما شنبه یه رابطه داشتیم که منی روی شکم ریختو وبار دوم هم سعی کردم  نریزه  و کلا به نظر من میاد که نریخته  تا اونجای که کلا سعی کردم مراقب بودم  به هر حال قرصی چیزی هم نخوردن... امروز پنجش نبه میگن لکه دیدن... پریود نامنظم دارن.. وباکره هستن و دخولی انجام نشد نشونه چیه این الکه؟ خیلی نگرانم

سلام

شما از من در پیام خصوصی خواستی که به پستت پاسخ بدم.
    اگه همون کاربر milinem هستی و نام کاربری جدید ایجاد کردی که باید بگم کار خوبی نکردی و دکتر این موارد رو تحمل نمیکنن و این حساب کاربریت مسدود خواهد شد.
    به هر حال ...
    دوست من،  
    نامزد شما در اواسط سیکل شون قرار دارن و لکه بینی در تایم تخمک گذاری در بعضی از خانما اتفاق میفته و مشکلی نیست.
    اگه مطمئنی که منی و پیشاب به واژن نرسیده، امکان بارداری نیست.

متاسفانه پسورد ایمیل و یوزر این سایتو گم کرده بودم برا همین دوباره ساختم الانم با کلی  تلاش پسورد ایمیلمو پیدا کردم ریکاوریش کردم
    خوب ممنونم از توضیح اما ببین من  فک نکنم خورده باشه منی و لی کلا مطمئن نیستم..این خون با توجه به این که بعد 5 شنبه که پایان بوده و شنبه رابطه و امروز لکه ایا احتمال لانه گزینی وجود داره یا نه؟؟
    ازمایش خون شنبه میتونیم بدیم؟؟ بعد این مدت؟

سلام

شما پست قبلی منو خوندی!!؟
    خدمتت عرض کردم نامزدت در ایام تخمک گذاری قرار داره و در بعضی از خانم ها در این ایام لکه بینی رخ میده و این طبیعی هست.
    لکه بینی لانه گزینی در زمان اتصال سلول تخم به آندومتر رحم و در بعضی از خانم ها رخ میده و ازونجایی که حداکثر زمان لقاح 48 ساعت بعد از نزدیکی ذکر شده، بنابراین لکه بینی که مربوط به لانه گزینی باشه حداکثر طی 3 - 4 روز بعد از نزدیکی رخ میده.

برای اینکه به نگرانیت خاتمه بدی میتونی فردا نامزدت رو ببری آزمایشگاه تا تست بتا بده.

نقل قول: دکمه ویرایش نبود مجبورم سوال دوممو جدا بپرسم... اگه طرف مقابلت با روغن  برای چرب کردن دست و الت من استفاده کنه منی در برخورد با این روغن قابلیت باروری داره؟ اصلا زنده میمونه

لوبریکانت اسپرم کش نیست و تنها بر تحرک اسپرم اثر منفی میذاره و اگه این لوبرکانت آغشته به اسپرم کمتر از 4 ساعت با واژن تماس پیدا کنه احتمال بارداری وجود داره هر چند که این احتمال کم باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. SIRALI نوشته است: میخواستم بپرسم سوالی رو واسه همسرم.
    اونم اینکه ، عادت ماهیانه اگر ماه قبل  روز پانزدهم بود باشه و این ماه روز 20ام. به نطر شما نگران کننده اس ؟ بعد دوره 30 روزه هست نرمال و 5 روز تاخیر حساب میشه یا  نرمال 28 روزه حساب میاد و  7 روز تاخیره ؟چون تو سایت خوندم بین 7 تا 10روز  تاخیر باید پیگیری بشه و نگران کنند است ! حالا من دچار وسواس فکری شدم که 5 روز میشه یا 7 روز ! اگه خود 7 روز باشه ایا باز بین همون 7 تا 10 روز که گفتم حساب میاد و باید نگرام شد یعنی ؟

بخش دوم سوالم اینکه:
    میگن یکی از نشونه های طبیعی بارداری تاخیرعادت ماهانه است بین همون 7 تا 10 روز که عرض کردم تو سایت خوندم! حالا سوال اینجاس خانومی که بارداره فقط ماهه اول عادتش به تاخیر می افته یا نه بعد از ماهه اول ماهای بعد هم به تاخیر می افته یا خیر؟
    خواهش میکنم دقیق جواب بدید چون تک تک سوالم ذو دوس دارم جوابش رو بدونم.ممنون

سلام

1. اینکه سیکل ماهانه 30 روزه باشه نرماله یا 28 روزه یا n روزه، قانون خاصی نداره. ممکنه خانمی سیکل ماهانه‌ش 25 روزه باشه یا یکی دیگه 32 روزه یا ... و هیچ کدوم از این ها غیر نرمال نیست.
    چیزی که مهمه اینه که سیکل ماهانه همسرتون رو از شروع پریود تا شروع پریود بعدی باید بشمرید و این فاصله اگه تلورانس کمتری داشت (کمتر متغیر بود) یعنی سیکل ماهانه‌شون منظمه و دیگه خیلی خوش به حالتون میشه.
    به صورت کلی توصیه میشه اگه 10 روز در سیکل قاعدگی تاخیر افتاد به متخصص زنان مراجعه کنید تا علت تاخیر بررسی بشه و اینکه در شرایط فعلی 5 روز تاخیر افتاده جای نگرانی وجود نداره.
    اگر که نزدیکی مشکوک به بارداری داشتید میتونید همین فردا تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.

2. در صورتی که بارداری نرمال باشه سیکل ماهانه در طی بارداری قطع خواهد شد (از ماه اول بارداری تا ماه آخر و همچنین چند ماه هم بعد از بارداری یعنی در دوران شیردهی قاعدگی رخ نمیده).

3. m1989 نوشته است:
    milinem نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    milin3m نوشته است: سلام ...یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید  ....نامزد من پنج شنبه گذشته دوره عادتشون تموم شد و پاک شدن و ما شنبه یه رابطه داشتیم که منی روی شکم ریختو وبار دوم هم سعی کردم  نریزه  و کلا به نظر من میاد که نریخته  تا اونجای که کلا سعی کردم مراقب بودم  به هر حال قرصی چیزی هم نخوردن... امروز پنجش نبه میگن لکه دیدن... پریود نامنظم دارن.. وباکره هستن و دخولی انجام نشد نشونه چیه این الکه؟ خیلی نگرانم

سلام

اگه همون کاربر milinem هستی و نام کاربری جدید ایجاد کردی که باید بگم کار خوبی نکردی و دکتر این موارد رو تحمل نمیکنن و این حساب کاربریت مسدود خواهد شد.
    به هر حال ...
    دوست من،  
    نامزد شما در اواسط سیکل شون قرار دارن و لکه بینی در تایم تخمک گذاری در بعضی از خانما اتفاق میفته و مشکلی نیست.

متاسفانه پسورد ایمیل و یوزر این سایتو گم کرده بودم برا همین دوباره ساختم الانم با کلی  تلاش پسورد ایمیلمو پیدا کردم ریکاوریش کردم
    خوب ممنونم از توضیح اما ببین من  فک نکنم خورده باشه منی و لی کلا مطمئن نیستم..این خون با توجه به این که بعد 5 شنبه که پایان بوده و شنبه رابطه و امروز لکه ایا احتمال لانه گزینی وجود داره یا نه؟؟

سلام

خدمتت عرض کردم نامزدت در ایام تخمک گذاری قرار داره و در بعضی از خانم ها در این ایام لکه بینی رخ میده و این طبیعی هست.
    لکه بینی لانه گزینی در زمان اتصال سلول تخم به آندومتر رحم و در بعضی از خانم ها رخ میده و ازونجایی که حداکثر زمان لقاح 48 ساعت بعد از نزدیکی ذکر شده، بنابراین لکه بینی که مربوط به لانه گزینی باشه حداکثر طی 3 - 4 روز بعد از نزدیکی رخ میده.

برای اینکه به نگرانیت خاتمه بدی میتونی فردا نامزدت رو ببری آزمایشگاه تا تست بتا بده.

نقل قول: دکمه ویرایش نبود مجبورم سوال دوممو جدا بپرسم... اگه طرف مقابلت با روغن  برای چرب کردن دست و الت من استفاده کنه منی در برخورد با این روغن قابلیت باروری داره؟ اصلا زنده میمونه

لوبریکانت اسپرم کش نیست و تنها بر تحرک اسپرم اثر منفی میذاره و اگه این لوبرکانت آغشته به اسپرم کمتر از 4 ساعت با واژن تماس پیدا کنه احتمال بارداری وجود داره هر چند که این احتمال کم باشه.

ممنون از راهنمایینت... ببین روغن منظور همین روغن بچه ازینا بود نه ژل لوبرکات.....
    خب من الان یه سوال پیش اومده برام ممکنه کسی که مثلا 5 شنبه پریودش تموم مشیشه شنبه تخمک گذاری داشته باشه؟؟
    خب اخه این جمله شما که میگید 3-4 روز بعد نزدیکی لکه هست و تخمک گذاری لکه هست منو گیج کرده
    شرمنده اگر متوجه نمیشم

4. milinem نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    milinem نوشته است:
    m1989 نوشته است:

سلام

به هر حال ...
    دوست من،  

سلام

ممنون از راهنمایینت... ببین روغن منظور همین روغن بچه ازینا بود نه ژل لوبرکات.....
    خب من الان یه سوال پیش اومده برام ممکنه کسی که مثلا 5 شنبه پریودش تموم مشیشه شنبه تخمک گذاری داشته باشه؟؟
    خب اخه این جمله شما که میگید 3-4 روز بعد نزدیکی لکه هست و تخمک گذاری لکه هست منو گیج کرده
    شرمنده اگر متوجه نمیشم

خب شما اگه 3 - 4 مرتبه پست منو بخونی فکر کنم مشکلت حل شه و دیگه نیازی نباشه من توضیح واضحات بنویسم!
    ببین دوست من،

1. طی پروسه‌ی تخمک گذاری فولیکول پاره میشه و لک دیدن امری محتمله. تخمک گذاری هم معمولا در اواسط سیکل ماهانه رخ میده و نامزدت هم الان در همین دوران تخمک گذاری قرار داره.

2. لکه بینی مربوط به لانه گزینی هم برات نوشتم که حداکثر 3 - 4 روز بعد از نزدیکی رخ میده و تازه در همه‌ی خانم ها هم این اتفاق نمیفته. یعنی این لکه بینی نامزدت که بعد از 8 روز اتفاق افتاده به لانه گزینی نمیتونه مربوط باشه.

3. در یه سیکل منظم تخمک گذاری در اواسط سیکل اتفاق میفته اما در سیکل نامنظم امکانش هست زودتر یا دیرتر تخمک گذاری انجام بشه.

4. اون روغن هر چی که بوده همون توضیح قبلیم کفایت میکنه.

چند مرتبه نوشته هامو بخون که دیگه نمیدونم چی رو باید توضیح بدم!

5. من امروز بردمش ازمایش بتا هاچ سه ج...تا ظهر جوابشو میدن.. بعد یه هفته از رابطه میشه به جواب ازمایش اطمینان کرد؟

6. milinem نوشته است: من امروز بردمش ازمایش بتا هاچ سه ج...تا ظهر جوابشو میدن.. بعد یه هفته از رابطه میشه به جواب ازمایش اطمینان کرد؟

سلام

تست BetaHCG قابل اطمینانه.
    اگه منفی بود ابدا جای نگرانی وجود نداره.

7. با سلام. کاندوم های موجود در بازار که خودشون لیز و چربی هستند ، این گونه ها کاندوم ها حالت اسپرم کشی دارن ؟

8. halmat نوشته است: با سلام. کاندوم های موجود در بازار که خودشون لیز و چربی هستند ، این گونه ها کاندوم ها حالت اسپرم کشی دارن ؟

لیز بودن کاندومها بدلیل وجود موادلغزنده کننده (لوبریکیت)است اگر نوع اسپرم کش را بخواهید باید از مسئول داروخانه بخواهید

9. خب جواب ازمایش خون منفی بود اما یه سوال مسول جواب  بهم گفت بعد چقدر تاخیر ازمایش دادید..من گفتم هنوز  عادت اصلا به نصف دورش نرسیده چه برسه به تاخیر ما برای بعد یه هفته از رابطه اومدیم ببینیم جوابو... اونم گفت نمیدونم...... دوتا سوال برام بیش اومد..
    اول الان منفی جا نگرانی نیست دیگه؟
    دوم ازمایش خون هم باید با تاخیر عادت انجام شه؟ یا بعد رابطه میشه؟ اگه اره چقدر بعد از رابطه میشه رفت ازمایش داد؟

10. milinem نوشته است: خب جواب ازمایش خون منفی بود اما یه سوال مسول جواب  بهم گفت بعد چقدر تاخیر ازمایش دادید..من گفتم هنوز  عادت اصلا به نصف دورش نرسیده چه برسه به تاخیر ما برای بعد یه هفته از رابطه اومدیم ببینیم جوابو... اونم گفت نمیدونم...... دوتا سوال برام بیش اومد..
    اول الان منفی جا نگرانی نیست دیگه؟
    دوم ازمایش خون هم باید با تاخیر عادت انجام شه؟ یا بعد رابطه میشه؟ اگه اره چقدر بعد از رابطه میشه رفت ازمایش داد؟

سلام

۱. تست منفی بوده و جای نگرانی وجود نداره.
    ۲. در مورد انجام تست بتا رفرنس دهی لازم انجام شده و یه هفته بعد از نزدیکی تیتراژ قابل اطمینانه.

11. سلام
    تاریخ آخرین قاعدگی من 26/10/91
    و آخرین نزدیکی من 20/11/91 که متاسفانه تا به امروز 30/11/91 منس نشدم و در تاریخ   28/11/91 آزمایشBHCG هم دادم که جوابش منفی بود از بی بی چک هم استفاده کردم جواب اون هم منفی بود ولی تا به امروز منس نشدم کمر درد خیلی بدی دارم تا حدودی علائم منس شدن رو دارم ولی نشدم به نظر شما احتمال بارداری وجود دارد؟

12. maneli1985 نوشته است: سلام
    تاریخ آخرین قاعدگی من 26/10/91
    و آخرین نزدیکی من 20/11/91 که متاسفانه تا به امروز 30/11/91 منس نشدم و در تاریخ   28/11/91 آزمایشBHCG هم دادم که جوابش منفی بود از بی بی چک هم استفاده کردم جواب اون هم منفی بود ولی تا به امروز منس نشدم کمر درد خیلی بدی دارم تا حدودی علائم منس شدن رو دارم ولی نشدم به نظر شما احتمال بارداری وجود دارد؟

با توجه به جواب آزمایش بارداری در شما منتفیه
    اگه پریود منظم داشتید برای بررسی به متخصص مراجعه کنید

13. سلام خانمی هستم که سه ماهه ازدواج کردم. چند مشکل در رابطمون داریم. یکی اینکه من حین نزدیکی ارضا نمیشم و این باعث سردی همسرم میشه.دوران عقد از طریق مالش ارضا میشدم میترسم به همین علت باشه.حالا باید چکار کنم؟ دوم اینکه همسرم میگه طبق اندازه گیری هایی کرده آلتش از حد معمول بزرگتره به همین علت ملاحظه دردهای من هنگام دخول رو میکنه و فقط تا یک سوم آلتش رو داخل میکنه.آیا به همین روش ادامه بدیم اشکالی نداره؟

14. abbasmirzaei نوشته است: سلام خانمی هستم که سه ماهه ازدواج کردم. چند مشکل در رابطمون داریم. یکی اینکه من حین نزدیکی ارضا نمیشم و این باعث سردی همسرم میشه.دوران عقد از طریق مالش ارضا میشدم میترسم به همین علت باشه.حالا باید چکار کنم؟ دوم اینکه همسرم میگه طبق اندازه گیری هایی کرده آلتش از حد معمول بزرگتره به همین علت ملاحظه دردهای من هنگام دخول رو میکنه و فقط تا یک سوم آلتش رو داخل میکنه.آیا به همین روش ادامه بدیم اشکالی نداره؟

دوست عزيز شما بايد تمام هواس و فکرتان در زماني که با همسرتان رابطه داريد  به اين رابطه باشد و بهتر است اول شما ارضا شود بعد همسرتان

15. abbasmirzaei نوشته است: سلام خانمی هستم که سه ماهه ازدواج کردم. چند مشکل در رابطمون داریم. یکی اینکه من حین نزدیکی ارضا نمیشم و این باعث سردی همسرم میشه.دوران عقد از طریق مالش ارضا میشدم میترسم به همین علت باشه.حالا باید چکار کنم؟ دوم اینکه همسرم میگه طبق اندازه گیری هایی کرده آلتش از حد معمول بزرگتره به همین علت ملاحظه دردهای من هنگام دخول رو میکنه و فقط تا یک سوم آلتش رو داخل میکنه.آیا به همین روش ادامه بدیم اشکالی نداره؟

دوست عزيز شما بايد تمام هواس و فکرتان در زماني که با همسرتان رابطه داريد  به اين رابطه باشد و بهتر است اول شما ارضا شود بعد همسرتان

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 132
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید