شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه 1   

دلیل پیریود نشدن؟

1. با عرض سلام.
    من 14 دیماه پریود شدم و در اون دوره از روش جلوگیری اورژانسی استفاده کرده بودم.
    و از آن تاریخ تا الان پریود نشدم یعنی 15 روز عقب افتاده. من آزمایش خون دادم و جواب منفی بود.
    حالا میخوام دلیل این تاخیر پریودم رو بدونم. یعنی چه دلیلی میتونه وجود داشته باشه؟
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. عزیزم شما حتما پیش یه متخصص برو تا بدونی مشکلت چیه.احتمال اینکه کیست داشته باشی یا تخمدانت دچار مشکل باشه هست اما بهت توصیه میکنم حتما پیش متخصص زنان وزایمان برو و سونو بده

3. سلام من سوالم را جای اشتباهی مطرح کردم اینجا رو الان پیدا کردم عفونت باعث عقب افتادن پریود میشه؟

4. سلام خوبین.
    عفونت باعث عقب افتادن پریود میشه؟

5. miss_ebr

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    viva_ نوشته است: سلام خوبین.

با سلام
    دوست عزیز جوابتون رو در لینک زیر میتونید ببینید

http://www.roham.ws/web/ftopic-14364-days0-orderasc-390.html

6. miss_ebr

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    viva_ نوشته است: سلام خوبین.

با عرض معذرت من آدرس رو لینک نکردم
    اگر هم با استفاده از موتور جستجوی سایت بگردید جواب سوالتون رو میگیرید

بله عفونت باعث بهم ریختن نظم پریود میشه.

7. سلام آقای دکتر خسته نباشید.من دختری 18 ساله هستم.پریودم نا مرتبه و گاهی اوقات تا سه ماه نمیشم.سونو گرافی رفتم.وآزممایش هورمونم دادم مشکلی نبوده اما بعضی وقتا مجبورم قرصبخورم تا بشم.امکان تنبلی تخمدان هس؟منچون متسفانه به خودارضاییهم مبتلامو میخوام ترک کنم میدونم ربطی نداره امابه نظر شما دلیلی به نشدنم (پریود)هس؟ممممنونمممم

8. anajan نوشته است: سلام آقای دکتر خسته نباشید.من دختری 18 ساله هستم.پریودم نا مرتبه و گاهی اوقات تا سه ماه نمیشم.سونو گرافی رفتم.وآزممایش هورمونم دادم مشکلی نبوده اما بعضی وقتا مجبورم قرصبخورم تا بشم.امکان تنبلی تخمدان هس؟منچون متسفانه به خودارضاییهم مبتلامو میخوام ترک کنم میدونم ربطی نداره امابه نظر شما دلیلی به نشدنم (پریود)هس؟ممممنونمممم

دوست عزیز بله امکان تنبلی تخمدان دارید اگر اضافه وزن هم دارید یک علت هم میتونه همین مورد باشه در ضمن بهتره جواب آزمایشات رو بزارید وبنویسید این نامرتبی از اول بوده یا جدیدا ایجادشده؟

9. sahar_banoo نوشته است: با عرض سلام.
    من 14 دیماه پریود شدم و در اون دوره از روش جلوگیری اورژانسی استفاده کرده بودم.
    و از آن تاریخ تا الان پریود نشدم یعنی 15 روز عقب افتاده. من آزمایش خون دادم و جواب منفی بود.
    حالا میخوام دلیل این تاخیر پریودم رو بدونم. یعنی چه دلیلی میتونه وجود داشته باشه؟
    ممنون

علل مختلف مثل اختلالات هورمونی.کیست ها یا زودتر از موعد آزمایش دادن و...
    اگر بعد 15روز از زمان پریود آزمایش دادید تا حد زیادی قابل اعتماداست
    به پزشک مراجعه کنید ابتدا از آمپولهای پروژسترون استفاده میشود اگر مجددتکرار شود نیاز به سونو وانجام آزمایشات هورمونی دارید

10. مرسی از این که جوابما دادید.تقریبا ازاول نا مرتبه اما حدود 5 ماه پیش که قرص خوردم  تقریبا مرتب شد اما بازم به هم ریخته.علام پریودم ظاهر میشه مثله ورمسینه و دردسینه اما حدود چند هفته بد پریودمیشم.و حتی شده 3 ماه هم که نشم.آیا در آینده برا بارداریم مشکلی پیش میاره ه ه؟ ممنونم

11. سلام راسش من چون کنکوری هستم وتا حدودی استرسیم میشه به خاطر این باشه؟هر بار که دیرپریود میشم اعصابم به هم میرزه و از طرفی نمی خوام هر بار با قرص خوردن مریض شم.و آیا زدن آمپول ضرری نداره؟مممنون میشم یکی جوابما بده

12. سلام. من 27 سالمه واز زمان بلوغ پریودی نامنظم دارم. باید حدود 29 بهمن(دو روز پس و پیش)پریود میشدم .از دو روز قبلش با همسرم نزدیکی داشتم که البته در حد تماس بود و دخول صورت نگرفت. ایشون مایع منی را هم روی دستمالی ریخته و محل کاملا تمیز کردیم. اما من هنوز پریود نشدم. استرس زیاد دارم. تا اینکه دو بار تست حاملگی در منزل انجام دادم که جواب منفی بود. باویزیت دکترمتخصص از آمپول و قرص پروژسترون استفاده میکنم اما هنوز خبری نشده.حدود دو سال پیش دکتر بهم گفت که کیست دارم اما گفت چندان مهم نیست. الان خیلی نگرانم و استرس زیادی دارم. آیا احتمال بارداری وجود داره؟(میترسم چون هنوز عقدم) امکان داره که عقب افتادگی پریودم بخاطر کیست باشه؟ لطفا راهنماییم کنید. ممنون

13. سلام.من با نامزدم تماس محافظت نشده داشتم.به صورت لاپایی آلتهامون با هم در تماس بود ولی عمل دخول صورت نگرفت اما مایع منی نامزدم بیرون ریخته شد الان من خیلی میترسم که نکنه از راه واژن یه مقداری از مایع داخل رفته باشه!بیشتر از سه هفته هم از آخرین پریودیم گذشته بود.پریودی خیلی منظمی ندارم.حالا از حاملگی میترسم نکنه اتفاق بیفته.تروخدا کمکم منید.هیچ قرصی هم استفاده نکردم.البته از پشت هم رابطه داشتیم.ممنون اگه راهنماییم کنید

14. سلام
    من 12 بهمن پریود شدم پریودیهام نامنظمه البته از زمانیکه  اولین قرص اورزانسی رو مصرف کردم نامنظم شده الان 23 اسفنده و هنوز پریود نشدم ازمایش خون و بیبی چک دادم منفی بود البته چندوقت پیش درد سینه و کمر داشتم ودر سمت راست پایین ناف سوزش ودرد و گرفتگی حس میکردم  همچنین ترشحات سفید رنگ زیادی داشتم که الان نیست در ضمن دم کرده رازیانه هم خوردم به نظر شما علت پریود نشدنم چی میتونه باشه؟

15. ziba71 نوشته است: سلام
    من 12 بهمن پریود شدم پریودیهام نامنظمه البته از زمانیکه  اولین قرص اورزانسی رو مصرف کردم نامنظم شده الان 23 اسفنده و هنوز پریود نشدم ازمایش خون و بیبی چک دادم منفی بود البته چندوقت پیش درد سینه و کمر داشتم ودر سمت راست پایین ناف سوزش ودرد و گرفتگی حس میکردم  همچنین ترشحات سفید رنگ زیادی داشتم که الان نیست در ضمن دم کرده رازیانه هم خوردم به نظر شما علت پریود نشدنم چی میتونه باشه؟

سلام

دوست عزیز شما در زمان پریود این دردها رو قبلا هم داشتید یا این سری این درد بسراغتون اومده؟

بهر حال سوزش ودرد وگرفتگی وترشحات سفید طبیعی نیست بهتره به متخصص مراجعه کنید تا علت مشخص شه.

موفق باشی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 4
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید