شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موهای زیر پوستی بعد از مومک انداختن

1. سلام مومک انداختن اندام تناسلی بعدش موها زیر پوستی میشن؟ چرا اینجوری میشن؟ باید چیکار کنم که موهای زیر پوستی در نیاد؟

2. سلام

در اپیلاسیون موهای اون قسمت از ریشه جدا میشن و در رویش مجدد در زیر پوست رشد می کنن و موهای درون روییده یا زیر پوستی (Ingrowin hair) رو نتیجه میده.
    شما میتونی 2 تا کار رو انجام بدی

- از کرم اسکراب استفاده کنی
    - در حمام ناحیه ای که اپیلاسیون شده رو با لیف بکشی

تا راه مو های در حال رشد به بیرون باز بشه.
    در این مورد صحبت های خوبی به صورت تجربی انجام شده؛ از نوار بالا سرچ کن و بخونشون.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. m1989 نوشته است: سلام

در اپیلاسیون موهای اون قسمت از ریشه جدا میشن و در رویش مجدد در زیر پوست رشد می کنن و موهای درون روییده یا زیر پوستی (Ingrowin hair) رو نتیجه میده.

در این مورد صحبت های خوبی به صورت تجربی انجام شده؛ از نوار بالا سرچ کن و بخونشون.

منم همین مشکل رو دارم این کرم اسگراپ که گفتین چیه؟ از کجا میشه تهیه کرد؟ واقعا تاثیر داره؟؟؟

4. منم این مشکل رو داشتم ولی لیف کشیدن هیچ تاثیری نداشت صابون اسکراپ هم استفاده کردم که اونم تاثیر چندانی نداشت...اگه راه حل دیگه ای سراغ دارید لطفا بگید....ممنون

5. mari_1365 نوشته است:
    m1989 نوشته است: سلام

منم همین مشکل رو دارم این کرم اسگراپ که گفتین چیه؟ از کجا میشه تهیه کرد؟ واقعا تاثیر داره؟؟؟

سلام

اسکراب نوعی لایه بردار هست و به نوعی نسل جدید همون سفید آب عطاری هاست
    به داروخونه (نه عطاری) مراجعه کنید و اون رو تهیه کنید.
    استفاده از اون میتونه به خارج شدن موهای زیر پوستی کمک کنه.

6. سلام دوستان
    من هم این مشکل رو دارم و واقعا دغدغه ام شده وقتی جوشی ناشی از رویش مو یه داخل پوست هست رو فشار میدادم یا با سوزن مو رو خارج میکردم لک میشد اما به راه حل واسه خودم ابداع کردم و نتیجه داده اونم اینه که واسه مو هایی که از روی پوست دیده میشن از تیغ استفاده میکنم .با یه تیغ نو روی پوستم که ضدعفونی شده یه خراش کوچیک میدم به حدی که یتونم مو رو در بیارم .اینطوری مثل وقتیه که دستت زخم میشه و بعد از چند روز خوب میشه و جاش هم نمیمونه.اگه خواستید به این روش ممو رو خارج کنید خیلی مواظب باشین و قبل و بعدش هم پوست رو ضدعفونی کنین.بازم تاکید مکینم مواظب باشید.

7. سلام منم این مشکلو دارم واقعا چیز مزخرفیه  
    اما منم یه راه حل من دراوردی دارم اونم اینه که اول با موچین پوستو میکنم و بعدش خود مو رو! در کا خیلی عذاب دهنده ست.....
    با اپیلیدی این قضیه حادترمیشه و ادم بعد اون همه دردی که واسه اپیلاسیون میکشه روبرو شدن با این قضیه واقعا واسه ادم عین فاجعه میمونه
    ولی درکل روش منم بد چیزی نیست. امتحانش کنید به امتحانش می ارزه

8. سلام

چرا شماها خود آزاری می کنید آخه؟
    پوست رو تیکه پاره می کنید که موی زیر پوستی رو خارج کنید؟
    موهای زیر پوستی بنا به نوع پوست افراد و بسته به روش شیو موها روی پوست ظاهر می شن. مثلا خیلی ها با استفاده ار اپی لیدی شاهد موهای زیر پوستی هستن و ممکنه خیلی های دیگه هم که از اپی لیدی استفاده می کنند اصلا موهای زیر پوستی نداشته باشن.
    استفاده از کیسه و صابون، برای یه مدت زمان طولانی مثلا اینکه هر روز که می رین دوش می گیرین یه کیسه و صابون (کیسه ی کفی شده) به بدنتون بکشین. این کار به مرور زمان اگه همراه باشه با دست کاری نکردن موهای زیر پوستی، خیلی خیلی مفیده. شما وقتی موهای زیر پوستی رو دستکاری می کنید و باهاشون ور می رین تا به هر طریقی اونا رو خارج کنید اول اینکه باز موهای زیر پوستی توی همون منفذ رشد می کنه، دوم اینکه سطحش سوراخ می شه و باعث می شه تبدیل به لک بشه روی پوست، که این لک ها خیلی طول می کشه تا محو بشن. استفاده از لایه بردارها هم بسیار موثره، همون طوری که دوست عزیزم آقا مهدی فرمودن استفاده از کرم اسکراب خیلی مفید خواهد بود
    واقعا توصیه می کنم اقدام نکنید به خارج کردن موها از زیر پوست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید