شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترس ازنزديكي و دخول

1. سلام خسته نباشيد.الان2ماهه كه اززايمانم ميگذره ولي بخاطردردي كه دارم هنوزنتونستيم منوشوهرم نزديكي داشته باشيم.شوهرم ديگه به اينجاش رسيده البته حقم داره چندماهي ميشه كه ازلحاض جنسي بينمون فاصله افتاده اخه من ميترسم البته معذرت ميخوام  چندباري كه خواست دخول انجام بده من نذاشتم چون خيلي دردداشتم نميدونم چيكاركنم.خواهش ميكنم به دادمون برسين.راستي زايمانم سزارين بود

2. dinaoo نوشته است: سلام خسته نباشيد.الان2ماهه كه اززايمانم ميگذره ولي بخاطردردي كه دارم هنوزنتونستيم منوشوهرم نزديكي داشته باشيم.شوهرم ديگه به اينجاش رسيده البته حقم داره چندماهي ميشه كه ازلحاض جنسي بينمون فاصله افتاده اخه من ميترسم البته معذرت ميخوام  چندباري كه خواست دخول انجام بده من نذاشتم چون خيلي دردداشتم نميدونم چيكاركنم.خواهش ميكنم به دادمون برسين.راستي زايمانم سزارين بود

سلام

به نظر من، سایه واژینیسموس اون طرفا کم و بیش دیده میشه!
    دوست من،
    ترس از دخول و فکر به این داستان که الان درد میاد سراغم، الان واژنم میترکه! الان فلان میشم از خود درد بدتره و باعث میشه شما عضلات واژن رو به طور غیر ارادی منقبض کنید و اونوقته که من خودم تضمین میدم درد به سراغتون میاد و شاید هم واژنتون ترکید! (شوخی)
    بنابراین،
    قدم اول اینه که حتما و باید این بک گراند تریلر رو از ذهنتون پاک کنید
    برای رسیدن به این هدف تمرکزتون رو به طور کامل روی رابطه بذارید
    بعد دستاتون رو بشورید! و اینجوری عمل کنید که ابتدا خودتون یه انگشت رو داخل واژن کنید، بعد دو انگشت، بعد سه انگشت و ...
    سپس همسرتون دستاشون رو بشورن! و ایشون مانند فوق با انگشت اقدام کنن
    در انتها با آلت و نه اینکه به خاطر 2 ماه عدم نزدیکی و به دنبال اون جو گرفتگی، به یکباره دخول کامل انجام بشه
    بلکه آروم آروم و ابتدا در حد نوک آلت بعد کم کم دخول بیشتر بشه و ... تا رفت و برگشت (یا اصطلاحا تلمبه!) در واژن صورت بگیره
    یه پیشنهاد اساسی برای جلوگیری از اون جو گرفتگی و عدم کنترل احتمالی، اینکه
    بعد از دخول انگشت، زمانی که به مرحله دخول آلت رسیدید میتونید خودتون کل رابطه رو به دست بگیرید و ترجیحا در رو قرار بگیرید و هر مقدار که خودتون تمایل داشتید دخول رو انجام بدید
    اگه واژن تون خشکه میتونید از لوبریکانت استفاده کنید
    بد نیست از ژل لیدوکائین هم برای بی حس کردن اون ناحیه کمک بگیرید

این موارد رو به کار بگیرید اوضاع بهتر میشه ...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید