شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگ و کوچک بودن سینه ها

1. سلام

دختری هستم 23 ساله، سینه سمت راستم بزرگ تر و سینه سمت چپم کوچک تر است،علت چیه؟ چرا اینطوری هست؟
    آیا قابل حل هست؟

2. burnitdown نوشته است: سلام

دختری هستم 23 ساله، سینه سمت راستم بزرگ تر و سینه سمت چپم کوچک تر است،علت چیه؟ چرا اینطوری هست؟
    آیا قابل حل هست؟

سلام

هیچ کدوم از اندام های جفت بدن دقیقا اندازه و شکل هم نیستند و وجود اختلاف کم قابل اغماضه.
    اما اگه این اختلاف واقعا زیاده باید به متخصص زنان مراجعه کنین تا بررسی بشه.
    درسته ورزش در خوش فرم به نظر رسیدن سینه ها بی تاثیر نیست (رو هر دو سینه اثر میذاره) ولی در صورت وجود اختلاف زیاد، تنها راه عمل جراحی پلاستیکه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. burnitdown نوشته است: سلام

آیا قابل حل هست؟

من در مورد بسياری از مسائل نظر خودم رو دارم بنابراين اين که می نويسم علمی ثبت شده نيست.

معمولن در دختر خانوم ها پستان راست کوچکتر و پستان چپ بزرگتر بوده.

اين می تونه به راست دست بدون اونها مربوط باشه که با دست راست بيشتر کار می کنند و هنگام نوشتن پستان سمت راست تحت فشار هست. شايد ماهيچه تحث فشار رشد کند اما چربی تحت فشار آب می شود.

اگر شما چپ دست باشيد دليل ديگری بر اين نظريه من خواهد بود.

اگر هم چپ دست نيستيد باز به رفتار خود بيشتر دقت کنيد که آيا پستان چپ شما معمولن تحت فشار بيشتر هست يا نه؟

با ماساژ نرم پستان چپ خود در هر روز صبح و شب و هر وقت که فرصت دست داد و هر دم هوشيار شدن به سمت چپ خود و ريلکس کردن ماهيچه های سينه و بالا سينه شايد بتوانيد که اين اختلاف اندازه را تا حدودی کاهش دهيد.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. m1989 نوشته است:
    burnitdown نوشته است: سلام

آیا قابل حل هست؟

سلام

هیچ کدوم از اندام های جفت بدن دقیقا اندازه و شکل هم نیستند و وجود اختلاف کم قابل اغماضه.
    درسته ورزش در خوش فرم به نظر رسیدن سینه ها بی تاثیر نیست (رو هر دو سینه اثر میذاره) ولی در صورت وجود اختلاف زیاد، تنها راه عمل جراحی پلاستیکه.

درود
    میتونم بپرسم چه ورزش هایی تاثیر گذاره ؟!

5. docky نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    burnitdown نوشته است: سلام

آیا قابل حل هست؟

سلام

درود
    میتونم بپرسم چه ورزش هایی تاثیر گذاره ؟!

سلام

تا جایی که من می دونم

بادی بیلدینگ، شنا، ایروبیک و ...
    حتی dance برا کسایی که علاقه دارن.
    به جز ورزش، تاثیر بستن سوتین مناسب هم غیر قابل انکاره، مناسبی که میگم یعنی فیت باشه نه بزرگ نه کوچیک.

6. سلام
    من با نظر دوستان كاملا موافق هستم چون كه دربندن انسان بعضي از اندامها با هم برابري ندارد وبه نظرم تنها راه ورزش مي باشد. مثل شنا كردن البته تا جائي كه اطلاع دارم يكسري از ورزشهاي خاصي نيز براي سينه خانمها وجود دارد كه باعث همسان سازي و بزرگ شدن سينه نيزمي شود البته دوست عزيز نياز به زمان وصبروحوصله و اعتماد به نفس دارد .
    موفق باشي

7. با سلام خانمی 30ساله و مجردم که نوک یکی از سینه هام تو رفته و بیشتر مواقع تو رفته وقتی دست میزنم و تحریکش میکنم نوکش بیرون میاد اما سینه دیگرم نوکش همیشه بیرونه تو رفتکی این یک سینه م خیلی نگرانم کرده لطفا مرا راهنمایی کنیدکه ایا مشکل خاصیه یا اینکه طبیعیه .با تشکر

8. من تا انجا که شنیده ام زیاد مهم نیست ولی اگر میبینید که همراه با درد است بهتر است به متخصص زنان مراجعه کنید./

9. NILA20 نوشته است: با سلام خانمی 30ساله و مجردم که نوک یکی از سینه هام تو رفته و بیشتر مواقع تو رفته وقتی دست میزنم و تحریکش میکنم نوکش بیرون میاد اما سینه دیگرم نوکش همیشه بیرونه تو رفتکی این یک سینه م خیلی نگرانم کرده لطفا مرا راهنمایی کنیدکه ایا مشکل خاصیه یا اینکه طبیعیه .با تشکر

مشکلی نیست
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. NILA20 نوشته است: با سلام خانمی 30ساله و مجردم که نوک یکی از سینه هام تو رفته و بیشتر مواقع تو رفته وقتی دست میزنم و تحریکش میکنم نوکش بیرون میاد اما سینه دیگرم نوکش همیشه بیرونه تو رفتکی این یک سینه م خیلی نگرانم کرده لطفا مرا راهنمایی کنیدکه ایا مشکل خاصیه یا اینکه طبیعیه .با تشکر

سلام دوست عزیز اول باید بگید همیشه اینجوری بوده یا مادرزادیه
    اگه همیشه اینجوری بوده
    نوک پستان درونی یا نوک پستان معکوس

) عارضه‌ای طبیعی است که در آن نوک پستان به جای آن‌که روبه‌بیرون باشد به داخل پستان عقب‌کشیده‌شده است. در برخی موارد در صورت تحریک کردن نوک پستان، می‌تواند برای مدتی به صورت موقت به بیرون آید اما در برخی دیگر موارد بدون توجه به برانگیختگی و تحریک، نوک پستان در حالت خود باقی می‌ماند. زنان و مردان هر دو می‌توانند نوک پستان درونی داشته باشند. نزدیک به ۱۰ تا ۲۰ درصد از زنان با این عارضه به‌دنیا می‌آیند برای درمان روشهای مختلفی مانند جراحی است که میتونه به شما کمک کنه

11. NILA20 نوشته است: با سلام خانمی 30ساله و مجردم که نوک یکی از سینه هام تو رفته و بیشتر مواقع تو رفته وقتی دست میزنم و تحریکش میکنم نوکش بیرون میاد اما سینه دیگرم نوکش همیشه بیرونه تو رفتکی این یک سینه م خیلی نگرانم کرده لطفا مرا راهنمایی کنیدکه ایا مشکل خاصیه یا اینکه طبیعیه .با تشکر

درود بر شما

اگر نوک هر دو پستان شما اينطوری بودند می شد گفت که ژنتيکی هست و به نوع و فرم پستان شما مربوط است و زياد بهش فکر نکنيد.

ولي از آنجاييکه می فرماييد فقط نوک يکی از پستان های شما تو رفته هست من دليل آن را همانی می دانم که در مورد کوچکی يکی از پستان های آن خانم نظر نوشتم.

شما دقت کنيد که هنگام نوشتن يا مطالعه کردن بر روی اين پستان خود بيشتر تکيه می کنيد يا نه؟

به نظر من اگر فشار را از روی آن برداريد و همواره آن قسمت را در حال رها نگه داريد و گاهی آن را ماساژ دهيد و گاه همانطور که خود گفتيد تحريک کنيد به مرور نوک آن بيرون می آيد . شايد بيشتر از شش ماه طول بکشد.

شاداب باشيد

ژاسينا

12. NILA20 نوشته است: با سلام خانمی 30ساله و مجردم که نوک یکی از سینه هام تو رفته و بیشتر مواقع تو رفته وقتی دست میزنم و تحریکش میکنم نوکش بیرون میاد اما سینه دیگرم نوکش همیشه بیرونه تو رفتکی این یک سینه م خیلی نگرانم کرده لطفا مرا راهنمایی کنیدکه ایا مشکل خاصیه یا اینکه طبیعیه .با تشکر

دوست عزیز
    بهتره حتما سونوگرافی سینه را انجام دهید نوک سینه علامت مهمی در سلامت سینه محسوب میشودو وقتی یک طرفه تو میکشد احتمال وجود توده یا کیست هست برای همین حتما مراجعه کنید برای سونو

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام نوک سینههای من تو رفته ست و تخته وقتی سردم میشه یا بهش دست میزنم بیرون میاد.
    و اینو میدونم که یکی ازتحریک پذیر ترین نقاط بدن زن نوک سینه هست.من یه بار رابطه سطحی داشتم ولی نمیدونم چرا از ناحیه سینه لذت نمیبردم.ولی وقتی نوکش یکم برجسته میشد از تحریکش به میزان کمی لذت میبردم فکر میکنم دلیل عدم لذتم برجسته نبودن نوکشه.این موضوع واقعا عصبیم کرده.
    ایا راه حلی واسه برجسته کردن نوک سینه هست؟

14. معمولا سایز سینه ها یکی نیست نباید نگران باشین

15. __arezoOo__ نوشته است: سلام نوک سینههای من تو رفته ست و تخته وقتی سردم میشه یا بهش دست میزنم بیرون میاد.
    و اینو میدونم که یکی ازتحریک پذیر ترین نقاط بدن زن نوک سینه هست.من یه بار رابطه سطحی داشتم ولی نمیدونم چرا از ناحیه سینه لذت نمیبردم.ولی وقتی نوکش یکم برجسته میشد از تحریکش به میزان کمی لذت میبردم فکر میکنم دلیل عدم لذتم برجسته نبودن نوکشه.این موضوع واقعا عصبیم کرده.
    ایا راه حلی واسه برجسته کردن نوک سینه هست؟

سلام

فرو رفتگی نوک پستان جنبه‌ی وارثتی و ژنتیکی داره و ابدا مشکلی محسوب نمیشه
    اما اگه از این ماجرا رضایت ندارید جراحی اصلاحی به نگرانی شما خاتمه میده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید