شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارش نوک آلت و زیر کیسه بیضه

1. با سلام
    من مدت چن ماهی هست که نوک آلتم دچار خارش خفیف میشه. ک با خاروندن ساکت میشه. همچنین لوله های متصل بین مقعد و زیر کیسه بیضم گاهی اوقات درد میکنن و تیر میکشن. خاستم اگر امکانش باشه دلیلشو برام بگید. آیا نشان از سوزاک داره؟ من ادرارم کاملا طبیعیه و تا حالا آمیزش جنسی نداشتم
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. اگه رابطه جنسی نداشتی پس سوزاک نباید باشه

3. خوب خودمم حدس میزنم سوزاک نیست. ولی دلیلش رو هم نمیدنم چیه. زیاد تو سایت مطالعه کردم البته من واریکوسل گرید 2 دارم که قراره به زودی عمل کنم. ولی تو پستهای سایت ندیدم نوشته باشه واریکوسل باعث خارش نوک آلت بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. hesam_65 نوشته است: با سلام
    من مدت چن ماهی هست که نوک آلتم دچار خارش خفیف میشه. ک با خاروندن ساکت میشه. همچنین لوله های متصل بین مقعد و زیر کیسه بیضم گاهی اوقات درد میکنن و تیر میکشن. خاستم اگر امکانش باشه دلیلشو برام بگید. آیا نشان از سوزاک داره؟ من ادرارم کاملا طبیعیه و تا حالا آمیزش جنسی نداشتم
    با تشکر

سلام

اون درد مربوط به زیر کیسه ی بیضه ها با واریکوسل شما بی ارتباط نیست.
    خارش نوک آلت هم ممکنه به خاطر حساسیت به لباس زیر تون باشه و به سوزاک ارتباطی پیدا نمیکنه. لباس زیر رو عوض کنید شاید مشکل مرتفع شد.

5. hesam_65 نوشته است: با سلام
    با تشکر

در پست بعدیتون گفتی که واریکوسل داری. واریکوسل گشادی عروق خونی بیضه هست. این عروق به وسیله عروق دیگه به کلیه متصل میشن. رگهای واریسی حین فعالیت روزانه درد خفیفی ایجاد میکنن که با توجه به نوع فعالیت و نوع واریکوسل ممکنه درد بیشتر هم باشه. به طور قطعی نمیشه گفت درد مجاری زیر کیسه بیضه در اثر واریکوسل هست و ممکنه بر اثر عفونت باشه. خارش نوک آلت هم من حدس میزنم که به نوعی عفونت باشه. در کل توصیه میکنم در اسرع وقت به یه متخصص کلیه و مجاری ادرار مراجعه کنید

6. m1989 نوشته است:
    hesam_65 نوشته است: با سلام
    با تشکر

سلام

خارش نوک آلت هم ممکنه به خاطر حساسیت به لباس زیر تون باشه و به سوزاک ارتباطی پیدا نمیکنه. لباس زیر رو عوض کنید شاید مشکل مرتفع شد.

با سلام.
    من به مدت چند روز لباس زیرمو عوض کردم اما متاسفانه بازهم نوک آلتم احساس خارش دارم. میتونید بگید علتش چی میتونه باشه؟

7. hesam_65 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    hesam_65 نوشته است: با سلام
    با تشکر

سلام

با سلام.
    من به مدت چند روز لباس زیرمو عوض کردم اما متاسفانه بازهم نوک آلتم احساس خارش دارم. میتونید بگید علتش چی میتونه باشه؟

سلام

- اگه اخیرا جهت جلوگیری از بارداری از کاور استفاده کردید ممکنه به لاتکس حساسیت داشته باشید.
    - اگه ناحیه آلت تناسلی رو شیو کردید میتونه این خارش مربوط به برخورد آلت به ناحیه شیو شده باشه.

خداییش به جز حساسیت به لباس زیر و کاور و شیو کردن ناحیه تناسلی علت دیگه‌ای به ذهنم نمیرسه. اگه این موارد نیست دیگه باید به ارولوژیست مراجعه کنید شاید قارچ پوستی در اون ناحیه باشه.

8. سلام.
    نامزد من هم مدتیه از همین موضوع ناراحته اون هم نوک التش خارش داره و به تازگی درد شدیدی در آلتش احساس میکنه که وقتی ازش میپرسم علتش چیه میگه از نداشتن رابطه جنسی و نیاز جنسی هستش خودمم خیلی ناراحتم دقیقا نمیدونم علتش چیه

9. اگر کسی رابطه جنسی نداشته باشه سوزاک نمیگیره.
    البته ممکنه سر آلت به شورت هم حساسیت داشته باشه.

10. هنگامی که فرد تحریک شه و ارضا نشه این درد رو داره

11. باسلام
    دوست عزیز- در این حالت بهترین کار مراجعه به پزشک متخصص اورلوژی(مجاری ادرار) می باشد.
    شاید هم در اثر گزش حشرات یا حساسیت  به پوشیدن شورتهای پلاستیکی باشد.
    زیاد نگران نشو

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید