شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. باسلام من وشوهرم اولين روز بعد از اخرين قاعدگي رابطه داشتيم كاندوم داخل وازنم موند و سريعا بيرون كشيديمش مني كمي روي زمين ريخته شد پريودي من نامنظمه  ايا نيازي هست كه قرص اورزانسي مصرف كنم ؟به هيچ عنوان نميخوايم بچه دار بشيم در ضمن قبلا پريوديم منظم بود به خاطر مصرف قرصهاي اورزانسي بهم ريخت ايا بازهم منظم ميشه؟ اگه ميشه چقدر زمان ميبره دوباره منظم بشه؟لطفا پاسخ بدين

2. سلام
    چند سوال داشتم
    اول اينكه ميشه تست خون اشتباه باشه و بارداري را نشان ندهد ما بعد از 8 روز از زماني كه بايد پريود مي شدم تست دادم منفي بود و آزمايش صفر را نشان مي داد ؟
    دكتر
    آمپول پروژسترون تجويز كرد چند روز طول ميكشه بعد از زدن آمپول تا پريود بشم؟
    من بايد 2 /11 پريود مي شدم البته 2/11 اگه دوره را يه ماهه حساب كنم ولي دوره قاعدگي من نامنظمه الان 19/11 هست هنوز پريود نشدم چهار روز قبل آمپول زدم به نظر شما دوستان بايد چه كار كنم مرسي

3. با سلام
    من و خانومم در دوران نامزدی هستیم و 25 اسفند امسال عروسیمان هست و متاسفانه خانومم بدلیل اشتباه در محاسبه زمان آزاد شدن تخمک از قرار معلوم باردار شده:
    زمان پریود شدن 12 هر ماه(12 دی )
    نزدیکی هم در 26 یا 27 (دی)اتفاق افتاده
    دیروز 18 بهمن رفتیم آزمایش خون داد hcg32 اومد
    هنوز به پزشک مراجعه نکردیم
    واقعا نمی دانیم چکار کنیم
    خواهش می کنم ما را راهنمایی کنید
    با تشکر

4. سلام
    مایع پیشاب نامزدم روی انگشتش بود و خشک شده بود و در همین حال منو از روی شورت ارضا کرد در حالی که شورت من از مایعات خودم نمناک بود. میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره؟

5. sahar1989 نوشته است: سلام
    مایع پیشاب نامزدم روی انگشتش بود و خشک شده بود و در همین حال منو از روی شورت ارضا کرد در حالی که شورت من از مایعات خودم نمناک بود. میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره؟

خیر احتمال بارداری نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. azarwk2 نوشته است: با سلام
    من و خانومم در دوران نامزدی هستیم و 25 اسفند امسال عروسیمان هست و متاسفانه خانومم بدلیل اشتباه در محاسبه زمان آزاد شدن تخمک از قرار معلوم باردار شده:
    دیروز 18 بهمن رفتیم آزمایش خون داد hcg32 اومد
    هنوز به پزشک مراجعه نکردیم
    با تشکر

منظورتون رو از راهنمایی متوجه نشدم اگر منظور جواب بتاست فعلا مشکوکه بهتره بهد 2تا 4 روز تکرار کنید اگر هر دو روز دو برابر شد بارداری حتمیه در ضمن شما روزهای تخمکگذاری رابطه داشتید با توجه به اینکه 6 روز اپریود گذشته بوده عدد بتا کمه لطفا حتما دوباره تکرار کنید

7. roz2421 نوشته است: سلام
    چند سوال داشتم
    اول اينكه ميشه تست خون اشتباه باشه و بارداري را نشان ندهد ما بعد از 8 روز از زماني كه بايد پريود مي شدم تست دادم منفي بود و آزمايش صفر را نشان مي داد ؟
    دكتر
    آمپول <a>پروژسترون</a> تجويز كرد چند روز طول ميكشه بعد از زدن آمپول تا پريود بشم؟
    من بايد 2 /11 پريود مي شدم البته 2/11 اگه دوره را يه ماهه حساب كنم ولي دوره قاعدگي من نامنظمه الان 19/11 هست هنوز پريود نشدم چهار روز قبل آمپول زدم به نظر شما دوستان بايد چه كار كنم مرسي

بعضی وقتها آزمایش منفی کاذب دا ره ومعمولا یا فرد زودتر از موعد آزمایش داده یا ادرار خیلی رقیق بوده در مورد شمازود آزمایش ندادی
    در مورد آمپولها ممکنه یک هفته تا 10 روز هم طول بکشه اگه تا 10 روز خونریزی رخ نداد برای بررسی مجدد باید به پزشک مراجعه کنید

8. ziba71 نوشته است: باسلام من وشوهرم اولين روز بعد از اخرين قاعدگي رابطه داشتيم كاندوم داخل وازنم موند و سريعا بيرون كشيديمش مني كمي روي زمين ريخته شد پريودي من نامنظمه  ايا نيازي هست كه قرص اورزانسي مصرف كنم ؟به هيچ عنوان نميخوايم بچه دار بشيم در ضمن قبلا پريوديم منظم بود به خاطر مصرف اورزانسي بهم ريخت ايا بازهم منظم ميشه؟ اگه ميشه چقدر زمان ميبره دوباره منظم بشه؟لطفا پاسخ بدين

بله باید مصرف کنید معمولا لوونورژسترول دوره پریود رو کمتر از hdوال دی بهم میریزه توصیه میکنم 2تا قرص لوونورژسترول رو همزمان مصرف کنید

9. با سلام . من با نامزدم رابطه داشتم و دفعه اول محافظت شده بود و بعد از ارضا شدن رفتم دسشویی و ادرار کردم و خوب بدنم رو شستم و خشکش کردم و بعد از نیم ساعت مجددا رابطه برقرار کردم البته اینبار محافظت نشده بود و از آنجایی که نامزدم پرده داره ، عمل دخول رو انجام نمیدم فقط لاپایی بود و جوری که اندام تناسلیمون با هم رابطه مستقیم داشت مایع منی رو کاملا خارج از بدن نامزدم ریختم حالا سوالم اینکه در رابطه دوم یکم مایع پیشاب اومد و ممکنه با سطح خارجی واژن تماس داشته باشه و آیا در چینین شرایطی و با شرح حالی که من دادم احتمال بارداری هست؟ با فرض اینکه در دوران تخمک گذاری هم بوده باشه...با تشکر

10. سلام منون از جوابتون ايا قرص لوونوزسترول باعث نازايي هم ميشود؟

11. halmat نوشته است: با سلام . من با نامزدم رابطه داشتم و دفعه اول محافظت شده بود و بعد از ارضا شدن رفتم دسشویی و ادرار کردم و خوب بدنم رو شستم و خشکش کردم و بعد از نیم ساعت مجددا رابطه برقرار کردم البته اینبار محافظت نشده بود و از آنجایی که نامزدم پرده داره ، عمل دخول رو انجام نمیدم فقط لاپایی بود و جوری که اندام تناسلیمون با هم رابطه مستقیم داشت مایع منی رو کاملا خارج از بدن نامزدم ریختم حالا سوالم اینکه در رابطه دوم یکم مایع پیشاب اومد و ممکنه با سطح خارجی واژن تماس داشته باشه و آیا در چینین شرایطی و با شرح حالی که من دادم احتمال بارداری هست؟ با فرض اینکه در دوران تخمک گذاری هم بوده باشه...با تشکر

سلام...
    احتمال بارداری با پیشاب تقریبا خیلی خیلی کمه...
    نگران نباشین...

12. ziba71 نوشته است: سلام منون از جوابتون ايا قرص لوونوزسترول باعث نازايي هم ميشود؟

سلام...
    خیر باعث نازایی نمیشه

13. zohret نوشته است:
    roz2421 نوشته است: سلام
    چند سوال داشتم
    دكتر
    آمپول <a><a>پروژسترون</a></a> تجويز كرد چند روز طول ميكشه بعد از زدن آمپول تا پريود بشم؟

بعضی وقتها آزمایش منفی کاذب دا ره ومعمولا یا فرد زودتر از موعد آزمایش داده یا ادرار خیلی رقیق بوده در مورد شمازود آزمایش ندادی
    در مورد آمپولها ممکنه یک هفته تا 10 روز هم طول بکشه اگه تا 10 روز خونریزی رخ نداد برای بررسی مجدد باید به پزشک مراجعه کنید

سلام آخر منم پريود شدم واقعا دستتون درد نكنه  راستي آمپول پروژسترون عوارض هم داره  و بايد من دوره قاعدگيم را از كي حساب كنم امروز پريود شدم دوره قاعدگيمهم نامنظمه بايدچه كار كنم خيلي خوشحالم دستتون درد نكنه

14. baran1370 نوشته است:
    halmat نوشته است: با سلام . من با نامزدم رابطه داشتم و دفعه اول محافظت شده بود و بعد از ارضا شدن رفتم دسشویی و ادرار کردم و خوب بدنم رو شستم و خشکش کردم و بعد از نیم ساعت مجددا رابطه برقرار کردم البته اینبار محافظت نشده بود و از آنجایی که نامزدم پرده داره ، عمل دخول رو انجام نمیدم فقط لاپایی بود و جوری که اندام تناسلیمون با هم رابطه مستقیم داشت مایع منی رو کاملا خارج از بدن نامزدم ریختم حالا سوالم اینکه در رابطه دوم یکم مایع پیشاب اومد و ممکنه با سطح خارجی واژن تماس داشته باشه و آیا در چینین شرایطی و با شرح حالی که من دادم احتمال بارداری هست؟ با فرض اینکه در دوران تخمک گذاری هم بوده باشه...با تشکر

سلام...
    احتمال بارداری با پیشاب تقریبا خیلی خیلی کمه...
    نگران نباشین...

بابت جواب سریعتون خیلی ممنونم ..
    با عرض معذرت ، چون من خیلی وسواس هستم ممنون میشم اگه میشه zohret عزیز هم به این سوالم پاسخ دهند.. سوالم مربوط به پست 68 هستش....با تشکر فراوان

15. با سلام
    18 بهمن رفتیم آزمایش خون داد hcg32 اومد

امروز شنبه 21 بهمن هم 95 را نشان داد.

هنوز هم به پزشک مراجعه نکردیم

چون بخاطر موقعیتمان نمی توانیم و نمی خواهیم بچه دار شویم
    با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 132
رفتن به صفحه :    5 ...