شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

احتمال بارداری ..

1. sallixi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من از دیشب خونریزی دارم تا الانم ادامه داشته فعلا داره میاد و قطع نشده . مقدارش کمه چون 9 روز پیش 5روز خونریزی داشتم ولی رنگ و همه چیزش مثل پریود و حتی شکم درد پریود شدن ام دارم.

اگه میشه با توجه به چند پست قبلی من بازم احتمال حاملگی هست ؟
    منی اصلا وارد واژن نشده.احتمال حاملگی با پیش آب چند درصده ؟

لطفا زود جواب بدید. ممنون .

2. sallixi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    در ضمن تو خونریزی یه سری لخته هست . با وجود لخته فکر نکنم حامله باشم.
    توی لک حاملگی لخته هست ؟؟

3. sallixi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی که اینقدر زود جواب میدید . پریود شدم. Wink  Wink  Wink

4. sallixi نوشته است: مرسی که اینقدر زود جواب میدید . پریود شدم. Wink  Wink  Wink

با اجازه آقاي دكتر صادقي

سلام
    همانطور كه قبلاً هم گفته شد با وجود خونريزي قائدگي امكان بارداري وجود ندارد
    ولي براي تشخيص علت  خونريزي شما بايد حتماً به متخصص زنان مراجعه كنيد .

5. سلام دکتر صادقی
    من خواهش می کنم که لطف کنید و خودتون جواب پرسش من رو بدید.
    من با مطالب و سوالهایی که در سایت شما بود  جوابم رو گرفتم ولی باز می خوام شما مطمئنم کنید :  
    من پریودی نسبتا نامنظمی دارم مثلا29دی  16اسفند و 19فروردین پریود شدم و 23 پاک شدم که همیشه 7روزه بود ولی این سری 5 روزه و 27فروردین رابطه جنسی داشتم(مقعد)  من دختر هستم و مایع منی اصلا بابدنم تماس نداشت ولی از ترشح  مطمئن نیستم  ولی بعد از رابطه جنسی من کلا بدنم رو شستم.تا اینجا با مطالبی که در سایت بود جوابم رو گرفتم که جای نگرانی نیست ولی من از همون روز تا الان کمردرد و درد در قسمت تخمدانهام دارم (البته الان که نزدیک به زمان پریودم هست دردم کمتر)  می خوام ببینم این درد می تونه علائم بارداری باشه؟ اصلا با این توصیفات احتمال بارداری وجود داره.؟ خواهش می کنم جوابم رو بدید من خیلی نگرانم.به خودم می گم که نگرانی بی مورد ولی این دردا از چیه؟ چون تا به حال اینجوری نبودم.  
    من منتظرم.
    متشکرم از شما وسایت خیلی خوبتون.
      خواهش میکنم جوابم رو بدید

6. liiiiiiiizzzaaa نوشته است: سلام دکتر صادقی
    من خواهش می کنم که لطف کنید و خودتون جواب پرسش من رو بدید.
    من با مطالب و سوالهایی که در سایت شما بود  جوابم رو گرفتم ولی باز می خوام شما مطمئنم کنید :  
    من پریودی نسبتا نامنظمی دارم مثلا29دی  16اسفند و 19فروردین پریود شدم و 23 پاک شدم که همیشه 7روزه بود ولی این سری 5 روزه و 27فروردین رابطه جنسی داشتم(مقعد)  من دختر هستم و مایع منی اصلا بابدنم تماس نداشت ولی از ترشح  مطمئن نیستم  ولی بعد از رابطه جنسی من کلا بدنم رو شستم.تا اینجا با مطالبی که در سایت بود جوابم رو گرفتم که جای نگرانی نیست ولی من از همون روز تا الان کمردرد و درد در قسمت تخمدانهام دارم (البته الان که نزدیک به زمان پریودم هست دردم کمتر)  می خوام ببینم این درد می تونه علائم بارداری باشه؟ اصلا با این توصیفات احتمال بارداری وجود داره.؟ خواهش می کنم جوابم رو بدید من خیلی نگرانم.به خودم می گم که نگرانی بی مورد ولی این دردا از چیه؟ چون تا به حال اینجوری نبودم.  
    من منتظرم.
    متشکرم از شما وسایت خیلی خوبتون.
      خواهش میکنم جوابم رو بدید

سلام،
    نگرانی شما قابل درک است ولی با توجه به توضیحاتی که دادید، احتمال بارداری وجود ندارد و علایمی که ذکر کردید نشاندهنده بارداری نیست، همانطور که بارها گفته شده تشخیص قطعی بعد از 10 روز تاخیر در خونریزی و با آزمایش خون مشخص می شود.
    خواننده محترم توجه کنید ، در صورتی که قصد ایجاد رابطه جنسی دارید و نمی خواهید باردار شوید:
    تا حد امکان روزهایی را انتخاب کنید که احتمال تخمک گذاری در آنها نیست و یا کمتر است.
    از روشهای جلوگیری از بارداری در دسترس مثل قرص و کاندوم استفاده کنید.

7. با سلام خدمت آقای دکتر و تمامی فعالان سایت
    من و نامزدم قبل از عید نزدیکی ای داشتیم و در این نزدیکی که هیچ گونه دخولی انجام نشد مقداری از مایع اسپرم بر روی واژن او ریخت و من با مراجعا به این سایت مرای اطمینان با وجود پرده ی بکارت به او گفتم با سورت اورژانسی قرص مصرف کند و او 6ساعت صبح روز بعد 4عدد قرص ال دی و 12ساعت بعد نیز 4 عدد قرص ال دی دیگر مصرف کرد و در دقیقا روزی که باید پریود میشد یعنی سه شنبه 20فروردین پریود شد .
    ما در عصر جمعه 30 فروردین ماه -روز 11 پریود نامزدم دوباره نزدیکی ساده ای داشتیم و دوباره با وجود پرده بکارت نامزدم .هیچگونه دخولی انجام نگرفت و فقط مقداری مایع اسپرم بر روی واژن او ریخته شو م ایندفعه او قرس نخورد چون اعتقاد داشت که هیچاتفاقی نیفتاده .
    با محاسبه ی خودم باید سه شنبه 17 اردیبهشت خونریزی او شروع میشد که پنج شنبه شب 19اردیبهشت خونریزی شروع شد و ایندفعه خونریزی به جای 5روز 2روز ادامه داشت به طوری که تا دیروز شنبه 21اردیبهشت ادابه داشت و امروز دوشنبه 22 اردیبهشت پاک است.
    حالا نگرامن و سوالاتی دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    1-چدا مدت خونریزی کم شده؟آیا نامزد من حامله است و این خونریزی /ادت ماهیانهی او نبوده و لانه گذاری تخمکها بوده که 2روز به طول انجامیده؟
    2- ایا اینکه این عادت ماهیانه بوده و بخواطر اختلالی که اقرص در دوره ی قبلی ایجاد کرده بوده؟
    3-تورو خدا راهنمایی کنید و بگویید چی شده دارم دیوونه میشم آخه حالا موقیت بچا نیست.
    4-نگرانیم....بریم آزمایش بدیم؟
    با تشکر تورو خدا زود جواب بدید .

8. iman5143 نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر و تمامی فعالان سایت
    من و نامزدم قبل از عید نزدیکی ای داشتیم و در این نزدیکی که هیچ گونه دخولی انجام نشد مقداری از مایع اسپرم بر روی واژن او ریخت و من با مراجعا به این سایت مرای اطمینان با وجود پرده ی بکارت به او گفتم با سورت اورژانسی قرص مصرف کند و او 6ساعت صبح روز بعد 4عدد قرص ال دی و 12ساعت بعد نیز 4 عدد قرص ال دی دیگر مصرف کرد و در دقیقا روزی که باید پریود میشد یعنی سه شنبه 20فروردین پریود شد .
    ما در عصر جمعه 30 فروردین ماه -روز 11 پریود نامزدم دوباره نزدیکی ساده ای داشتیم و دوباره با وجود پرده بکارت نامزدم .هیچگونه دخولی انجام نگرفت و فقط مقداری مایع اسپرم بر روی واژن او ریخته شو م ایندفعه او قرس نخورد چون اعتقاد داشت که هیچاتفاقی نیفتاده .
    با محاسبه ی خودم باید سه شنبه 17 اردیبهشت خونریزی او شروع میشد که پنج شنبه شب 19اردیبهشت خونریزی شروع شد و ایندفعه خونریزی به جای 5روز 2روز ادامه داشت به طوری که تا دیروز شنبه 21اردیبهشت ادابه داشت و امروز دوشنبه 22 اردیبهشت پاک است.
    حالا نگرامن و سوالاتی دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    1-چدا مدت خونریزی کم شده؟آیا نامزد من حامله است و این خونریزی /ادت ماهیانهی او نبوده و لانه گذاری تخمکها بوده که 2روز به طول انجامیده؟
    2- ایا اینکه این عادت ماهیانه بوده و بخواطر اختلالی که اقرص در دوره ی قبلی ایجاد کرده بوده؟
    3-تورو خدا راهنمایی کنید و بگویید چی شده دارم دیوونه میشم آخه حالا موقیت بچا نیست.
    4-نگرانیم....بریم آزمایش بدیم؟
    با تشکر تورو خدا زود جواب بدید .

سلام
    اگر خونريزي مداوم بوده و حالت هاي  دوره هاي قبل را هم كه در هنگام پريود بروز ميكند مانند درد كمر و  زير شكم  را داشته اند پس پريود بوده اند و حاملگي منتفي است و علت آن برهم خوردن تعادل هورموني نامزد شما در اثر استفاده از روش اورژانسي ميباشد
    در هر صورت اگر فكر ميكنيد پريود نبوده اند و خونريزي علت ديگه اي داشته براي اطمينان بيشتر به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد

9. با سلام
    من در روز پنجم پریودی نامزدم رابطه جنسی داشتم و نامزدم در این روز نیز خونریزی کمی داشت و من منی را کاملا در رحم نامزدم ریختم . 3 ساعت بعد از نزدیکی مقداری از منی و خون از رحم خارج شد . و تا 2روز بعد خونریزی قطع شده. با این تفاسیر میخواستم بدونم که حامله شدن نامزدن من امکان داره یا نه؟ و اگر امکان داره برای جلوگیری این موضوع چه کار باید بکنم . (الان 3روز از این ماجرا میگذره) ...  Confused  Crying or Very sad

10. با سلام
    با توجه به این نوشته ایا باز هنوز احتمال باردار شدن نامزد من هست یا نیست ؟
    اینم بهتون بگم که نامزد من پس از ریختن منی در رحم هنوز خونریزی داشته یعنی تا فردای ان روز خونریزی داشته و بعد کلا دیگه لکه هم نداشتند. الان هم همان طور که گفتم 3روز میگذره.

خیلی ها فکر میکنند که اگر فرد در زمان عادت ماهیانه اقدام به رابطه جنسی نماید ، احتمال بارداری وجود نخواهد داشت. اما باید گفت که این امکان وجود دارد که وی در دوران خونریزی نیز باردار گردد. تعدادی دلیل برای این مهم وجود دارد که برجسته ترین آنها عبارت است از:

دلیل تمام خونریزی های مهبلی عادت ماهیانه نمی باشد. مواقعی وجود دارد که زنان خونریزی کمی رو در زمان تخمک گذاری مشاهده مینمایند . این زمان درست زمانی می باشد که فرد برای باردار شدن کاملاٌ آماده بوده و به اصطلاح کشش رحمی وی بالاست. در زمان تخمک گذاری یک تخم از لوله تخمدان رها شده و بسمت پایین و لوله فالوپ (شیپور رحمی) حرکت میکند. این بسیار طبیعی است که دختری در زمان تخمک گذاری مقداری خون را مشاهده نماید و آن را حمل بر تغییر زمان عادت ماهیانه و یا به اشتباه خود عادت ماهیانه تلقی نماید

بعضی وقتها تخمک گذاری می تواند قبل از اینکه خونریزی پریود در فرد به پایان برسد اتفاق بیافتد و بعضی وقتها نیز میتواند اتفاقش بلافاصله بعد از پایان یافتن عادت ماهیانه نیز می باشد. از طرفی اسپرم نیز می تواند تا 3 روز بعد از رها شدن تخمک رو باردار نماید .

11. با سلام

من 27 سالمه و 4 ساله که ازدواج کرده ام و در این مدت از هیچ روش جلوگیری استفاده نکرده ام.
    4 ماه پیش برای آزمایشات قبل از بارداری به پزشک مراجعه کردم و کلیه آزمایشاتم خوب بود و از آن موقع نیز اسید فولیک مصرف کرده ام در ضمن پریودهای منظمی هم دارم.

آخرین تاریخ شروع پریودم 12 اردیبهشت بوده است که طبق جدول تخمک گذاری در این سایت امروز بیشترین احتمال حاملگی وجود دارد. البته من در کنار این جدول از تستهای تشخیص زمان تخمک گذاری نیز استفاده کرده ام که از 5 روز پیش تا حالا پاسخ منفی بوده است می خواستم ببینم این تستها چقدر قابل اطمینان هستند و آیا اصلا امکان دارد که در یک ماه تخمک گذاری انجام نشود؟
    البته من امروز نزدیکی داشتم حال با این شرایط من باید منتظر حاملگی باشم یا نه؟
    اگر بله چه زمانی برای تست اقدام کنم؟

با تشکر از راهنمایی های شما Razz

12. سلام یه سوال داشتم لطفا کمکم کنید
    من پریودم 35 روز طول میکشه معمولا
    12 اردیبهشت من عادت ماهانم تموم شد
    14 اردیبهشت یه رابطه جنسی با نامزدم بدون دخول داشتم من پرده بکارت هم دارم یعنی فقط مقداری از منی روی واژن من ریخت منم بلا فاصله شستم . الان هم که 27 اردیبهشت هستش فکر کنم تخمک گذاری شروع شده
    ما نمی دونستیم با توجه به باکره بودن امکان حاملگی هست .قرصی هم مصرف نکردم
    آِیا من احتمال داره حامله بشم؟
    راهی که مطمئن بشم وجود داره که بعد 2 هفته بگه حاملگیو؟

13. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    بهترین نوع و زمان تست بارداری - از طریق خون حدود یک هفته پس از نزد یکی است که در صورت تشکیل تخم سطح بتا با میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند

14. سلام آقاي دكتر
    آيا احتمال بارداري 3 روز بعد از اتمام پريود و در اولين رابطه جنسي محافظت نشده وجود دارد؟

15. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    احتمال بسیار کم است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 57
رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید