شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاثیر عفونت بر روی جنین

1. با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم و با تشکر از سایت خوبتون که بارها و بارها خوندن این سایت ( به عنوان مهمان ) منو راهنمایی کرده.
    من خانمی هستم 31 ساله 3.5 ساله ازدواج کردم و جلوگیری از بارداری به صورت طبیعی بود و بعضی وقتها به صورت اورژانسی. برای بارداری اقدام کردیم. من دوره هام منظم و 28 روزه هستند. آخرین بار 12/10/91 پریود شدم و در روزهای 19 ، 20 ، 21 ، 26 و 27 نزدیکی داشتیم ( نزدیکی نام نظم به علت ماموریت رفتن همسرم بوده ). در هر 5 روز بعد از نزدیکی پاهامو به مدت 30 دقیقه بالا نگه داشتم و نزاشتم قطره ای از منی بیرون بریزه. 3 روز بعد از آخرین نزدیکی تا الان رحمم درد گرفته ، درد معده ، تپش قلب ، ضعف توی پاهام ، حرارت بالای بدن و کمی سرگیجه هم دارم  و همچنین ترشح ( لازم به ذکر که 1 ماه قبل به علت عفونت واژن از کرم و قرص استفاده کردم زیر نظر دکتر زنان که برطرف شده بود کاملا" )
    حالا این سوال برام پیش اومده : 1- ایا زمان نزدیکی من و علائم ذکر شده باعث بارداری میشه یا نه ؟ 2- ایا این عفونت امکان داره برگرده ، و برای جنین خطری رو ایجاد می کنه یا نه و در آخر ایا همه قبل از بارداری حتما" باید لکه بینی داشته باشند در موعد پریود ؟
    بازم ممنونم از سایت خوبتون

2. Balaja نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم و با تشکر از سایت خوبتون که بارها و بارها خوندن این سایت ( به عنوان مهمان ) منو راهنمایی کرده.
    من خانمی هستم 31 ساله 3.5 ساله ازدواج کردم و جلوگیری از بارداری به صورت طبیعی بود و بعضی وقتها به صورت اورژانسی. برای بارداری اقدام کردیم. من دوره هام منظم و 28 روزه هستند. آخرین بار 12/10/91 پریود شدم و در روزهای 19 ، 20 ، 21 ، 26 و 27 نزدیکی داشتیم ( نزدیکی نام نظم به علت ماموریت رفتن همسرم بوده ). در هر 5 روز بعد از نزدیکی پاهامو به مدت 30 دقیقه بالا نگه داشتم و نزاشتم قطره ای از منی بیرون بریزه. 3 روز بعد از آخرین نزدیکی تا الان رحمم درد گرفته ، درد معده ، تپش قلب ، ضعف توی پاهام ، حرارت بالای بدن و کمی سرگیجه هم دارم  و همچنین ترشح ( لازم به ذکر که 1 ماه قبل به علت عفونت واژن از کرم و قرص استفاده کردم زیر نظر دکتر زنان که برطرف شده بود کاملا" )
    حالا این سوال برام پیش اومده : 1- ایا زمان نزدیکی من و علائم ذکر شده باعث بارداری میشه یا نه ؟ 2- ایا این عفونت امکان داره برگرده ، و برای جنین خطری رو ایجاد می کنه یا نه و در آخر ایا همه قبل از بارداری حتما" باید لکه بینی داشته باشند در موعد پریود ؟
    بازم ممنونم از سایت خوبتون

سلام

1. در سه نزدیکی اول که احتمال بارداری زیاد نیست اما در 2 نزدیکی آخر که در تایم تخمک گذاری بوده احتمال بارداری بسیار بیشتره.
    2. اگه عفونت برطرف شده و شما هم نکات ایمنی! رو جهت جلوگیری از ابتلای به عفونت رعایت کردید امکان عود عفونت کمه.
    3. لکه بینی دلیل خوبی برای بارداری نیست شما تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. دوست عزیز ممنونم از پاسخ شما. متاسفانه من سر موعد ( یعنی 10/11/91 ) پریود شدم و بارداریم منفیه. اما سوالی که الان پیش اومده اینه که خونریزی من خیلی خیلی خیلی کمه . علتش چی میتونه باشه؟
    لازم به ذکر است که من ماه گذشته از رشته ایروبیک به رشته بدنسازی تغییر رشته دادم و یک ماهه که دارم به صورت معمول بدنسازی کار میکنم آیا این میتونه علتش باشه؟ یا حتی استرس چطور ؟

4. Balaja نوشته است: دوست عزیز ممنونم از پاسخ شما. متاسفانه من سر موعد ( یعنی 10/11/91 ) پریود شدم و بارداریم منفیه. اما سوالی که الان پیش اومده اینه که خونریزی من خیلی خیلی خیلی کمه . علتش چی میتونه باشه؟
    لازم به ذکر است که من ماه گذشته از رشته ایروبیک به رشته بدنسازی تغییر رشته دادم و یک ماهه که دارم به صورت معمول بدنسازی کار میکنم آیا این میتونه علتش باشه؟ یا حتی استرس چطور ؟

سلام

پریود شما تازه شروع شده اجازه بدید زمان سپری بشه در روزهای آتی شاید میزان خونریزی تغییر کرد!
    همین استرس شما برای بارداری، دلیل خوبی برای کاهش خونریزی در روزهای اولیه هست.

5. 7ماهه باردارم مدتی است ترشحاتم زیاد شده است بعضی اوقات به رنگ سبز همراه با خارش مواقعی هم سفید وغایظ  
    راه درمان آن چیست؟
    آیا درمانی دارد که بشود در خانه انجام داد؟
    ایا عفونت بر روی مغر و اعضای بدن جنین تاثیر میگذارد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید