شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پوست چرب

1. azams نوشته است:
    nilofar59 نوشته است: کلين اند کلير واسه لايه برداري خيلي خوبه .پوست من هم مثل پوست شماست.الان چند وقتيه استفاده مي کنم پوستمو خيلي نرم کرده .ولي جالبه الان چند روزه منم فوران چربي رو پوستم دارم .
    تا حالا اينطوري نشده بودم!!!!!!!!!

پوست من دو سالیه به شدت جوش میزنه .تبلیغ کرم clean & clear رو تو اینترنت دیدم میخوام استفاده کنم برای جوش و جای جوش هام . لطفا من رو راجع به این کرم راهنمایی کنیدباتشکر

سلام

به واسطه ی تبلیغات که هر چیزی رو نمیشه روی صورت امتحان کرد! باید ببینید تاییدیه ی پزشکی داره یا نه و تازه مصرف خودسرانه ی اون ابدا کار درستی نیست.  
    ببین دوست من،
    درمان آکنه و اسکار پروسه ی زمانبری داره و اگه صبر و حوصله داشته باشید و درمان رو تا انتها دنبال کنید به نتیجه هم می رسید.

اما برای درمان

- به متخصص غدد مراجعه کنید تا تست درخواست بشه و از نظر هورمونی چک بشید.
    - خط درمان های دارویی مانند داکسی سیکلین، کرم یا ژل ترتینوئین و ... میتونه مشکل رو مرتفع کنه.
    - حتی شاید سونو هم لازم باشه تا وجود یا عدم وجود کیست تخمدان (که باعث آکنه میشه) بررسی بشه.
    - صورت رو روزی حداقل دو مرتبه بشورید.
    - از کرم اسکراب که چند خط بالاتر توضیح دادم هم می تونید استفاده کنید.  

هیچ نیازی به آزمون و خطای این گونه محصولات نیست پروسه ی درمان آکنه مشخص و روتین هست و با مراجعه ی به متخصص غدد یا پوست اوضاع بهتر میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید