شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خراش داخل پلک پایین چشم

1. با سلام
    من حدود 2 هفته قبل آرایش چشمم رو پاک می کردم .و با گوش پاک کن این کار رو انجام می دادم که بعدش دیدم چشمم می سوزه اول فکر کردم چیزی توش رفته بعد داخل آینه نگاه کردم دیدم به اندازه سر سوزن یه خال قرمز داخل پلک پایین چشمم افتاده که به مدت 5 دقیقه با پلک زدن می سوخت انگار اون خال قرمز به قرنیه یا سفیدی چشمم می خوردبعد از 5 دقیقه خوب شد.رفتم چشم پزشک معاینه کرد گفت احتمالا با گو ش پاک کن خراشش دادی که این خال کوچیک توی پلکت افتاده ( همون قسمت صورتی پایین چشم قبل از رویش مژه) و 2 هفته صبر کن تا بره اگه نرفت دوباره بیاد تا تصمیم بگیریم الان احساس می کنم یه کم کمرنگ تر شده سوزش و خارش و درد و اشک ریزش و هیجی ندارم ولی می خوام بدونم آیا ممکنه این خال باقی بمونه و اگه بمونه آیا خطرناکه ؟ پزشک چه تصمیمی ممکنه بگیره ؟ چون از لیزر می ترسم مشکلی هم ندارم باهاش ممنونم مرسی از جوابتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید