شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خود ارضایی و پارگی پرده بکارت با ناخن

1. ضمن احترام به نظرات همه دوستان به نظر من برای پارگی پرده نمیشه یه نظر کلی و عمومی ارائه کرد چون هم نوع پرده و هم جای قرار گرفتنش انقدر متنوع است که جز با معاینه نمیشه نظر داد کما اینکه در کانکت این دوست عزیز خواندیم از چهار دکتری که معاینه کردند یکی نظر عکس داشت پس وقتی با معاینه نظرات متفاوت میشه چه برسه به احتمال
    البته همانطور که گفتم نظرات همه دوستان محترمه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام میخواستم بدونم اگه برای دیر شدن عادت ماهیانه پیش دکتر بریم تشخیص میده که مثلا از پشت رابطه بوده یا نه؟ و اینکه ایا خودارضایی باعث عقب افتادن عادت میشه یا نه؟ منتظر جوابتونم. مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییی

3. سلام اگر خودتون نخواهید دکتر معاینه نمیکنه ولی اگر معاینه توسط پزشک قانونی باشه می تونه تشخیص بده که رابطه از طریق مقعد صورت گرفته یا نه خودارضای باعث به عقب افتادن عادت نمی شود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    من برای چک شدن رفته بودم دکتر که موقع معاینه دکتر بمن گفت پرده ام خیلی جلوه!چون لاغر وظریفم!! و فقط حلقویه و ارتجاعی نیس و موقع رابطه درد و خونریزی زیاد خواهم داشت اگه همسرم درشت باشه و اگه مثل خودم ظریف باشه دردم کمتره!(اگه منظورش اندازه آلت همسر باشه که اندازه آلت با اضافه وزن رابطه عکس داره!!البته تو پست های سایت هم اشاره شده)
    من 165 سانت و 46 کیلو هستم.بخاطر کار و درس وزنم کم شده بمرور.
    قبلا زیاد دکتر رفتم اما دکترای قبلی اصلا از خیلی جلو بودن بکارت بم نگفتن.
    یکبار هم دکتر برای معاینه از گوش پاک کن استفاده کرد که تا 2روز درد داشتم.گوش پاک کن باعث آسیب پرده نمیشه؟؟
    میشه درباره گفته های دکتر راهنماییم کنید.
    ممنون.

5. منظور دکتر از درشت بودن همون الت بود نه قد ووزن
    در ضمن هرطور معاینه چه با گوش پاک کن و چه بدون اون احتمال خطر رو داره
    در نتیجه نباید زیاد به دنبال معاینه کردن باشی
    راستش اصلا متوجه نشدم که چرا قبلا زیاد برای معاینه رفته بودی
    دوست عزیز یا باید بی خیال پرده خودمون بشیم و یا اینکه توی رابطه هامون کاملا حواسمون باشه
    چون با پاره شدن پرده همه چیز تموم میشه چون هم ترمیمش نشون میده وهم اسیب دیدگی
    پس تنها راه حل مواظبت از پرده هست
    چون زوجی که باهاش رابطه داریم به فکر ارضا شدن و ارضا کردنه نه به فکر پرده
    البته تا حدودی حق هم داره چون نمی تونه دردی که زوجه از صدمه دیدن پرده بهش میاد رو احساس کنه
    نمیگم رابطه نداشته باشیم اما میشه حواسمون باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. ممنون عزیزم
    قبلا که برا عفونت و کیست میرفتم  متخصص ک خوب میگفتن باید معاینه بشم.
    پزشکی هم ک با گوش پاک کن معاینه کرد متخصص زنان بود.

7. sima_65 نوشته است: سلام

میگم چه سوال های وحشتناکی میپرسید
    آدم جرات نمیکنه تکون بخوره دیگه! Smile

وقتی دکتر میگه پرده حلقوی ارتجاعی هست یعنی همون دندونه دار؟ یا اون یه مدل دیگه هست؟

قضیه این پرده ارتجاعیه چیه ! اخر پاره میشه یا نه؟ آسیب جدی میبینه یا نه؟ اینکه ارتجاعیه یعنی اگر باز بشه باز جمع نیشه ؟ اگر اینجوره که یه جورایی مثل ترمیم میشه !

منتظر پاسختون هستم لطفا اگر پیامی بعد از این ارسال شد ،اینو یادتون نره جواب بدید.

پیروز باشید

سلام

بکارت حلقوی دو نوع هست:

1. حلقوی ساده
    2. حلقوی ارتجاعی

اگه حلقوی ارتجاعی دندانه دار باشه بدیهیه که در دسته ی دوم قرار می گیره.

این نوع بکارت ممکنه با دخول ازاله بشه ممکنه هم تا اولین زایمان طبیعی باقی بمونه.
    نکته ای که این وسط وجود داره اینه که دخترانی که بکارت ارتجاعی دارن، فکر می کنن از هفت دولت آزادن! و این دقیقا اشتباهه چون با دخول آلت آثار لهیدگی و ساییدگی روی بکارت میمونه و این داستان برای متخصصین پزشکی قانونی که تقریبا مو رو از ماست بیرون میکشن! کاملا قابل تشخیصه.
    تعریف ارتجاعی مشخصه یعنی حالت کشسان داره دیگه نمیدونم چی رو باید توضیح بدم!

8. fereshte27
    با سلام دختری 23 ساله هستم چند سالی است از طریق مالش به پتو و مبل و صندلی خود ارضایی داشتم تا حالا چیزی داخل نکردم اما این کار را حتی روزای آخر پریودی انجام داده ام و الان نگران پرده ام هستم آیا آسیب دیده؟ آیا بعد ازدواج شوهرم متوجه خود ارضایی من میشود؟ اگه متوجه میشه از چه چیزی؟ شنیده ام که میگن با خود ارضایی پرده نازک و نازک تر میشه تا از بین بره آیا صحت داره؟ ایا امکان نازک شدن پرده من هست؟ خواهش میکنم همه مخصوصا افرادی که پزشکی خوندن یا میخو نن جواب بدن ممنون

9. FERESHTE27 نوشته است: fereshte27
    با سلام دختری 23 ساله هستم چند سالی است از طریق مالش به پتو و مبل و صندلی خود ارضایی داشتم تا حالا چیزی داخل نکردم اما این کار را حتی روزای آخر پریودی انجام داده ام و الان نگران پرده ام هستم آیا آسیب دیده؟ آیا بعد ازدواج شوهرم متوجه خود ارضایی من میشود؟ اگه متوجه میشه از چه چیزی؟ شنیده ام که میگن با خود ارضایی پرده نازک و نازک تر میشه تا از بین بره آیا صحت داره؟ ایا امکان نازک شدن پرده من هست؟ خواهش میکنم همه مخصوصا افرادی که پزشکی خوندن یا میخو نن جواب بدن ممنون

سلام

پست قبلیت رو در قسمت طرح موقت سوالات غیر جنسی ارسال کردی در حالیکه سوال شما به آلت تناسلی مربوط میشه و در اون قسمت نباید مطرح می کردی برای همین از طرف دکتر تاپیک قفل شد و اجازه ی پاسخ دادن به سوال شما داده نشد.
    بنابراین قبل از انجام هر گونه فعالیتی در سایت ابتدا قوانین رو مطالعه کنید.  

1. در خودارضایی اگه چیزی داخل واژن نکردید بکارت سالمه.
    2. همسر آینده اگه شما نگی فلان سال اونجوری خودارضایی کردم! به هبچ عنوان متوجه خودارضایی نخواهد شد.
    3. به حرف های عامیانه توجه نکنید و اون شنیده ها رو نشنیده بگیرید.
    4. در صورت انجام دخول (شی، آلت و ...) بکارت آسیب می بینه و در آخر ازاله میشه.

10. سلام.من دختری 25 ساله هستم از زمانیکه به یاد دارم یعنی تقریبا 5 سالگی و حتی کمتر از اون خودارضایی داشتم به وسیله مالش.این عمل شدیدا رو روحیه ی من تاثیر منفی داشت.در سن 16 سالگی با هزار بدبختی ترکش کردم ولی 2 ساله باز شروع کردم.آیا این زمان طولانی که م خودارضایی داشته ام میتونه تو سلامت جسمی و رابطه زناشویی من در آینده خلل وارد کنه؟

11. leilaafshari نوشته است: سلام.من دختری 25 ساله هستم از زمانیکه به یاد دارم یعنی تقریبا 5 سالگی و حتی کمتر از اون خودارضایی داشتم به وسیله مالش.این عمل شدیدا رو روحیه ی من تاثیر منفی داشت.در سن 16 سالگی با هزار بدبختی ترکش کردم ولی 2 ساله باز شروع کردم.آیا این زمان طولانی که م خودارضایی داشته ام میتونه تو سلامت جسمی و رابطه زناشویی من در آینده خلل وارد کنه؟

سلام

خودارضایی اگه به صورت افراطی نباشه از نظر پزشکی مشکل خاصی ایجاد نمیکنه.
    جای نگرانی وجود نداره فقط حواستون به بکارت باشه که چیزی داخل واژن نکنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید