شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گوشت اضافه واژن پس از زایمان

1. سلام خسته نباشید
    من 26 سال دارم  4 ماهه که زایمان طبیعی کردم و الان تقریبا 1 ماهه که در قسمت پایین واژنم یه تیکه گوشت اضافی ایجاد شده که از پایین واژن کمی آویزان است درد و یا سوزشی ندارم فقط از لحاظ ظاهر یه کم اذیتم می کنه ترشحاتمم از بعد زایمان خیلی زیاد شده طوری که باید مرتب با دستمال واژنمو خشک کنم گاهی هم دستمال میذارم تا واژنم خشک باشه فقط وقتی گاهی اوقات وقتی میشینم انگار اون دستمال به همون گوشت اضافه تماس پیدا می کنه یه ذره خونی میشه رفتم پیش ماما گفت اون تیکه ی اضافه هم بقایای پرده بکارته و هم از جای بخیه ها گوشت اضافه در اومده.خواهش می کنم راهنماییم کنین با ضدعفونی کردن و شلوار چسب نپوشیدن بهتر می شه یا باید در هر صورت جراحی بشه؟جراحیش عوارضی نداره؟ترشحات و گوشت اضافه ربطی به هم دارن؟

2. shutule نوشته است: سلام خسته نباشید
    من 26 سال دارم  4 ماهه که زایمان طبیعی کردم و الان تقریبا 1 ماهه که در قسمت پایین واژنم یه تیکه گوشت اضافی ایجاد شده که از پایین واژن کمی آویزان است درد و یا سوزشی ندارم فقط از لحاظ ظاهر یه کم اذیتم می کنه ترشحاتمم از بعد زایمان خیلی زیاد شده طوری که باید مرتب با دستمال واژنمو خشک کنم گاهی هم دستمال میذارم تا واژنم خشک باشه فقط وقتی گاهی اوقات وقتی میشینم انگار اون دستمال به همون گوشت اضافه تماس پیدا می کنه یه ذره خونی میشه رفتم پیش ماما گفت اون تیکه ی اضافه هم بقایای پرده بکارته و هم از جای بخیه ها گوشت اضافه در اومده.خواهش می کنم راهنماییم کنین با ضدعفونی کردن و شلوار چسب نپوشیدن بهتر می شه یا باید در هر صورت جراحی بشه؟جراحیش عوارضی نداره؟ترشحات و گوشت اضافه ربطی به هم دارن؟

سلام...

بله درسته این گوشت اضافه به احتمال زیاد بقایای پرده بکارت هست که متاسفانه مامای شما بخیه تمیزی روی شما انجام نداده و واسه همینه که آویزون بنظر میرسه که البته هیچ مشکل خاصی ایجاد نمیکنه بجز همون مشکل زیبایی.من پیشنهاد میکنم زیاد بهش توجه نکنید تا انشاالله اگه زایمان بعدی داشتید براتون ترمیمش کنند.اگه خیلی براتون حاده فقط از طریق جراحی برداشته میشه.جراحی خاصی نداره که بخواد عوارض داشته باشه.این ترشحات شما ربطی به این گوشت اضافی نداره.

3. سلام
    مگه پرده بکارت ظریف و حساس نیس!مگه با دخول از بین نمیره!پس چجوری که بعضیا بعد زایمان مثل این دوست مون این مشکل رو پیدا میکنن.برا خواهر منم پیش اومده بود.دکترش گفته بود که 2تا پرده داشته! و برا درمان بیشتر بش داروی تقویتی داده بود.درسته؟؟
    میشه دوستان متخصص بیشتر توضیح بدن.
    ممنون.

4. michkajoon نوشته است: سلام
    مگه پرده بکارت ظریف و حساس نیس!مگه با دخول از بین نمیره!پس چجوری که بعضیا بعد زایمان مثل این دوست مون این مشکل رو پیدا میکنن.برا خواهر منم پیش اومده بود.دکترش گفته بود که 2تا پرده داشته! و برا درمان بیشتر بش داروی تقویتی داده بود.درسته؟؟
    میشه دوستان متخصص بیشتر توضیح بدن.
    ممنون.

سلام...

پرده بکارت ظریف و حساس هست اما زمان دخول از بین نمیره فقط پاره میشه پس یه بقایایی ازش میمونه که هنگام زایمان کاملا مشخصه که به اون کارنکول میگن که چون تورم داره و بزرگ میشه ممکنه زمان بخیه درست ترمیم نشه.شاید همچین چیزی وجود داشته باشه که دوتا پرده وجود داشته باشه اما من نشنیدم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید