شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكل زردي و مزه بد دهن

1. سلام
    من يه سوال گوارشي دارم
    مشكل از تقريبا يكسال پيش شروع شدش.با يه ازمايش خون براي چكاپ دكتر گفت كه غفونت معده داري و بايد قرص مصرف كني و من ي  دوره  چند روزه آنتي بيوتيك و كپسول آمپر ازول مصرف كردم.و بعد مشكل شروع شدش .به اين شرح كه وقتي صبحا از خواب بيدار ميشم دهني بد مزه و تلخ دارم و زبانم كاملا زرد است.
    زبانم را با مسواك قبل خواب مسواك مي كنم . با دهانشويه هم قرقره كردم بي فايده بودش/.
    فقط مي خوام بدونم كه مشكل از كجاس.

من قبلا مشكل تلخي مزه دهن داشتم اما زردي به اين صورت كه كاملا زبان زرد باشه نه.لطفا راهنماييم كنيد.

2. سلام

من توی دوهفته اخیر درد معده شدید گرفتم بالای قفسه سینه ام هربار به مدت طولانی (5بار)3تا10 ساعت هم طول کشید دردش به پشت وکتفم هم میزنه یه بارم بالا آوردم اما باپوزش ماده تیره ومایل به سبز تیره سونودادم گفتن 6تاسنگ 5میلیمتری دارم آزمایشم دادم هلیکوباکتر نداشتم گفتن باید عمل کنم می خواستم ببینم آیا دارویی هست سنگهارواز بین ببره ؟ودیگه اینکه باراول که با درد بسیارشدید بیمارستان رفتم نوارقلب گرفتن گفتن آریتمی قلبی داری ولی من سابقه قبلی نداشتم ممکن برای دردم بوده باشه؟؟؟ممنونم از راهنماییتون

3. eskelet نوشته است: سلام
    من يه سوال گوارشي دارم
    مشكل از تقريبا يكسال پيش شروع شدش.با يه ازمايش خون براي چكاپ دكتر گفت كه غفونت معده داري و بايد قرص مصرف كني و من ي  دوره  چند روزه آنتي بيوتيك و كپسول آمپر ازول مصرف كردم.و بعد مشكل شروع شدش .به اين شرح كه وقتي صبحا از خواب بيدار ميشم دهني بد مزه و تلخ دارم و زبانم كاملا زرد است.
    زبانم را با مسواك قبل خواب مسواك مي كنم . با دهانشويه هم قرقره كردم بي فايده بودش/.
    فقط مي خوام بدونم كه مشكل از كجاس.

من قبلا مشكل تلخي مزه دهن داشتم اما زردي به اين صورت كه كاملا زبان زرد باشه نه.لطفا راهنماييم كنيد.

سلام...

این مشکل شما گوارشیه و ربطی به دهانتون نداره که با مسواک رفع بشه.تلخی دهان و رنگ زرد زبان بر می گرده به مشکلات صفرا.بهتره هرچه زودتر به یه متخصص گوارش مراجعه کنید

4. roshana نوشته است: سلام

من توی دوهفته اخیر درد معده شدید گرفتم بالای قفسه سینه ام هربار به مدت طولانی (5بار)3تا10 ساعت هم طول کشید دردش به پشت وکتفم هم میزنه یه بارم بالا آوردم اما باپوزش ماده تیره ومایل به سبز تیره سونودادم گفتن 6تاسنگ 5میلیمتری دارم آزمایشم دادم هلیکوباکتر نداشتم گفتن باید عمل کنم می خواستم ببینم آیا دارویی هست سنگهارواز بین ببره ؟ودیگه اینکه باراول که با درد بسیارشدید بیمارستان رفتم نوارقلب گرفتن گفتن آریتمی قلبی داری ولی من سابقه قبلی نداشتم ممکن برای دردم بوده باشه؟؟؟ممنونم از راهنماییتون

سلام...

درمان بسته به نوع و اندازه سنگ متفاوته که در صورت امکان با دارو درمان میشه.اما تعداد سنگ صفرای شما زیاده و اکثر اوقات سنگ صفرا با جراحی درمان میشه.و اینکه آریتمی ربطی به مشکلات گوارشی نداره.شاید قبلا تشخیص داده نشده و یا شاید به تازگی دچار آریتمی شدین.اگه فرد استرسی هستین بهتره سعی کنید استرس رو هرچه بیشتر از خودتون دور کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. baran1370 نوشته است:
    roshana نوشته است: سلام

سلام...

درمان بسته به نوع و اندازه سنگ متفاوته که در صورت امکان با دارو درمان میشه.اما تعداد سنگ صفرای شما زیاده و اکثر اوقات سنگ صفرا با جراحی درمان میشه.و اینکه آریتمی ربطی به مشکلات گوارشی نداره.شاید قبلا تشخیص داده نشده و یا شاید به تازگی دچار آریتمی شدین.اگه فرد استرسی هستین بهتره سعی کنید استرس رو هرچه بیشتر از خودتون دور کنید

سلام ببخشید بازم سئوالی دارم اگه پرهیز غذایی داشته باشم به طور کامل تا چه زمانی میتونم عمل رو به عقب بیاندازم ؟وآیا امکان داره تعویق عمل  عارضه ای داشته باشه برام؟ورزش کردن مشکلی برام ایجادمیکنه؟یعنی باعث جابجایی سنگهای صفرا میشه؟ودیگه اینکه برای عمل متخصص جراحی عمومی باید باشه یاجراح گوارش باید حتما باشه؟؟؟ودیگه اینکه این درمانهایی که توی بعضی سایتها هست موثره یا ضرردارن؟ببخشید خیلی سئوال پرسیدم ممنونم ازراهنمایهاتون

6. سلام کسی اینجا می دونه آیا یک هفته بعد از شروع علایم مشکوک به ام اس این بیماری در این مدت از طریق ام ار ای قابل تشخیصه یا نه؟لطفا جوابمو بدید من دارم دق می کنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید