شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی و انقباضات ریتمیک در واژن هنگام ارگاسم

1. من دختری هستم 27 ساله  از روی کنجکاوری کلیتوریس خودم رو با دست تحریک کردم بعد از چند ثانیه انقباضات ریتمیک رو در واژن داشتم 15 بار  و مایعی هم خارج شد اما ذت خاصی و انچنانی نداشتم  از کجا مطمئن شوم  رطوبت منی بوده و  ایا به ارگاسم رسیدم؟ من نمیخوام خودارضایی کرده باشم ممنون میشم بیشتر توضیح بفرمایید چون این علایم همان ارگاسم در خیلی از سایتها معرفی شده

2. به هر حال این عمل شما خود ارضای بوده چه بخواهید چه نخواهید سعی کن تکرار نکنی اگر تصمیم به خود ارسای نداری

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mary2011 محترم!
    با سلام.اگرچه در این مورد زیاد توی سایت نوشته شده اما جواب کوتاه شما اینه. مالش کلیتوریس و یا تحریک یک خانم توسط خودش به هر طریق خودارضایی محسوب شده و مایع خارج شده همون منی ه.دلیل لذت نبردن شما اینه که خوشبختانه با هدف خودارضایی و لذت این کار رو انجام ندادید. عوارض خودارضایی در دراز مدت میتونه روند طبیعی زندگی رو مختل کنه

4. saha66 نوشته است: mary2011 محترم!
    با سلام.اگرچه در این مورد زیاد توی سایت نوشته شده اما جواب کوتاه شما اینه. مالش کلیتوریس و یا تحریک یک خانم توسط خودش به هر طریق خودارضایی محسوب شده و مایع خارج شده همون منی ه.دلیل لذت نبردن شما اینه که خوشبختانه با هدف خودارضایی و لذت این کار رو انجام ندادید. عوارض خودارضایی در دراز مدت میتونه روند طبیعی زندگی رو مختل کنه

با سلام به دوستان

دوستان محترم لطفا این مطلبو به خاطر بسپارید که خانم ها چیزی به اسم منی ندارند(منی فقط در مردان است که حاوی اسپرمه برای باروری)این مایع فقط ترشحات واژنه که هدفش ازترشح لیز شدن اندام تناسلی  وانجام راحت وبدون درد دخوله.

موفق باشید.

5. من می خوام بدونم شما کرنومتر داشتین دم دستتون که اون 15 بار رو ثبت کردین؟

تشخیص اینکه شما به ارگاسم رسیدین، با این توصیفات، از عهده ی ما خارجه
    توانایی رسیدن به ارگاسم، در خانم هایی که به خودشون این امکان رو می دن و پارتنر آگاهی در این زمینه دارن، متفاوته. چون افرادی که به ارگاسم می رسن معمولا حالات روحی و جسمی مشابه هم نخواهند داشت
    راجع به علائم ارگاسم تا حالا خیلی حرف زده شده، ترجیح می دم متن رو طولانی تر نکنم

کلیتوریس حس داره، عصب جنسی داره، یه تیکه آهن نیس که باهاش ور بری و هیچ اتفاقی نیفته! همون لحظه ترشحات جاری نمی شن و دهانه ی ورودی واژن یعنی پایین کلیتوریس خیس نمی شه که! به نسبت زمان تخمک گذاری فرد و آماده بودنش، شروع ترشحات و مقدارش در هر فردی فرق می کنه. خب وقتی همه چی فراهمه و با کلیتوریس بازی می شه این ترشحات کم کم شروع به بیشتر شدن می کنن و اونجا خیس می شه. انقباض و انبساط ماهیچه ها و بافت های داخلی و خارجی هم که جزء روند اصلی تحریک خانم هاست. این انقباضات و شل و سفت شدن که بیشتر بشه و تحریک کلیتوریس هم متوقف نشه خانم ارضا می شه. همون لحظه ام قرار نیس به قول شما منی خارج بشه. اون مردا هستن که تا ارضا می شن منی خارج می شه از آلتشون. شما اگه بتونی این توانایی رو داشته باشی که به انزال برسی و تحریکات جنسی ات ادامه پیدا کنه بعد از ارضا شدنت، یه مایعی در حد شاید یکی دو قاشق (و شایدم بیشتر) ازت خارج می شه، اون وقت اون می شه منی
    من نمی خوام خود ارضایی کرده باشم یعنی چی؟ هر کسی که با بدنش و اندام های جنسیش بازی کنه و حس سرخوشی برای خودش ایجاد کنه، می شه خودارضایی! حالا اینکه یهو ول کنی و نزاری به ارضا شدن ختم بشه که دلیل نمی شه اسم کار از خودارضایی تغییر کنه و بشه فرآیند کشف نقاط حساس بدن!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. میخوام یه چیزی ازتون بپرسم که هرچه گشتم در موردش چیزی پیدا نکردم
    به نظر شما اگه زوجی بدون دخول   زوجه رو به ارگاسم برسونه اسمش چی میشه
    تعجب نکنید اسم زوج وزوجه رو نمیگم
    اسم این عمل چیه؟
    اگه بگیم خودارضایی که شخص خودش دخیل نبوده  اما همان عمل خودارضایی هستش اما به دست یکی دیگه نظر شما چیه؟
    البته زوجه هم میتونه با دست اب زوج رو بیاره اینم مثل استمنا میشه دیگه مگه نه؟

7. shiva15 نوشته است: میخوام یه چیزی ازتون بپرسم که هرچه گشتم در موردش چیزی پیدا نکردم
    به نظر شما اگه زوجی بدون دخول   زوجه رو به ارگاسم برسونه اسمش چی میشه
    تعجب نکنید اسم زوج وزوجه رو نمیگم
    اسم این عمل چیه؟
    اگه بگیم خودارضایی که شخص خودش دخیل نبوده  اما همان عمل خودارضایی هستش اما به دست یکی دیگه نظر شما چیه؟
    البته زوجه هم میتونه با دست اب زوج رو بیاره اینم مثل استمنا میشه دیگه مگه نه؟

سلام
    حالا شما فکر کن یه اسمی هم براش تعیین شد، چه اهمیتی داره آخه؟
    خود ارضایی یعنی هر فردی بدون دخیل بودن یه فرد دیگه، فقط با افکار و تخیلات جنسی اش انقدر به ذهنش فشار می یاره تا بتونه خودشو تو اون شرایط جنسی مطلوب که توی افکارشه تصور کنه و با اندام های جنسی اش و شاید هم استفاده از انواع و اقسام وسایل (مثل اون کسی که همین جا عنوان کرد از گوشه ی میز استفاده می کرده!!!!)  خودشو ارضا کنه و تمام.
    خودارضایی یعنی این!
    اما من نوعی و شمای نوعی می تونیم توی روابطمون چه با دخول باشه و چه یه عشق بازی ساده، اگه دیدیم طرفمون داره برامون کم می زاره یا خودمونم می تونیم کارایی بکنیم که به روند ارضا شدنمون و کسب لذت بیشترمون کمک کنه اون کارا رو انجام می دیم، درست مثل زمان دخول کامل که خیلی از خانم ها می تونن خودشون همزمان مالش و تحریک کلیتوریس رو از بالا انجام بدن! خب این ایرادی داره؟ کسی که داره با شریک جنسی اش این رابطه رو انجام می ده دیگه هر کاری با بدن خودش بکنه صرفا اسمش خودارضایی نمی شه! یا اینکه اگه عملی جز دخول سبب ارضا شدن طرفین بشه دیگه اسمش یه چیز خاص و فضایی نیست. فقط اینکه طرفین توی یه رابطه، به هر دلیلی نمی خوان یا نمی تونن دخول کامل رو انجام بدن و با بازی و لمس و تحریک اندام های جنسی همدیگه خودشون و طرف مقابلشونو ارضا می کنن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید