شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 70

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. سلام ، من از وضعیتم قبلا (توی ماه آذر) گفتم ، فک کنم کاربر m1989 منو یادش باشه ، دکترم 2 ماه واسم قرص روکین تجویز کرده بود هم واسه قطع شدن خونریزی که بعد حاملگی خارج رحمی یا سقط داشتم و هم به خاطر درمان 2 تا کیستی که توی تخمدان راستم بود ، الان 2 روزه که آخرین بسته قرص تموم شده و منتظر پریودم که بعدش برم واسه سونو و بعد دیدن نتیجه سونو دکتر واسم عکس بنویسه ، توی مدتی که قرص مصرف میکردم گاهی وقتا یه درد کوچیک یا یه حسی توی کشاله ران سمت راستم داشتم که همین الان هم این حسو دارم ، این حسو اون زمان که نتیجه آز بارداریم هم مثیت شده بود داشتم ، این حالت به چه دلیل میتونه باشه؟ یعنی کیستهام خوب نشدن؟ یا به خاطر اینه که لوله هام آسیب دیدن ؟ فکرم خیلی مشغوله میترسم واسه سونو یا عکس برم Sad

2. با سلام . اگه دختری با دوره سیکل منظم 30 روزه داشته باشه ، 2 روز قبل از زمان پریودش به قسمت شکمش و کل بدنش سرمای زیادی خورده باشه ، تا چند روز پریودش عقب میوفته ؟

3. [quote="badomak"]
    mah6665 نوشته است: [با سلام زمان پریودی من 25 دی بایستی باشه اما من در تاریخ 14 دی نزدیکی داشتم با استفاده از کاندوم و قبل از انزال الت از واژن من خارج شده و انزال خارج از بدن من انجام شده. 5 دقیقه قبل از انزال خارج شده.هنوز پریود نشدم.29 دی بیبیچک دادم منفی شد.خیلی خیلی استرس دارم.توروخدا جواب منو بدید.ممنون[

دوست عزیز بهتره برای اطمینان از بارداری تست خون بتا بدید
    آیا پریودتون منظمه؟[/

عضی وقتا منظمه و بعضی وقتا نامنظم. ترشحاتم هم خیلی کم شده.

4. با سلام
    روز 14 بعد از رابطه با نامزدم ایشون آزمایش خون دادن که جواب 2.4 بود یعنی منفی...آیا جواب قطعیه؟؟
    سئوال دوم هم اینه که لکه بینی دقیقا چگونه است؟؟؟؟
    ایشون پریودشون منظم هست و دقیقه روز پریودشون خونریزی داشتن...4 روز هم(مثل هیمشه )طول کشید......آیا ممکنه خونریزی ناشی از لانه گزینی  روز طول بکشه؟؟؟
    لکه بینی چند روز طول میکشه.و اینکه آیا مثل خونریزیه یا فقط یه لکه سادست؟؟؟
    ممنون میشم جواب سئوال هامو بدید.

خانومم جوابارو درست پاسخ نمیدن.

5. سلام تشکر فراوان از دوستان
    من امروز باید پریود بشم ولی هنوز خبری نیست در این ماه رابطه که با نامزدم داشتیم حفاطت شده بوده و هیچ وقت منی حتی بر روی بدن من ریخته نشده ولی لک بینی  به مدت 2روز بین قاعدگی داشتم دو روز اول خیلی کم رنگ و روز بعدی یه قطره بعد کلا قطع شد علت آن چیست آیا احتما دارد پریود شدنم را عقب بیندازد خواهشن سریعتر جواب بدهید

6. سلام . اگر خاطرتون باشه قبلا به طرح مشکل پولیپ رحمم و تاثیرش روی ناباروری سوالم رو پرسیده بودم. به پیشنهاد پزشکم با عمل لاپاروسکوپی پولیپم رو برداشتم.که البته بعد از عمل لکه بینی های من قطع نشد و بعد مشخص شد کیست تخمدان فولیکولار داشتم به اندازه 20 میلیمتر. اولین کیستم حین عمل لاپاروسکوپی برداشته شد ولی ماه بعد از عمل که برای سونوی واژینال رفته بودم ، مشخص شد باز هم کیست 2 سانتی در تخمدان راستم دارم که دکترم قرص ال دی تجویز کرد و گفت بعد از اتمام دوره ال دی برای آی یو آی مراجعه کنم.حالا سوالم اینه که آیا با توجه به اینکه کیست دارم امکان باردا شدنم هست ؟ دوم اینکه دکترم قرص ال-کارنیتین برای شوهرم تجویز کرد شبی یکی ( شوهرم تحرک اسپرمش کم است ) می خواستم بدونم تاثیر این قرص و علت تجویزش چی بوده؟ سوم در سونوی واژینال ضخامت رحم 5 میلیمتر بود و دکترم گفت خوب نیست . می شه برام توضیح بدید چه ضخامتی خوبه ؟

7. با عرض سلام وخسته نباشید
    من در تاریخ 14 دی پریود شدم ودوره هام 28 روزه و30 روزه هست واقدام به بارداری کردم  در تاریخ های 27 28 29  دی که تخمک گذاریم بود اقدام کردم از روز یکشنبه تا الان سینه هام بد جور درد میکنه ورم شدید کرده ورگ ابی روش وسنگین شدن می خواستم بدونم بارداری اتفاق افتاده؟این علایم بعد از لقاح هست؟ممنون

8. Niyooshajoon نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید
    من در تاریخ 14 دی پریود شدم ودوره هام 28 روزه و30 روزه هست واقدام به بارداری کردم  در تاریخ های 27 28 29  دی که تخمک گذاریم بود اقدام کردم از روز یکشنبه تا الان سینه هام بد جور درد میکنه ورم شدید کرده ورگ ابی روش وسنگین شدن می خواستم بدونم بارداری اتفاق افتاده؟این علایم بعد از لقاح هست؟ممنون

9. Niyooshajoon نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید

سلام من تو پست قبلی جواب نیوشا جونو دادم اما نمیدونم چرا تو پستم دوباره سوال نیوشا رو نوشته و خبری از جوابم نیست به خاطر همین دوباره فرستادم اشکال از سایت بوده و حالا جواب نیوشا
    بله ورم و درد سینه میتونه از علائم بارداری باشه که این علائم شبیه حساس شدن سینه ها در دوران پریود است که این علائم از 1 تا 2 هفته بعد از لقاح تخم آغاز میشه اما شما برای اطمینان از بارداری باید آزمایش بدهید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 70 از 70
رفتن به صفحه :    ... 70

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید