شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایا لکه بینی به مدت4 روز در موعد پریود محسوب میشود

1. 1981

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام وخسته نباشید من روز25 ام اذر ماه پریود شدم در روز5 ام و8ام سیکل قاعدگی ام یک رابطه سطحی از طریق مقعد داشتم البته در روز5 ام کاملا پریودم تموم نشده بود در روز13ام سیکلم من به مدت 2روز لکه بینی داشتم البته تقریباهمیشه اواسط سیکلم این لکه بینی ها را دارم بعدهم از روز15 ام سیکل قرص مدروکسی پروژسترون استفاده کردم به خاطراینکه من دچار تخمدان پلی کیستیک هستم در روز27ام سیکل من لکه دیدم که فکر کردم پریود شدم ولی تا4 روز چیزی شبیه لکه بینی داشتم البته نسبت به ماههای گذشته که معمولی هست خونریزی هایم !من همش نگرانم که نکنه باردار باشم این لکه ها را میتونم جز پریودحساب کنم
    البته من سابقه این و دارم که بعضی ماهها خونریزی من کم و زیاد شود لطفا راهنماییم کنیدباتشکر

2. salam aghaye dr .man 22 salame va 1rooze pish az ghorse propranolol 1 doone estefade kardam albate man  migren daram va in ghorso chand mahe pish dr be man dad va man 2,3 bar khordam vali badesh dge estefade nakardam ta dirooz vali emrooz ke az khab bidar shodam betore kheyli khafif dard dar nahiye tokhmdoonamo kamaram ina daram  vali betore daem nist ta inke raftam wc va didam ke azam tarashohate khooni umade  ke be range tire va nesbatan ziyad bood va hanooz ham edame dare vali kamtar shode be nazaretoon dalilesh be khatere ghors hastesh ke estefade kardam?albate man 1 hafte moonde be in ke period besham va inke 2rooze pish ham varzesh kardam va kheyli taharok dashtam va 4shabe pish ham ba namzadam rabete dashtam momkene begid elate tarashohate hamrahe khoon  kodom yeki azin mozoohast ke goftam?mamnoon misham

3. 1981 نوشته است: با سلام وخسته نباشید من روز25 ام اذر ماه پریود شدم در روز5 ام و8ام سیکل قاعدگی ام یک رابطه سطحی از طریق مقعد داشتم البته در روز5 ام کاملا پریودم تموم نشده بود در روز13ام سیکلم من به مدت 2روز لکه بینی داشتم البته تقریباهمیشه اواسط سیکلم این لکه بینی ها را دارم بعدهم از روز15 ام سیکل قرص مدروکسی <a>پروژسترون</a> استفاده کردم به خاطراینکه من دچار تخمدان پلی کیستیک هستم در روز27ام سیکل من لکه دیدم که فکر کردم پریود شدم ولی تا4 روز چیزی شبیه لکه بینی داشتم البته نسبت به ماههای گذشته که معمولی هست خونریزی هایم !من همش نگرانم که نکنه باردار باشم این لکه ها را میتونم جز پریودحساب کنم
    البته من سابقه این و دارم که بعضی ماهها خونریزی من کم و زیاد شود لطفا راهنماییم کنیدباتشکر

سلام...

اگه نزدیکیتون پرخطر نبوده پس شکی به بارداری نداشته باشین.شما pco دارین و خونریزیهاتون در هر سیکل یه مدل نیست و اینکه در تاریخی که باید پریود میشدین لکه بینی داشتین پس شکی نیست که این لکه بینی ها همون قاعدگیتون هست

4. Mr_mahshid نوشته است: salam aghaye dr .man 22 salame va 1rooze pish az ghorse propranolol 1 doone estefade kardam albate man  migren daram va in ghorso chand mahe pish dr be man dad va man 2,3 bar khordam vali badesh dge estefade nakardam ta dirooz vali emrooz ke az khab bidar shodam betore kheyli khafif dard dar nahiye tokhmdoonamo kamaram ina daram  vali betore daem nist ta inke raftam wc va didam ke azam tarashohate khooni umade  ke be range tire va nesbatan ziyad bood va hanooz ham edame dare vali kamtar shode be nazaretoon dalilesh be khatere ghors hastesh ke estefade kardam?albate man 1 hafte moonde be in ke period besham va inke 2rooze pish ham varzesh kardam va kheyli taharok dashtam va 4shabe pish ham ba namzadam rabete dashtam momkene begid elate tarashohate hamrahe khoon  kodom yeki azin mozoohast ke goftam?mamnoon misham

سلام...
    پروپرانولول ربطی به خونریزیتون نداره.احتمال زیاد بخاطر تحرکی که داشتید  یه هفته زودتر پریود شدین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید