شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بي اختياري ادراري در مدت زمان طولاني

1. با سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر صادقي
    من دختري 24 ساله هستم و دانشجوي كارشناسي ارشد هستم و حدود 5 ماهه نامزد كردم.
    از تابستان 89 مدام احساس ادرار ميكنم حتي وقتي بهش فكر ميكنم در هرلحظه اين احساسم هم بيشتر ميشه و خودم رو سفت مي كنم كه چيزي خارج نشه ولي گاهي احساس خارج شدن ميكنم.. حتي بعد از اينكه از توالت خارج ميشم هنگامي كه دارم دستامو ميشورم بازم اين احساس مياد.. گاهي فكر ميكنم كه خيلي حساس شدم و فقط يك احساسه  ولي گاهي ازم قطره قطره ادرار خارج ميشه..
    قبل اين اتفاق من مي تونستم تا هر وقت كه ميخوام ادرارم رو كامل نگه دارم ولي 1 بار تابستان 89 بعد از نگه داشتن طولاني ادرارم كه به توالت رفتم ديدم چند قطره خارج شده.. با خودم ميگم شايد به خاطر اون قضيه هستش كه اعتماد به نفسم رو در نگه داشتن ادرار از دست دادم.. نمي دونم...
    اون اوايل راهي جز استفاده از نوار بهداشتي نداشتم  چون خيالم رو راحت ميكرد كه مشكلي پيش نميآد ولي تو عذاب بودم.. دكتر هم نرفتم از خجالتم ديگه به نوار بهداشتي عادت كردم ولي جديدا 1 ماهه احساس سوزش ميكنم گاهي شديد، فكر ميكنم چون هوا وارد نميشه دارم عفونت مي گيرم و چون جديدا نامزد هم كردم ديگه واسم غير قابل تحمل شده چون فكر ميكنم ممكنه تو رابطم با نامزدم مشكل ايجاد كنه..
    دارم عذاب مي كشم از اين مشكل ولي نمي دونم چه كار كنم، اگه ميتونيد كمكم كنيد...

2. سلام
    دوست عزیز شما در وهله اول حتما باید به متخصص کلیه و مجاری ادراری مراجعه کنید چون ممکنه دچار عفونت مجاری باشید که از علائمش همین مشکل شماست. اگه مشکلی نبود میشه به مشاور مراجعه کنید چون امکان داره همه این مسائل تلقین باشه.
    در هر حال استفاده دائم از پد بهداشتی نه تنها مشکلتون رو برطرف نمیکنه، بلکه ضرر هم داره و همونطور که گفتید باعث عفونت میشه.
    خجالت رو کنار بذارید و در اسرع وقت به متخصص مراجعه کنید تا به امید خدا مشکلتون برطرف شه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید