شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم کردن حالت تهوع در دوران بارداری

1. سلام
    میخواستم بدونم برای کم کردن حالت تهوع در دوران بارداری چیکار میشه کرد؟مثلا چی باید خورد یا ...
    لطفا جوابایی بدین که از نظر علمی ثابت شده باشه

2. raha170 نوشته است: سلام
    میخواستم بدونم برای کم کردن حالت تهوع در دوران بارداری چیکار میشه کرد؟مثلا چی باید خورد یا ...

سلام.
    امپول B6 میتونه خیلی موثر باشه.

3. raha170 نوشته است: سلام

با سلام تهوع در بارداری هنگام صبح بیشتر است ولی ممکن است در سراسر طول روز ادامه یابد - برای کم کردن حالت تهوع در بارداری از مصرف غذاهای سرخ کرده ونفاخ بپرهیزید-از خوردن غذای زیاد  اجتناب کنیدو به مقدارکم و در وعده های بیشتر غذا مصرف کنید -قبل از برخاستن ازخواب و خارج شدن از تختخواب کراکر ویا غلات خشک وبیسکوییت  بخورید - نوشیدنی ها را بین غذاها بیاشامید نه همراه غذا - از خوردن غذاهای ادویه دار و پر چاشنی به طور جدی خودداری کنید-از خوردن غذاهای با بوهای قوی ماهی و ترشی کلم خودداری کنید -اهسته غذا بخورید-اب معدنی را جرعه جرعه بنوشید  ومصرف ویتامین B6و درمان گیاهی زنجبیل به صورت کپسول زينتوما نیز موثر است

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. raha170 نوشته است: سلام

با سلام خدمت دوست عزیز
    من با توجه به تجربه ای که خودم داشتم اینو میگم امیدوارم برای شماها هم کارساز باشه من داخل 4 ماه هستم و از هفته 6 بارداری حالت تهوع شدید داشتم تا یک هفته پیش که به پیشنهاد یکی از دوستان سیرابی خوردم و الان اصلا حالت تهوع ندارم بعد جایی خوندم که سیرابی سرشار از ویتامین B6 هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. raha170 نوشته است: سلام

سلام
    سيف ترين دارو براي تهوع ب 6 هست كه ميتونيد قرصش رو هم مصرف كنيد كه براي شخص من جواب داد ....
    بهتره از بوها و ... كه باعث تحريكتون ميشه دوري كنيد
    روش ديگه اي هم هست كه البته مهارت ميخواد
    فشار دادن نقطه خاصي در مچ دست باعث كاهش موقتي تهوع ميشه

6. دوستان جواب های لازم رو دادن
    اینو هم من تکمیلی میگم که یه مایعی هست که هنگام بارداری تو بدن وقتی تکون بخوره ایجاد تهوع میکنه برای همین صب وقتی از خواب بیدار میشید بدون اینکه هیچ تکونی بخوری یا از جاتون بلند بشین(قبل از اینکه اون مایع تکون بخوره) بیسکوییت خشک بخورید. اینکار برای خانوماییکه قرص ضد بارداری استفاده میکنن توصیه میشه، اگه همونطور که گفتم عمل کنید تهوعتون واقعا کم میشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید