شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علایم ایدز را دارم

1. sam0311

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان ببخشید مزاحم شدم  من همون آدم استرسی هستم (samyar_ma) که گفتم آلتم بوسیله خانومی ...... من بعد از 2 ماه رفتم آزمایش دادم که خوشبختانه منفی بود به نظرتون میشه بهش اطمینان کرد یابازم باید استرس داشته باشم به خدا زندگیم داغون شده کمکم کنید بعد از حدود 90 روز یه سرماخوردگیبدیگرفتم کهبا آپول و دوا بهترم یعنی اینا علائم اونه با مشاور صحبت کردم بهم گفت به زندگیت برس نیاز به پیگیری نیست البته آزمایشگاه به روش الکترو کمی لومینسانس آزمایش گرفت که گفت از الایزا حساستر و مطمئن تره .

2. سلام .دوست عزیز شما میخوایید چی بشنوید تو این سایت؟میخوایید یکی به شما بگه ایدز دارید؟
    والا طبق گفتتون همه بهتون گفتن هیچیت نیست حتی ازمایش؟حالا دنبال چی هستید نمیدونم برا خودتون مشکل نسازید و بهترین ساعات عمرتونوکه هیچ وقت بر نمیگرده با بدی سپری نکنید.اینو کامل بدونید که خدا کننده کار هست و هیچ کاری بدون اجازه اون نمیشه پس بسپارید به خدا وسعی کنید دیگه کاری نکنیدکه اینقد پریشونو نگرانتون کنه
    موفق باشیدودرپناه حق

3. خودتون رو ناراحت نکنید چون اگر موردی بود آز نشون میداد. در ضمن از استرس حالتون بهتر که نمیشه هیچ بلکه باعث مریضی هم میشه. همیشه طوری رفتار کنید که در مقابل وجدانتون شرمسار نباشید.

4. سلام.یکی از اقوام ما زن و شوهر تازه فهمیدن ایدز دارن.

حالا سوال من اینه که چطوری انتقال پیدا میکنه؟

مثلا از رو بوسی یا در یک لیوان آب نوشیدن سر سفره یا استفاده از یک حوله امکان ابتدا داره بقیه افراد خانواده؟

5. ببخشید قسمتی از سوالم هم فراموش کردم بنویسم.

متوسط عمر فردی که ایدز داره چقدره؟

ممنون دوستان.

6. hamid0001 نوشته است: ببخشید قسمتی از سوالم هم فراموش کردم بنویسم.

متوسط عمر فردی که ایدز داره چقدره؟

ممنون دوستان.

سلام...
    خیر ایدز از طریق روبوسی و لیوان مشترک منتقل نمیشه.از راه روابط جنسی ،فرورده های خونی،وسایلی مثل تیغ مسواک و وسایل مشترکی که به خون فرد مبتلا آلوده شده منتقل میشه.
    فرد مبتلا به ایدز از لحاظ سیستم ایمنی ضعیف میشه و بسته به اینکه فرد مورد مراقبت باشه یا نه طول عمرش فرق میکنه.چون سیستم ایمنی ضعیفی داره حتی یک سرماخوردگی ساده هم میتونه فرد آلوده رو از پا در بیاره.و در صورت مراقبت میتونه حتی تا 50 سال بعد از ابتلا هم زندگی کنه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. sam0311

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنونم از همه دوستان که لطفکردید جوابمو دادید . یعنی من مثل آدم به زندگیم برسم ؟ بخداتوبه کردم این عمل اولین و آخرین بارم بود دیگهسراغهمچین کارایی نمیرم  به نظرتون بازم نیاز هست برم آزمایش بدم ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید