شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 69   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. با سلام . ارگاسم و ارضا شدن برای خانوما در طول دوره سیکلشون ، تاثیری بر تاخیری یا زودتر پریود شدنشون داره؟

2. سلام، سلامی دوباره ب همگی کاربران عزیز و دوست های گلم تو این مدت خیلی سرم شلوغ بود ، ی جشن  عروسی کوچیک گرفتیم(با اینکه همیشه آرزوم بود ک ی جشن  رویایی داشته باشم Sad) ، و شوهرم هم برگش اروپا برای امتحانش و دانشگاهش، و منم موندم با این نینی خانم ، جواب آزمایش ها رو هم از بیمارستان گرفتم ، همچی خوب بود ، دهانه رحم نرمال ، عفونت ندارم و خلاصه همچی خوب ، خونریزی هم قط  شده  ، اما ضخامت دیواره رحم هنوز کم هست و ب حدی نرمال نرسیده . نمیدونم چرا؟؟ دکتر گفت مشکلی نیست فلان و دارم قرص میخورم اما اگر برای بار دوم پریود بشم و بدنم روال عادی بافت ریزی رحم رو ادامه بده نینی ب احتمال زیاد سقط میشه، اینم بگم ک خانم دکتر خیلی خوشبین هستن و میگن ک این اتفاق نمیوفته ، احتمالش کمه، خلاصه  که الان ۵ هفته و ۴ روزمه ، الان۲ تا مشکل و سوال شدم ، این ۲-۳ روز ب دلیل رفتن شوشو و ی سری اتفاقات دیگه خیلی استرس شدیدی کشیدم ، الان تقریبا نزدیک یک هفتس ک از غذا  افتادم و میل ب هیچی ندارم ،  این ۲-۳ روز ک فقط ی وعده کم در روز غذا میخورم ، حالت تحو ندارم ، فقط دیشب نصفه شب از شدت گشنگی داشت حالم ب هم میخورد اما نمیتونستم با این حال چیزی بخورم ، ( با گشنگی شدید میل نداشتم!!)امروز قسمت زیر دلم و تخمدانام خیلی درد گرفته ، لاغر هم شدم ،  تو سونو ک انجام دادم کیست هم داشتم ، قبلا در ۱۶ سالگی تخمدان pco داشتم ، ک ی مدت کم دارو خوردم ، آیا اینا میتونه ب دلیل این کیست ها باشه؟؟ باید باهاشون چیکار کنم؟
    سوال دیگم اینکه : خانم دکتر از روی ضربان قلب نینی و اطلاعاتی ک راجب رابطمون دادم و چگونگی ب وجود آمدن این نینی مهمون  ناخونده با وجود پرده و ...  فرمودند ک احتمال بالا نینی ی پسره؟؟ ضربان قلب نینی ۹۹ بود ، نظر شما چیه؟؟ ب نظرتون درسته این موضوع؟؟ هنوز نمیدونم چقدر درسته؟؟ اصلا اینجوری میشه تعیین جنسیت کرد؟ ممکن هست ک اشتباه باشه ؟ من همیشه آرزو داشتم ی دختر داشته باشم....

3. halmat نوشته است: با سلام . ارگاسم و ارضا شدن برای خانوما در طول دوره سیکلشون ، تاثیری بر تاخیری یا زودتر پریود شدنشون داره؟

سلام

تاثیری ندارد.

4. swan_dream نوشته است: سلام، سلامی دوباره ب همگی کاربران عزیز و دوست های گلم تو این مدت خیلی سرم شلوغ بود ، ی جشن  عروسی کوچیک گرفتیم(با اینکه همیشه آرزوم بود ک ی جشن  رویایی داشته باشم Sad) ، و شوهرم هم برگش اروپا برای امتحانش و دانشگاهش، و منم موندم با این نینی خانم ، جواب آزمایش ها رو هم از بیمارستان گرفتم ، همچی خوب بود ، دهانه رحم نرمال ، عفونت ندارم و خلاصه همچی خوب ، خونریزی هم قط  شده  ، اما ضخامت دیواره رحم هنوز کم هست و ب حدی نرمال نرسیده . نمیدونم چرا؟؟ دکتر گفت مشکلی نیست فلان و دارم قرص میخورم اما اگر برای بار دوم پریود بشم و بدنم روال عادی بافت ریزی رحم رو ادامه بده نینی ب احتمال زیاد سقط میشه، اینم بگم ک خانم دکتر خیلی خوشبین هستن و میگن ک این اتفاق نمیوفته ، احتمالش کمه، خلاصه  که الان ۵ هفته و ۴ روزمه ، الان۲ تا مشکل و سوال شدم ، این ۲-۳ روز ب دلیل رفتن شوشو و ی سری اتفاقات دیگه خیلی استرس شدیدی کشیدم ، الان تقریبا نزدیک یک هفتس ک از غذا  افتادم و میل ب هیچی ندارم ،  این ۲-۳ روز ک فقط ی وعده کم در روز غذا میخورم ، حالت تحو ندارم ، فقط دیشب نصفه شب از شدت گشنگی داشت حالم ب هم میخورد اما نمیتونستم با این حال چیزی بخورم ، ( با گشنگی شدید میل نداشتم!!)امروز قسمت زیر دلم و تخمدانام خیلی درد گرفته ، لاغر هم شدم ،  تو سونو ک انجام دادم کیست هم داشتم ، قبلا در ۱۶ سالگی تخمدان pco داشتم ، ک ی مدت کم دارو خوردم ، آیا اینا میتونه ب دلیل این کیست ها باشه؟؟ باید باهاشون چیکار کنم؟
    سوال دیگم اینکه : خانم دکتر از روی ضربان قلب نینی و اطلاعاتی ک راجب رابطمون دادم و چگونگی ب وجود آمدن این نینی مهمون  ناخونده با وجود پرده و ...  فرمودند ک احتمال بالا نینی ی پسره؟؟ ضربان قلب نینی ۹۹ بود ، نظر شما چیه؟؟ ب نظرتون درسته این موضوع؟؟ هنوز نمیدونم چقدر درسته؟؟ اصلا اینجوری میشه تعیین جنسیت کرد؟ ممکن هست ک اشتباه باشه ؟ من همیشه آرزو داشتم ی دختر داشته باشم....

سلام عزیزم
    اول اینکه جشن عروسیت مبارک ایشالا که خوشبخت شین به همراه نینی کوچولوتون که فعلا توراهه
    ایشالا که نینی صحیح وسالم به دنیا میاد ولی باید سعی کنی که استرسو ازخودت دور کنی چون استرس هم برای خودت هم برای نینیت ضرر داره دوم اینکه تو دیگه متعلق به خودت نیستی باید تغذیه درست وسالمی داشته باشی چون اون بچه هم نیاز داره برای رشدش ازتو تغذیه کنه پس باید خوب غذا بخوری وخوب استراحت کنی تا نینی کوچولو رشد طبیعی خودشو داشته باشه.در ربطه با تعیین جنسیت از روی نحوه ارتباط با شوهرت من نمیدونم تا چه حد درست میتونه باشه ولی امیدوارم که سالم بدنیا بیاد.
    واست آرزوی خوشبختی می کنم عزیزم.
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. swan_dream نوشته است: سلام، سلامی دوباره ب همگی کاربران عزیز و دوست های گلم تو این مدت خیلی سرم شلوغ بود ، ی جشن  عروسی کوچیک گرفتیم(با اینکه همیشه آرزوم بود ک ی جشن  رویایی داشته باشم Sad) ، و شوهرم هم برگش اروپا برای امتحانش و دانشگاهش، و منم موندم با این نینی خانم ، جواب آزمایش ها رو هم از بیمارستان گرفتم ، همچی خوب بود ، دهانه رحم نرمال ، عفونت ندارم و خلاصه همچی خوب ، خونریزی هم قط  شده  ، اما ضخامت دیواره رحم هنوز کم هست و ب حدی نرمال نرسیده . نمیدونم چرا؟؟ دکتر گفت مشکلی نیست فلان و دارم قرص میخورم اما اگر برای بار دوم پریود بشم و بدنم روال عادی بافت ریزی رحم رو ادامه بده نینی ب احتمال زیاد سقط میشه، اینم بگم ک خانم دکتر خیلی خوشبین هستن و میگن ک این اتفاق نمیوفته ، احتمالش کمه، خلاصه  که الان ۵ هفته و ۴ روزمه ، الان۲ تا مشکل و سوال شدم ، این ۲-۳ روز ب دلیل رفتن شوشو و ی سری اتفاقات دیگه خیلی استرس شدیدی کشیدم ، الان تقریبا نزدیک یک هفتس ک از غذا  افتادم و میل ب هیچی ندارم ،  این ۲-۳ روز ک فقط ی وعده کم در روز غذا میخورم ، حالت تحو ندارم ، فقط دیشب نصفه شب از شدت گشنگی داشت حالم ب هم میخورد اما نمیتونستم با این حال چیزی بخورم ، ( با گشنگی شدید میل نداشتم!!)امروز قسمت زیر دلم و تخمدانام خیلی درد گرفته ، لاغر هم شدم ،  تو سونو ک انجام دادم کیست هم داشتم ، قبلا در ۱۶ سالگی تخمدان pco داشتم ، ک ی مدت کم دارو خوردم ، آیا اینا میتونه ب دلیل این کیست ها باشه؟؟ باید باهاشون چیکار کنم؟

سلام عزیزم مبارکه
    وجود کیست موردی نداره ولی گاهی درد ایجاد میکنه خوردن یک مسکن ساده مثل هیوسین موردی نداره
    غذا رو مدام با تعداد وعده های زیاد ولی مقدار کم باید بخوری
    وقتی افت فشار داشته باشی خودش تهوع رو زیاد میکنه این حالت هایی که داری طبیعیه
    من هم یه کم با نظر جنسیتش موافقم البته نه از روی ضربانش !
    از هفته ی 13 به بعد جنسیتش رو سوال کن (ان شاا...)
    بسته به اینکه چه مزه هایی الان دوست داری باید خوراکیهاتو انتخاب کنی اگر شیرینی دوست داری مثل کشمش یا خرما و..باید مدام بزاری دهنت
    اگر ترشی یا شوری :کشک.آلوی خشک شده.کشته ی میوه ها و...تا احساس گرسنگی نکنی ساندویج های کوچولو اندازه ی لقمه مامان درست کنه وآماده داخل یخچال بزاره هر وقت تونستی یک لقمه کافیه .
    بیسکوئیهایی که خامه نداره وکمی شور تره مثل یک نوعی که روش نوشته( ترد)
    مدام مزه های متفاوت رو باید امتحان کنی .غذا وقتی در حال پختن هست در معرض بوی اون نباش ووقتی سرد تر شد برو سراغش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. samantha62 نوشته است: با سلام
    من دیروز یک رابطه جنسی داشتم و چون در دوران پر ریسک بودم و ابتدای رایطه رو بدون استفاده از کاندوم انجام داده بودیم دو عدد قرص لونوژسترول در ساعت 16 خوردم...امروز مجداد رابطه داشتم و مقداری از مایع منی در درون  واژن ریخت..با توجه به اینکه الان اصلا قصد بارداری ندارم چه کار باید انجام دهم؟آیا قرص مصرفی دیروز پیشگیری لازم را انجام میدهد؟اگر جواب سوالم خیر می باشد چه اقدامی جهت پیشگیری می توان انجام داد؟

سلام

هیچ تضمینی مبنی بر اینکه "روش اورژانسی از روابط مشکوک بعدی جلوگیری می کنه" وجود نداره.
    میتونید در چند روز آینده منتظر پریود بمونید اگه پریود رخ نداد تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.

7. سلام بابت پاسختون ممنونم .میدونم شاید یکم وسواس فکری پیدا کردم اما نگرانم .من بعد از 11 روز بعد مصرف لوجستین پریود شدم اما زمان پریودم نسبت به همیشه کم بود همیشه ی مدت طولانی شاید15 روز بیشتر پریود بودم اما این پریودی بعد رابطم همش 6-7 روز بود و الان ک 3 4 روزی از پایانش میگذره سینم درد میکنه ی کم حالت تهوع دارم و زیر دلم و اطراف نافم درد میگیره و سفت میشه گاهی ام مثه نبض میزنه و فقط چند لحظه ای لک دیدم و قطع شد حالات پریود و دارم اما هم پریود نمیشم همین ک تازه تمام شده بود  احتمال بارداری و بارداری خارج از رحم هست؟خیلی نگرانم یا بخاطر قرص جلوگیریس؟

8. poona1992 نوشته است: سلام بابت پاسختون ممنونم .میدونم شاید یکم وسواس فکری پیدا کردم اما نگرانم .من بعد از 11 روز بعد مصرف لوجستین پریود شدم اما زمان پریودم نسبت به همیشه کم بود همیشه ی مدت طولانی شاید15 روز بیشتر پریود بودم اما این پریودی بعد رابطم همش 6-7 روز بود و الان ک 3 4 روزی از پایانش میگذره سینم درد میکنه ی کم حالت تهوع دارم و زیر دلم و اطراف نافم درد میگیره و سفت میشه گاهی ام مثه نبض میزنه و فقط چند لحظه ای لک دیدم و قطع شد حالات پریود و دارم اما هم پریود نمیشم همین ک تازه تمام شده بود  احتمال بارداری و بارداری خارج از رحم هست؟خیلی نگرانم یا بخاطر قرص جلوگیریس؟

سلام

6 - 7 روز پریود بودن که کم نیست!
    نگرانی شما کاملا بی مورده چون با وجود لباس زیر امکان بارداری نیست و اسپرم قدرت نفوذ از از لباس زیر پارتنرتون و بعد عبور از شلوار شما رو نداره! تقریبا از محالات روزگار همین مورده!
    این لکه بینی به خاطر مصرف قرص به وجود اومده.
    کم کم اوضاع بهتر میشه، جای نگرانی نیست.

9. سلام من 20 سالمه..پریودیم همیشه نامنظم بوده...اما 3 ماهه که میشه گفت تقریبا 20 ام هر ماه پریود میشم...حدود یک و نیم ماه قبل من و نامزدم رابطه داشتیم در این حد که الت هامونو به هم مالش دادیم...اما هر دو لباس زیر داشتیم...حدود یه ساعت بعد رابطمون یه مقدار خون دیدم که دیگه قطع شد...بعد یه مدت رابطه با اس ام اس داشتیم..که بعدش باز یکم خون دیدم ..بعد مدتی هم پریود شدم...اما پریود این ماهم  9 روزه عقب افتاده ایا احتمال حاملگی وجود داره ؟؟
    اینم بگم اکثرا بعد رابطمون پریود میشدم

10. sohajoon_2 نوشته است: سلام من 20 سالمه..پریودیم همیشه نامنظم بوده...اما 3 ماهه که میشه گفت تقریبا 20 ام هر ماه پریود میشم...حدود یک و نیم ماه قبل من و نامزدم رابطه داشتیم در این حد که الت هامونو به هم مالش دادیم...اما هر دو لباس زیر داشتیم...حدود یه ساعت بعد رابطمون یه مقدار خون دیدم که دیگه قطع شد...بعد یه مدت رابطه با اس ام اس داشتیم..که بعدش باز یکم خون دیدم ..بعد مدتی هم پریود شدم...اما پریود این ماهم  9 روزه عقب افتاده ایا احتمال حاملگی وجود داره ؟؟
    اینم بگم اکثرا بعد رابطمون پریود میشدم

وقتی رابطه ای در کار نبوده بارداری هم منتفیه دلیل پریود نشدن همیشه بارداری نیست اختلالات هورمونی .کیست ها.اضطراب و...هم میتونه باشه

11. سلام اگه زنی باردارباشه ودکتربهش اجازه ی نزدیکی داده باشه اگه منی واردواژن بشه برای جنین مضره؟

12. [با سلام زمان پریودی من 25 دی بایستی باشه اما من در تاریخ 14 دی نزدیکی داشتم با استفاده از کاندوم و قبل از انزال الت از واژن من خارج شده و انزال خارج از بدن من انجام شده. 5 دقیقه قبل از انزال خارج شده.هنوز پریود نشدم.29 دی بیبیچک دادم منفی شد.خیلی خیلی استرس دارم.توروخدا جواب منو بدید.ممنون[

13. mah6665 نوشته است: [با سلام زمان پریودی من 25 دی بایستی باشه اما من در تاریخ 14 دی نزدیکی داشتم با استفاده از کاندوم و قبل از انزال الت از واژن من خارج شده و انزال خارج از بدن من انجام شده. 5 دقیقه قبل از انزال خارج شده.هنوز پریود نشدم.29 دی بیبیچک دادم منفی شد.خیلی خیلی استرس دارم.توروخدا جواب منو بدید.ممنون[

دوست عزیز بهتره برای اطمینان از بارداری تست خون بتا بدید
    آیا پریودتون منظمه؟

14. sara365 نوشته است: سلام اگه زنی باردارباشه ودکتربهش اجازه ی نزدیکی داده باشه اگه منی واردواژن بشه برای جنین مضره؟

مشکلی نداره ریخته بشه
    نگران نباشید

15. سلام ممنون بات پاسختون بله از محالاته ولی با شانسی ک من دارم ........بیشتر ترسم یر این بود ک دستم ب اون رطوبت خورد و با همون دست موضع شستم ترسیدم نکنه از شلواره ب خیر گذشته (طبق گفته شما) اما  با  دستم وارد شده باشه  و اومدم بهترش کنم بدترش کرده باشم  فکر کنم تا آز ندم این دلهره و وسواس از بین نره اما خب شما گفتین چیزی نیست  همش با خودم میگم توهمه این علایم ک دارم و سر ترسمه  دیگه انقدر الکی هم نیست و.... راستی این ماه باید ب موقع پریود شم ؟
    سایتتون معرکه است  ممنون ن ن نن  ن ن ن ن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 69 از 70
رفتن به صفحه :    ... 69   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید