شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناراحتی رحم

1. سلام من 31 سال سن دارم در سال 1378 به علت پارگی کیسه آب و یک ماه زودتر از موعد زایمان سزارین داشتم پس از آن در سال 1381 زایمان سزارین دوم را داشته و پس از آن در سال 1385 در سن 25 سالگی لوله هایم را با زایمان سوم بسته ام از سال 1381 یکسره خونرذیزی های نامرتب و شدید و لکه بینی داشته ام تا سال 89 درمشهد زیر نظر بیست دکتر رفته و هرکدام یک تشخیص داده اند و در آخرپس از زدن شش آموپول دیفرلین و خوردن یک سال متفورمین و لووتیروکسین با وجود اینکه تیرویید نداشتم دکتر تصمیم به برداشتن رحم کرد و لی من به خاطر مشکلات زندگی این عمل را انجام ندادن و حالا از اول عید به دکتر اعصاب مراتجعه کرده ام و فلوکستین و گابا پنتین و بوسپرییون و جم فیبروزیل به علت چربی بالاتز از 450 می خورم دکتر اعصاب می گوید تمام این اعصاب خوردیها به خاطر خونریزی است و با برداشتن رحم خوب می شود ولی باز دکتر زنان می گوید اگر رحجم را برداری هزاران مشگل خواهی داشت الان من درماه تقریبأ ده روز پاک هستم دوران پریودی ام با خونریزی شدید همراه است وزمان آن مدت 15روز طول می کشد واقعأ از این قرص و داروها و خونریزی ها خسته شدم زیر چشمام سیاه شده فیبروم هام حدود 22م است زیر دلم بیشتر وقتها جای بخیه هام درد می کنه در اثر خوردن هورمونهای زیاد از 62 کیلو به 77 کیلو رسیده ام با وجود اینکه مدتها رپیم داشته ام پاهام یکسره سوزن سوزن شده و خواب رفته است خواهش می کنم کمکم کنید و منو راهنمایی کنید که عمل کنم یا نه سایز رحمم به 90 رسیده و آندومتر قبل از کورتاژ9 بوده است از کمک شما ممنونم داروهایی که قبلأ خوردهام یاسمین،سیپروترون کامپاند ، ال دی، اچ دی، استروژن کو.ونژوگه، مدروکسی پروژسترون، و.... در ضمن چربی کبدم گرید یک است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید