شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 35

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. bahar_70 نوشته است: سلام میشه بگید چرا جراحی لبه کوچک دستگاه تناسلی رو پیشنهاد نمیکنید؟مشکلی برام پیش میاد یا اینکه چون برا ازدواج مشکلی نداره میگید جراحی نکنم؟اگه بخام جراحی کنم درمانش چقدر طول میکشه ؟جراحیش سخته یا نه؟جراحی کنم جای جراحی مشخص میشه؟ممنون میشم جواب همه سوالهامو بدید

سلام

دوست من، یه خورده منتظر بمونی و پست تکراری ارسال نکنی بزرگترین لطف رو در حق خودت انجام میدی مخصوصا در ایام امتحانات. این روزها بیشتر منتظر بمون!

من تقریبا تموم دقتم رو میذارم تا پست های ارسالیم نیاز به مطرح کردن سوال مجدد نداشته باشه (شاید لازم باشه 3 - 4 مرتبه پستامو بخونی تا ماجرا دستت بیاد)
    اگه دقت کنی برات نوشتم لابیوپلاستی رو با این رویکرد (ترک نشدنت توسط همسر آینده!) توصیه نمیکنم چون طرف قرار نیست که صرفا با آلت شما ازدواج کنه! شاید مانند اون دوستمون همین ترکیب رو بیشتر پسندید. اگر هم یه وقت یه وقت نپسندید ... (ببخشید) چشش چهار تا ... دستشو بکنه تو جیبش برای همسرش خرج کنه، لذا به خاطر این داستان سر بی درد رو به درد نیارید.
    سوال های بعدیت دقیقا و دقیقا به جراح شما و مهارت اون بستگی داره. میتونی با خانم دکتر رویا پور قربان جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی (که از مدیران سایت خودمون هستن و خیلی وقته به سایت سر نزدن) مشورت کنی.
    برای اینکه دست خالی نری نمونه های جراحی شده رو در لینک زیر ببین. تصاویر رو اینزرت نکردم تا جنبه ی پورنوگرافی پیدا نکنه و برای سایت مون مشکلی درست نشه.

Labiaplasty Surgeons

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. fateme69

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.من و همسرم 3 ساله که ازدواج کردیم.من قبل از همسرم هیچ نوع رابطه جنسی با هیچ کس نداشتم اما 3 سال پیش شب عروسی خون خیلی کمی موقع نزدیکی دیدم.با توجه به این که ما  عرض 1 شب دخول کامل رو انجام ندادیم و کم کم جلو رفتیم چون من درد زیادی داشتم.بعد از 3 هفته خون خیلی کمی دیدم.
    جدیدا همسرم دچار افکار منفی شده.جز 1 بار به زبون نیاورده ولی میدونم تو ذهنش هست.چجوری میتونم وفاداری قبل از ازدواجمو بهش ثابت کنم؟من معاینه هم نداشتم و نمیدونم پردم از چه نوعیه!

3. fateme69 نوشته است: با سلام.من و همسرم 3 ساله که ازدواج کردیم.من قبل از همسرم هیچ نوع رابطه جنسی با هیچ کس نداشتم اما 3 سال پیش شب عروسی خون خیلی کمی موقع نزدیکی دیدم.با توجه به این که ما  عرض 1 شب دخول کامل رو انجام ندادیم و کم کم جلو رفتیم چون من درد زیادی داشتم.بعد از 3 هفته خون خیلی کمی دیدم.
    جدیدا همسرم دچار افکار منفی شده.جز 1 بار به زبون نیاورده ولی میدونم تو ذهنش هست.چجوری میتونم وفاداری قبل از ازدواجمو بهش ثابت کنم؟من معاینه هم نداشتم و نمیدونم پردم از چه نوعیه!

سلام

خب شما که وضعیت افکار جامعه مون رو باید بدونین! قبل از ازدواج خودشون خواستن گواهی سلامت و این برنامه ها نباشه یا خودتون اصلا دنبالش نرفتین؟
    فکر می کنم پرده ی شما مثل تمام پرده هایی که اینجا ازش حرف زده شده از نوعی بوده که زمان ازاله خونریزی خیلی کمی داشته
    اون خونی هم که شما بعد از 3 هفته دیدی به طور صد در صد نمی شه گفت که واسه ی پرده بوده، شاید زمان دخول به بافت داخلی واژن فشار اومده و مویرگی پاره شده یا هر چیز دیگه، که باعث شده شما خون ببینی باز
    ثابت کردن وفاداری شما به همسرتون اونم الان بعد از 3 سال!!!! یه کار واقعا روانشناسیه. توی این تاپیک که مربوط به بکارته نمی شه راجع بهش صحبت های زیادی کرد چون به حاشیه می ریم
    باید باهاش حرف بزنی
    وقتی سطح اطلاعات خودت و همسرت، قبل و بعد از ازدواج، از پرده و تمام چیزهای وابسته بهش مشخص بشه، اون وقت می شه به یه نتیجه ی درست رسید
    چه جوریه که بعد از 3 سال فهمیده شما خونریزی ات کم بوده؟
    چطور شب عروسی بهت نگفت چرا دریای خون راه نیفتاده از واژنت؟
    این افکار منفی که جدیدا به وجود اومدن به طور یقین یه منبعی دارن. باید خودت کشف کنی دلیل اصلی از کجاست و تا اونجایی که می تونی فکر همسرتو اصلاح کن در این رابطه. نبش قبر کردن اتفاقات گذشته زیادم لزومی نداره اما می تونی کمک بزرگی بهش بکنی که مسیر افکارش اصلاح بشه
    فکر نمی کنم مرجع رسمی وجود داشته باشه که شما بتونی سالم بودن قبل از ازدواجت رو بعد از 3 سال تثبیت کنی، یعنی بهتره بگم واقعا نمی دونم که حتی پزشکی قانونی هم بعد از 3 سال می تونه کمکی بهت بکنه یا نه، اما اینو می دونم که هر کسی نمی تونه پاشه بره اونجا و بگه ما به هم شک کردیم شما یه معاینه بکن! باید مراحل قانونی و قضائیش طی بشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام. من 24 سالمه...
    راستش الان تو شوکه عجیبم.تو 19 سالگی مریض شدم و تو بیمارستان بستریم کردند.. به خاطر تب و دردو... پرستار بهم (شیاف)داد...من راستش تو عمرم بار اول بود که شیافو از نزدیک دیده بودم و اصلا تو عمرم استفاده نکرده بودم..وقتی بهم دادند گفتند برو دسشویی..منم نمیدونستم چیکار باید بکنم باهاش و کجا ازش استفاده کنم..واس همین به دهنه واژنم گذاشتم و فشار دادم..دیدم داخل نمیره با فشار این کارو کردم..و دیدم خون اومده خیلی..درد داشتم . انداختم توس سطل زباله.. .اون شب تازه فهمیدم کجا باید بزارم!! الان چیکار کنم؟؟برای ازدواج!!  دکترم پارسال رفتم گفتند آسیب دیده!!!

5. onlyown نوشته است: سلام. من 24 سالمه...
    راستش الان تو شوکه عجیبم.تو 19 سالگی مریض شدم و تو بیمارستان بستریم کردند.. به خاطر تب و دردو... پرستار بهم (شیاف)داد...من راستش تو عمرم بار اول بود که شیافو از نزدیک دیده بودم و اصلا تو عمرم استفاده نکرده بودم..وقتی بهم دادند گفتند برو دسشویی..منم نمیدونستم چیکار باید بکنم باهاش و کجا ازش استفاده کنم..واس همین به دهنه واژنم گذاشتم و فشار دادم..دیدم داخل نمیره با فشار این کارو کردم..و دیدم خون اومده خیلی..درد داشتم . انداختم توس سطل زباله.. .اون شب تازه فهمیدم کجا باید بزارم!! الان چیکار کنم؟؟برای ازدواج!!  دکترم پارسال رفتم گفتند آسیب دیده!!!

سلام

متاسفم
    مورد شما واقعا استثناست
    شمایی که برای یه تب و درد و ... رفتین بستری شدین چرا سطح اطلاعتون اینجوری بود که نمی دونستین وارد کردن هر شیء خارجی به واژن، سبب آسیب به بکارت می شه؟
    خدای من! چرا سطح اطلاعات جامعه مون انقد پایینه که آخرش مردا بعد از چند سال زندگی تازه یادشون بیاد شب عروسیشون چه خبر بوده!

ببین خواهر من
    حرف یه دکتر هیچ وقت سند نیست. تو اینجور موارد بین علما همیشه اختلاف هست. شما فعلا باید نظر چند تا پزشک رو بپرسی. اولش نمی خواد قصه تعریف کنی واسشون. برو برای معاینه ی بکارت. ازت می پرسن برای ازدواجه؟ یا رابطه ی پرخطر داشتی می خوای ببینی هنوز سالمی یا نه؟ همین! بزار معاینه ات کنن و نظر چندتاشونو بزار کنار هم و یه نتیجه ی درست بگیر. شاید فقط آسیب دیده، شاید فقط سطح خارجیش خراشیده شده، شاید اصلا پاره نشده باشه، شایدم واقعا آسیب جدی زدی بهش! اینا رو نه ما می تونیم از اینجا بفهمیم و نه خودت. باید نظر چندتا دکتر رو جویا بشی. برای ازدواجتم، اول از همه تا تکلیف سالم بودن یا مقدار آسیب مشخص نشده نیاز نیست نگران باشی که! اگه سالم بودی که خدا رو شکر! دیگه نمی خواد دنیا رو باخبر کنی! اما اگه به هر شکلی آسیبی به بکارتت وارد شده باشه پزشکی قانونی می تونه تشخیص بده که این آسیب با ورود آلت بوده یا نه! شیاف مگه چقدر قطر و ضخامت داره؟ شما واردش کردی و کمی فشار دادی دیدی که تو نمی ره و ول کردی! قطر و ضخامت آلت وقتی که وارد می شه و بکارت رو ازاله می کنه با آثاری که در ورودی واژن به جا می زاره کاملا تفاوتش مشهوده با ورود یه شیاف کوچولو! اگه کار به ازدواج و گواهی سلامت و اینا رسید می تونی به راحتی سلامت جنسیتو از طریق پزشکی قانونی اثبات کنی، فقط فعلا زود اقدام کن برای معاینه توسط دو سه تا پزشک دیگه!
    ما رو هم در جریان بزار
    از لحن من ناراحت نشو خواهرم
    دلم می سوزه وقتی جامعه مون فرصتی رو فراهم نمی کنه که سطح اطلاعات مخصوصا دخترامون یه کم بره بالاتر
    امیدوارم خبرای خوبی بیاری برامون
    شاد باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. alma_m

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    onlyown نوشته است: سلام. من 24 سالمه...

چرا انقدر دیر به فکر افتادی پس؟‍
    برای دخترایی مثه خودم و خودت واقعا متاسفم که انقدر اطلاعاتمون کم بوده که اصلا حالیمون نبود تو وجودمون چه خبره!
    و متاسفم برای خونواده هایی که برای پاک بودن صرفا وجود بکارتو شرط میدونن!!
    به هر حال ! به چند تا دکتر با تجربه هم مراجعه کن و بگو که میخوای از نوع پردت مطلع شی. در صورت آسیب هم اگه پزشک کاربلدی باشه مطمئنا تشخیص میده که آسیب به علت نزدیکی نبوده.
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام اقای دکتر من دختری 19 ساله هستم بچه که بودم زیاد دوچرخه سواری می کردم که به حس جدیدی پی بردم با مالوندن بدنم به زین دوچرخه ارضا میشدم که بعدا فهمیدم خودارضایی بوده من هیچ خون یا دردی نداشتم ایا اسیبی به پردم رسیده لبه های داخلی خیلی بزرگ شدن لطفا راهنمایی کنید خیلی اعصلبم داغونه

8. alma_m

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگه چیزی وارد واژنتون نشده جای نگرانی نیس

9. setayesh531 نوشته است: سلام اقای دکتر من دختری 19 ساله هستم بچه که بودم زیاد دوچرخه سواری می کردم که به حس جدیدی پی بردم با مالوندن بدنم به زین دوچرخه ارضا میشدم که بعدا فهمیدم خودارضایی بوده من هیچ خون یا دردی نداشتم ایا اسیبی به پردم رسیده لبه های داخلی خیلی بزرگ شدن لطفا راهنمایی کنید خیلی اعصلبم داغونه

جای نگرانی نیست
    در مورد لبه ها هم می تونید با یه عمل ساده اونا رو بردارید

10. با سلام و خسته نباشید خدمت همه کاربران به خصوص کاربرای فعال

من حسابی گیج شدم
    از صفحه 28 تا همین صفحه 35 رو خوندم به چند تنا مورد برخوردم

1.یکی اینکه خیلی ها گفتن یه گوشت سفت وسط پرده هست و ... . خوب اون که واژن نیست مگه اون مجاری ادراری نیست که البته اطرافش حالت دایره مانند داره و وسطش یه چیز استخوانی ؟؟؟

2.اون گوشت نرم که میگن بیرون واژن و جلو و مانع واژن هست که جز پرده نیست ،مگه نه؟ تازه همه هم ندارن و بعضی ها دارن خیلی ها گفتن رابطه کامل داشتن اما این گوشت مانع باقی مونده و ...

حالا این گوشت که شبیه زبان کوچک هست کلا برای رابطه مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

3. رابطه اگر از مقعد باشه جاش میمونه؟یعنی پاره میشه؟
    پزشک قانونی میتونه تشخیص بده ؟ فرد نا وارد چی میتونه تشخیص بده؟
    تاصلا مرسوم هست گواهی سلامت برای مقعد گرقته بشه؟

با توجه به اینکه ( خیلی معذرت میخوام بی ادبی میشه ) مقعد راه دفع مدفوع هست و زخم روی مقعد و شقاق میتونه از یبوست ایجاد بشه ، باز میشه گفت خراش ناشی از آلت تناسلی بوده ؟

با تشکر منتظر پاسخ هستم

پیروز باشید

11. lorena

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    وقتی که خودارضایی نمیکنم پ اون مایع سفیدرنگ چیه؟!من میترسم قبل ازدواج برم معاینه بعدبفهمن خودارضایی داشتم آبروم بره خو!!

12. خود ارضایی اگر با دخول همراه نباشه که روی پرده اثر نزاره قابل تشخیص نیست.
    این ترشحات طبیعی هستن.
    بعد هم آدم وقتی به سنی میرسه نیاز به رابطه به طور ناخوداگاه دورنش ایجاد میشه پس جای فرار نداره و همه این حس رو تجربه میکنن .
    همه تحریک میشن فقط بعضی ها کنترل میکنن بعضی ها اقدام به ارضا میکنن ،نمیشه جلو تحریکت رو بگیری که .این ترشحات هم برا تحریک پیش میان.

چرا از ارضا شدن میترسید ، این یه حس خاص که هیچی جاش رو نمیگیره پس ازش غول نسازید !

این عضو هم مثل بقیه اعضاست خوب ،چطور اگر پاتون درد بگیره با مالیدن و ماساژ به کم شدن درد کمک میکنید !

پیروز باشید

13. alma_m

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    lorena نوشته است: وقتی که خودارضایی نمیکنم پ اون مایع سفیدرنگ چیه؟!من میترسم قبل ازدواج برم معاینه بعدبفهمن خودارضایی داشتم آبروم بره خو!!

اگه ترشحاتتون از حالت طبیعی خارجه امکان عفونت هست، باید به متخصص مراجعه کنین
    امکان تشخیص خود ارضایی وجود نداره!! مگه اینکه پرده آسیب ببینه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 35 از 35
رفتن به صفحه :    ... 35

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید