شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بی میلی جنسی ومیکرو آدنوم هیپوفیزو

1. سلام من تقریبا 2 ساله که ازدواج کردم. حدود 2 سالم عقد کرده بودیم. از وقتی که ازدواج کردیم همیشه موقع نزدیکی درد داشتم، بعضی اوقات کم بود و بعضی اوقات خیلی زیاد. ولی هیچ وقت به اوج لذت نمیرسیدم. البته زمانی که عقد بودیم با اینکه دخول نمیکردیم ولی من بیشتر حال می کردم. ولی الان یه مدته که هیچ احساسی ندارم. اصلا تحریک نمیشم. دلم می خواد رابطه داشته باشیم ولی چون هیچ احساسی ندارم زده میشم. البته اوایل ازدواج بهتر بود حداقل تحریک میشدم ولی هیچ وقت به ارگاسم نرسیدم. پیش دکترای زیادی هم رفتم ولی همشون میگن چیزیت نیست. لطفا کمکم کنین. چرا من کلا احساسم و از دست دادم. چرا تحریک نمیشم؟؟ چرا انقدر درد دارم؟؟؟  
    البته این دکتر آخری که رفتم یه قرصی برای زیاد شدن میل جنسی بهم داده ولی بعید میدونم تاثیری داشته باشه. دردم که اصلا کم نشده.
    خواهشا اگه کسی می تونه راهنماییم کنه ممنون.

2. kindangell999 نوشته است: سلام من تقریبا 2 ساله که ازدواج کردم. حدود 2 سالم عقد کرده بودیم. از وقتی که ازدواج کردیم همیشه موقع نزدیکی درد داشتم، بعضی اوقات کم بود و بعضی اوقات خیلی زیاد. ولی هیچ وقت به اوج لذت نمیرسیدم. البته زمانی که عقد بودیم با اینکه دخول نمیکردیم ولی من بیشتر حال می کردم. ولی الان یه مدته که هیچ احساسی ندارم. اصلا تحریک نمیشم. دلم می خواد رابطه داشته باشیم ولی چون هیچ احساسی ندارم زده میشم. البته اوایل ازدواج بهتر بود حداقل تحریک میشدم ولی هیچ وقت به ارگاسم نرسیدم. پیش دکترای زیادی هم رفتم ولی همشون میگن چیزیت نیست. لطفا کمکم کنین. چرا من کلا احساسم و از دست دادم. چرا تحریک نمیشم؟؟ چرا انقدر درد دارم؟؟؟  
    البته این دکتر آخری که رفتم یه قرصی برای زیاد شدن میل جنسی بهم داده ولی بعید میدونم تاثیری داشته باشه. دردم که اصلا کم نشده.
    خواهشا اگه کسی می تونه راهنماییم کنه ممنون.

سلام

شما یه کاری بکنی بد نیست
    برگردید به دوران عقد! یعنی دخول رو فعلا کنسل کنید
    احساس می کنم همه ی نارضایتی شما به بعد از سر خونه زندگی رفتن و داستان پر ماجرای بکارت و دخول مربوط میشه
    بنابراین موقتا دور رابطه ی واژینال رو خط بکشید
    روی معاشقه تمرکز کنید، تایمش رو بیشتر کنید و کیفیتش رو بالا ببرید
    قبل از رابطه و در زمان رابطه هر چیزی که در ذهنتون هست رو خالی کنید فقط و فقط به نزدیکی و تبادل احساسات فکر کنید
    اگه شما قبل از رابطه به این فکر کنید که چرا لذت نمی برم، چرا درد میاد سراغم، چرا فلانم و ... اونوقت شما تمرکزی روی رابطه نخواهی داشت و قادر به دریافت اون احساسات نخواهی بود
    بنابراین ذهن رو خالی کن، خالی واضحه دیگه؟ یعنی به قرض و قوله! و ناهار چی درست کنم!! و ... هم نباید فکر کنی
    فقط تمرکز روی رابطه
    معاشقه رو کامل بدون دخول انجام بدید تا شما تحریک و ارضا بشی
    همسرتون یه چند مرتبه ای بیرون از بدن شما خودشون رو تخلیه کنن و مطمئن باشن هیچ اتفاقی نمیفته
    بعد کم کم دخول رو شروع کنید
    بعد از چند رابطه ی بدون دخول به تدریج دخول انجام بشه یعنی بعد از معاشقه، دخول ابتدا در حد نوک آلت باشه
    رفته رفته و در طی روابط بعدی بیشترش کنید تا اینکه دخول کامل انجام بشه
    حتی ابتدا رفت و برگشتی هم در کار نباشه و صرفا آلت در واژن ثابت بمونه
    بعد آهسته آهسته این رفت و برگشت بیشتر بشه تا به اصطلاح همون حالت تلمبه! انجام بشه
    به این میگن مهندسی مجدد!!
    یعنی یه بازنگری در دخول باید و حتما صورت بگیره
    این از این
    حالا چند نکته ی دیگه
    اگه احیانا آلت همسرتون به سرویکس (گردن) رحم برخورد میکنه سعی کنید پوزیشن هایی رو انتخاب کنید (مثلا پوزیشن Doggy) که طول کمتری از آلت وارد واژن بشه
    از لیدکائین هم میتونید استفاده کنید برای کاهش درد خوبه
    میتونید کل رابطه رو خودتون به دست بگیرید و هر طور که راحت هستید و درد ندارید عمل کنید مثلا در بعضی موارد خانم در رو که قرار میگیره و کنترل رو در دست داره لذت بیشتری می بره
    گاهی اوقات یه دلخوری کوچولو از همسر و مثلا کاری که انجام داده که ناخواسته هم بوده در لذت بردن از رابطه تاثیر داره سعی کنید این موارد رو هم نادیده بگیرید
    موسیقی ملایم بد نیست
    مکان رابطه رو تغییر بدید، زمانش رو عوض کنید شاید صبح انرژی بیشتری داشته باشید و بهتر باشه
    و ...
    این سه نقطه رو برای لکچر هایی که قبلا در این مورد دادم گذاشتم؛ از نوار بالا سرچ کنید و اونا رو بخونید. اینقدر اینجا در مورد مشکل مشابه شما صحبت کردم که یکی میخواد اونارو جمع کنه و یه کتابچه ازش درست کنه!

این نکات که تو کنکور هم میاد! رو رعایت کنید اوضاع بهتر میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. باتشکرازآقایm1989بابت جوابهای مفید وکامل وجالبشون!
    من این پست آخری روخوندم مدتی هم سعی کردم خودم هم همین کارو انجام بدم شاید خداخواست وفرجی شد!بعدازچندباری که باهمسرم رابطه جنسی داشتم یکی دوبار یه احساس عجیب غریب که اصلا نمیدونم لذت بوده یا نه رو فقط چندثانیه اول دخول تجربه کردم (که البته برامن اتفاق خیلی مهمیه!)امادرادامه رابطه هیچ جوری نتونستم این احساسو حفظ کنم. میخام بدونم راهی وجودداره که بشه این حس رو طولانی ترش کردیانه؟یه سوال دیگه هم اینکه ایا ممکنه کسی نه نقطه جی داشته باشه ونه بتونه ازطریق واژن تحریک بشه؟

4. باسلام دوباره
    سوال قبلی منو که هیچکس جواب نداد حالایه سوال دیگه دارم! من آخرین جلسه ای که برای حل بیمیلی جنسی به روانشناس مراجعه کردم به من گفتن شمامقاومتهای شدیدی نسبت به رابطه جنسی دارید و چون تاحالا باروشهای روانشناختی نتوانستیم آنهارا ازبین ببریم راهی که بعضی مواقع میشه پیشنهاد کرد مصرف مقدار خیلی کمی مشروبه تابتونیم این مقاوتهاروپایین بیاریم!اماهمسرم این پیشنهادرو قبول نکرد.بعدایشون گفتن اگه بخواین میتونین ازداروهای دیگری که همون کاروانجام میدن استفاده کنید.امامن بخاطراینکه میترسیدم با مصرف این داروها تمرکزم رو درمحل کارازدست بدم قبول نکردم.اماحالاکه بعدازیکسال  هرروز مشکلاتم بیشتر میشه ازاینکار پشیمون شدم .میخوام ببینم کسی میدونه منظورایشون چه دارویی بوده؟آیا میشه بدون نسخه اونهاروتهیه کرد یانه؟
    (راستی توپست قبلی منظورم این بوده که ایا ممکنه کسی نقطه جی نداشته باشه وازطریق کلیتوریس هم تحریک نشه که اشتباهی نوشتم واژن!باید بگم اندانهای جنسی من کاملابی احساس هستند حتی خودکلیتوریس!)

5. reyhane404 نوشته است: باسلام دوباره
    سوال قبلی منو که هیچکس جواب نداد حالایه سوال دیگه دارم! من آخرین جلسه ای که برای حل بیمیلی جنسی به روانشناس مراجعه کردم به من گفتن شمامقاومتهای شدیدی نسبت به رابطه جنسی دارید و چون تاحالا باروشهای روانشناختی نتوانستیم آنهارا ازبین ببریم راهی که بعضی مواقع میشه پیشنهاد کرد مصرف مقدار خیلی کمی مشروبه تابتونیم این مقاوتهاروپایین بیاریم!اماهمسرم این پیشنهادرو قبول نکرد.بعدایشون گفتن اگه بخواین میتونین ازداروهای دیگری که همون کاروانجام میدن استفاده کنید.امامن بخاطراینکه میترسیدم با مصرف این داروها تمرکزم رو درمحل کارازدست بدم قبول نکردم.اماحالاکه بعدازیکسال  هرروز مشکلاتم بیشتر میشه ازاینکار پشیمون شدم .میخوام ببینم کسی میدونه منظورایشون چه دارویی بوده؟آیا میشه بدون نسخه اونهاروتهیه کرد یانه؟
    (راستی توپست قبلی منظورم این بوده که ایا ممکنه کسی نقطه جی نداشته باشه وازطریق کلیتوریس هم تحریک نشه که اشتباهی نوشتم واژن!باید بگم اندانهای جنسی من کاملابی احساس هستند حتی خودکلیتوریس!)

سلام

دلیل اینکه به پست شما پاسخی داده نشد به خاطر نامفهوم بودن اون حس و همین اشتباه تایپی که خودتون اشاره کردید، بود. حداقل شخص من متوجه نشد داستان چیه و در مورد چی صحبت می کنید!
    به هر حال ...
    دوست من،
    روانشناس حق تجویز دارو نداره! و چه خوب کردید که به پیشنهاد جالب شون! گوش نکردید چون ممکن بود همون حس مجهول! رو هم از دست بدید. مشکلات جنسی مانند مشکل شما باید با روانپزشک مطرح بشه و در صورت لزوم درمان دارویی هم انجام خواهد شد لذا اولین توصیه من مراجعه به روانپزشک هست.
    اما در مورد پست قبلی تون
    در بعضی موارد حتی طرف صرفاً با قرار گرفتن آلت در واژن (بدون رفت و برگشت) لذت خاصی می بره و تمایل داره آلت در حالت سکون در واژن بمونه یعنی اینطور هم نیست که با پوزیشن های مخصوص حتما G Spot تحریک بشه همون وجود آلت در واژن به طرف لذت رو میده و به ارگاسم هم میرسه. بازی با کلیتوریس هم که واضحه و جای توضیح نداره.
    البته نمیدونم این رو امتحان کردید یا نه؟ در شرایطی که کلیتورس و G Spot با یه پوزیشن مخصوص همزمان تحریک بشن طرف ممکنه مالتیپل ارگاسم رو تجربه کنه و به اوج برسه یا حتی انزال داشته باشه. لذا اگه این موضوع رو امتحان نکردید توصیه دومم به شما اینه که، تحت پوزیشن های مخصوص تحریک G Spot (مثلا یه موردش پوزیشن Doggy هست) قرار بگیرید و همزمان کلیتورس رو هم تحریک کنید ببینید اون اتفاق خوبه میفته یا نه!

در آخر شما به خودتون لطف می کنید اگه برامون بنویسید که

- مطمئن هستید که همسرتون در رابطه ی جنسی کم کاری نمیکنن؟
    - آیا در خود ارضایی (بدون حضور همسر) باز هم کلیتوریس تحریک نمیشه؟
    - چند مصداق از اون مقاومت های شدیدتون! نسبت به رابطه ی جنسی رو که دوستان روانشناس مون بهتون گفتن رو بگید؟ من دقیقا متوجه نشدم منظورشون این بوده که درگیر واژینیسموس (انقباضات غیر ارادی واژن) هستید؟

6. سلام
    ممنون که به پست من جواب دادین!روانشناسی که من بهش مراجعه کردم رییس یک کلنیک روانشناسی بودن ایشون هم گفتن که اگه این پیشنهادروقبول میکنید من شماروبه همکارروانپزشکم(که ایشون هم درهمون کلینیک کارمیکردند)معرفی میکنم امابه علتهایی که گفتم من این پیشنهادو رد کردم .امایک ماه بعد چون واقعا درگیر یه بحران فکری شده بودم به یه کلنیک دیگه مراجعه ودرخواست مشاوره بایک روانپزشک روکردم تااگه ممکنه ایشون داروی لازمو معرفی کنندامادراولین وآخرین جلسه ای که بااین آقای روانپزشک داشتم به کلی ناامید شدم .چون ایشون درکل جلسه(که هزینه نسبتاسنگینی هم بابتش پرداخت کردم)روی این نکته تاکید داشتندکه تودچارافسردگی وسایرمشکلات روانی نیستی وبایدخوشحال باشی چون به علت داشتن بیمیلی جنسی توانستی دردانشگاه وکارت تاحدودزیادی موفق باشی!!!وبایدرابطه جنسی رو به خاطرنیازهای دوطرفه ای که به همسرت داری بپذیری!این ازنظرمن یعنی پاک کردن صورت مساله!بعددوباره باهمین نیت به یک روانپزشک دیگه مراجعه کردم ایشون توجلسه اول بامن وهمسرم پیشنهادکردندهنگام رابطه موقعی که الت داخل واژن هست خودت هم سعی کن کلیتوریس رو تحریک کنی ومن هم توچند ماه همین کارروانجام دادم اماهیچ حس خاصی نداشتم .توجلسه بعد ایشون قرص ویاگرا رو تجویزکردن که متاسفانه بی فایده بود.بعدژل فموره روکه تواین سایت باهاش آشناشدم  روتهیه کردم که به لیزشدن واژن کمک کرد امادررسیدن به لذت هیچ تاثیری نداشت. وقتی موضوعو به اقای روانپزشک گفتم ایشون گفتن شمالذت رو بیخیال شو فقط سعی کن این همه عذاب نکشی!(تواون جلسه من شرایط روحی خیلی بدی داشتم طوری که نمی تونستم جلوی اشکاموبگیرم!)البته درسالهای اول ازدواج من به رابطه جنسی مثل یه کاراجباری مثل ظرف شستن نگاه میکردم ومثل الان به انزجاروناامیدی نرسیده بودم امااصلا نمیدونستم که دیگران ازاین کارلزت میبرن.
    باید بگم همسرم همیشه قبل ازرابطه حدودنیم الی 45دقیقه رو به پیشنوازی اختصاص میده(بهتره بگم میداد چون چندوقتیه رابطه جنسی رو تعطیل کرده)امامن بااینکه خودم خیلی وقتامقدمات انجام رابطه روفراهم میکنم اماوقتی توموقعیتش قرارمیگیرم فقط یه بغض گلموفشارمیده که بایدسعی کنم  به گریه تبدیل نشه!البته فکرم میکنم شاید همسرم مبتلابه زودانزالی باشه چون بعدازدخول بعدازچندثانیه به انزال میرسه وهیچ وقت نمیتونه حالت رفت وبرگشتی داشته باشه.
    درمورد خودارضایی باید بگم که تواولین جلسه ای که باآقای روانشناس داشتم ایشون این کارو پیشنهادکردن (به اضافه تماشای فیلمهای محرک تصویرسازی ذهنی و...)من هم چون فکرمیکردم راه حل مشکلمو پیداکردم سه چهارماه به طورخیلی جدی این تمرینوتوی حمام(به دستورایشون)انجام میدادم امابرام عجیب بودکه چراحتی درحدیه تپش قلب هم دچارتغییر نمیشم!توجلسه بعداحساسموبهشون گفتم این که درمورد من لمس و تحریک کلیتوریس مثل تحریک کف دست میمونه وایشون فقط خندیدن!مشکل اینجاست که  هیچ کدوم ازقسمتهای دیگه بدن من مثل سینه ها یاواژن یاهیچ قسمت دیگه نسبت به نوازشهای همسرم (یاحتی بدون حظورایشون وبادست خودم )تحریک نمیشه!
    امامقاومتهایی که اقای روانشناس روشون تاکیدداشتن به تعبیر خودشون مقاومتهای ناخودآگاه روانی بود مثلااین که میگفتن شمابه علت اینکه همیشه سعی کردی ازدیگران مخصوصاپدرت بی نیاز باشی میترسی که لذت بردن ازرابطه باعث نیازمندی بیشترشما به همسرتون بشه که این موضوع دراون موقع تاحدودی واقعیت داشت امامن سعی کردم این تصوراشتباهو اصلاح کنم مثلابامحول کردن خیلی ازنیازهای دیگه زندگی به همسرم و چند تمرین دیگه.نکته دیگه که ایشون اشاره کردن این بودکه شما ازکودکی باپدرتون درگیربودین و احساس خوبی نسبت بهش ندارید همین احساسو به همسرتون که ازجنس پدرتون هست انتقال دادین که دراین مورد زیادباایشون موافق نبودم.یا اینکه چون درکودکی مورد آزار جنسی قرارگرفتید(کنجکاویهایی که داییم درسن شانزده سالگی نسبت به سینه های من انجام داده بود وباعث اختلافات زیادی بین مادر و داییم شد)نسبت به جنس مخالف حالت تدافعی دارید.امامن اون رفتارداییمو به عنوان اشتباهی که درسن بلوغ مرتکب شده بود بخشیده بودم .نکته دیگه ای که خودم توجلسه ای که باآقای روانپزشک داشتم(دومیه!)مطرح کردم این بودکه من تاحدود زیادی ازاون احساس ازخودبی خود شدنی که همسرم حین رابطه بهش میرسه میترسیدم.مثلا این که اگه من هم مثل دیگران لذت رابطه جنسی رو تجربه کنم رفتارم درخانواده و محل کارتغییر کنه (مثلا بی اختیارهمکارای مردموبغل کنم!) وباعث بشه ذهنیتی که درحال حاظردیگران نسبت به من دارن تغییر کنه.که این تصور هم باصحبتهای آقای روانپزشک اصلاح شد!... اما فکرنمیکنم این مقاومتها فیزیکی باشن .من هیچ وقت انقباض غیرارادی واژنوتجربه نکردم و همسرم هم تاهمین سه سال پیش که من مجبوربه مطرح کردن مشکلم شدم نمیدونست که من هیچ لذتی ازرابطه نمیبرم.
    ببخشید اگه زیادحرف زدم .ازاینکه دلسوزانه برای حل مشکلات کاربرهای سایت وقت میذاریدواقعا ممنونم امیدوارم همیشه وتوی همه جای زندگی موفق باشید.

7. reyhane404 نوشته است: سلام
    ممنون که به پست من جواب دادین!روانشناسی که من بهش مراجعه کردم رییس یک کلنیک روانشناسی بودن ایشون هم گفتن که اگه این پیشنهادروقبول میکنید من شماروبه همکارروانپزشکم(که ایشون هم درهمون کلینیک کارمیکردند)معرفی میکنم امابه علتهایی که گفتم من این پیشنهادو رد کردم .امایک ماه بعد چون واقعا درگیر یه بحران فکری شده بودم به یه کلنیک دیگه مراجعه ودرخواست مشاوره بایک روانپزشک روکردم تااگه ممکنه ایشون داروی لازمو معرفی کنندامادراولین وآخرین جلسه ای که بااین آقای روانپزشک داشتم به کلی ناامید شدم .چون ایشون درکل جلسه(که هزینه نسبتاسنگینی هم بابتش پرداخت کردم)روی این نکته تاکید داشتندکه تودچارافسردگی وسایرمشکلات روانی نیستی وبایدخوشحال باشی چون به علت داشتن بیمیلی جنسی توانستی دردانشگاه وکارت تاحدودزیادی موفق باشی!!!وبایدرابطه جنسی رو به خاطرنیازهای دوطرفه ای که به همسرت داری بپذیری!این ازنظرمن یعنی پاک کردن صورت مساله!بعددوباره باهمین نیت به یک روانپزشک دیگه مراجعه کردم ایشون توجلسه اول بامن وهمسرم پیشنهادکردندهنگام رابطه موقعی که الت داخل واژن هست خودت هم سعی کن کلیتوریس رو تحریک کنی ومن هم توچند ماه همین کارروانجام دادم اماهیچ حس خاصی نداشتم .توجلسه بعد ایشون قرص ویاگرا رو تجویزکردن که متاسفانه بی فایده بود.بعدژل فموره روکه تواین سایت باهاش آشناشدم  روتهیه کردم که به لیزشدن واژن کمک کرد امادررسیدن به لذت هیچ تاثیری نداشت. وقتی موضوعو به اقای روانپزشک گفتم ایشون گفتن شمالذت رو بیخیال شو فقط سعی کن این همه عذاب نکشی!(تواون جلسه من شرایط روحی خیلی بدی داشتم طوری که نمی تونستم جلوی اشکاموبگیرم!)البته درسالهای اول ازدواج من به رابطه جنسی مثل یه کاراجباری مثل ظرف شستن نگاه میکردم ومثل الان به انزجاروناامیدی نرسیده بودم امااصلا نمیدونستم که دیگران ازاین کارلزت میبرن.
    باید بگم همسرم همیشه قبل ازرابطه حدودنیم الی 45دقیقه رو به پیشنوازی اختصاص میده(بهتره بگم میداد چون چندوقتیه رابطه جنسی رو تعطیل کرده)امامن بااینکه خودم خیلی وقتامقدمات انجام رابطه روفراهم میکنم اماوقتی توموقعیتش قرارمیگیرم فقط یه بغض گلموفشارمیده که بایدسعی کنم  به گریه تبدیل نشه!البته فکرم میکنم شاید همسرم مبتلابه زودانزالی باشه چون بعدازدخول بعدازچندثانیه به انزال میرسه وهیچ وقت نمیتونه حالت رفت وبرگشتی داشته باشه.
    درمورد خودارضایی باید بگم که تواولین جلسه ای که باآقای روانشناس داشتم ایشون این کارو پیشنهادکردن (به اضافه تماشای فیلمهای محرک تصویرسازی ذهنی و...)من هم چون فکرمیکردم راه حل مشکلمو پیداکردم سه چهارماه به طورخیلی جدی این تمرینوتوی حمام(به دستورایشون)انجام میدادم امابرام عجیب بودکه چراحتی درحدیه تپش قلب هم دچارتغییر نمیشم!توجلسه بعداحساسموبهشون گفتم این که درمورد من لمس و تحریک کلیتوریس مثل تحریک کف دست میمونه وایشون فقط خندیدن!مشکل اینجاست که  هیچ کدوم ازقسمتهای دیگه بدن من مثل سینه ها یاواژن یاهیچ قسمت دیگه نسبت به نوازشهای همسرم (یاحتی بدون حظورایشون وبادست خودم )تحریک نمیشه!
    امامقاومتهایی که اقای روانشناس روشون تاکیدداشتن به تعبیر خودشون مقاومتهای ناخودآگاه روانی بود مثلااین که میگفتن شمابه علت اینکه همیشه سعی کردی ازدیگران مخصوصاپدرت بی نیاز باشی میترسی که لذت بردن ازرابطه باعث نیازمندی بیشترشما به همسرتون بشه که این موضوع دراون موقع تاحدودی واقعیت داشت امامن سعی کردم این تصوراشتباهو اصلاح کنم مثلابامحول کردن خیلی ازنیازهای دیگه زندگی به همسرم و چند تمرین دیگه.نکته دیگه که ایشون اشاره کردن این بودکه شما ازکودکی باپدرتون درگیربودین و احساس خوبی نسبت بهش ندارید همین احساسو به همسرتون که ازجنس پدرتون هست انتقال دادین که دراین مورد زیادباایشون موافق نبودم.یا اینکه چون درکودکی مورد آزار جنسی قرارگرفتید(کنجکاویهایی که داییم درسن شانزده سالگی نسبت به سینه های من انجام داده بود وباعث اختلافات زیادی بین مادر و داییم شد)نسبت به جنس مخالف حالت تدافعی دارید.امامن اون رفتارداییمو به عنوان اشتباهی که درسن بلوغ مرتکب شده بود بخشیده بودم .نکته دیگه ای که خودم توجلسه ای که باآقای روانپزشک داشتم(دومیه!)مطرح کردم این بودکه من تاحدود زیادی ازاون احساس ازخودبی خود شدنی که همسرم حین رابطه بهش میرسه میترسیدم.مثلا این که اگه من هم مثل دیگران لذت رابطه جنسی رو تجربه کنم رفتارم درخانواده و محل کارتغییر کنه (مثلا بی اختیارهمکارای مردموبغل کنم!) وباعث بشه ذهنیتی که درحال حاظردیگران نسبت به من دارن تغییر کنه.که این تصور هم باصحبتهای آقای روانپزشک اصلاح شد!... اما فکرنمیکنم این مقاومتها فیزیکی باشن .من هیچ وقت انقباض غیرارادی واژنوتجربه نکردم و همسرم هم تاهمین سه سال پیش که من مجبوربه مطرح کردن مشکلم شدم نمیدونست که من هیچ لذتی ازرابطه نمیبرم.
    ببخشید اگه زیادحرف زدم .ازاینکه دلسوزانه برای حل مشکلات کاربرهای سایت وقت میذاریدواقعا ممنونم امیدوارم همیشه وتوی همه جای زندگی موفق باشید.

سلام

خب واقعا برای من هم جای بسی خوشحالی داره که با وجود مراجعه به این همه مشاور و روانپزشک، این سایت تونسته یه جرقه هر چند کوچیک رو در شما ایجاد کنه

اجازه بدید با اون حرف روانپزشک تون مبنی بر پذیرفتن این وضعیت و عدم انجام هیچ تلاشی برای بهبود اوضاع موافق نباشم. به نظر من زندگی ارزشش رو داره که برای بهبود وضعیت با مشکلات و سختی های راه جنگید و از انجام هر گونه تلاشی دریغ نکرد

اما دوست من،
    مشکل شما هم فیزیکی هست هم روانی
    اون آزار جنسی شما مصداق بارز تجاوز محسوب میشه و یه دختر که مورد تجاوز قرار می گیره خود خدا هم نمیدونه که طرف چقدر از جنس مخالف منزجر میشه و این انزجار تا کی ادامه داره و اصلا بهبود پیدا می کنه یا نه
    به هر حال من زمانی میتونم بخشش شما رو قبول کنم که به معنای واقعی طرف رو بخشیده باشید و کوچکترین چیزی از اون داستان رو به یاد نداشته باشید تا اونجایی که حتی اگه روانشناس به روانکاوی شما پرداخت شما چیزی رو به یاد نیاری. در واقع من بخشش واقعی رو معادل با فراموش کردن داستان مربوطه می دونم
    این موضوع در مورد رفتارهای پدرتون هم صدق میکنه و به این موضوعات واقعا نباید پرداخته بشه در واقع یه رفرش ذهنی باید در مورد شما صورت بگیره و برای این منظور می تونید از تکنیک های روانشناسی (منجمله تکنیک توقف ذهن) مدد بگیرید

اولین روابط شما متاسفانه با طرز فکر نا به جایی صورت گرفته و در ادامه ی روابط بعدی تاثیر خودشو گذاشته تا جایی که می تونم قویا بگم اون تفکر منزجر تر از وضع فعلی هست!
    برای همین من همواره اینجا تاکید می کنم که اولین روابط به شدت حساس هستن و نقش مهمی رو در روابط آینده ایفا می کنن و دوستانی که هنوز زندگی مشترکو شروع نکردن به خودشون لطف می کنن اگه این موضوع رو جدی بگیرن

نکته ی اصلی که در نزدیکی ها و حتی در خودارضایی های شما به چشم میخوره اینه که طی اون ها همواره دنبال حس لذت می گردید غافل از اینکه این موضوع تمرکز شما رو برای رسیدن به لذت به هم میریزه! چند خط بالاتر نوشتم که ذهن باید خالی از هر چیزی باشه و فقط احساسات رو دریافت کنه این موضوع نیاز به تکرار داره و همسرتون باید همراهی کنن و به جای قطع روابط، نزدیکی ها رو ادامه بدن  

اونچه که از برآیند خودارضایی های شما به نظر میرسه اینه که خونرسانی مناسب به کلیتوریس و آلت تناسلی شما انجام نمیشه و اون قرص ویاگرا هم تا جایی که من می دونم در مورد خانم ها برای خون رسانی بهتر به آلت تناسلی تجویز میشه لذا این موضوع رو با یه ارولوژیست یا متخصص زنان در میون بذارید تا تشخیص قطعی گذاشته بشه
    با تایید شما مبنی بر تایم حدود 45 دقیقه در هر رابطه، فرض زودانزال بودن همسرتون تقریبا منتفیه اما ایشون می تونن از اسپری همین ویاگرا برای تاخیر در انزال استفاده کنن تا هر گونه احتمالی در این مورد رد بشه

اون حالات بعد از رابطه هیچ لزومی نداره ذهن شما رو درگیر کنه این همه همکار و دوست و آشنا هستن که در زندگی شون رابطه برقرار می کنن ولی کسی کسی رو بغل نمی کنه این بک گراندهای نا به جا باید و باید اصلاح می شد

خلاصه
    مجموعه ی عوامل طی چند سال دست به دست هم دادند و این وضعیت ایجاد شده و شما نباید انتظار داشته باشید فرضا یکی دو ماهه مشکل به طور کامل مرتفع بشه این موضوع صبوری شما و البته همسرتون رو می طلبه و تلاش رو باید ادامه بدید تا نتیجه ی مورد نظر حاصل بشه

به طور کلی اینکه به شخصی لیبل سردمزاجی زد کار سختیه چون ممکنه طرف با وجود یه پارتنر دیگه لذت ببره یا حتی به ارگاسم برسه گاهی ممکنه دو پارتنر برای این کار لازم باشه حتی شاید جنس موافق بتونه موثر واقع بشه و ...
    پر واضحه که انجام بعضی از موارد فوق به واسطه ی اخلاقیات و تعهد در زندگی مشترک امکان پذیر نیست اما توصیه هایی رو من می تونم براتون بنویسم

اولین قدم چه در خودارضایی ها چه در نزدیکی ها تقویت تمرکز هست
    خودارضایی رو میتونید انجام بدید و لزومی نداره حتما در حمام انجام بشه شاید اون موقع که تحریک می شید امکان دسترسی به حمام به هر دلیلی وجود نداشته باشه یا وقت کافی برای این کار نباشه
    نمیدونم چقدر رابطه ی Oral یا anal رو انجام دادید و آیا در لذت بردن شما تاثیر داره یا نه؟
    اما می تونید یه دیلدو تهیه کنید و برای یه مرتبه در وضعیتی که همسرتون رابطه ی واژینال برقرار می کنن شما با دیلدو رابطه ی anal رو انجام بدید و همزمان کلیتورس هم تحریک بشه
    استفاده از دیلدو رو در خودارضایی هم چک کنید و ببینید در کدوم حالت موثره و آیا اون اتفاق خوبه میفته ...  

مجددا تاکید می کنم که مرتفع شدن این مشکل صبر و شکیبایی شما و همسرتون رو می طلبه لذا هر تلاشی در این زمینه رو به دور از اختلاف با همسرتون و با آرامش انجام بدید و مواردی که ایشون نمی پسندن رو سعی کنید حل کنید تا اینکه بخواید اختلاف ایجاد کنید و باعث کدورت بشه که این اختلافات اصطحکاک شدیدی در روند درمان شما ایجاد میکنه

در آخر توصیه می کنم همچنان به روانپزشک (ترجیحا با گرایش س.#ک.# س.#ولوژی یا جنسیولوژی) مراجعه کنید که در این امور مهارت بیشتری دارن و خودتون رو از راهنمایی هاشون دریع نکنید. یه نفر که خطا میکنه رو نباید به حساب اون جمع بذارید

امیدوارم اوضاع بهتر بشه ...

8. سلام من مدتی هست که میل جنسیم شدیدا اومده پایین البته فکرمیکنم اززمانی که قرص سیپروترون کامپاندروبرای جلوگیری استفاده کردم اینجورشدم قبلاخیلی گرم بودم اماالان به این راحتی تحریک نمیشم اگرهم بشم خیلی به ندرت ارگاسم میشم که این وضعیت اعصابموریخته به هم وازلحاظ روحی آسیب دیدم حالامیخواستم ببینم افشرده ی گل سرخ این مشکل رودرمان میکنه یانه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

9. sara365 نوشته است: سلام من مدتی هست که میل جنسیم شدیدا اومده پایین البته فکرمیکنم اززمانی که قرص <a>سیپروترون</a> کامپاندروبرای جلوگیری استفاده کردم اینجورشدم قبلاخیلی گرم بودم اماالان به این راحتی تحریک نمیشم اگرهم بشم خیلی به ندرت ارگاسم میشم که این وضعیت اعصابموریخته به هم وازلحاظ روحی آسیب دیدم حالامیخواستم ببینم افشرده ی گل سرخ این مشکل رودرمان میکنه یانه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

سلام

مطابق معمول من اینجا هستم و کسی رو به عطاری، بقالی و ... رجوع نمیدم.
    شما به متخصص غدد مراجعه کنید تا با تستی که درخواست میکنن هورمون های زیر بررسی بشن

LH
    FSH
    Prolactin
    T3 , FT3
    T4 , FT4
    TSH
    Testosteron
    حتی CBC و ...

پرزنت هایی که در مورد تجدید نظر در انجام رابطه اینجا دادم رو هم از نوار بالا سرچ کنید و بخونید شاید مشکل در نوع رابطه ی جنسی باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام
    این میکروادنو هیپوفیزو رو چی میشه که ادم بهش مبتلا میشه؟

با شکر

11. سلام قبلا آزمایش تیروئیددادم وپرولاکتین که جوابشوشمابهم دادیدوگفتیدکه مشکلی نداشتم امااین تستهای دیگه نمیدونم چی هستن وفکرنکنم تاحالاداده باشم من اززمانی که قرص جلوگیری مصرف کردم اینجورشدم وگرنه قبلاهم به همین روش که الان انجام میدیم ارگاسم میشدم نمیدونم یکدفعه چی شدکه حالااینجورشدم شنیدم که قرص جلوگیری تاثیرچندانی درکاهش میل جنسی نداره یعنی میتونه بامن ناسازگارباشه وباعث بشه خیلی کم به ارگاسم برسم؟

12. sara365 نوشته است: سلام قبلا آزمایش تیروئیددادم وپرولاکتین که جوابشوشمابهم دادیدوگفتیدکه مشکلی نداشتم امااین تستهای دیگه نمیدونم چی هستن وفکرنکنم تاحالاداده باشم من اززمانی که قرص جلوگیری مصرف کردم اینجورشدم وگرنه قبلاهم به همین روش که الان انجام میدیم ارگاسم میشدم نمیدونم یکدفعه چی شدکه حالااینجورشدم شنیدم که قرص جلوگیری تاثیرچندانی درکاهش میل جنسی نداره یعنی میتونه بامن ناسازگارباشه وباعث بشه خیلی کم به ارگاسم برسم؟

سلام

شما رو یادمه و میدونم که پرولاکتین خون تون به طور موقت افزایش پیدا کرده بود.
    اما همونطور که قبلا هم خدمتتون عرض کردم سیپروترون باعث کاهش میل جنسی نمیشه.
    به نظر من با تغییر پوزیشن و ایجاد تنوع در انجام رابطه ی جنسی مشکل تون قابل حله اما
    میتونید به متخصص غدد هم مراجعه کنید تا تست های فوق درخواست بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. sima_65 نوشته است: سلام
    این میکروادنو هیپوفیزو رو چی میشه که ادم بهش مبتلا میشه؟

با شکر

سلام

برای ایجاد توده های هیپوفیزی علت مشخص و قطعی گزارش نشده.
    دلیل ایجاد بعضی از اون ها به عوامل وراثت و ژنتیک مربوط میشه.

14. سلام همونطورکه قبلابراتون گفتم که درارضای جنسیم اختلال ایجادشده الان یه چندوقتیه که خیلی زیادتوخواب ارضامیشم ولی هیچ مایعی ازم نمیاداین چیزبدی میتونه باشه آخه نمیتونم جلوشوبگیرم ویه سوال دیگه داشتم اون مایعی که هنگام ارضاشدن از زنهامیاد نجسه یافقط منی مردها نجسه البته میدونم که اینجا سوال شرعی ممنوعه اماممنون میشم جوابموبدید.

15. sara365 نوشته است: سلام همونطورکه قبلابراتون گفتم که درارضای جنسیم اختلال ایجادشده الان یه چندوقتیه که خیلی زیادتوخواب ارضامیشم ولی هیچ مایعی ازم نمیاداین چیزبدی میتونه باشه آخه نمیتونم جلوشوبگیرم ویه سوال دیگه داشتم اون مایعی که هنگام ارضاشدن از زنهامیاد نجسه یافقط منی مردها نجسه البته میدونم که اینجا سوال شرعی ممنوعه اماممنون میشم جوابموبدید.

با درود
    من به قسمت دوم پرسشتون پاسخ ميدم.
    آخه چطور ممكنه مني كه فقط حاوي اسپرم و يك سري مواد مغذيه نجس باشه؟ با اين تفاصيل بايد سوپ جو هم نجس باشه و اگه در حال خوردن رو لباستون ريخت لباستون نياز به آب كشي پيدا كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    البته اگه الكل كه ضد عفوني كنندست رو نجس در نظر بگيريد نجس بودن مني هم ممكنه دور از ذهن نباشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید