شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 68   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. farhad24 نوشته است: سلام من با دوست دخترم رابطه محافظت نشده از پشت داشتم ولي مني رو به بيرون ريختم و بعد از اين رابطه چندين بار بدون رابطه جنسي ارضا شده اند با رابطي كه با من داشتن
    بعد قبل پريود هر دورش كه بعضي وقتها عقب جلو ميزنه هميشه يا بعضي وقتها شكم و سينش درد ميگيره الان ديروز بايد پريود ميشد نه دردي داره نه چيزي و پريودم نشده فقط چند روز پيش سينهاش درد ميكرد ميخوام بدون امكان بارداري وجود داره يا مشكلي نيست از هيچ قرصي هم استفاده نكرد بعد از رابطه . خيلي هم استرس داره منم همچنين

سلام

انجام رابطه ی مقعدی و عدم تماس منی و پیشاب به واژن باعث بارداری نمیشه.
    با رابطه هایی که شما با دوستت برقرار کردی و ایشون به ارگاسم رسیدن، انقباضات رحمی افزایش پیدا می کنه و با ترشح هورمون های Endorphin و Oxytocin حاصل از ارگاسم، احتمالا دردهای مربوط به قبل و حین قاعدگی کاهش خواهد یافت. این داستان رو میتونی به فال نیک بگیری!
    جای نگرانی نیست دوست من.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام من 23 سالمه.1ساله نامزد کردم.باکره ام .پریودم گاهی جلو عقب میشه.ماه پیش پریودم 1هفته جلو افتاد و روز 2پریودم رابطه مقعدی داشتم که بعدش منی رو خالی کردم در در طول رابطه هم الت با وازنم برخورد نکرد.این ماه هنوز پریود نشدم البته یکم درد زیر شکم و ترشحاتی که برای پریودی داشتمو دارم.با این حال احتمال بارداری هست؟

3. 12nazanin نوشته است: سلام من 23 سالمه.1ساله نامزد کردم.باکره ام .پریودم گاهی جلو عقب میشه.ماه پیش پریودم 1هفته جلو افتاد و روز 2پریودم رابطه مقعدی داشتم که بعدش منی رو خالی کردم در در طول رابطه هم الت با وازنم برخورد نکرد.این ماه هنوز پریود نشدم البته یکم درد زیر شکم و ترشحاتی که برای پریودی داشتمو دارم.با این حال احتمال بارداری هست؟

سلام

دوست من،
    نه شما مریم هستید و نه اسپرم روح القدس!
    به هر حال یه تماسی، اصابتی، چیزی باید بین دو آلت و واژن و اسپرم صورت بگیره تا احتمال بارداری وجود داشته باشه.
    همین چند خط بالاتر هم نوشتم که در صورت وجود رابطه مقعدی و عدم تماس منی و پیشاب به واژن امکان بارداری نیست.
    منتظر پریود بمونید ابدا جای نگرانی وجود نداره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. samijon68 نوشته است:
    swan_dream نوشته است:
    samijon68 نوشته است: سلام - من حدود 60 روز پیش و تقریبا 3-4 روز بعد از اتمام پریودم که دوره 28-32 روز و 5 روز پریودی ، یک رابطه بدون دخول کامل ولی احتمال ورود منی بوده داشته ام
    و این که 2 ماه بعد در زمان مناسب دوره ام پریود شده ام  یعنی 7/28 که قبل از رابطه بوده8/6 رابطه داشتم و 8/28 اولین پریود بعد رابطه و9/27 ماه قبل بوده ام
    میخواستم ببینم احتمال بارداری هست- من باد شکم و بزگی شکم را گاهی احساس می کنم
    و این که برخی افراد در 3-4 ماه ابتدایی بارداری پریود می شوند آیا علاوم بارداری طاهر می شود  یا نه
    آیا نیاز به آزمایش دارم؟
    ممنون

سلام دوست عزیزم ، ب نظر شخصی من بهتر هستش ک یکبار آزمایش بتا رو انجام بدید اگر تا الان ندادید!!
    این مورد ک پریود ممکن هست ک در ماههای اول اتفاق بیفته بوده!! من خودم باردار هستم و این ماه ماهه اول هست و من طبق روال پریود شدم در صورتی ک بچم هم سر جاش بود ، البته در حالت نرمال  اینجوری نیست ولی ممکن هست ک اتفاق بیفته ، در مورد پریود تو ماه دوم اطلاعات کاملی ندارم و مطمئن نسیتم اما اگر ک میدونید ک منی با دهانه ی واژن تماس داشته ، یا اسپرمی با واژن تماس پیدا کرده بهتر هست تا برای اطمینان خودتون هم ک شده یک بار بتا رو بدید !! اگر ب بارداری شک دارید اینجوری خیال خودتون هم راحت میشه!! چون از روی الائم هیچ وقت نمیشه مطمئن شد.
    ب هر حال امیدوارم ک موفق باشد!Smile

باتشکر از نظرتان
    از دوستان دیگر هم درخواست راهنمایی درباره مشکلم دارم
    و این که من هنوز ازمایش ندادم
    و با توجه به اینکه 1 هفته تا سومین دوره پریودم بعد ازرابطه مونده
    ایا صلاح ایت منتظر بمانم یا ازمایش بدم
    و اینکه اکر به موقع و صحیح پریود شوم دیکه باردار بودن منتفی است
    و سوال دیگم اینه که بین بارداری و نفخ  شکم  ارتباطی هست؟

با تشکر
    من امروز آزمایش دادم و نتیجه منفی (0.85 ) بود
    میهواستم ببینم دیگه جای نگرانی نیست؟
    حدود 10 هفته از رابطه میگذره
    ممنون

5. samijon68 نوشته است:
    samijon68 نوشته است:
    swan_dream نوشته است:
    samijon68 نوشته است: سلام - من حدود 60 روز پیش و تقریبا 3-4 روز بعد از اتمام پریودم که دوره 28-32 روز و 5 روز پریودی ، یک رابطه بدون دخول کامل ولی احتمال ورود منی بوده داشته ام
    و این که 2 ماه بعد در زمان مناسب دوره ام پریود شده ام  یعنی 7/28 که قبل از رابطه بوده8/6 رابطه داشتم و 8/28 اولین پریود بعد رابطه و9/27 ماه قبل بوده ام
    میخواستم ببینم احتمال بارداری هست- من باد شکم و بزگی شکم را گاهی احساس می کنم
    و این که برخی افراد در 3-4 ماه ابتدایی بارداری پریود می شوند آیا علاوم بارداری طاهر می شود  یا نه
    آیا نیاز به آزمایش دارم؟
    ممنون

سلام دوست عزیزم ، ب نظر شخصی من بهتر هستش ک یکبار آزمایش بتا رو انجام بدید اگر تا الان ندادید!!
    این مورد ک پریود ممکن هست ک در ماههای اول اتفاق بیفته بوده!! من خودم باردار هستم و این ماه ماهه اول هست و من طبق روال پریود شدم در صورتی ک بچم هم سر جاش بود ، البته در حالت نرمال  اینجوری نیست ولی ممکن هست ک اتفاق بیفته ، در مورد پریود تو ماه دوم اطلاعات کاملی ندارم و مطمئن نسیتم اما اگر ک میدونید ک منی با دهانه ی واژن تماس داشته ، یا اسپرمی با واژن تماس پیدا کرده بهتر هست تا برای اطمینان خودتون هم ک شده یک بار بتا رو بدید !! اگر ب بارداری شک دارید اینجوری خیال خودتون هم راحت میشه!! چون از روی الائم هیچ وقت نمیشه مطمئن شد.
    ب هر حال امیدوارم ک موفق باشد!Smile

باتشکر از نظرتان
    از دوستان دیگر هم درخواست راهنمایی درباره مشکلم دارم
    و این که من هنوز ازمایش ندادم
    و با توجه به اینکه 1 هفته تا سومین دوره پریودم بعد ازرابطه مونده
    ایا صلاح ایت منتظر بمانم یا ازمایش بدم
    و اینکه اکر به موقع و صحیح پریود شوم دیکه باردار بودن منتفی است
    و سوال دیگم اینه که بین بارداری و نفخ  شکم  ارتباطی هست؟

با تشکر
    من امروز آزمایش دادم و نتیجه منفی (0.85 ) بود
    میهواستم ببینم دیگه جای نگرانی نیست؟
    حدود 10 هفته از رابطه میگذره
    ممنون

سلام

همونطور که قبلا هم گفتم با وقوع پریود بارداری منتفیه.
    این تیتراژ هم فرض بارداری رو رد میکنه.
    به زندگیتون برسید ابدا جای نگرانی وجود نداره.

6. سلام من امروز پریوذ شذم وبا نامزذم رابطه ذاشتم به صورت لا پایی بعذ لباس ریزم رو پوشیذم ودوباره بصورت لاپایی رابطه داشتیم.  ومنی رو بین پاهام ریخت مشکلی بوجوذ نمیاذ؟اگه بذون لباس زیر بوذمم باز مشکلی پیش نمیومد؟نمی خواد از روش اورژانسی استفاذه کنم؟

7. viva_ نوشته است: سلام من امروز پریوذ شذم وبا نامزذم رابطه ذاشتم به صورت لا پایی بعذ لباس ریزم رو پوشیذم ودوباره بصورت لاپایی رابطه داشتیم.  ومنی رو بین پاهام ریخت مشکلی بوجوذ نمیاذ؟اگه بذون لباس زیر بوذمم باز مشکلی پیش نمیومد؟نمی خواد از روش اورژانسی استفاذه کنم؟

سلام

در ایام پریود تقریبا امکان بارداری وجود نداره (چه با لباس زیر چه بدون اون).
    نیازی به مصرف قرص هم نیست.

8. با سلام . من دختر 16 سال هستم و با دوست پسرم رابطه محافظت نشده از پشت داشتم هيچ قرص اورژانسي هم مصرف نكردم . من عادتم هميشه چند روز عقب مي افته يا بعضي وقتها سر وقت من قبل از رابطه ام توي همون هفته چند بار خود ارضايي كردم به كمك دوست پسرم . ، 14 روز قبل رابطه با دوست پسرم بعد باهاش رابطه داشتم تقريبا 6 يا 7 روز قبل پريودم . كه اونجا هم ارگاسم شدم . البت مني شو دوست پسرم بيرون ريخت و من هم 1 ساعت بعد رفتم حموم و خودم و شستم .  و بعد اون هم چند روز بعد بازم خود ارضايي داشتم . 2 روز قبل پريوديم . الان دو روز از پريودم ميگذره و پريود نشدم دردي هم ندارم چون قبلا درد زيرشكم يا سينه يا كمر داشتم الان اصلا هيچ دردي ندارن و دارم از نگراني ميميرم پريود هم نشدم .. آيا خود ارضايي يا ارگاسم شدن باعث تاخيير در پريودي ميشه ... اگر بله . چند روز بعد بايد پريود شم

يا  خدا نكرده باردار نشده باشم .. دارم از نگرانيي ميميرم . ببخشيد زياد توضيح دادم خواستم همه چي و گفته باشم

9. beman نوشته است: با سلام . من دختر 16 سال هستم و با دوست پسرم رابطه محافظت نشده از پشت داشتم هيچ قرص اورژانسي هم مصرف نكردم . من عادتم هميشه چند روز عقب مي افته يا بعضي وقتها سر وقت من قبل از رابطه ام توي همون هفته چند بار خود ارضايي كردم به كمك دوست پسرم . ، 14 روز قبل رابطه با دوست پسرم بعد باهاش رابطه داشتم تقريبا 6 يا 7 روز قبل پريودم . كه اونجا هم ارگاسم شدم . البت مني شو دوست پسرم بيرون ريخت و من هم 1 ساعت بعد رفتم حموم و خودم و شستم .  و بعد اون هم چند روز بعد بازم خود ارضايي داشتم . 2 روز قبل پريوديم . الان دو روز از پريودم ميگذره و پريود نشدم دردي هم ندارم چون قبلا درد زيرشكم يا سينه يا كمر داشتم الان اصلا هيچ دردي ندارن و دارم از نگراني ميميرم پريود هم نشدم .. آيا خود ارضايي يا ارگاسم شدن باعث تاخيير در پريودي ميشه ... اگر بله . چند روز بعد بايد پريود شم

يا  خدا نكرده باردار نشده باشم .. دارم از نگرانيي ميميرم . ببخشيد زياد توضيح دادم خواستم همه چي و گفته باشم

سلام

همونطور که برای دوستت نوشتم!! امکان بارداری به واسطه ی رابطه ی مقعدی وجود نداشته، نداره و نخواهد داشت.
    ارگاسم های متوالی شما پریود رو به تاخیر نمیندازه اما در کاهش درد قاعدگی بی تاثیر نیست.
    همین استرسی که داری دلیل خوبی برای این تاخیره.
    شما به خودت لطف می کنی که انجام هر نوع رابطه ی جنسی رو به بعد از 18 سالگی موکول کنی.

10. m1989 نوشته است:
    nazgol_s نوشته است: سلام.
    من دو ماهه پریود نشدم جواب آزمایش های بتایی هم که دادم منفی بوده...
    آمپول <a><a>پروژسترون</a></a> هم تزریق کردم اما جواب نداده!
    سه ماهه پیش هم سونو گرفتم برای کیست.کیست هم نداشتم.
    دلیل چی میتونه باشه؟؟؟؟؟

سلام

آمپول <a>پروژسترون</a> معمولا 2 عدد تزریق میشه و ممکنه تا 2 هفته بعد از تزریق هم پریود شدن زمان ببره. بنابراین اگه این 2 هفته سپری نشده منتظر بمونید. در صورتی که روش <a>پروژسترون</a> چلنج نتیجه نده یعنی مشکل از کمبود هورمون <a>پروژسترون</a> نیست و باید به دنبال سایر عوامل بود.
    سونویی که شما دادید مربوط به 3 ماه پیش میشه در صورتی که در هر سیکل ماهانه در صورت وجود مشکل در تخمک گذاری، امکان ایجاد کیست وجود خواهد داشت. بنابراین اگه اون 2 هفته ای که بالاتر گفتم رو سپری کردید اقدام بعدی انجام سونو به منظور بررسی وجود کیست تخمدان هست.
    در صورت عدم وجود کیست تخمدان درخواست تست تیروئید به منظور بررسی مشکلات تیروئیدی اقدام بعدی خواهد بود.
    نقش مصرف دارو، استرس و درگیری های ذهنی در این تاخیر هم غیر قابل انکاره.

آخه من بعد ازینکه از روش اورژانسی استفاده کردم اینطور شدم و قبلا این مشکلارو نداشتم.یعنی با خوردن قرصهای اچ دی امکان اینکه جندماه پریود نشی هست؟؟؟؟
    زمانی که باید پریود بشمولکه بینی دارم اما خب پریود نمیشم و این لکه ها بعد از چندروز تموم میشن.

11. nazgol_s نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    nazgol_s نوشته است: سلام.
    من دو ماهه پریود نشدم جواب آزمایش های بتایی هم که دادم منفی بوده...
    آمپول <a><a><a>پروژسترون</a></a></a> هم تزریق کردم اما جواب نداده!
    سه ماهه پیش هم سونو گرفتم برای کیست.کیست هم نداشتم.
    دلیل چی میتونه باشه؟؟؟؟؟

سلام

آمپول <a><a>پروژسترون</a></a> معمولا 2 عدد تزریق میشه و ممکنه تا 2 هفته بعد از تزریق هم پریود شدن زمان ببره. بنابراین اگه این 2 هفته سپری نشده منتظر بمونید. در صورتی که روش <a><a>پروژسترون</a></a> چلنج نتیجه نده یعنی مشکل از کمبود هورمون <a><a>پروژسترون</a></a> نیست و باید به دنبال سایر عوامل بود.
    سونویی که شما دادید مربوط به 3 ماه پیش میشه در صورتی که در هر سیکل ماهانه در صورت وجود مشکل در تخمک گذاری، امکان ایجاد کیست وجود خواهد داشت. بنابراین اگه اون 2 هفته ای که بالاتر گفتم رو سپری کردید اقدام بعدی انجام سونو به منظور بررسی وجود کیست تخمدان هست.
    در صورت عدم وجود کیست تخمدان درخواست تست تیروئید به منظور بررسی مشکلات تیروئیدی اقدام بعدی خواهد بود.
    نقش مصرف دارو، استرس و درگیری های ذهنی در این تاخیر هم غیر قابل انکاره.

آخه من بعد ازینکه از روش اورژانسی استفاده کردم اینطور شدم و قبلا این مشکلارو نداشتم.یعنی با خوردن قرصهای اچ دی امکان اینکه جندماه پریود نشی هست؟؟؟؟
    زمانی که باید پریود بشمولکه بینی دارم اما خب پریود نمیشم و این لکه ها بعد از چندروز تموم میشن.

سلام
    به نظر میرسه اون 2 هفته رو سپری نکردید و با توجه به این توضیح شما
    همون استفاده از روش اورژانسی احتمالا بالانس هورمونی رو به هم زده و بعد از تزریق آمپول ها پریود بر می گرده.
    منتظر بمونبد.

12. m1989 نوشته است:
    a_mezda نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    a_mezda نوشته است: باسلام!
    من 1-2هفته بعد از عادت ماهانم نزدیکی داشتم ولی دوستم منیشو رویه شکمم خالی کرد ولی شک داشت که پیش آبش اسپرم داشت باشه بخاطر همین من از شبش دوتا قرص لوونورژسترول با 12 ساعت فاصله مصرف کردم و حالا بظرم دوهفته از زمان مقرر عادت ماهانم گذشته ولی هنوز کامل و درست پریود نشدم و فقط هفته ی پیش لکه بینی داشتم و به توصیه یکی از دوستان چندتا قرص مصرف کردم که بعدش به مدت 3روز پریود شدم و بعد قطع شد و دیگه پریود نشدم!
    تست بتا اچ سی جی دادم و جواب منفی بود!
    در ضمن من در 3هفته ی اخیر فشار عصبی بسیار زیادی رو تحمل کردم!
    الان هم فقط کمر درد میشم ولی خبری از پریود نیست!
    ممکنه بادار باشم؟

شما روش اورژانسی رو درست انجام دادید و با مصرف لونوژسترول بارداریتون منتفیه.
    ولی اون چند تا قرص که مصرف کردید و نگفتید چی بوده، به همراه فشار عصبی و ... سیستم بدنتون رو به هم ریخته و این حالت رو پیش آورده.

راستش اصلا حواسم نبود به اسم قرصش نگاه کنم!
    تویه این دوره من دوباره نزدیکی داشتم و فقط دفعه آخر لوونورژسترل خوردم!میترسم پیش آب دوستم کار دستمون داده باشه!
    آقایه صادقی ممکنه آزمایشی که دادم و جوابش منفی بود اشتباه بوده باشه؟!
    آزمایش بارداری زمان خاصی از روز نداره؟من ساعت 11 صبح آزمایش دادم ((همونجور هم که گفته بودن از 12 ساعت قبلش چیزی نخوردم))

اینم چیزایه که توبرگه آزمایشم نوشته :
    Reference Range

1st week 15-40
    2nd week 40-100
    3rd week 100-1000
    4th week 1000-10000
    2nd month 30000-100000
    2nd trimester 10000-30000
    3rd trimester 5000-15000

هنوز پریود نشدم و امکانش نیست به این زودیا برم ذکتر!
    با این تفاسیر که من گفتم مطمئنین حامله نیستم؟

سلام

تستی که گذاشتی ناقصه!
    بایستی مقدار تیتراژ یعنی BetaHCG رو میذاشتی. اما مهم نیست بارداری در مورد شما منتفیه.
    برای تست بتا نیازی به ناشتا بودن و 12 ساعت چیزی نخوردن!! نیست و هر ساعتی در روز تست بدی تفاوتی نمیکنه.
    جای نگرانی نیست دوست من.
    نمیدونم این 18 سالی که نوشتی چقدر درسته اما
    به خودت لطف می کنی اگه هر نوع رابطه ی جنسی اعم از ناقص، کامل، تفریحی، اجتماعی!، ورزشی!! و ... رو به بعد از 18 سالگی موکول کنی و در روابطتت از کاور استفاده کنی.

مقدار beta HCG:zero
    الان هم کمردرد شدید و حالت تهوع دارم و هنوز پریود نشدم!
    تاکی میشه با آمپول جنین رو سقط کرد؟
    ببخشید که هی سوال میکنم ولی دسته خودم نیست استرس دارم Sad

13. a_mezda نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    a_mezda نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    a_mezda نوشته است: باسلام!
    من 1-2هفته بعد از عادت ماهانم نزدیکی داشتم ولی دوستم منیشو رویه شکمم خالی کرد ولی شک داشت که پیش آبش اسپرم داشت باشه بخاطر همین من از شبش دوتا قرص لوونورژسترول با 12 ساعت فاصله مصرف کردم و حالا بظرم دوهفته از زمان مقرر عادت ماهانم گذشته ولی هنوز کامل و درست پریود نشدم و فقط هفته ی پیش لکه بینی داشتم و به توصیه یکی از دوستان چندتا قرص مصرف کردم که بعدش به مدت 3روز پریود شدم و بعد قطع شد و دیگه پریود نشدم!
    تست بتا اچ سی جی دادم و جواب منفی بود!
    در ضمن من در 3هفته ی اخیر فشار عصبی بسیار زیادی رو تحمل کردم!
    الان هم فقط کمر درد میشم ولی خبری از پریود نیست!
    ممکنه بادار باشم؟

شما روش اورژانسی رو درست انجام دادید و با مصرف لونوژسترول بارداریتون منتفیه.
    ولی اون چند تا قرص که مصرف کردید و نگفتید چی بوده، به همراه فشار عصبی و ... سیستم بدنتون رو به هم ریخته و این حالت رو پیش آورده.

راستش اصلا حواسم نبود به اسم قرصش نگاه کنم!
    تویه این دوره من دوباره نزدیکی داشتم و فقط دفعه آخر لوونورژسترل خوردم!میترسم پیش آب دوستم کار دستمون داده باشه!
    آقایه صادقی ممکنه آزمایشی که دادم و جوابش منفی بود اشتباه بوده باشه؟!
    آزمایش بارداری زمان خاصی از روز نداره؟من ساعت 11 صبح آزمایش دادم ((همونجور هم که گفته بودن از 12 ساعت قبلش چیزی نخوردم))

اینم چیزایه که توبرگه آزمایشم نوشته :
    Reference Range

1st week 15-40
    2nd week 40-100
    3rd week 100-1000
    4th week 1000-10000
    2nd month 30000-100000
    2nd trimester 10000-30000
    3rd trimester 5000-15000

هنوز پریود نشدم و امکانش نیست به این زودیا برم ذکتر!
    با این تفاسیر که من گفتم مطمئنین حامله نیستم؟

سلام

تستی که گذاشتی ناقصه!
    بایستی مقدار تیتراژ یعنی BetaHCG رو میذاشتی. اما مهم نیست بارداری در مورد شما منتفیه.
    برای تست بتا نیازی به ناشتا بودن و 12 ساعت چیزی نخوردن!! نیست و هر ساعتی در روز تست بدی تفاوتی نمیکنه.
    جای نگرانی نیست دوست من.
    نمیدونم این 18 سالی که نوشتی چقدر درسته اما
    به خودت لطف می کنی اگه هر نوع رابطه ی جنسی اعم از ناقص، کامل، تفریحی، اجتماعی!، ورزشی!! و ... رو به بعد از 18 سالگی موکول کنی و در روابطتت از کاور استفاده کنی.

مقدار beta HCG:zero
    الان هم کمردرد شدید و حالت تهوع دارم و هنوز پریود نشدم!
    تاکی میشه با آمپول جنین رو سقط کرد؟
    ببخشید که هی سوال میکنم ولی دسته خودم نیست استرس دارم Sad

با سلام
    وفتی مقدار بتا صفر هستش یعنی بارداری منتفیه...........این علائم ممکنه بخاطر مسائل دیگه هم پیش بیاد........یعنی اگه منم کمردرد و حالت تهوع داشتم یعنی باردارم.................... ادمهای بسیاری بودن که تا مدتها از بارداریشون اطلاع نداشتن......اونوقت شما با این چند تا علائم؟؟؟
    در تایید سخنان m1989
    به خودت لطف می کنی اگه هر نوع رابطه ی جنسی اعم از ناقص، کامل، تفریحی، اجتماعی!، ورزشی!! و ... رو به بعد از 18 سالگی موکول کنی و در روابطتت از کاور استفاده کنی
    موفق باشید

14. beman نوشته است: با سلام . من دختر 16 سال هستم و با دوست پسرم رابطه محافظت نشده از پشت داشتم هيچ قرص اورژانسي هم مصرف نكردم . من عادتم هميشه چند روز عقب مي افته يا بعضي وقتها سر وقت من قبل از رابطه ام توي همون هفته چند بار خود ارضايي كردم به كمك دوست پسرم . ، 14 روز قبل رابطه با دوست پسرم بعد باهاش رابطه داشتم تقريبا 6 يا 7 روز قبل پريودم . كه اونجا هم ارگاسم شدم . البت مني شو دوست پسرم بيرون ريخت و من هم 1 ساعت بعد رفتم حموم و خودم و شستم .  و بعد اون هم چند روز بعد بازم خود ارضايي داشتم . 2 روز قبل پريوديم . الان دو روز از پريودم ميگذره و پريود نشدم دردي هم ندارم چون قبلا درد زيرشكم يا سينه يا كمر داشتم الان اصلا هيچ دردي ندارن و دارم از نگراني ميميرم پريود هم نشدم .. آيا خود ارضايي يا ارگاسم شدن باعث تاخيير در پريودي ميشه ... اگر بله . چند روز بعد بايد پريود شم

در رابطه ی مقعدی اگر بلافاصله مایع منی به سمت ورودی واژن سرازیر بشه وترشحات شما هم ورودی رو کاملا خیس کرده باشه وزمان تخمکگذاری هم باشه فقط احتمال بارداری هست

15. با سلام
    من دیروز یک رابطه جنسی داشتم و چون در دوران پر ریسک بودم و ابتدای رایطه رو بدون استفاده از کاندوم انجام داده بودیم دو عدد قرص لونوژسترول در ساعت 16 خوردم...امروز مجداد رابطه داشتم و مقداری از مایع منی در درون  واژن ریخت..با توجه به اینکه الان اصلا قصد بارداری ندارم چه کار باید انجام دهم؟آیا قرص مصرفی دیروز پیشگیری لازم را انجام میدهد؟اگر جواب سوالم خیر می باشد چه اقدامی جهت پیشگیری می توان انجام داد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 68 از 70
رفتن به صفحه :    ... 68   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید