شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 65 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. سلام.من دختری 27 سالم و در 5/10 عادت شدم و6روزه اس ودوره هام 30تا 31 روزس.فردای پاک شدنم رابطه بدون محافظت شده با نامزدم داشتم طوری که تمام منی در واژن تخلیه شد.بلافاصله شستشو انجام دادم و 5ساعت بعداز ان 2تاقرص hdو12 ساعت بعد 2قرص دیگر مصرف کردم.آیا احتمال بارداری است؟
    زمان تخمک گذاریم چه زمانی است؟
    مرسی

2. baharijoon نوشته است: سلام.من دختری 27 سالم و در 5/10 عادت شدم و6روزه اس ودوره هام 30تا 31 روزس.فردای پاک شدنم رابطه بدون محافظت شده با نامزدم داشتم طوری که تمام منی در واژن تخلیه شد.بلافاصله شستشو انجام دادم و 5ساعت بعداز ان 2تاقرص hdو12 ساعت بعد 2قرص دیگر مصرف کردم.آیا احتمال بارداری است؟
    زمان تخمک گذاریم چه زمانی است؟
    مرسی

سلام

شما سیکل منظمی دارید و یه روز بعد از اتمام پریود Safe هست.
    روش اورژانسی رو هم درست استفاده کردید و از بارداری جلوگیری میکنه.
    با در نظر گرفتن سیکل 30 روزه روزهای تخمک گذاری شما 13 - 19 ام سیکلتون میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    من بعد از رابطه ايي كه داشتم كه رابطه بدون دوخول بود، يكبار پريود شدم يعني ماه پيش كه ١٠آذر ماه بود.بعد از اون رابطه كه بدون دخول بود و مائع مني هم روي كممر تخليه شد رابطه ديگه نداشتم. اين ماه كه بأيد ١٠ دى پريود ميشدم هنوز نشدم. نگرانم نكنه با وجود اينكه ماه قبل پريود شدم احتمال بارداري وجود داشته باشه. لطفا اگه امكان داره سريع جواب بديد.
    ممنون

4. mah1 نوشته است: با سلام
    من بعد از رابطه ايي كه داشتم كه رابطه بدون دوخول بود، يكبار پريود شدم يعني ماه پيش كه ١٠آذر ماه بود.بعد از اون رابطه كه بدون دخول بود و مائع مني هم روي كممر تخليه شد رابطه ديگه نداشتم. اين ماه كه بأيد ١٠ دى پريود ميشدم هنوز نشدم. نگرانم نكنه با وجود اينكه ماه قبل پريود شدم احتمال بارداري وجود داشته باشه. لطفا اگه امكان داره سريع جواب بديد.
    ممنون

اگررابطه ی دیگه ای نداشتید باردارنیستیدچندروز جابجایی پریود در هر کسی ممکنه اتفاق بیفته

5. سلام ،متاسفانه خونریزی ادامه پیدا کرد و همچنان ادامه دارد ، دیشب ب دلیل افت شدید فشار و سرگیجه حالم بد شد و رفتیم بیمارستان ، اونجا سرم بهم وصل کردند و شب هم نگهم داشتند ، سونو ی واژینال هم انجام شد ، بدترین قسمتش همین بود ،واقعا درد داشت و زجر آور بود ، دکتر اون بخش هم وقتی حالمو دید ، و فهمید ک ۲ روز مثل پریود خونریزی داشتم و همچنان هم ادامه داشت پشت سر هم میگفت ک بچه سقط شده و من صد در صد مطمئن هستم ک سقطه و از این حرفا .... منم ک با اون حال خرابم با شنیدن این حرفا بدتر میشدم، خدایا ب بعضی از این دکترا بفهمون ک تو اینجور وقتا انقدر از این حرفا نزنن!!  بلاخره بد از ۴ هفته و ۳ روز از تایم LMP سونو انجام شد ، دکتر اول دقیق شد روی مانیتور و بد از مدت کوتاهی ی نفر دکتر دیگه امد و اون هم چک کرد و آخر سر جفتشون ب نتیجه رسیدن ک جنین من سقط نشده هنوز !! ساک حاملگی رو تشخیص دادن و ی نینی کوچولو تقریبا ۶ میلیمتری ک این یعنی حالت نرمال اما ، قطر دیواره رحم خیلی کم بود و این یعنی قسمتی از بافت رحم تخریب شده بود ،مثل همون پریود!!! ک با این تفسیر باید نینی سقط میشد اما نشده بود!!! ، خونریزی هم همراه با قطعاتی از بافت رحم بود ،دقیقا عین ی خونریزی نرمال پریود ، این چجوری ممکنه آخه؟؟ البته دکتر گفت ک امکان سقط خیلی بالاست چون بافت رحم خیلی ضییف شده، دلیل اینکه  چرا اینجوری شده رو پیدا نکردن هنوز اما نمونه برداری دهانه رحم شدم ک واقعا وحشتناک بود و آزمایش خون و ادرار هم همچنین ، همینطور بهم آمپول پرولوتون  تزریق کردن برای بند اومدن خونریزی و  و جلوگیری از دردها ی شکمم ( فکر کنم انقباضات رحمی ) و همچنین  قرص ایزوکسوپرین ک باید روزی ی دونه مصرف بشه ، همراه با شیاف ، و استراحت مطلق ، میخوام بدونم با این تفسیر تکلیف من چی میشه ؟؟ چرا این اتفاق افتاد ؟ یعنی نینی سقط میشه؟؟ از بیمارستان مرخص شدم اما گفتن ک خیلی مراقب باشم نظر شما چیه؟؟ کسی دلیلشو میدونه ؟؟Sad Sad Sad

6. سلام وقت بخیر
    من ماه قبل درست در اخرین روز پریودیم با نامزدم از عقب راطه داشتم من دقیق نمیدونم اب منی ایشون به الت من خورد یا نه اما میترسم 72 ساعت بعد از نزدیکیم 2تا قرص اچ دی خوردم  12ساعت بعد 2تای دیگه هم خوردم و دقیق 1هفته بعد از رابطه ام دوباره پریود شدم 7 روز طول کشید با خونریزی کم
    اما حالا نزدیک 1 هفته است علائم پریودی دارم اما پریود نمیشم از بی بی چک هم استفاده کردم منفی بود
    ایا من باردارم ؟؟؟توروخدا ود جواب بدید دق مرگ شدم

7. ninapuags نوشته است: سلام وقت بخیر
    من ماه قبل درست در اخرین روز پریودیم با نامزدم از عقب راطه داشتم من دقیق نمیدونم اب منی ایشون به الت من خورد یا نه اما میترسم 72 ساعت بعد از نزدیکیم 2تا قرص اچ دی خوردم  12ساعت بعد 2تای دیگه هم خوردم و دقیق 1هفته بعد از رابطه ام دوباره پریود شدم 7 روز طول کشید با خونریزی کم
    اما حالا نزدیک 1 هفته است علائم پریودی دارم اما پریود نمیشم از بی بی چک هم استفاده کردم منفی بود
    ایا من باردارم ؟؟؟توروخدا ود جواب بدید دق مرگ شدم

با توجه به توضیحاتتون و اینکه روش اورژانسی مصرف کردید و پریود شدید بارداری منتفییه نگران نباشید

8. swan_dream نوشته است: سلام ،متاسفانه خونریزی ادامه پیدا کرد و همچنان ادامه دارد ، دیشب ب دلیل افت شدید فشار و سرگیجه حالم بد شد و رفتیم بیمارستان ، اونجا سرم بهم وصل کردند و شب هم نگهم داشتند ، سونو ی واژینال هم انجام شد ، بدترین قسمتش همین بود ،واقعا درد داشت و زجر آور بود ، دکتر اون بخش هم وقتی حالمو دید ، و فهمید ک ۲ روز مثل پریود خونریزی داشتم و همچنان هم ادامه داشت پشت سر هم میگفت ک بچه سقط شده و من صد در صد مطمئن هستم ک سقطه و از این حرفا .... منم ک با اون حال خرابم با شنیدن این حرفا بدتر میشدم، خدایا ب بعضی از این دکترا بفهمون ک تو اینجور وقتا انقدر از این حرفا نزنن!!  بلاخره بد از ۴ هفته و ۳ روز از تایم LMP سونو انجام شد ، دکتر اول دقیق شد روی مانیتور و بد از مدت کوتاهی ی نفر دکتر دیگه امد و اون هم چک کرد و آخر سر جفتشون ب نتیجه رسیدن ک جنین من سقط نشده هنوز !! ساک حاملگی رو تشخیص دادن و ی نینی کوچولو تقریبا ۶ میلیمتری ک این یعنی حالت نرمال اما ، قطر دیواره رحم خیلی کم بود و این یعنی قسمتی از بافت رحم تخریب شده بود ،مثل همون پریود!!! ک با این تفسیر باید نینی سقط میشد اما نشده بود!!! ، خونریزی هم همراه با قطعاتی از بافت رحم بود ،دقیقا عین ی خونریزی نرمال پریود ، این چجوری ممکنه آخه؟؟ البته دکتر گفت ک امکان سقط خیلی بالاست چون بافت رحم خیلی ضییف شده، دلیل اینکه  چرا اینجوری شده رو پیدا نکردن هنوز اما نمونه برداری دهانه رحم شدم ک واقعا وحشتناک بود و آزمایش خون و ادرار هم همچنین ، همینطور بهم آمپول پرولوتون  تزریق کردن برای بند اومدن خونریزی و  و جلوگیری از دردها ی شکمم ( فکر کنم انقباضات رحمی ) و همچنین  قرص ایزوکسوپرین ک باید روزی ی دونه مصرف بشه ، همراه با شیاف ، و استراحت مطلق ، میخوام بدونم با این تفسیر تکلیف من چی میشه ؟؟ چرا این اتفاق افتاد ؟ یعنی نینی سقط میشه؟؟ از بیمارستان مرخص شدم اما گفتن ک خیلی مراقب باشم نظر شما چیه؟؟ کسی دلیلشو میدونه ؟؟Sad Sad Sad

این مورد نادر نیست گاهی رحم ریزش خودشو زمان پریود شروع میکنه معمولا شیاف پروژسرون هم میدن بسته به نظر پزشکت .ولی بعضی مقاله ها میگه اثرزیادی نداره .اوضاع جفت چطور بود ؟من که قبلا هم نوشتم سریع برو سونو چرا صبرکردی؟در هر صورت فعلا به خیر گذشته.عجب بچه ای بشه از الان اینقدر مامانش رو اذیت میکنه موردهای زیادی بارداری به صورت نرمال ادامه پیدا میکنه حتی گاهی ماههای بعد هم خونریزی ممکنه باشه ولی با شدت کمتر .گاهی هم کلا قطع میشه.درصد خیلی کمی هم سقط میشن اما در مورد شما فکر نمیکنم .اگر میخواست سقط بشه با خونریزی که داشتی تموم شده بود چهار چنگولی چسبیده  در هر صورت باید صبر کنی هیچ کس نمیتونه بهت بگه صددرصد چی میشه نه خیلی بهش وابسته شو نه بی خیالش شو استراحت نسبی داشته باش واسترس رو دور کن.نمیدونم با وضعیت پرده چطور سونوی واژینال شدی!ولی جواب نمونه ی رحم رو بزار

9. سلام . دختری 32 ساله و باکره هستم . در روز  دوم پریودم در حالیکه شورت به تن داشتم رابطه بدون دخول داشتم و منی رئی سینه هایم ریخته شد . پریودهایم هم همیشه منظو هستند فقط هر ماه چهار یا چنج روز جلو می افتند . طبق حساب من باید ظرف همین دو یا سه روز اینده پریود شوم ولی استرس دارم. ایا باردار می باشم؟

10. nelisnowwhite نوشته است: سلام . دختری 32 ساله و باکره هستم . در روز  دوم پریودم در حالیکه شورت به تن داشتم رابطه بدون دخول داشتم و منی رئی سینه هایم ریخته شد . پریودهایم هم همیشه منظو هستند فقط هر ماه چهار یا چنج روز جلو می افتند . طبق حساب من باید ظرف همین دو یا سه روز اینده پریود شوم ولی استرس دارم. ایا باردار می باشم؟

آخه این چه وسواسیه؟منی وقتی حتی با ورودی واژن تماس نداشته از کجا میخواهید بارداربشید؟اگر منظورتون روز دوم خونریزی است اگه تماس هم میداشت باردار نمیشدید

11. سلام - من حدود 60 روز پیش و تقریبا 3-4 روز بعد از اتمام پریودم که دوره 28-32 روز و 5 روز پریودی ، یک رابطه بدون دخول کامل ولی احتمال ورود منی بوده داشته ام
    و این که 2 ماه بعد در زمان مناسب دوره ام پریود شده ام  یعنی 7/28 که قبل از رابطه بوده8/6 رابطه داشتم و 8/28 اولین پریود بعد رابطه و9/27 ماه قبل بوده ام
    میخواستم ببینم احتمال بارداری هست- من باد شکم و بزگی شکم را گاهی احساس می کنم
    و این که برخی افراد در 3-4 ماه ابتدایی بارداری پریود می شوند آیا علاوم بارداری طاهر می شود  یا نه
    آیا نیاز به آزمایش دارم؟
    ممنون

12. samijon68 نوشته است: سلام - من حدود 60 روز پیش و تقریبا 3-4 روز بعد از اتمام پریودم که دوره 28-32 روز و 5 روز پریودی ، یک رابطه بدون دخول کامل ولی احتمال ورود منی بوده داشته ام
    و این که 2 ماه بعد در زمان مناسب دوره ام پریود شده ام  یعنی 7/28 که قبل از رابطه بوده8/6 رابطه داشتم و 8/28 اولین پریود بعد رابطه و9/27 ماه قبل بوده ام
    میخواستم ببینم احتمال بارداری هست- من باد شکم و بزگی شکم را گاهی احساس می کنم
    و این که برخی افراد در 3-4 ماه ابتدایی بارداری پریود می شوند آیا علاوم بارداری طاهر می شود  یا نه
    آیا نیاز به آزمایش دارم؟
    ممنون

سلام دوست عزیزم ، ب نظر شخصی من بهتر هستش ک یکبار آزمایش بتا رو انجام بدید اگر تا الان ندادید!!
    این مورد ک پریود ممکن هست ک در ماههای اول اتفاق بیفته بوده!! من خودم باردار هستم و این ماه ماهه اول هست و من طبق روال پریود شدم در صورتی ک بچم هم سر جاش بود ، البته در حالت نرمال  اینجوری نیست ولی ممکن هست ک اتفاق بیفته ، در مورد پریود تو ماه دوم اطلاعات کاملی ندارم و مطمئن نسیتم اما اگر ک میدونید ک منی با دهانه ی واژن تماس داشته ، یا اسپرمی با واژن تماس پیدا کرده بهتر هست تا برای اطمینان خودتون هم ک شده یک بار بتا رو بدید !! اگر ب بارداری شک دارید اینجوری خیال خودتون هم راحت میشه!! چون از روی الائم هیچ وقت نمیشه مطمئن شد.
    ب هر حال امیدوارم ک موفق باشد!Smile

13. ehsan11 نوشته است: سلام
    پریود نامزدم 13هم هست و تو سه ماه گذشته منظم 28روزه بوده.روز 13 من نزدیکی داشتم و  فقط پیش ابم روی الت ریخته نامزدم باکره هست.نامزدم تا دو روز علایم پریود رو داشت اما پریود نشد.روز سوم به خاطر ترس دکتر رفتیم ازمایش bhcgاانجام دادیم مقدارش یک دهم بود که تا ده هم منفی هست!بعدشم قرص لوونورژسترل دوتا همزمان استفاده کردیم(زیر72 ساعت).شبش چند قطره خون امد اما صبح قطع شد.و بعدش فقط چند لکه دید.اما هنوز نامزدم علایم پریود رو داره ولی خون نمیاد.
    ایا قرص پریودو عقب انداخته؟تا کی پریود میشه؟اگر بشه ینی حامله نیست؟احتمال حاملگی هست؟

سلام ، در مورد شما اگر درست فهمیده باشم ( یعنی نزدیکی در روز موعد پری صورت گرفته!!) معمولا احتمال بارداری نیست، تاخیر پریود میتونه خیلی دلایل داشته باشه، مثل استرس ،مصرف قرص ، کیست و خیلی مسائل دیگه، تاخیر پری اگر بیشتر از ۷ روز طول کشید میتونه نگران کننده باشه ، معمولا پیش آب حاوی اسپرم نیست اما در مواردی میتونه با اسپرم همراه بشه پس باید از برخورد پیش آب و منی با واژن تا حد ممکن  اجتناب کنید تا دیگه از این نگرانیها پیدا نکنین!! مصرف قرص هم خودش دلیل خوبی برای تاخیر پری و لکه بینی هاست!! خوشبختانه فکر نمیکنم حاملگی باشه( با آزمایش بتا یی ک انجام دادید و منفی هم شد!!) پس شما هم استرسو کم کنید تا نامزدتون هم آروم بشه، ایشالا تو چند روز آینده حتما پریود میشه.Smile

14. سلام .من پریوذیم با توجه به سیکلاش منظم هست که در ماه ابان با نامزدم رابطه داشتم وذر ذوره پر خطر بودم از روش اورژانسی استفاذه کرذم 13 ابان پریود شدم.ودوباره 3اذر ماه رابطه داشتیم و باز ار روش اورزانسی استفاده کردم 15 پریوذ شدم .از اذر تا به امروز دیگه رابطه نذاشتبم ومن هنوز پریود نشدم.نگرانم.

15. viva_ نوشته است: سلام .من پریوذیم با توجه به سیکلاش منظم هست که در ماه ابان با نامزدم رابطه داشتم وذر ذوره پر خطر بودم از روش اورژانسی استفاذه کرذم 13 ابان پریود شدم.ودوباره 3اذر ماه رابطه داشتیم و باز ار روش اورزانسی استفاده کردم 15 پریوذ شدم .از اذر تا به امروز دیگه رابطه نذاشتبم ومن هنوز پریود نشدم.نگرانم.

دوست عزیز شما خودت میگی 15 آذر پریود شدی!
    بعد از رابطه هم از روش اورژانسی استفاده کردی!
    پس دلیل نگرانیت چیه اونوقت؟    
    همیشه که سیکل ادم منظم نیستش که
    تازه امکان داره قرصای اورزانسی روی این دوره از سیکلتون اثر کرده
    که احتمالش با شرحی که دادین زیاده
    استرس هم نداشته باشین که تاثیر زیادی روی عقب انداختنش داره!
    در ضمن هر موقع سیکل طولانی میشه که نباید  بگین آخ من دیگه حامله شدم!
    دلایل زیادی داره !

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 65 از 70
رفتن به صفحه :    ... 65 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید