شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 63 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. Niyoosha1988 نوشته است: با عرض سلام من چند روز پیش سوالی داشتم ولی جوابی دریافت نکردم سوالم این بود
    من در 28 اذر از قرص اورژانسی لونژیل دو تا را همزمان مصرف کردم ونزدیکی هم 28 اذر بود. به خاطر ترس از بارداری وتا امروز هم پریود نشدم پریود اصلی من ماه قبل 16 اذر بود واین ماه هم 16 دی باید پریود بشم سوال من این هست الان دو سه روزی هست که درد تو سینه هام احساس میکنم همون احساس قبل از پریود می خواستم بدونم خطر بارداری رفع شده و این علایم پریود هست؟یعنی پریود میشم یا علایم بارداری هست؟
    ممنون

دوست عزیز تا 16دیماه هم ممکنه پریودتون شروع نشه شما حدود 12 پریود قرص خوردید در زمان پرخطر بودید ولی قرصودرست مصرف کردید اگر بعداز آن دیگر رابطه ی مشکوکی نداشتید نگران نباشید لوونورژسترول در خیلی از افراد نامرتبی پریود نداره علائمتون هم میتونه نشانه ی قریب الوقوع بودن پریود باشه چند روزی صبرکنید

2. بابت جواب سريعتون ممنونم . يه سوال ديگه داشتم كه : اگه مايع مني با مواد شوينده پاك شود و اتفاقي يكم از اين مايع روي دستم باقي مانده باشد آيا قابليت باروري دارد يا به علت تماس و تركيب با مواد شوينده قابليت باروري خودش رو از دست ميده ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام و خسته نباشد خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی ، امروز وقت دکتر بود و من ب همراه مادر پدر و نامزدم ، رفتیم دکتر ، البته بعد از انجام آخرین آزمایش بتا ک امروز مقدارش ب ۳۷۶ رسیده بود!! ،بتام ب گفته ی خانم دکتر نرمال نرمال بود، امروز خانم دکتر کلی با پدر و مادرم بدش جدا با نامزدم و در آخر با من صحبت کرد هم راجبه سقط صحبت کردیم و هم راجبه این شرایطی ک ب وجود امده، نمیخوام ک خیلی کشش بدم اما تصمیم اصلی گرفته شد، من نینیمو نگه میدارم!!!! اتفاقی بود ک نمیخواستیم بیوفته اما افتاد و سقط هم بدی های  خودشو داره و اصلا کار خوبی نیست، تصمیم بر این شد ک نینی رو نگه داریم ، مادر پدرم هم آخر سر با صحبت های خانم دکتر قانه  شدن ، هفته ی دیگه سونو رو انجام میدم با چندتا آزمایش خون و ادرار ک خانم دکتر نوشته ، و تصمیم بر این شد ک تا ۲ هفته ی دیگه عروسی بگیریم قبل از برگشتن نامزدم ب خارج،حس میکنم ک همچی داره ب شرایط عادی خودش برمیگرده ،خانم دکتر هم ی هفته مهلت داد بهمون تا پردمو بردارم ( گفت برای معاینه واژینال نمیتونم باکره باشم ) امروز بعد از این مدتی که نامزدمو ندیدم تونستیم باهم تنها باشیم و تا همین ساعت پیش باهم بودیم ، البته باز دخول انجام نشد   ، من نتونستم تحمل کنم ، اما یک اتفاق عجیب : من الان ک رفتم دستشویی ی مقدار لک خون دیدم ، نه خیلی روی دستمال ب اندازه ی یک قطره ،نه خون سرخ تقریبا یک لکه ی قهوه ای اما خیلی کوچیک ، این مربوط ب نینی نیست؟؟ چیزه بدی ک نیست؟؟ راستی امروز روزی بود ک باید پری میشدم ، اما خب طبقه حالت نرمال نشدم ، ی کوچولو هم الان دلدرد دارم ، ی زره تهه دلم فقط دارد میکنه؟؟ اون خون برا چی بود؟؟

4. halmat نوشته است: بابت جواب سريعتون ممنونم . يه سوال ديگه داشتم كه : اگه مايع مني با مواد شوينده پاك شود و اتفاقي يكم از اين مايع روي دستم باقي مانده باشد آيا قابليت باروري دارد يا به علت تماس و تركيب با مواد شوينده قابليت باروري خودش رو از دست ميده ؟

با سلام
    اولا این افکار وسواس گونه رو کنار بگذارید
    این مایع با این شرایط دیگه هیچ قدرت باروری نداره!

5. swan_dream نوشته است: با سلام و خسته نباشد خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی ، امروز وقت دکتر بود و من ب همراه مادر پدر و نامزدم ، رفتیم دکتر ، البته بعد از انجام آخرین آزمایش بتا ک امروز مقدارش ب ۳۷۶ رسیده بود!! ،بتام ب گفته ی خانم دکتر نرمال نرمال بود، امروز خانم دکتر کلی با پدر و مادرم بدش جدا با نامزدم و در آخر با من صحبت کرد هم راجبه سقط صحبت کردیم و هم راجبه این شرایطی ک ب وجود امده، نمیخوام ک خیلی کشش بدم اما تصمیم اصلی گرفته شد، من نینیمو نگه میدارم!!!! اتفاقی بود ک نمیخواستیم بیوفته اما افتاد و سقط هم بدی های  خودشو داره و اصلا کار خوبی نیست، تصمیم بر این شد ک نینی رو نگه داریم ، مادر پدرم هم آخر سر با صحبت های خانم دکتر قانه  شدن ، هفته ی دیگه سونو رو انجام میدم با چندتا آزمایش خون و ادرار ک خانم دکتر نوشته ، و تصمیم بر این شد ک تا ۲ هفته ی دیگه عروسی بگیریم قبل از برگشتن نامزدم ب خارج،حس میکنم ک همچی داره ب شرایط عادی خودش برمیگرده ،خانم دکتر هم ی هفته مهلت داد بهمون تا پردمو بردارم ( گفت برای معاینه واژینال نمیتونم باکره باشم ) امروز بعد از این مدتی که نامزدمو ندیدم تونستیم باهم تنها باشیم و تا همین ساعت پیش باهم بودیم ، البته باز دخول انجام نشد   ، من نتونستم تحمل کنم ، اما یک اتفاق عجیب : من الان ک رفتم دستشویی ی مقدار لک خون دیدم ، نه خیلی روی دستمال ب اندازه ی یک قطره ،نه خون سرخ تقریبا یک لکه ی قهوه ای اما خیلی کوچیک ، این مربوط ب نینی نیست؟؟ چیزه بدی ک نیست؟؟ راستی امروز روزی بود ک باید پری میشدم ، اما خب طبقه حالت نرمال نشدم ، ی کوچولو هم الان دلدرد دارم ، ی زره تهه دلم فقط دارد میکنه؟؟ اون خون برا چی بود؟؟

عزیزم بهت تبریک میگم  
    دیگه با این شرایط الان باید مادر شدنتو تبریک گفت!  
    با توجه به این که گفتی تازه ارتباط داشتین  من فکر میکنم این لک به خاطر آسیب دیدن بکارتت باشه
    البته از جزئیات ارتباطت خبر ندارم
    اما احتمال آسیب دیدن پرده زیاده
    از یه طرف هم الان روز پریودت هستش و ممکنه این لک به خاطر همین باشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. سلام خسته نباشین.من 17 روز بعد از رابطه ای که داشتم میگذره رفتم آزمایش خون برای بارداری دادم و جوابش این بود TEST:BHCG      Result:1.6   Negative<10>25    Borderline 10_25  
    آیا بعد از 17 روز و با این آزمایش میشه با قاظیت گفت که من حامله نیستم یا باید باز آزمایش یدم؟

7. من 21 ساله و باکره هستم.. در 29 آذر یک رابطه سطحی داشته در حد تماس....
    ودر 4دی باید پریود میشدم که نشدم و با 8 روز تاخیر در12 دی پریود شدم...
    آیا احتمال دار ه حامله بشم
    با اینکه پریود شدم احتمالش هس باز هم اسپرمی از پیش آب یا.... وارد بدنم شده باشد و من حامله شده باشم؟

8. maryam1992_2 نوشته است: من 21 ساله و باکره هستم.. در 29 آذر یک رابطه سطحی داشته در حد تماس....
    ودر 4دی باید پریود میشدم که نشدم و با 8 روز تاخیر در12 دی پریود شدم...
    آیا احتمال دار ه حامله بشم
    با اینکه پریود شدم احتمالش هس باز هم اسپرمی از پیش آب یا.... وارد بدنم شده باشد و من حامله شده باشم؟

درحال حاضرپریودشدن یعنی عدم بارداری

9. بچه ها طرز استفاده بی بی چک چطوره؟؟؟؟؟ چندقیقه تو ادرار بمونه چند دقیقه خارج از ادرار باشه تا جوابش نسبتا مطمئن باشه

10. سلام، باور کنید دیگه طاقت این فراز و نشیب رو ندارم ، من حامله هستم اما از دیشب ساعت ۱ شب دلم شروع کرد ب دارد گرفتن و صبح ک پا شده بودم خونریزی کردم ، یعنی از دیشب کرده بودم ، کم هم نبود خونریزی غلیظ و تقریبا تیره رنگ همراه با دلدرد ، از خونریزی پریود غلیظ تر و سیاه تره ،این معنیش چیه الان دلدردم آروم شده اما خونریزی هنوز ادامه داره ، قطره قطره هم نیست !!!؟؟ باید چیکار کنم ،صبح خیلی ترسیدم، چرا اینجوری شدم؟؟ ب خاطر رابطه ی دیشبمه ؟؟ یکی بهم بگه ک باید چیکار کنم دارم وحشت میکنم!! من پریود شدم؟؟ پس این یعنی چی؟؟

11. OMid_As نوشته است: سلام خسته نباشین.من 17 روز بعد از رابطه ای که داشتم میگذره رفتم آزمایش خون برای بارداری دادم و جوابش این بود TEST:BHCG      Result:1.6   Negative<10>25    Borderline 10_25  
    آیا بعد از 17 روز و با این آزمایش میشه با قاظیت گفت که من حامله نیستم یا باید باز آزمایش یدم؟

سلام دوست عزیز  از ۱۲  تا ۲۰  روز بعد رابطه آزمایش خون مشخص میکند ک شما باردارید یا خیر، و از این روزها ب بعد معمولا جواب کاملا درست است و احتمال خطا خیلی کم اتفاق میفته، فقط برای جواب های مشکوک یعنی بین ۱۰ تا ۲۵ آزمایش باید دوباره تکرار بشه ، با این تدابیر خوشبختانه  شما باردار نیستید!! پس بیخودی خودتو نگران نکن دوست خوبمSmile

12. behimut

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ما تازه ازدواج کردیم و هنوز قصد بچه دار شدن هم نداریم. همسرم از قرص LD  استفاده می کنند! ایشون می توانند به جای قرص از دستگاه IUD  استفاده کنند؟ کدام یک بهتر است؟

13. behimut نوشته است: ما تازه ازدواج کردیم و هنوز قصد بچه دار شدن هم نداریم. همسرم از قرص LD  استفاده می کنند! ایشون می توانند به جای قرص از دستگاه IUD  استفاده کنند؟ کدام یک بهتر است؟

همون ال دی اگه درست مصرف بشه قابل اطمینانه
    IUD برای کسانی هست که زایمان کرده باشند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. irandokhtf نوشته است: بچه ها طرز استفاده بی بی چک چطوره؟؟؟؟؟ چندقیقه تو ادرار بمونه چند دقیقه خارج از ادرار باشه تا جوابش نسبتا مطمئن باشه

دوست عزیز
    بی بی چک معمولا سه هفته بعد از رابطه یا یک هفته پس از تاخیر پریود قابل استفاده است
    روش استفاده هم اینه که توی ظرف مقداری ادرار ریخته و چند دقیقه کیت تشخیص رو توی اون قرار میدید با مشخص شدن خطها روی اون می تونید نتیجه رو بررسی کنید
    معمولا دوخط نشانه بارداری است
    بهتره برای دریافت جواب دقیق تر اول صبح اقدام به این کار کنید

15. با سلام.دوستان من دیروز نزدیکی داشتم منی داخل تخلیه شد و از روش اورژانسی (با قرص لونورژسترول و 2 عدد یکجا ، بعد از نیم ساعت) استفاده کردم. امروز به اشتباه باز منی داخل تخلیه شد. من سیکل های 25 روزه دارم و در روز 13 قاعدگی هستم...آیا روش اورژانسی در این شرایط باز هم از بارداری ناخواسته جلوگیری خواهد کرد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 63 از 70
رفتن به صفحه :    ... 63 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید