شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مویرگهای صورت

1. سلام
    من رو لپام،نزدیک دهنم چند تا از مویرگهای صورتم دیده میشن
    به نظرتون آیا راهی برای درمان اونا هست؟
    و اینکه اگه از اسکراب و لایه بردار برا صورتم استفاده کنم،بدتر ممیشن و بیشتر معلوم میشن؟

2. f_azar نوشته است: سلام
    من رو لپام،نزدیک دهنم چند تا از مویرگهای صورتم دیده میشن
    به نظرتون آیا راهی برای درمان اونا هست؟
    و اینکه اگه از اسکراب و لایه بردار برا صورتم استفاده کنم،بدتر ممیشن و بیشتر معلوم میشن؟
    سلام،
    بله می توان این مویرگها را با استفاده از لیزر (نوع PDL) از بین برد. معمولا برای رفع کامل ضایعات چند جلسه (4 تا 10 جلسه) درمان لازم است. در این روش مویرگها با اشعه از بین رفته و ضایعات باقی مانده آن طی 1 تا 2 ماه توسط سیستم دفاعی بدن برداشته می شود. میزان موفقیت این روش بین 50 تا 100 درصد می باشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. خیلی مرسی
    ببخشید این سوالم چی؟ :-s

f_azar نوشته است:

و اینکه اگه از اسکراب و لایه بردار برا صورتم استفاده کنم،بدتر میشن و بیشتر معلوم میشن؟

و بازم ببخشید یه سوال دیگه هم دارم:
    اگه پوست صورت بخاطر استفاده از کرمی دچار التهاب شه،نباید دیگه استفاده کرد؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین

4. با سلام:

لطفا به دادم برسید!!!چند ماه پیش یک مویرگ زیر چشمم به صورت سیاه نمایان شد!بعد مدتی زیر گوشه ی چشم راستم!ببخشید اینو اضافه کنم که اون چشم چپم بود!!!هی گفتم ول کن حساس
    نشو مال خستگی!حالا امروز دیدم روی چانه ام یه خط بلند سیاه ایجاد شده!!Sad(خیلی بدده!درضمن من ایران نیستم اینجام دکتراش هیچی نمی دونن!!به همه چی می گن چیزی نیس چایی بخور خوب میشی!!!من با کمک و راهنمایی شما وسایت عالی و مفیدتون زنده ام!لطفا بازم کمکم کنید!اینا دیگه نمی رن نه؟Sad((ممنون

5. f_azar نوشته است: خیلی مرسی
    ببخشید این سوالم چی؟ :-s

f_azar نوشته است:

و اینکه اگه از اسکراب و لایه بردار برا صورتم استفاده کنم،بدتر میشن و بیشتر معلوم میشن؟

و بازم ببخشید یه سوال دیگه هم دارم:
    اگه پوست صورت بخاطر استفاده از کرمی دچار التهاب شه،نباید دیگه استفاده کرد؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین

با درود
    معلومه كه نبايد استفاده كنيد. اگر پوستتون دچار التهاب شده قطعا به كرم حساسيت داريد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید