شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نگرانی در امتحانات

1. سلام
    من دانشجو هستم و از ترم قبل شدیدا دچار استرس شدم.وقتی توی جمع هستم احساس اضطراب وتپش قلب و حالت تهوع میگیرم وخیلی احساس بیقراری میکنم.این مشکل توی دانشگاه بیشتر اذیتم میکنه چون نمیتونم سر کلاسا و امتحانات بشینم و باعث افت درسام شده.چند ماهه دارم با تمرکز سعی میکنم مثل قبل بشم اما فایده ای نداشته.لطفا راهنماییم کنید و یه داروی مناسب بهم معرفی کنید.

2. sara464 نوشته است: سلام
    من دانشجو هستم و از ترم قبل شدیدا دچار استرس شدم.وقتی توی جمع هستم احساس اضطراب وتپش قلب و حالت تهوع میگیرم وخیلی احساس بیقراری میکنم.این مشکل توی دانشگاه بیشتر اذیتم میکنه چون نمیتونم سر کلاسا و امتحانات بشینم و باعث افت درسام شده.چند ماهه دارم با تمرکز سعی میکنم مثل قبل بشم اما فایده ای نداشته.لطفا راهنماییم کنید و یه داروی مناسب بهم معرفی کنید.

دوست عزیز در این سایت دارو معرفی نمیشه خلاف مقرراته .داروهای ضداضطراب که طپش قلب رو هم کم میکنه وجودداره که حتی با مراجعه به پزشک عمومی هم میتونیددریافت کنید .در ضمن علت اصلی اضطرابتون رو هم بایدپیدا کنید وگرنه داروها رو که قطع کنید ممکنه دوباره شروع بشه ولی چون امتحاناتتون الان نگرانتون میکنه برای دریافت دارو وبررسی زودتر به پزشک مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. sara464 نوشته است: سلام

سلام

معرفی دارو خلاف قوانین سایت نیست!
    اون چیزی که مطرحه اینه که طبابت از پشت مانیتور امکان پذیر نیست و تجویز دارو خلاف اخلاق پزشکی هست.
    دوست من،
    استرس دامنه داری در شما دیده میشه و در صورتی که عامل زمینه ای دیگری (مانند اختلال در غده ی تیروئید) در کار نباشه مصرف پروپرانولول میتونه اوضاع رو بهبود بده
    توصیه ی من اینه که به متخصص غدد مراجعه کنی تا یه تست تیروئید درخواست بشه در صورت عدم وجود مشکل در تیروئید داروهای ضد اضطراب (کلرودیازپوکساید،  پروپرانولول و ...) تجویز خواهد شد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید