شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 61 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. nasim681 نوشته است: با سلام و خسته نباشید و ممنون که جواب سوالمو دادین
    من یه مدتیه سوزش و خارش شدیدی در قسمت کل ناحیه تناسلیم دارم و بعد از این موضوع بود که وقتی با همسرم رابطه جنسی کردم مقدار زیادی مایه سفید رنگ به کاندوم همسرم چسبید میخواستم ببینم دلیلش اینه؟؟؟من توو دوران عقد هستم و خیلی از باردار شدنم میترسم و هر دفعه کلی استرس دارم و کلا زندگیمو به هم ریخته

با سلام

دوست عزیز من وبقیه دوستان که جواب شما رو دادیم وعرض کردیم خدمتتون.شما به هیچ وجه باردار نیستید.خارش وسوزش ناحیه تناسلی ومایع سفیدپنیری شکل که ار واژنتون ترشح شده ممکنه بخاطر عفونت ناحیه تناسلی شما باشه برای اینکه خیالتون راحت شه بهتره به متخصص مراجعه کنید تا شمارو ویزیت کنن.جای نگرانی نیست.

موفق باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. nasim681 نوشته است: با سلام و خسته نباشید و ممنون که جواب سوالمو دادین
    من یه مدتیه سوزش و خارش شدیدی در قسمت کل ناحیه تناسلیم دارم و بعد از این موضوع بود که وقتی با همسرم رابطه جنسی کردم مقدار زیادی مایه سفید رنگ به کاندوم همسرم چسبید میخواستم ببینم دلیلش اینه؟؟؟من توو دوران عقد هستم و خیلی از باردار شدنم میترسم و هر دفعه کلی استرس دارم و کلا زندگیمو به هم ریخته

سلام

اگه کاور قبل، حین و بعد از رابطه سالم باشه امکان بارداری نیست و جای نگرانی وجود نداره.
    اون ترشحات سفید رنگ (اگه پنیری هم باشه) نشونه ی خوبی برای عفونت قارچی هست و شما باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا درمان دارویی صورت بگیره.
    برای جلوگیری از بارداری می تونید از قرص های ضدبارداری یا آمپول های تزریقی یا سایر روش ها استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. nazi2213 عزیز اگه نحوه رابطتونو بهترشرح بدی مسلما بهتر میتونیم راهنماییت کنیم ولی اگه دخولی صورت نگرفته ومنی وارد واژنتون نشده لزومی نداره که نگران باشی چون دراون شرایط بارداری صورت نمیگیره. ساده ترین راه برای جلوگیری ازبارداری وارزون ترین بنظر بنده استفاده ازکاندومه که خیلی هم راحته وبا خیال راحت میتونید روی رابطتون تمرکز کنید.1 علت اینکه پریودتون عقب افتاده میتونه بخاطر استفاده ازقرص ضدبارداری باشه.امیدوارم که جواب سوالتو گرفته باشی.برای اطمینان بیشتر میتونی هفته آینده بری تست بتا بدی.

موفق باشی

4. سلام، ببخشید ممکنه ک سوالم تکراری باشه اما خیلی نگرانم، امروز صبح ک از  خواب بیدار شدم دلدرد تقریبا شدید داشتم زیره شکمم، میشه گفت حالت دلپیچه پریودی ، هر کاری کردم خوب نشود، راه رفتم ، ورزش کردم، تا اینکه امدم ر صندلی نشستم و با استراحت  خوب شد، این دلدرد از صبحه زود ک تو رختخواب بودم ب صورت خیلی ضییف شورو شد، ک با بیدار شدنم شدت گفت، من الان ۳ هفته و ۴ روزمه ، و ۳ روز مانده ب تایم پری ، وزیت من نرماله ب نظرتون؟؟ من هنوز هیچ گونه لک بینی نداشتم پس این خونریزی لانه گزینی ک میگن کی باید اتفاق بیوفته؟؟ آیا این دلدرد ها میتونه ب دلیل انجام لانه گزینی باشه؟؟ من در تایم پریدیم نباید خونریزی ی لانه گزینیو ببینم؟؟ یعنی اینا میتونه نشانه های لانگزینی باشه؟؟

5. swan_dream نوشته است: سلام، ببخشید ممکنه ک سوالم تکراری باشه اما خیلی نگرانم، امروز صبح ک از  خواب بیدار شدم دلدرد تقریبا شدید داشتم زیره شکمم، میشه گفت حالت دلپیچه پریودی ، هر کاری کردم خوب نشود، راه رفتم ، ورزش کردم، تا اینکه امدم ر صندلی نشستم و با استراحت  خوب شد، این دلدرد از صبحه زود ک تو رختخواب بودم ب صورت خیلی ضییف شورو شد، ک با بیدار شدنم شدت گفت، من الان ۳ هفته و ۴ روزمه ، و ۳ روز مانده ب تایم پری ، وزیت من نرماله ب نظرتون؟؟ من هنوز هیچ گونه لک بینی نداشتم پس این خونریزی لانه گزینی ک میگن کی باید اتفاق بیوفته؟؟ آیا این دلدرد ها میتونه ب دلیل انجام لانه گزینی باشه؟؟ من در تایم پریدیم نباید خونریزی ی لانه گزینیو ببینم؟؟ یعنی اینا میتونه نشانه های لانگزینی باشه؟؟

عزیزم لانه گزینی قبلا انجام شده درد در ماه نخست علل مختلفی داره اگر لکه بینی نداری نگران نشو ولی اگر دردها تکرار شد به متخصص مراجعه کن تا آزمایش از نظر عفونت ادراری درخواست بشه ومسکن لازم داده بشه.فعلا تا سونوی 5هفته رو ندادی بیشتر از این نمیشه نظری داد باید مستقیما معاینه بشی تا محل درد مشخص بشه.هنوز جنینت خیلی کوچولوست اگه اظهار نظر بیشتر بشه ممکنه دوباره احتمالهای گفته شده سردرگمت کنه فعلا تا زمان سونو اگر مشکلت تکرار شد فقط به پزشک حضورا مراجعه کن  آیابتای آخر را دادی؟ هنوز قطعیت بارداری طبیعی شما تاانجام سونو وبتای بعدی مشخص میشودموفق باشی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. behimut

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من شب جمعه با همسرم رابطه داشتم که روز 13 بعد از شروع قاعدگی  ایشون بود. برای جلوگیری از قرص LD (بیشتر از 4 دوره) استفاده میکنند و تا الان 4 دوره استفاده کرده اند. ایشون ساعت 9 جمعه شب قرص LD را مصرف کردند، ساعت 12 نیز کپسول کفالکس خوردند (اولین قرص از دوره ی درمان با کفالکس بود) و بعد از اون رابطه داشتیم، منی کاملا داخل واژن ریخته است. چون کپسول کفالکس با LD تداخل دارویی داشت، روز شنبه ساعت 10 صبح از پیشگیری اورژانسی طبق دستورالعمل استفاده کردند.
    چقدر احتمال بارداری هست؟

7. behimut نوشته است: سلام
    من شب جمعه با همسرم رابطه داشتم که روز 13 بعد از شروع قاعدگی  ایشون بود. برای جلوگیری از قرص LD (بیشتر از 4 دوره) استفاده میکنند و تا الان 4 دوره استفاده کرده اند. ایشون ساعت 9 جمعه شب قرص LD را مصرف کردند، ساعت 12 نیز کپسول کفالکس خوردند (اولین قرص از دوره ی درمان با کفالکس بود) و بعد از اون رابطه داشتیم، منی کاملا داخل واژن ریخته است. چون کپسول کفالکس با LD تداخل دارویی داشت، روز شنبه ساعت 10 صبح از پیشگیری اورژانسی طبق دستورالعمل استفاده کردند.
    چقدر احتمال بارداری هست؟

سلام

در صورت استفاده ی صحیح از روش اورژانسی، از بارداری جلوگیری خواهد شد و جای نگرانی وجود نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. بــا سلام

تو پریود های 7 روزه , دوره های بارداری احتمالی (Fertile)  تا 12 روز بعد از اتمام پریود هستش و بعد دوره ی ناباروری شروع میشه.میخواستم بدونم توی پریود های 3 روزه هم دوره ی باروری تا 12 روز بعد از اتمام پریود و به همین رواله یا اینکه متفاوته؟ حدودا چند روزه و ناباروری از چندمین روز آغاز میشه؟

ممنـــــــــون

9. Baran777 نوشته است: بــا سلام

تو پریود های 7 روزه , دوره های بارداری احتمالی (Fertile)  تا 12 روز بعد از اتمام پریود هستش و بعد دوره ی ناباروری شروع میشه.میخواستم بدونم توی پریود های 3 روزه هم دوره ی باروری تا 12 روز بعد از اتمام پریود و به همین رواله یا اینکه متفاوته؟ حدودا چند روزه و ناباروری از چندمین روز آغاز میشه؟

ممنـــــــــون

سلام

محاسبه ی تایم خونریزی چیزی رو مشخص نمیکنه دوست من.
    شما اگه سیکلتون منظمه بازه ی تخمک گذاری رو باید از فرمول زیر استفاده کنید.

3 ± (14 - طول سیکل)

اما اگه سیکلتون نامنظمه هر چه تعداد سیکل ها بیشتر باشه بازه ی تخمک گذاری دقیق تر خواهد بود و برای محاسبه از رابطه ی زیر استفاده کنید.

18 - کوتاهترین زمان سیکل ماهانه (روز)
    11 - طولانی ترین زمان سیکل ماهانه (روز)

10. saba999

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    taranome_eshgh نوشته است:
    saba999 نوشته است: با عرض سلام
    بنده 23ساله ام است؛من پریودی نامنظمی دارم و بین 42تا 48روز یکبار پریود میشم؛روز 28 آذر اولین روز پریودیم بود و 1دی من با نامزدم نزدیکی داشتیم؛ما هردو شورت داشتیم و من شلوارهم تنم بود؛نامزدم 2بار ارضاشدند اما بنده فقط تحریک شدم و به مرحله ارضا نرسیدم؛شلوارام خیس بود؛اما شورتم مطمئن نیستم؛نواربهداشتی هم داشتم(ببخشید که بی ادبانه نوشتم)؛شب آن روز ترشحات پریودیم کم شد؛درحالی که این اتفاق همیشه از روز 5ام به بعد اتفاق می افتاد؛اما مثل همیشه تا روز هفتم خونریزیم کم شد و به اتمام رسید؛ 4 دی یک قرص مدروکسی <a><a>پروژسترون</a></a> مصرف کردم( تنها قرص هورمونی که دم دستم بود) 9دی یک لکه بینی داشتم!
    به نظر شما احتمال حاملگیم هست؟من چون رزمی کار بودم و ضربات زیادی به ناحیه شکم و پایین برخورد کرده مطمئن نیستم پرده بکارت دارم یا نه!
    من از کی باید تست آزمایش خونی بدهم تا مطمئن شوم حامله نیستم؟تست بی بی چک تا چقدر مطمئن است؟

دوست محترم شما یه بار این تایپیک رو گذاشتید و جوابتونم گرفتید
    دوباره هم  از طرف من گفته میشه!
    شما به هیچ وجه باردار نیستید!
    قرصی هم که مصرف کردید کاملا بی دلیل بود.

خیلی ممنون از پاسختون
    فقط این لکه بینی که شدم اونم فقط یک بار به خاطر چی بوده؟ چون من سابقه لکه بینی نداشتم!! ممنون میشم پاسخ دهید.

11. سلام
    نامزد من حودو 3هفته هست كه پريودشون عقب افتاده البته ايشون پريود نامنظم دارن وهمچنين حدود دوهفته بعلت سرماخوردگي مريض بودن ونيز به علت ريزش موهاشون دارو مصرف ميكنن علت عقب افتادگي ميتونه مريضي ايشون باشه؟
    ما توين مدت رابطه داشتيم البته از كاندوم استفاده كرديم

ممنون

12. باعرض سلام
    من چندروزپیش سوالی داشتم ولی متاسفانه جوابی دریافت نکردم.سوال من این بودکه بادفتق همسرمن درکناربیضه قرارمیگیرد البته وقتی کارسنگین یاچیز سنگین که بلندمیکنه این اتفاق میافته که روده به کناربیضه می اید ویه حالت قلمبگی داره البته همسرم قصدعمل کردن داره ددرایام تطیلات عید میخواستم بدونم این عمل نیازبه بیهوشی داره یانه؟بعدبایدپیش چه پزشکی مراجعه کنه؟واین موضوع ایا به باردارشدن یانشدن تاثیری داره یانه؟ممنون میشم جوابموبدین.

13. roOoyajoon نوشته است: باعرض سلام
    من چندروزپیش سوالی داشتم ولی متاسفانه جوابی دریافت نکردم.سوال من این بودکه بادفتق همسرمن درکناربیضه قرارمیگیرد البته وقتی کارسنگین یاچیز سنگین که بلندمیکنه این اتفاق میافته که روده به کناربیضه می اید ویه حالت قلمبگی داره البته همسرم قصدعمل کردن داره ددرایام تطیلات عید میخواستم بدونم این عمل نیازبه بیهوشی داره یانه؟بعدبایدپیش چه پزشکی مراجعه کنه؟واین موضوع ایا به باردارشدن یانشدن تاثیری داره یانه؟ممنون میشم جوابموبدین.

دوست عزیز
    فتق به معنی بیرون زدن یکی از احشا انسان مانند روده یا همین بیضه هستش
    بهتره ایشون در مرحله اول از بلند کردن جسم سنگین خودداری کنند دوم اینکه برای در مان و عمل به پزشک متخصص جراحی عمومی مراجعه کنند
    در مورد عمل و بی هوشی هم باید پزشک متخصص با توجه به معاینه ایشون نظر بده.اما به احتمال زیاد بیهوشی کامل ی گیرند
    در مورد بارداری هم می تونید بعد از انجام کامل درمان اقدام کنید

14. mehran25 نوشته است: سلام
    نامزد من حودو 3هفته هست كه پريودشون عقب افتاده البته ايشون پريود نامنظم دارن وهمچنين حدود دوهفته بعلت سرماخوردگي مريض بودن ونيز به علت ريزش موهاشون دارو مصرف ميكنن علت عقب افتادگي ميتونه مريضي ايشون باشه؟
    ما توين مدت رابطه داشتيم البته از كاندوم استفاده كرديم

ممنون

اول اینکه ایشون بدلیل پریود نامنظم بهتره به متخصص مراجعه تا تحت درمان قرار بگیره
    دوم اینکه اگه به طور صحیح از کاندوم استفاده کرده اید و دچار پارگی نشده باشه جای نگرانی نیست

15. سلام..اینکه میگن پیش آب اگه قبل از انزال باشه اسپرم نداره و پیشابی که بعد از خروج منی خارج میشه حاوی اسپرم هست چقدر صحت داره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 61 از 70
رفتن به صفحه :    ... 61 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید