شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 58 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. roOoyajoon نوشته است: باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما.
    من 26سال دارم نزدیک دوسال است ازدواج کردم  درهفت روز هفته ممکنه 5یا6روز باهمسرم نزدیکی داشته باشم میخواستم بدونم این موضوع واسه کیفیت اسپرم تاثیری داره یانه؟یاواسه بارداری مشکل سازمیشه یانه؟سوال بعدی که دارم اینه که همسرم بادفتق  داره ولی واسش مشکل سازنشده میخواستم بدونم بادفتق واسه بچه دارشدن مشکلی داره یانه؟ممنونم.

اگه تصمیم به بارداری ندارید که مشکلی نیست
    اما اگه قصد بارداری دارید بهتره در روزهای تخم گذاری نزدیکی یک در میان باشه
    در مورد سوال دیگرتون هم باد فتق به معنی بیرون زدن یکی از احشا از محل خود هست که می تونه یکی از عوامل ایجاد کننده آن جابه جایی اجسام سنگین باشه
    حالا منظور شما کدام اندام همستون هست؟ولی هر کجا هست باید سریعا درمان کنند

2. قابل توجه افرادی ک قصد بارداری ندارند!!!!! بسیار مهم !!!!
    بسیار بسیار از کمک ها و راهنمایی های همتون ممنونم ب ویژه از zohret عزیز با راهنمایی های کاملا مفیدشون ، در مورد این بارداری ک اتفاق افتاد توصیه ای دارم ب تمامی دوستانی ک قصد بارداری ندارند ، البته اینها بیشتر راهنمایی های خانم دکتر زنان بود ، در هفته ی تخمک گذاری و ب خصوص یک روز قبل و بعد و روز تخمک گذاری واژن زن و رحم کاملا  آماده و پذیرای اسپرم میباشد برای لقاح و در نتیجه رحم و واژن در این چند روز خاصیت ارتجاعی و مکش ویژه ای دارد ک خاصه همین چند روز است ، در کسانی هم ک پرده وجود دارد تفاوتی  ایجاد نمیکند ، در زمان تحریک شدن و ارضا شدن دیواره ی  ورودی ی واژن کمی باز تر میشود ،(مکانیسم غیر ارادی ) و با وجود ترشحات بسیاری ک درزمان تحریک و ارضا در واژن ب وجود می آید محیط لیز و مرطوب و سازگاری را برای ورود اسپرم مهیا میکند ،در نتیجه با انزال مرد و ریخته شدن منی روی دهانه ی ورودیه واژن ، تمامه این نکات دست ب دست هم میدهند تا اسپرم توسط ترشحات وارد دهانی ورودی واژن شود و خاصیت واژن و رحم هم این کمک را تسهیل میکنند ،حتا با پاک کردن منی همان موقع از روی واژن هم نمیتوان جلوگیری کرد چون حرکت اسپرمها بسیار سری میباشد و قطعا بعد از انزال خیلی سری ب سمته واژن و رحم حرکت میکنند (وجود ترشحات کمک فراوانی هست ) ،ممکن است تعداد کثیری از اسپرمها با پاک کردن همان موقع از بین بروند اما اسپرمهای سریتر و تیز تر قبل از اینها وارد واژن شده اند!! و اینجوری میشه ک ی بارداری ناخواسته رخ میده ، در صورتی ک طرفین فکر میکنند ک منی وارد واژن نشده و سری هم پاکش کردیم از روی واژن پس احتمالش خیلی کمه ، اما دوستان خوبم ، هفته ی تخمک گذاری ریسک را ۱۰ برابر بالا میبرد ،پس حواستان را جم کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سلام دوباره به تمامی کاربران عزیز ، امروز سومین آزمایش بتا رو انجام دادم ، و جوابش شد ۹۱ ، آخرین بتا هم برای هفته ی LMP ۴ هست یعنی چهارشنبه ۱۳ دی ، ک بنا ب گفته ی خانم دکتر آخرین بتاست ، ، نمیدونم ک تا الان وضیت بتا نرمال پیش رفته یا نه ؟؟ امروز ک بتا دادم ۳هفته و ۱ روز از LMP گذشته ، اگر حامله نبودم ۶ روز دیگه تایم پریم بود یعنی ۱۳ دی ماه ، راستش الان ۲شب هست ک آخر شب سر دارد میگیرم و ی دلدرد ها ی قابل تحملی هم گه گاه در شب دارم ، مسه دوران پری مسه وقتا ای ک میخای پری بشی!! ، دیشب این حالت بودم ، حالت تحوع هم داشتم ، تا صبح ک خوب شدم ، درست مثل علائم پری ،کمی هم درد سینه و بزرگ شدن سینه ,،همش حس پریود شدن دارم  یعنی ممکن هست ک پری رخ بده؟؟ جواب بتا ک نمیتونه اشتباه باشه ، پس چرا علائم قبل از پری دقیقا داره ب سراغم میاد؟؟ اونم عین ی پریود واقعی ؟؟باید منتظر خونریزی باشم تا ۶ روز دیگه ک زمان پری این ماهمه؟؟ اگه نه پس چرا این الائم دقیقا هفته ی قبل از پری امده سراغم ؟؟باورم نمیشه ، طوری ک اگه بتا نداده بودم ، دیشب حتما باورم میشد ک دارم پریود میشم!!!!!!! کار خاصی باید انجام بدم؟؟

4. سلام 26 ساله هستم و سیکل قاعدگی نامنظمی دارد-پریودهای من 7 روزه هستند
    روز 8 آذر پریودم شروع شده و 28 آذر با نامزدم رابطه سطحی با کاندوم داشتیم که متاسفانه چند بار کاندوم خارج شده بود و متوجه نشدیم و مایع پیشاب چند باری با بدن من تماس داشت ولی منی اصلا تماس نداشت
    با توجه به اینکه انزال جند بار اتفاق افتاد و من به وجود اسپرم شک داشتم 1 ساعت بعد از رابطه 1 قرص اچ دی خوردم و آگاهی از روش اورژانسی نداشتم و تا 26 ساعت آینده چند قرص اچ دی را به طور نامنظم مصرف کردم
    بعد که در سایت شیوه اورژانسی را آموختم حدود 29 ساعت بعد از رابطه 2 عدد و 12 ساعت دیگر 2 عدد اچ دی مصرف کردم و این روش را تا 3 روز ادامه دادم و ترس از بارداری باعث شد در روز سوم 5 قرص بخورم
    آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟با توجه به نزدیکی در روز 20 سیکل و استفاده از روش اورژانسی آن هم اول به صورت نامنظم و بعد منظم احتمال چقدر است؟تا چند روز ممکن است به خاطر قرص ها پریودم عقب بیفتد؟
    ببخشید سوالم طولانی شد ولی لطفا دقیق حواب بدید که مردم از نگرانی

5. atefe110 نوشته است: سلام 26 ساله هستم و سیکل قاعدگی نامنظمی دارد-پریودهای من 7 روزه هستند
    روز 8 آذر پریودم شروع شده و 28 آذر با نامزدم رابطه سطحی با کاندوم داشتیم که متاسفانه چند بار کاندوم خارج شده بود و متوجه نشدیم و مایع پیشاب چند باری با بدن من تماس داشت ولی منی اصلا تماس نداشت
    با توجه به اینکه انزال جند بار اتفاق افتاد و من به وجود اسپرم شک داشتم 1 ساعت بعد از رابطه 1 قرص اچ دی خوردم و آگاهی از روش اورژانسی نداشتم و تا 26 ساعت آینده چند قرص اچ دی را به طور نامنظم مصرف کردم
    بعد که در سایت شیوه اورژانسی را آموختم حدود 29 ساعت بعد از رابطه 2 عدد و 12 ساعت دیگر 2 عدد اچ دی مصرف کردم و این روش را تا 3 روز ادامه دادم و ترس از بارداری باعث شد در روز سوم 5 قرص بخورم
    آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟با توجه به نزدیکی در روز 20 سیکل و استفاده از روش اورژانسی آن هم اول به صورت نامنظم و بعد منظم احتمال چقدر است؟تا چند روز ممکن است به خاطر قرص ها پریودم عقب بیفتد؟
    ببخشید سوالم طولانی شد ولی لطفا دقیق حواب بدید که مردم از نگرانی

سلام دوست عزیز...
    شما متاسفانه دوز خیلی زیادی از اچ دی رو اونم در یک روز مصرف کردین
    احتمال بارداری با پیشاب خیلی ضعیفه و اینکه شما تقریبا در دوره پرخطری هم نبودید و میشه گفت احتمال بارداری صفر هست فقط با توجه به مصرف این همه کنتراسپتیو تاخیر پریودی ممکنه یکم طولانی بشه
    نگران نباشین...

6. سلام خدمتتون عرض كنم من خيلي استرسي هستم شايد كامنتم طولاني باشه معذرت ميخوام من 6 مهر رابطه اي داشتم كه زمان پريودم هم 15 مهر بايد ميشدم از پشت كلا هيچ دخولي انجام نشد ولي پيش اب نامزدم رو ديدم نميدونم كه به واژن رسيده يا نه!اون شب ديگه ديونه شدم 2 ساعت بعد از رابطه 2 تا اچ دي خوردم و 12 ساعت بعدش 1 اچ دي خوردم 7 روز بعد پريود شدم باز هم استرس داشتم تا ماه بعد 15 رفتم ازمايش خون دادم از يه دستم مقداري خون گرفت كافي نبود از اون دستم هم گرفت كه جواب ازمايشم 5 شد يعني منفي باز هم منه خنگ ميگم نكنه اون تست خونم كه از دوتا دستم گرفته اشتباه شده  ماله منو تو مال يكي ديگه ريخته اصلا مال يكي ديگه رو ازمايش كرده اخ اخ ديونه شدميعني در اين حد ادم توهمي هستم
    ماه بعد كه ميشه اذر 12 پريود شدم 2روز جلوتر حالا اين ماه دارم ميميرمو زنده ميشم كه ايا حاملم نيستم يعني پريود ميشم ديگه هم نميتونم از خون بدم حتما از استرس ميميرم ببخسيد توروخدا يه جواب بهم بدين اروم روحم بشه تو اين 3 ماه شايد 40 دفعه خواب حاملگي دادم زير چشمم همش نبض ميزنه بسگي عصبي شدم.

7. arefeh110 نوشته است: سلام خدمتتون عرض كنم من خيلي استرسي هستم شايد كامنتم طولاني باشه معذرت ميخوام من 6 مهر رابطه اي داشتم كه زمان پريودم هم 15 مهر بايد ميشدم از پشت كلا هيچ دخولي انجام نشد ولي پيش اب نامزدم رو ديدم نميدونم كه به واژن رسيده يا نه!اون شب ديگه ديونه شدم 2 ساعت بعد از رابطه 2 تا اچ دي خوردم و 12 ساعت بعدش 1 اچ دي خوردم 7 روز بعد پريود شدم باز هم استرس داشتم تا ماه بعد 15 رفتم ازمايش خون دادم از يه دستم مقداري خون گرفت كافي نبود از اون دستم هم گرفت كه جواب ازمايشم 5 شد يعني منفي باز هم منه خنگ ميگم نكنه اون تست خونم كه از دوتا دستم گرفته اشتباه شده  ماله منو تو مال يكي ديگه ريخته اصلا مال يكي ديگه رو ازمايش كرده اخ اخ ديونه شدميعني در اين حد ادم توهمي هستم
    ماه بعد كه ميشه اذر 12 پريود شدم 2روز جلوتر حالا اين ماه دارم ميميرمو زنده ميشم كه ايا حاملم نيستم يعني پريود ميشم ديگه هم نميتونم از خون بدم حتما از استرس ميميرم ببخسيد توروخدا يه جواب بهم بدين اروم روحم بشه تو اين 3 ماه شايد 40 دفعه خواب حاملگي دادم زير چشمم همش نبض ميزنه بسگي عصبي شدم.

باسلام

این همه نگرانی شما برای بارداریه؟؟؟!!!!!!آخه لزومی نداره اینقدر استرس داشته باشی.شما1رابطه اونم ازپشت داشتی حتی نمیدونی پیشاب به واژنتون رسیده یا نه(البته بگم احتمال بارداری باپیشاب خیلی پائینه) بعدشم که پریود شدی بازشک داشتی رفتی آزمایش دادی اونم جوابش منفی بوده ماه بعدشم مجددپریود شدی.1دفعه رابطه ازپشت و2بارپریود تواون شرایط باید شک شما به یقین تبدیل میشد که بارداری درکارنیست.ومنم به تودوست خوبم میگم که بارداری با عمل دخول صورت میگیره ولاغیر.

استرسو ازخودت دورکن عزیزم موفق باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. با سلام وخسته نباشید
    من 16 اذر پریود شدم ومیشه گفت پریودهای منظمی دارم ودر تاریخ 28 اذر قرص اورژانسی مصرف کرده وتا امروز پریود نشدم(پریود به خاطر خوردن قرص)می خواستم بدونمپریود من در دی ماه به تعویق می افتد؟و با خوردن قرص اورژانسی پرا پریود نشدم؟تاریخ تخمک گذاری من چه تاریخی اتفاق می افتد؟ممنون

9. swan_dream نوشته است: با سلام دوباره به تمامی کاربران عزیز ، امروز سومین آزمایش بتا رو انجام دادم ، و جوابش شد ۹۱ ، آخرین بتا هم برای هفته ی LMP ۴ هست یعنی چهارشنبه ۱۳ دی ، ک بنا ب گفته ی خانم دکتر آخرین بتاست ، ، نمیدونم ک تا الان وضیت بتا نرمال پیش رفته یا نه ؟؟ امروز ک بتا دادم ۳هفته و ۱ روز از LMP گذشته ، اگر حامله نبودم ۶ روز دیگه تایم پریم بود یعنی ۱۳ دی ماه ، راستش الان ۲شب هست ک آخر شب سر دارد میگیرم و ی دلدرد ها ی قابل تحملی هم گه گاه در شب دارم ، مسه دوران پری مسه وقتا ای ک میخای پری بشی!! ، دیشب این حالت بودم ، حالت تحوع هم داشتم ، تا صبح ک خوب شدم ، درست مثل علائم پری ،کمی هم درد سینه و بزرگ شدن سینه ,،همش حس پریود شدن دارم  یعنی ممکن هست ک پری رخ بده؟؟ جواب بتا ک نمیتونه اشتباه باشه ، پس چرا علائم قبل از پری دقیقا داره ب سراغم میاد؟؟ اونم عین ی پریود واقعی ؟؟باید منتظر خونریزی باشم تا ۶ روز دیگه ک زمان پری این ماهمه؟؟ اگه نه پس چرا این الائم دقیقا هفته ی قبل از پری امده سراغم ؟؟باورم نمیشه ، طوری ک اگه بتا نداده بودم ، دیشب حتما باورم میشد ک دارم پریود میشم!!!!!!! کار خاصی باید انجام بدم؟؟

اتفاقی برات پیش اومد واقعا بدشانسی به معنای واقعی بود عزیزم، ولی باز هم از کجا معلوم حتما یه حکمتی توش هست... ایشالا به خیر میگذره، خودتو ناراحت نکن...
    تا اونجا که من میدونم خیلی از علائم پریودی دقیقا تو زمان پریودی برای خانمای باردار اتفاق می افته عزیزم. و این کاملا طبیعیه... شما آزمایش بتا دادی و مطمئنا بارداری پس منتظر پریودی نباش خانمی...
    ضمن اینکه من هم با نظر دوستای خوبمون که اینجا راهنماییمون میکنن موافقم که حتما حتما حتما قضیه رو با نامزدتون در جریان بذارید . مطمئنا این مسئله به ایشون هم مربوط میشه و حتما دوتایی باید تصمیم بگیرید که چکار قراره انجام بدید. با توجه به اینکه بدون شک همراهیتون میکنه تا تنهایی این شرایط استرس زا رو تحمل نکنی عزیزم...
    امیدوارم شاد و موفق باشی عزیزم...

10. Niyoosha1988 نوشته است: با سلام وخسته نباشید
    من 16 اذر پریود شدم ومیشه گفت پریودهای منظمی دارم ودر تاریخ 28 اذر قرص اورژانسی مصرف کرده وتا امروز پریود نشدم(پریود به خاطر خوردن قرص)می خواستم بدونمپریود من در دی ماه زمتعویق می افتد؟و با خوردن قرص اورژانسی پرا پریود نشدم؟تاریخ تخمک گذاری من چه تاریخی اتفاق می افتد؟ممنون

عزیزم بارها گفته شده با خوردن قرص اور ژانس پریود نا مرتب میشه اگر لوونورژسترول خوردید (نوع اورژانس رو نگفتید)ممکنه تا زمان اصلی پریود بعدی پریود نشید نگران نباشیدتا 16 دی ماه صبر کنید اگر از این زمان یک هفته بگذرد نگران کننده است اگر 30 روزه پریود میشید حدود2دی تخمکگذاری دارید(البته صددرصد نیست)

11. saba999

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بابا عرض سلامبنده 23ساله ام است؛من پریودی نامنظمی دارم و بین 42تا 48روز یکبار پریود میشم؛روز 28 آذر اولین روز پریودیم بود و 1اسفند من با نامزدم نزدیکی داشتیم؛ما هردو شورت داشتیم و من شلوارهم تنم بود؛نامزدم 2بار ارضاشدند اما بنده فقط تحریک شدم و به مرحله ارضا نرسیدم؛شلوارام خیس بود؛اما شورتم مطمئن نیستم؛نواربهداشتی هم داشتم(ببخشید که بی ادبانه نوشتم)؛شب آن روز ترشحات پریودیم کم شد؛درحالی که این اتفاق همیشه از روز 5ام به بعد اتفاق می افتاد؛اما مثل همیشه تا روز هفتم خونریزیم کم شد و به اتمام رسید؛من ترسم از این است از کناره شورت وارد شده(ببخشید که با جزییات میگم چون واقعا برام مهمه)؛به نظر شما احتمال حاملگیم هست؟من چون رزمی کار بودم و ضربات زیادی به ناحیه شکم و پایین برخورد کرده مطمئن نیستم پرده بکارت دارم یا نه!من از کی باید تست آزمایش خونی بدهم تا مطمئن شوم حامله نیستم؟تست بی بی چک تا چقدر مطمئن است؟ما چون صیغه نیستیم آیا بدون برگه صیغه نامه تست خون بارداری میگیرند یا نه؟باتشکر

12. سلام دوست عزیز اگر داخل سایت جستجو بکنی جواب بسیار خوب ودقیقی پیدا می کنی ولی به طور خلاصه اصلا شما نمیتونی با این توصیف بادر شده باشی خیالت صد در صد راحت باشه ازمایشگاه کاری به متاهل ومجرد بودن کسی نداره فقط فکر پولش است وهر کسی مراجعه کنه بدون سوال ازمایش را انجام میده

13. با سلام خدمت شما دوستان و آقای دکتر صادقی سوالی داشتم من در تاریخ 2دی نزدیکی داشتم (محافظت نشده)اما دخول انجام نشد اما من از ترس اینکه برخوردی به وجود اومده باشه در روز بع ساعت 7 غروب از روش ارژانسی استفاده کردم .در مطالب نوشته شده بود که 7روز بعد از استفاده از روش ارژانسی امکان پریود فرد وجود داره (من هر ماه 13 با یک یا دو روز تاخیر پریود میشم) امروز 8 دی و من هنوز پریود نشدم.خیلی نگرانم! یکم علائم پریو رو دارم اما میترسم که علائم بارداری باشه!! مثلا زیر دلم سفت شده یا کمی خسته ام.سعی میکنم آروم باشم اما متاسفانه استرس دارم!! لطفا راهنماییم کنید ممنون .و میخواستم بدونم موقع نزدیکی در زمان تخمک گذاری بوده رحمم یا نه؟ در تاریخ 2 دی .ممنووون

14. سلام. خسته نباشید.
    ببخشید، من 24 آذرماه با نامزدم رابطه داشتم. مایعی که قبل از منی از مرد خارج میشه روی واژنم ریخت.
    من باید 6 دی پریود میشدم اما تا امروز که 8 دی ماهه نشدم و هیچ علایمی هم ندارم.
    به نظرتون چقدر احتمال داره من باردار باشم؟ با توجه به تاریخهایی که بهتون دادم میشه برم آزمایش خون بدم؟ الان جوابی که بهم میده 100 درصده؟ تورو خدا بهم جواب بدید. من دارم از نگزانی میمیرم.....

15. sana7 نوشته است: با سلام خدمت شما دوستان و آقای دکتر صادقی سوالی داشتم من در تاریخ 2دی نزدیکی داشتم (محافظت نشده)اما دخول انجام نشد اما من از ترس اینکه برخوردی به وجود اومده باشه در روز بع ساعت 7 غروب از روش ارژانسی استفاده کردم .در مطالب نوشته شده بود که 7روز بعد از استفاده از روش ارژانسی امکان پریود فرد وجود داره (من هر ماه 13 با یک یا دو روز تاخیر پریود میشم) امروز 8 دی و من هنوز پریود نشدم.خیلی نگرانم! یکم علائم پریو رو دارم اما میترسم که علائم بارداری باشه!! مثلا زیر دلم سفت شده یا کمی خسته ام.سعی میکنم آروم باشم اما متاسفانه استرس دارم!! لطفا راهنماییم کنید ممنون .و میخواستم بدونم موقع نزدیکی در زمان تخمک گذاری بوده رحمم یا نه؟ در تاریخ 2 دی .ممنووون

سلام
    اگر از روش اورژانسی به شکل صحیح استفاده کرده باشید مشکلی پیش نمیاد
    * تاخیر در پریود هم از عوارض مصرف همین قرص هاست
    نگران نباشید پریود میشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 58 از 70
رفتن به صفحه :    ... 58 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید