شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده مکرر از ویاگرا

1. سلام و ادب
    من بدون ویاگرا هم از نظر ارکشن و هم از نظر زمان مدت رابطه جنسی مشکل دارم
    به اورولوژیست مراجعه کردم و هیچ ناراحتی ندارم
    ازمایشاتم طبیعی بوده و مدتها سعی کردم بدون قرص رابطه داشته باشم شاید عادت باشه ولی نشد
    علت چیست لطفا منو راهنمایی کنید
    و ایا استفاده مکرر از ویاگرا عوارضی بدتر دارد؟
    ممنون و متشکرم

2. davoud نوشته است: سلام و ادب
    من بدون ویاگرا هم از نظر ارکشن و هم از نظر زمان مدت رابطه جنسی مشکل دارم
    به اورولوژیست مراجعه کردم و هیچ ناراحتی ندارم
    ازمایشاتم طبیعی بوده و مدتها سعی کردم بدون قرص رابطه داشته باشم شاید عادت باشه ولی نشد
    علت چیست لطفا منو راهنمایی کنید
    و ایا استفاده مکرر از ویاگرا عوارضی بدتر دارد؟
    ممنون و متشکرم

سلام،
    ویاگرا یا سیلدنافیل دارویی است که برای درمان اختلال نعوظ به کار می رود. معمولا 25 تا 100 میلی گرم از این دارو نیم تا 4 ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف می شود. عوارض جانبی آن سردرد، عطسه، برافروختگی ، تاری دید و تپش قلب می باشد. احتمال اعتیاد یا وابستگی به دارو از لحاظ تئوری بسیار پایین است و این در صورتی که به طور مناسب و طبق دستور پزشک مصرف شود. کلا ویاگرا داروی اعتیاد آوری نیست چون تغییر دراز مدت در عملکرد جنسی فرد ایجاد نمی کند بلکه به طور موقت جریان خون را افزایش داده و باعث نعوظ می شود. در صورتی که واقعا اختلالی در عملکرد جنسی وجود داشته باشد، در صورتی که آن برطرف نشود باید درمان ادامه یابد. توجه داشته باشید که ویاگرا یک درمان قطعی برای رفع مشکل جنسی نیست بلکه صرفا علایم را برطرف می کند. به نظر می رسد که در شما هم بیشتر یک وابستگی روانی وجود داشته باشد تا یک وابستگی یا اعتیاد جسمی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید