شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 56 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. swan_dream نوشته است: سلام کاربران محترم zohret,m1989 و taranom-eshgh و bhcgشبتون ب خیر ،ب خدا خودمم دیگه گیج شدم ، هنوز ی هفته از پریم عقب نیوفتاده ، هنوز ب انجا نرسیده ، آخه من نفهمیدم ، مقدار بتا بالاخره نرمال هست یا خیلی کم؟؟  باور کنید عینه دیوانه ها از بعد از ظهر جلوی لپتاپ نشستم دارم همه جارو میگردم ، حال خودمو اصلا  نمیفهمم، وضیت من نرمال هست یا نیست ، فردا صبح اول وقت میرم دکتر اما تا صبح خواب باه چشمم نمیاد ، ببینید بزارید با تاریخ براتون بگم ، تاریخه دقیق سرگذشت من : من ۲۰ سالمه ، نامزد کردم، اما ازدواج نه ،هنوز نرفتیم سر خونه زندگیمون چون اصلا موقعیتش نبود در تاریخ ۱۶/آذر /۱۳۹۱  لکه بینی پریم شروع شد با ۳ روز خونریزی کامل و ۲۰/آذر / ۱۳۹۱ تقریبا تموم شد و ۶ روز بعد در تاریخ ۲۶/آذر/۱۳۹۱ من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم علت با واژن تماس داشت فقط ب صورت مالش و منی هم روی ورودیه واژن خالی شد ک سری پاکش کردیم ، پری های من منظم با فاصله ۲۷ روز تقریبا ، در تاریخ ۲۸ و ۳۰ هم ب همین صورت رابطه داشتیم ، در تاریخ  دوم دی آزمایش بتا دادم که 25 و خورده ای  بود با  اعشار  mIU/ml  ، و باز هم در تاریخ ۴ دی آزمایش تکرار شد ک  اینبار۴۹ mIU/ml  ، ان ۳هافته یی ک بهش اشاره کردم از رابطه منظورم ۳هفته ی مربوط ب LMP بود ، مگر سن  بارداری اینجوری مشخس نمیشه؟؟ در ضمن هنوز نزدیک یک هفته ب پری بعدی مونده ، من از الائم فقط افزایش اشتها و تکرر ادرار داشتم و دیگر هیچ در هر صورت من فردا میرم دکتر  ترس از حاملگی خارج از رحم بیشتر از بارداری بهم فشار وارد کرده ، دارم سکته میکنم ، احساس میکنم ک نظرات همه با هم فرق کرده ، خودمم گیج شدم ، در هر صورت فردا میرم دکتر خبرشو میدم

از نظر مقدار BHCG نرمال هست اما هیچ کس نمیتونه به شما بگه جه حالتی دارید جز متخصص زنان .
    بهتر بود برای ازمایش دوم اینقدر عجله نمی کردید و 1 هفته بعد اقدام می کردید
    یک سوال : بالای برگه ازمایش رو خوندید؟ نوشته بود زیر 19 منفی؟ بین چند تا چند مشکوم و چند به بالا مثبت؟
    فردا برید دکتر نتیجه هم بیاید اعلام کنید
    هرچی هست فردا مشخصش تا هم اینقدر فکر نکنید و دچار شک نباشید هم اگر چیزی بود فکر راه چاره کنید
    نامزدتون نیستن کمکی کنن؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام من برای عقب انداختن پریودم از دو هفته قبل از تاریخ پریودم شروع به خوردن قرص rokin کردم و بعد از دو هفته مصرف قرص ، رابطه جنسی بدون کاندوم داشتم. بعد از خوردن یک دوره 21 تایی از قرص روکین الان 3 روز هست که خوردن قرص و متوقف کردم ولی هنوز پریود نشدم. آیا خطر حاملگی وجود داره؟

3. NATA

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من چرا جواب سوالمو نمیگیرم !!!!
    ببینید من متوجه شدم منظورتون رو اما من میخوام بدونم اسپرم خشک شده رو هر چی مثل شی یا دست انسان بالفرض اگه زنده باشه می تونه به یک شی یا دست خشک دیگه که باهاش تماس میکنه منتقل بشه یا خیر؟بطور خلاصه اسپرم از جای خشکش بجای خشک دیگه در صورت تماس مث دست دادن منتقل میشه یا خیر ؟
    لطفا خواهشا اگه پاسخ رو دقیق میدونید مستقما این سوال پاسخ بدید.  جواب غیر مستقیم قابل فهم نیس برای کسی که تحقیق می کنه !
    ممنون

4. pegah_ju نوشته است: سلام من برای عقب انداختن پریودم از دو هفته قبل از تاریخ پریودم شروع به خوردن قرص rokin کردم و بعد از دو هفته مصرف قرص ، رابطه جنسی بدون کاندوم داشتم. بعد از خوردن یک دوره 21 تایی از قرص روکین الان 3 روز هست که خوردن قرص و متوقف کردم ولی هنوز پریود نشدم. آیا خطر حاملگی وجود داره؟

در صورتیکه از روز اول پریودیتون و به طور منظم قرص رو استفاده کرده باشید امکان بارداری نیست

5. سلام مجدد.لطفا حذفم نکنیدا.من تاپیک و مطالعه کردم که گفته بود از روی شلوار بارداری رخ نمیدهد  ولی چون پزشک گفت روش اورزانسی استفاده کن ترسیدم   و انجام پس چرا اون پزشک اینو گفت؟ایا با توجه به شرحی که تو صفحه 51 دادم (لطفا مطالعه کنید) احتمال بارداری هست؟اما الان که 7 روز میگذره  از رابطه و استفاده از روش اورزانسی پریود نشدم فقط حالت تهوع کمی دارم ؟تورو خدا بگین چه کار کنم؟اون رطوبت روی شلوارم یعنی حاوی اسپرم نبوده؟خیلی نگرانم .چند روز پیشم زیر شکمم فقط ی درد شبیهه انقباض داشتم  و سردرد و.اگه پریود نشم باید نگران بارداری باشم؟واییییییییییییییییییییییییی تورو خدا ی جواب مطمین بهم بدین

6. سلام.امیدوارم به این سوالم دیگه جواب بدین .البته شاید سوال قبلیم خیلی بی معنی بود که بهش جوابی ندادین (در مورد سل)
    بچه خور چیه؟اصطلاح دیگه ای داره؟اگه خانمی تو بارداریش همچین مشکلی براش پیش بیاد برای بارداری مجدد چقدر زمان میبره؟

7. NATA نوشته است: من چرا جواب سوالمو نمیگیرم !!!!
    ببینید من متوجه شدم منظورتون رو اما من میخوام بدونم اسپرم خشک شده رو هر چی مثل شی یا دست انسان بالفرض اگه زنده باشه می تونه به یک شی یا دست خشک دیگه که باهاش تماس میکنه منتقل بشه یا خیر؟بطور خلاصه اسپرم از جای خشکش بجای خشک دیگه در صورت تماس مث دست دادن منتقل میشه یا خیر ؟
    لطفا خواهشا اگه پاسخ رو دقیق میدونید مستقما این سوال پاسخ بدید.  جواب غیر مستقیم قابل فهم نیس برای کسی که تحقیق می کنه!
    ممنون

شاید بشه اینجور هم گفت که وقتی اسپرم خشک میشه بخاطر نداشتن رطوبت، توانایی جذب مواد غذایی رو نداره و از بین میره... وقتی اسپرم تا 4 ساعت با توجه به گفته ی دکتر، قابلیت زنده موندن رو داره، تو این مدت ، یا رطوبت طبیعی خودش رو داره یا اگر رطوبتی خارجی وجود داشته باشه کماکان زنده خواهد بود و توانایی قابلیت انتقال رو داره.
    پس در جواب سوالتون شاید بشه گفت که اگه دست یا هر چیزی در طول این 4 ساعت رطوبتی داشته باشه امکان انتقالش میتونه وجود داشته باشه اما در صورت عدم وجود رطوبت این توانایی به نظر من وجود نداره... این نظر شخصیه من بود...

من با ذکر منبع، پاسخی رو از یه دوست براتون اینجا میذارم شاید به دردتون خورد و به شما برای رسیدن به جواب تحقیقتان کمک کرد...

" طول عمر اسپرم در محيط خارج به شرايط زير بستگي داره
    1-دماي محيط
    2-مقدار رطوبت
    3-باكتريها
    بطور كلي اگر قطرهاي از مايع مني در محيط خارج باشند ؛ اسپرمها بدليل خشك شدن اين قطرات خيلي سريع از بين ميروند اين زمان بين 1-3 ساعت خواهد بودحال هرچقدر مقدار مايع مني بيشتر باشه بديهي كه بدليل آب بيشتر زمان خشك شدن ويا بهتر بگويم كريساليزه شدن به زمان بيشتري احتياج داره
    اما اگر ما كل مايع مني را در محيط خارج از بدن داشته باشيم فاكتور رطوبت تاثير كمي بر روري زنده بودن اسپرمها خواهد داشت ودر اين شرايط باكتريها نقش اصلي را خواهند داشت چرا كه با رشد خود در مايع مني تمام اسپرمها را ازبين خواهند برد
    در صورتي كه باكتريها بهر دليلي وجود نداشته باشند خود اسپرمها حركت خود را از دست داده وخواهند مرد كه اين زمان همانطور كه گفتم 12 ساعت خواهد بود(وفتي كه كل مايع مني مد نظره)
    با تمام اين وجود چون فكر ميكنم منظور از دانستن اين مطالب وقوع بارداري با اسپرمهاي كه در محيط خارج وجود دارند وبا توجه به اين كه يك اسپرم قدرت باروري(تحرك پيشرونده ومستقيم) خود را سريعتر از حيات خود از دست ميدهد ميتوان با قاطعيت گفت كه امكان بارداري از اين طريق در حد صفره...

نکته قابل توجه در اینجا این است:
    قابليت باروري اسپرم با زنده بودن آنها دو مفهوم جداگانه هستند به عبارت ديگر ما دو مفهوم Vitality و motility داريم
    ما براي انجام اعمالي مثلIVF,GIFT,ZIFT نياز به اسپرم زنده داريم حال اين اسپرم ميتواند حتي فاقد حركت باشد اما در سوالي كه مطرح شده وهمانطور كه خودتان اشاره كرديد منظور محيطهاي معمولي ودر اين محيطها ميتوانيم بگويپم كه اسپرمهاي فاقد حركت فاقد قابليت باروري نيز هستند وهمانطور كه اشاره كردم اسپرمها خيلي سريع حركت خودشان را ازدست ميدهند با نظر دكتر نادر موافقم حداكثر 2 ساعت اما نكته ديگري نيز وجود داره :
    اگر اسپرمها درون واژن هم ريخته بشوند ولي بهر دليل نتوانند خودشان را به گردن رحم برسانند ظرف دو ساعت در اين محل ازبين ميروند محيطهاي خارج از بدن كه جاي خودشان را دارند (http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=4962) "

8. poona1992 نوشته است: سلام مجدد.لطفا حذفم نکنیدا.من تاپیک و مطالعه کردم که گفته بود از روی شلوار بارداری رخ نمیدهد  ولی چون پزشک گفت روش اورزانسی استفاده کن ترسیدم   و انجام پس چرا اون پزشک اینو گفت؟ایا با توجه به شرحی که تو صفحه 51 دادم (لطفا مطالعه کنید) احتمال بارداری هست؟اما الان که 7 روز میگذره  از رابطه و استفاده از روش اورزانسی پریود نشدم فقط حالت تهوع کمی دارم ؟تورو خدا بگین چه کار کنم؟اون رطوبت روی شلوارم یعنی حاوی اسپرم نبوده؟خیلی نگرانم .چند روز پیشم زیر شکمم فقط ی درد شبیهه انقباض داشتم  و سردرد و.اگه پریود نشم باید نگران بارداری باشم؟واییییییییییییییییییییییییی تورو خدا ی جواب مطمین بهم بدین

دوست عزیز
    پزشک نمی خواسته هیچ ریسکی کنه و همچین پیشنهادی به شما داده
    نگران نباشید با این همه قرص و نوع رابطه دیر یا زود پریود میشید
    چیزی که مشخصه اینکه شما باردار نیستید

9. سلام با تشکر فراوان ازدوست خوبم  zohret با مقاله ی بسیار مفیدشون و با سلام ب تمام دوستان و کاربران عزیز از جمله taranome_eshgh و bhcg و m1989!
    من دیروز ب همراه دوست صمیمیم ب دکتر زنان رفتم و سعی کردم پیش کسی برم ک مطبش زیاد از خونمون دور نباشه، واسه مسائل امنیتی!(همین رفت آمد های مخفیانه دور از چشم مامان بابا !!) باید بگم ک مامان بابا هنوز خبر ندارن واسه همین وض خیلی خراب نیست ، خبر خوش اینکه ب احتمال زیاد بارداری خارج رحمی همون جور ک دوست خوبم zohret اشاره کرد منتفی هست، البته هنوز مشخس نیست ، برای مطمئن شدن خانم دکتر گفتن ک ۲ بار دیگه هم بتا بدم تا ب صورت سریالی چک کنه ،(این دیگه چک آپ آخر هست) برای اینکه هزینه زیاد نشه ی درمانگاه عمومی معرفی کردن .و ،امروز دقیقا ۳هفته از lmp میگذره، بتا ی سوم رو گذاشتن برای فردا بدم و بتا ی آخر هم برای نتیجه نهایی برای هفته ۴ lmp یعنی چهار شنبه ، ک بد از ان نتیجه نهایی رو بهم میگه اما گفت ک ب احتمال زیاد نتیجه نرمال هست ،چون من خیلی زود متوجه بارداری شدم ، و برای سونو هم ۲ هفته دیگه وقت داد ک میشه هفته ۵ lmp ، همه چی   با خانم دکتر خوب بود ب غیر از نصیحت ها و حرفها و توصیه ها ش در مورد من، طوری ک از مطب امدم بیرون داشت گریم میگرفت ، کلی توصیه در مورد اینکه اگه نینی نمیخاستین چرا اینکارو کردین و مواظب نبودین و تو ک دختری باید حواست باشه ، و حالا بدن تو هست ک محتمل ضرر شده و .... ،خودم هم میدونم ک تقصیر ماست ( نه من تنها ،پسرهم مقصره  تو این موضوع)، اما کار از کار گذشته و ای کاش ک مردم میدونستن ک نصیحت کردن تو این روزا در حالی ک اتفاقی افتاده نه تنها شرایط رو بهتر نمیکنه ک هیچ بدتر هم میکنه ، و در ضمن خانم دکتر میگفت ک حتما باید ب خونوادت بگی اما چطوری؟؟؟ اون تو شرایط من نیست ک بفهمه؟؟ من واقعا  از اینکار عاجزم Sad(   ب نامزدی هم حتا نگفتم چه برسه ب بابام ک مطمئن هستم بگم ،ی دونه میزنه تو گوشم از خونه میندازم بیرون و میگه برو پیشه همون الاغی ک این دسته گلو آب داده ، من بابامو میشناسم ، بیچاره علیرضا ک از همون اول  بابام با امدنش مخالف بود از همون اول دوستیمون!! و میگفت ک من ابدا با اینجور رابطهها موافق نیستم ، حالا ک ب زور رضایت داد اینجوری شد!! ، علیرضا (نامزدم) هم داره دندون پزشکی میخونه ، خارج از کشور شورو کرد ، و برای تعطیلات کریسمس آمده ایران ،۲هفته دیگه برمیگرده بدش امتحان ترم دانشگاشه ، ۲ ترم بخونه انتقالی میگیره ایران ،از  دانشگاه ، نمیخوام ک حواسش پرت شه مخصصا زمان امتحان  دانشگاشم ک هست  ، خودم از پسش بر میام، ، کاریش نمیتونم بکنم Sad( بیچاره روحش  خبر نداره از این موضوع، انقدر این دکتر جدی بود امروز ک ترسیدم راجب سقط صحبت کنم Sad تازه بهم گفته دفه دیگه با آقا پسر تشریف میاری میخوام باهاش صحبت کنم ، اما من واقعا نمیتونم ،نمیدونم ک راهه درستی دارم میرم یا نه ؟ هر کسی ب ی نحوی تو زندگیش گرفتاره و نمیخوام با موزویی ک سر انجامش معلوم نیست عزیزانمو از زندگیشون بندازم، میدونم شما هم باهام موافقید  ، چاره دیگه ای ندارم متاسفانه  ،در ج bhcg هم باید بگم ک بالا ورقه اون آزمایشگاه ک من میرم نوشته ، کمتر از ۵ منفی ، بین ۵ تا ۲۰ مشکوک ، بالای ۲۰ بارداری

10. باسلام وخسته نباشید
    من 24 سالمه در روز 13 قائدگی رابطه ی نزدیک انجام دادم  که با دخول انجام شد ومنی بیرون ریخته شد ولی ترس من از اینکه شاید کمی ریخته شده است چهار ساعت بعد از قرص اورژانسی لونژیل دو تا راهمزمان استفاده کردم  تاریخ نزدیکی 28 اذر بود وتا امروز پریود نشدم .اخه گفتن بعد از مصرف قرص اورژانسی یه هفته بعد خونریری اتفاق می افتد

11. با سلام
    من تصمیم به بارداری دارم، به علت داشتن pco دکتر به من قرص کلومیفن تجویز کرد. گفتن از روز 5 پریود روزی دو تا مصرف کنم و همینطور بعد از پریود یک روز درمیان رابطه داشته باشین. طبق دستور پزشک انجام دادم. دو تا سوال خدمتتون داشتم:
    سوال اولم در مورد اینه که بعد از اتمام پریودم دردهای شدیدی زیر دلم واطراف تخمدانم (تا الان که دو روز به موعد پریدم مونده) دارم، به نظرتون از چی میتونه باشه؟
    سوال دومم اینکه سه روز مونده به موعد پریودم از بی بی چک استفاده کردم منفی بود، به نظرتون زود استفاده کردم یا خدای نکرده احتمال بارداریم منتفیه؟!!!
    ممنون میشم اگه پاسخمو بدین...

12. swan_dream نوشته است: سلام با تشکر فراوان ازدوست خوبم  zohret با مقاله ی بسیار مفیدشون و با سلام ب تمام دوستان و کاربران عزیز از جمله taranome_eshgh و bhcg و m1989!
    من دیروز ب همراه دوست صمیمیم ب دکتر زنان رفتم و سعی کردم پیش کسی برم ک مطبش زیاد از خونمون دور نباشه، واسه مسائل امنیتی!(همین رفت آمد های مخفیانه دور از چشم مامان بابا !!) باید بگم ک مامان بابا هنوز خبر ندارن واسه همین وض خیلی خراب نیست ، خبر خوش اینکه ب احتمال زیاد بارداری خارج رحمی همون جور ک دوست خوبم zohret اشاره کرد منتفی هست، البته هنوز مشخس نیست ، برای مطمئن شدن خانم دکتر گفتن ک ۲ بار دیگه هم بتا بدم تا ب صورت سریالی چک کنه ،(این دیگه چک آپ آخر هست) برای اینکه هزینه زیاد نشه ی درمانگاه عمومی معرفی کردن .و ،امروز دقیقا ۳هفته از lmp میگذره، بتا ی سوم رو گذاشتن برای فردا بدم و بتا ی آخر هم برای نتیجه نهایی برای هفته ۴ lmp یعنی چهار شنبه ، ک بد از ان نتیجه نهایی رو بهم میگه اما گفت ک ب احتمال زیاد نتیجه نرمال هست ،چون من خیلی زود متوجه بارداری شدم ، و برای سونو هم ۲ هفته دیگه وقت داد ک میشه هفته ۵ lmp ، همه چی   با خانم دکتر خوب بود ب غیر از نصیحت ها و حرفها و توصیه ها ش در مورد من، طوری ک از مطب امدم بیرون داشت گریم میگرفت ، کلی توصیه در مورد اینکه اگه نینی نمیخاستین چرا اینکارو کردین و مواظب نبودین و تو ک دختری باید حواست باشه ، و حالا بدن تو هست ک محتمل ضرر شده و .... ،خودم هم میدونم ک تقصیر ماست ( نه من تنها ،پسرهم مقصره  تو این موضوع)، اما کار از کار گذشته و ای کاش ک مردم میدونستن ک نصیحت کردن تو این روزا در حالی ک اتفاقی افتاده نه تنها شرایط رو بهتر نمیکنه ک هیچ بدتر هم میکنه ، و در ضمن خانم دکتر میگفت ک حتما باید ب خونوادت بگی اما چطوری؟؟؟ اون تو شرایط من نیست ک بفهمه؟؟ من واقعا  از اینکار عاجزم Sad(   ب نامزدی هم حتا نگفتم چه برسه ب بابام ک مطمئن هستم بگم ،ی دونه میزنه تو گوشم از خونه میندازم بیرون و میگه برو پیشه همون الاغی ک این دسته گلو آب داده ، من بابامو میشناسم ، بیچاره علیرضا ک از همون اول  بابام با امدنش مخالف بود از همون اول دوستیمون!! و میگفت ک من ابدا با اینجور رابطهها موافق نیستم ، حالا ک ب زور رضایت داد اینجوری شد!! ، علیرضا (نامزدم) هم داره دندون پزشکی میخونه ، خارج از کشور شورو کرد ، و برای تعطیلات کریسمس آمده ایران ،۲هفته دیگه برمیگرده بدش امتحان ترم دانشگاشه ، ۲ ترم بخونه انتقالی میگیره ایران ،از  دانشگاه ، نمیخوام ک حواسش پرت شه مخصصا زمان امتحان  دانشگاشم ک هست  ، خودم از پسش بر میام، ، کاریش نمیتونم بکنم Sad( بیچاره روحش  خبر نداره از این موضوع، انقدر این دکتر جدی بود امروز ک ترسیدم راجب سقط صحبت کنم Sad تازه بهم گفته دفه دیگه با آقا پسر تشریف میاری میخوام باهاش صحبت کنم ، اما من واقعا نمیتونم ،نمیدونم ک راهه درستی دارم میرم یا نه ؟ هر کسی ب ی نحوی تو زندگیش گرفتاره و نمیخوام با موزویی ک سر انجامش معلوم نیست عزیزانمو از زندگیشون بندازم، میدونم شما هم باهام موافقید  ، چاره دیگه ای ندارم متاسفانه  ،در ج bhcg هم باید بگم ک بالا ورقه اون آزمایشگاه ک من میرم نوشته ، کمتر از ۵ منفی ، بین ۵ تا ۲۰ مشکوک ، بالای ۲۰ بارداری

سلام

دوست من، پست قبلی شما 180 درجه با گفته های قبلیت تفاوت داشت!
    در مجموع پست های گذشته ت (به غیر از قبلی) اظهار داشتی که "3 هفته از نزدیکی می گذره و نزدیکی هم در تایم تخمک گذاری بوده"
    با این توضیحات شما
    بارداری در هفته ی 5 ام در نظر گرفته می شد و واقعا تیتراژ 49 برای این هفته کم بود و اولین شکی که میشه کرد بارداری خارج رحمی هست.
    الان با ارسال پست قبلیت مبنی بر شروع پریود در 16 آذر و آخرین نزدیکی در 30 آذر و تست شما در 4 دی ماه در واقع کمتر از یه هفته از نزدیکی شما گذشته!! و در این شرایط تیتراژ 49 قابل قبوله. (به نظرم درک درستی از LMP نداشتی)
    علت اینکه دکتر برای این تاپیک فرمت خاصی گذاشتن هم همینه دوست من که تاریخ ها دقیقا ذکر بشه و طرف برای خودش استدلالی از تایم تخمک گذاری، LMP و ... نکنه.
    اما بد نشد یه مقدار به خودت اومدی و از فکرای منفی و مراجعه به زیر زمین های مخوف منصرفت کردم. زیر زمین هایی که قاعدتا پزشکی اونجا نیست و صغری دلاک رو با عنوان "ماما" ی قلابی صدا میزنن تا بیاد کارشو انجام بده!
    خلاصه منم خوشحالم اما
    این فداکاری شما برای مخفی کاری واقعا بی مورده من جای تو بودم حداقل خانواده ام رو در جریان میذاشتم. این به نظرم درست تره.

13. Niyoosha1988 نوشته است: باسلام وخسته نباشید
    من 24 سالمه در روز 13 قائدگی رابطه ی نزدیک انجام دادم  که با دخول انجام شد ومنی بیرون ریخته شد ولی ترس من از اینکه شاید کمی ریخته شده است چهار ساعت بعد از قرص اورژانسی لونژیل دو تا راهمزمان استفاده کردم  تاریخ نزدیکی 28 اذر بود وتا امروز پریود نشدم .اخه گفتن بعد از مصرف قرص اورژانسی یه هفته بعد خونریری اتفاق می افتد

سلام

روش اورژانسی درست استفاده شده و از بارداری جلوگیری خواهد کرد.
    اون "گفتن" زیاد مهم نیست! در مواردی تاخیر هم رخ میده.
    منتظر پریود بمونید. جای نگرانی وجود نداره.

14. morijun نوشته است: با سلام
    من تصمیم به بارداری دارم، به علت داشتن pco دکتر به من قرص کلومیفن تجویز کرد. گفتن از روز 5 پریود روزی دو تا مصرف کنم و همینطور بعد از پریود یک روز درمیان رابطه داشته باشین. طبق دستور پزشک انجام دادم. دو تا سوال خدمتتون داشتم:
    سوال اولم در مورد اینه که بعد از اتمام پریودم دردهای شدیدی زیر دلم واطراف تخمدانم (تا الان که دو روز به موعد پریدم مونده) دارم، به نظرتون از چی میتونه باشه؟
    سوال دومم اینکه سه روز مونده به موعد پریودم از بی بی چک استفاده کردم منفی بود، به نظرتون زود استفاده کردم یا خدای نکرده احتمال بارداریم منتفیه؟!!!
    ممنون میشم اگه پاسخمو بدین...

سلام

1. کلومیفن محرک تخمک گذاری هست و درد در ناحیه ی شکم ممکنه به خاطر مصرف اون و رهاسازی تخمک باشه.
    2. بی بی چک رو 3 هفته بعد از نزدیکی تست کنید، قبل این تایم جواب کاذب میده.

15. ببخشید در رابطه با جواب سوال دومم، آخه وقتی ما یک روز درمیان رابطه داشتیم من باید 3هفته از کدوم روزو حساب کنم؟!!!!
    روز تخمک گذاریمم نمیدونم کدوم روزبوده؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 56 از 70
رفتن به صفحه :    ... 56 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید