شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 55 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. با درود
    اگر به خوبي نتونستيد پيشگيري كنيد كه احتمالش وجود داره اما شما خيلي كلي داريد توضيح ميديد.
    اولا بايد بگيد با چه روشي جلوگيري كرديد؟ بعد بگيد چندمين روز سيكل همسرتون بوده؟ آيا بعد از دوماه پيش، ديگه رابطه نداشتيد؟
    گفتيد 3 هفته پريودشون عقب افتاده و با توجه به اينكه 2 ماه پيش رابطه داشتيد، اگر فرض كنيم بعدش ديگه رابطه هم نداشتيد؛ من هر طور حساب ميكنم بايد بعد از رابطتون ايشون پريود شده باشند يا اينكه بيشتر از 3 هفته پريودشون عقب افتاده باشه.
    حالا بريد و به تاريخ ها بيشتر دقت كنيد. اگر بعد از رابطتون ايشون پريود شدند احتمال بارداري منتفيه.
    اگر نشدند يا اگر بعدش رابطه داشتيد تاريخ دقيقش رو با تاريخ شروع پريود قبليشون مقايسه كنيد ببينيد در زمان پرخطر بودند يا نه.
    براي اطمينانتون توصيه ميكنم آزمايش بديد. ضمنا الان ديگه اونقدر از رابطتون گذشته كه بطور قطع ميتونيد از بيبي چك استفاده كنيد و از نتيجش مطمئن باشيد.[/quote]
    ممنون از جوابتون
    بر پيشگيري از كاندوم استفاده كرديم وفكر كنم 10الي 15روز سيكلشون بود (اولين رابطمون)البته بعد از اون هم رابطه داشتيم
    منظورم اين بود كه 2هفته از زمان پريود شدنشون گذشته وهنوز پريود نشدن ايا ممكنه اون داروهايي كه گفتم هم رو پريدشون تاثير گذاشته باشه؟

بازم ممنون

2. با سلام خسته نباشید.من 35 روز پیش نزدیکی داشتم محافظت نشده بود و از روش اورژانسی درست استفاده کردم.تو این مدت 2 بار آز بتا دادم که منفی بود و جواب یکی 1.8 و یکی 1.5 بوداخرین آز رو 2 روز پیش دادم.هنوز پریود نشدم.میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟
    من الان ترشحات واژنم  زیاد شده نسبت به قبل,غلیظ و بی رنگ و بی بو هستند.این ترشحات به استفاده از قرصا برمیگرده یا دلیل دیگه ای داره؟؟؟
    و اینکه من در ناحیه ی گردن و کتف و شانه احساس درد و کوفتگی مداوم و خفیف دارم,این علائم دلیل بر بارداری خارج از رحمی نیست؟؟؟؟؟
    البته دیگه هیچ نشانه ای از بارداری ندارم,یعنی خونریزی و تهوع و اینجور چیزا به هیچ وجه ندارم.
    ممنون میشم اگه سوالمو زود جواب بدید.

3. با سلام خدمت دوستان گلم... قبلا هم کامنت گذاشته بودم. لطفا راهنمایی کنید،ممنون میشم...
    چند تا سوال دارم، اگه میشه لطفا راهنمایی کنید. خیلی مهم و ضروریه...
    در بارداری خارج رحمی، استفاده از داروی

متوتروكسات به چه شکل دارویی استفاده می شه؟
    نحوه ی استفاده از ان به چه صورتی است و طول دوره ی درمان ان چطور هست؟
    بعد از استفاده از دارو ، چه مدت بعد اثرش اعمال می شود ؟ و علائم اثر کردن این دارو به چه صورت در بدن فرد ظاهر میشه؟ منظورم اینه که چه علائمی تو فرد احساس میشه زمانی که ازین دارو استفاده میشه مثلا خونریزی یا چیزی...؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی فوریه...

4. NATA

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اما دکتر در ابتدا این بحث گفتن اسپرم در محیط بین نیم تا 4 ساعت زنده خواهد بود
    شمامیگید تو محیط خشک زنده نمی مونه اما!
    اصن سوال من این نیود! من پرسیدم آیا امکان پذیر هست برای اسپرم تا از یک شی یا دستی که خشکم هستش بتونه به دست یا شی خشک دیگه که باهاش تماس پیدا میکنه منتقل بشه ؟یا خیر!
    لطفا با توجه به گفته ی دکتر پاسخ بدید تا جواب متناقض نشه! بهرحال بنده دارم تحقیق میکنم و الان سر در گم شدم این وسط!

5. سلام مرسي از جوابتون به سوالم.واقعا موضوع من به يه موضوع خنده دار تبديل شده.هربار كه پريودم يه روز اينور اونور ميشه سر دوست پسرم خالي ميكنم وخرشوميگيرم با اينكه دست خودم نيست و الان 7ماهه كه از اون موضوع گذشته.وهربار كه به مرز تنش ميرسم پريود ميشم.بااينكه هميشه بهم گفته هراتفاقي بيفته پام ميمونه...من اينماهم پريود شدم حالا شد 7ماه و7بار پريود...امابازبعد هربار پريود من دارم فكر پريود ماه بعدمو ميكنم وهروقت حرفي ميزنم ناخودآگاه به خنده ميفتيم وياداوري ميكنم خوشحال نباشه تاماه بعد معلوم نيست چي اتفاق بيفته من از امروز قول ميدم دخترخوبي باشم ومنطقي رفتاركنم.مطهري ميگه بالاتر از عقل منطق هستش وبالاتر از منطق زور.من قول ميدم بالاتر از منطق نرم.مرسي ازشما كه منو تحمل كرديد و در روزهاي پراسترس همراهم بوديد ودركمال صبوري جوابمو داديد تشكر

6. سلام
    من و نامزدم در ماه گذشته نزدیکی مشکوک داشتیم و از قرصهای لونور استفاده کردیم بعد از 24 ساعت از آمیزش ا عدد و 12 ساعت بعد هم یک عدد ،نامزد من بعد از 7 روز از استفاده از قرص و یک هفته قبل از زمان پریود بعدیشون با لکه بینی و بعد خونریزی پریود شدن و با توجه به نزدیک بودن زمان پریود خودشون به آخرین روز این پریود ناخواسته تقریبا 14 روز خونریزی یکنواخت داشتن روزهای اول با خون سیاه رنگ و بعد عادی شد.....بعد از این وضعیت در ماه بعدی و تقریبا 7 روز بعد از آخرین روز دوره شون نزدیکی مراقبت شده داشتیم و ایشون دقیقا در روز 21 بعد از پریود قبلی مجددا پریود شدن با لکه بینی شروع و مثل همیشه با خونریزی شدید در 3 روز اول و ادامه داشتن فقط تنها تفاوتی که داشت  از روز 5 به بعد فقط لکه بینی بود و خونریزی نداشتن در روز 6 این دوره هم نزدیکی مراقبت شده داشتیم
    ایشون دوره منظم 28 روزه دارند یعنی 21 روز پاک و 7 روز خونریزی که 3 روز اول شدید و بعدا کمتر میشه
    نزدکی بدون دخول بوده و ایشون هم باکره هستند
    قبل از تماس آلت با واژن از کاندوم استفاده می کردیم
    اما ایشون یک هفته بعد از آخرین نزدیکی دل درد نسبتا شدیدی گرفتند و به همراه اون خستگی کم و سر درد خفیف و سرگیجه
    ایشون قبلا هم بعداز نزدیکی حدود 2 روز بعد در ناحیه شکم احساس درد میکردند
    ایشون بعد از 11 روز از آخرین نزدیکی تست بی بی چک استفاده کردند و منفی بود
    می خوام بدونم آیا دلیل این دل درد و بقیه علایم میتونه باردار شدن ایشون باشه؟
    یا دلیل دیگه ای داره چون قبلا دل درد می گرفتند اما نه به این شدیدی ولی علایم دیگه این دفعه را نداشتند
    می تونه عوارض همون قرص اورژانسی باشه ؟
    چون دوره ما قبل آخر شون 14 روز طول کشید
    با خونریزی کم و پیوسته
    ممنون میشم راهنمایی کنید

در ضمن تاریخ پریود بعدی ایشون 15/10/91 هست
    فکر میکردم اینجا بهم کمک میشه اما انگار کسی نیست درست جواب سواله منو بده

7. swan_dream نوشته است: سلام کاربران محترم zohret,m1989 و taranom-eshgh و bhcgشبتون ب خیر ،ب خدا خودمم دیگه گیج شدم ، هنوز ی هفته از پریم عقب نیوفتاده ، هنوز ب انجا نرسیده ، آخه من نفهمیدم ، مقدار بتا بالاخره نرمال هست یا خیلی کم؟؟  باور کنید عینه دیوانه ها از بعد از ظهر جلوی لپتاپ نشستم دارم همه جارو میگردم ، حال خودمو اصلا  نمیفهمم، وضیت من نرمال هست یا نیست ، فردا صبح اول وقت میرم دکتر اما تا صبح خواب باه چشمم نمیاد ، ببینید بزارید با تاریخ براتون بگم ، تاریخه دقیق سرگذشت من : من ۲۰ سالمه ، نامزد کردم، اما ازدواج نه ،هنوز نرفتیم سر خونه زندگیمون چون اصلا موقعیتش نبود در تاریخ ۱۶/آذر /۱۳۹۱  لکه بینی پریم شروع شد با ۳ روز خونریزی کامل و ۲۰/آذر / ۱۳۹۱ تقریبا تموم شد و ۶ روز بعد در تاریخ ۲۶/آذر/۱۳۹۱ من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم علت با واژن تماس داشت فقط ب صورت مالش و منی هم روی ورودیه واژن خالی شد ک سری پاکش کردیم ، پری های من منظم با فاصله ۲۷ روز تقریبا ، در تاریخ ۲۸ و ۳۰ هم ب همین صورت رابطه داشتیم ، در تاریخ  دوم دی آزمایش بتا دادم که 25 و خورده ای  بود با  اعشار  mIU/ml  ، و باز هم در تاریخ ۴ دی آزمایش تکرار شد ک  اینبار۴۹ mIU/ml  ، ان ۳هافته یی ک بهش اشاره کردم از رابطه منظورم ۳هفته ی مربوط ب LMP بود ، مگر سن  بارداری اینجوری مشخس نمیشه؟؟ در ضمن هنوز نزدیک یک هفته ب پری بعدی مونده ، من از الائم فقط افزایش اشتها و تکرر ادرار داشتم و دیگر هیچ در هر صورت من فردا میرم دکتر  ترس از حاملگی خارج از رحم بیشتر از بارداری بهم فشار وارد کرده ، دارم سکته میکنم ، احساس میکنم ک نظرات همه با هم فرق کرده ، خودمم گیج شدم ، در هر صورت فردا میرم دکتر خبرشو میدم

دوست عزیزباعرض پوزش
    من اولین پستتونو مطالعه نکرده بودم
    و دقت نکردم شما دقیقا چقدر از زمان پریودتون گذشته
    فکر میکردم موقعی آزمایش دادین که یک هفته از زمان پریودتون عقب افتاده
    اما با این اوصاف میزان هورمون بتا در شما طبیعی هستش و حاملگی خارج رحمی هم وجود نداره
    شما در اسرع وقت به متخصص زنان مراجعه کنین و سرایطتونوشرح بدین تا راهنماییتون کنن
    بهرحال اومدن یه بچه ی ناخواسته واقعا شرایط سختی رو به وجود میاره و پدر و مادر حتما باید برای ورود یه بچه به زندگیشون کاملا آماده باشن
    درهر صورت چیزی هست که پیش اومده وبه جای وارد کردن استرس به خودتون اون رو با یه بزرگتر در میون بذارید

8. sipanam

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    سلام خدمت همه عزیزان
    من در اولین روز بعد از پایان پریودی با نامزدم رابطه داشتم و رابطه جنسی در دو نوبت صورت گرفت و بعد از انزال نوبت اول من ادرار کردم و آلت خود را شستم! بعد از آن در هنگام شروع نوبت دوم احساس کردم که دور و بر آلت لزج است! آیا با این اوصاف و عدم استفاده از کاندوم امکان در ابتدا رابطه دوم داره خطری باشه؟ با تشکر از همه

9. sipanam نوشته است: سلام خدمت همه عزیزان
    من در اولین روز بعد از پایان پریودی با نامزدم رابطه داشتم و رابطه جنسی در دو نوبت صورت گرفت و بعد از انزال نوبت اول من ادرار کردم و آلت خود را شستم! بعد از آن در هنگام شروع نوبت دوم احساس کردم که دور و بر آلت لزج است! آیا با این اوصاف و عدم استفاده از کاندوم امکان در ابتدا رابطه دوم داره خطری باشه؟ با تشکر از همه

در صورتیکه پریودشون منظم باشه امکان بارداری نیست
    اما شما که تصمیم بارداری ندارید بهتره بیشتر دقت کنید و برای اطمینان از کاندوم هم استفاده کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. nazgol_s نوشته است: با سلام خسته نباشید.من 35 روز پیش نزدیکی داشتم محافظت نشده بود و از روش اورژانسی درست استفاده کردم.تو این مدت 2 بار آز بتا دادم که منفی بود و جواب یکی 1.8 و یکی 1.5 بوداخرین آز رو 2 روز پیش دادم.هنوز پریود نشدم.میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟
    من الان ترشحات واژنم  زیاد شده نسبت به قبل,غلیظ و بی رنگ و بی بو هستند.این ترشحات به استفاده از قرصا برمیگرده یا دلیل دیگه ای داره؟؟؟
    و اینکه من در ناحیه ی گردن و کتف و شانه احساس درد و کوفتگی مداوم و خفیف دارم,این علائم دلیل بر بارداری خارج از رحمی نیست؟؟؟؟؟
    البته دیگه هیچ نشانه ای از بارداری ندارم,یعنی خونریزی و تهوع و اینجور چیزا به هیچ وجه ندارم.
    ممنون میشم اگه سوالمو زود جواب بدید.

با توجه به استفاده صحیح از روش اورژانسی و جواب آز بتا بارداری منتفیه
    بهتره به خودتون تلقین منفی نکنید!

11. m885 نوشته است: سلام
    من و نامزدم در ماه گذشته نزدیکی مشکوک داشتیم و از قرصهای لونور استفاده کردیم بعد از 24 ساعت از آمیزش ا عدد و 12 ساعت بعد هم یک عدد ،نامزد من بعد از 7 روز از استفاده از قرص و یک هفته قبل از زمان پریود بعدیشون با لکه بینی و بعد خونریزی پریود شدن و با توجه به نزدیک بودن زمان پریود خودشون به آخرین روز این پریود ناخواسته تقریبا 14 روز خونریزی یکنواخت داشتن روزهای اول با خون سیاه رنگ و بعد عادی شد.....بعد از این وضعیت در ماه بعدی و تقریبا 7 روز بعد از آخرین روز دوره شون نزدیکی مراقبت شده داشتیم و ایشون دقیقا در روز 21 بعد از پریود قبلی مجددا پریود شدن با لکه بینی شروع و مثل همیشه با خونریزی شدید در 3 روز اول و ادامه داشتن فقط تنها تفاوتی که داشت  از روز 5 به بعد فقط لکه بینی بود و خونریزی نداشتن در روز 6 این دوره هم نزدیکی مراقبت شده داشتیم
    ایشون دوره منظم 28 روزه دارند یعنی 21 روز پاک و 7 روز خونریزی که 3 روز اول شدید و بعدا کمتر میشه
    نزدکی بدون دخول بوده و ایشون هم باکره هستند
    قبل از تماس آلت با واژن از کاندوم استفاده می کردیم
    اما ایشون یک هفته بعد از آخرین نزدیکی دل درد نسبتا شدیدی گرفتند و به همراه اون خستگی کم و سر درد خفیف و سرگیجه
    ایشون قبلا هم بعداز نزدیکی حدود 2 روز بعد در ناحیه شکم احساس درد میکردند
    ایشون بعد از 11 روز از آخرین نزدیکی تست بی بی چک استفاده کردند و منفی بود
    می خوام بدونم آیا دلیل این دل درد و بقیه علایم میتونه باردار شدن ایشون باشه؟
    یا دلیل دیگه ای داره چون قبلا دل درد می گرفتند اما نه به این شدیدی ولی علایم دیگه این دفعه را نداشتند
    می تونه عوارض همون قرص اورژانسی باشه ؟
    چون دوره ما قبل آخر شون 14 روز طول کشید
    با خونریزی کم و پیوسته
    ممنون میشم راهنمایی کنید

در ضمن تاریخ پریود بعدی ایشون 15/10/91 هست
    فکر میکردم اینجا بهم کمک میشه اما انگار کسی نیست درست جواب سواله منو بده

دوست عزیز
    با توجه به توضیحاتتون و پریود شدن ایشون بارداری منتفیه
    تغییر زمان و نوع پریودی می تونه بخاطر مصرف قرص اورژانسی باشه
    اگه دل درد های ایشون ادامه پیدا کرد بهتره برای درمان به متخصص زنان مراجعه کنند
    قرار نیست که هر گردی گردو باشه!

12. NATA نوشته است: اما دکتر در ابتدا این بحث گفتن اسپرم در محیط بین نیم تا 4 ساعت زنده خواهد بود
    شمامیگید تو محیط خشک زنده نمی مونه اما!
    اصن سوال من این نیود! من پرسیدم آیا امکان پذیر هست برای اسپرم تا از یک شی یا دستی که خشکم هستش بتونه به دست یا شی خشک دیگه که باهاش تماس پیدا میکنه منتقل بشه ؟یا خیر!
    لطفا با توجه به گفته ی دکتر پاسخ بدید تا جواب متناقض نشه! بهرحال بنده دارم تحقیق میکنم و الان سر در گم شدم این وسط!

دوست عزیز
    اسپرم برای ادامه زندگی نیاز به ماده غذایی داره و بدون اون نمیتونه زیاد زنده بمونه!
    بعد بهتره بدونید توی هر بار انزال میلیون ها اسپرم تخلیه میشند که از اونها فقط تعداد کمی به نقطه پایان می رسند و بقیه می میرند!

13. swan_dream نوشته است: سلام کاربران محترم zohret,m1989 و taranom-eshgh و bhcgشبتون ب خیر ،ب خدا خودمم دیگه گیج شدم ، هنوز ی هفته از پریم عقب نیوفتاده ، هنوز ب انجا نرسیده ، آخه من نفهمیدم ، مقدار بتا بالاخره نرمال هست یا خیلی کم؟؟  باور کنید عینه دیوانه ها از بعد از ظهر جلوی لپتاپ نشستم دارم همه جارو میگردم ، حال خودمو اصلا  نمیفهمم، وضیت من نرمال هست یا نیست ، فردا صبح اول وقت میرم دکتر اما تا صبح خواب باه چشمم نمیاد ، ببینید بزارید با تاریخ براتون بگم ، تاریخه دقیق سرگذشت من : من ۲۰ سالمه ، نامزد کردم، اما ازدواج نه ،هنوز نرفتیم سر خونه زندگیمون چون اصلا موقعیتش نبود در تاریخ ۱۶/آذر /۱۳۹۱  لکه بینی پریم شروع شد با ۳ روز خونریزی کامل و ۲۰/آذر / ۱۳۹۱ تقریبا تموم شد و ۶ روز بعد در تاریخ ۲۶/آذر/۱۳۹۱ من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم علت با واژن تماس داشت فقط ب صورت مالش و منی هم روی ورودیه واژن خالی شد ک سری پاکش کردیم ، پری های من منظم با فاصله ۲۷ روز تقریبا ، در تاریخ ۲۸ و ۳۰ هم ب همین صورت رابطه داشتیم ، در تاریخ  دوم دی آزمایش بتا دادم که 25 و خورده ای  بود با  اعشار  mIU/ml  ، و باز هم در تاریخ ۴ دی آزمایش تکرار شد ک  اینبار۴۹ mIU/ml  ، ان ۳هافته یی ک بهش اشاره کردم از رابطه منظورم ۳هفته ی مربوط ب LMP بود ، مگر سن  بارداری اینجوری مشخس نمیشه؟؟ در ضمن هنوز نزدیک یک هفته ب پری بعدی مونده ، من از الائم فقط افزایش اشتها و تکرر ادرار داشتم و دیگر هیچ در هر صورت من فردا میرم دکتر  ترس از حاملگی خارج از رحم بیشتر از بارداری بهم فشار وارد کرده ، دارم سکته میکنم ، احساس میکنم ک نظرات همه با هم فرق کرده ، خودمم گیج شدم ، در هر صورت فردا میرم دکتر خبرشو میدم

بتا در بارداری معمولی در هفته ی 3بین 5تا 50 است در  انتهای هفته 4به بالای 400 هم میرسه همونطور که گفتم نگران خارج رحمی نباشید سن بارداری همون طور که گفتید حساب میشه ولی بهترین زمان برای بتا از 4 هفته ی lmpبه بعده وسونوی واژینال رو هم زودتر از 5هفته ندید که سردر گم میشیدبا این توضیحاتتون مطمئنم نظرات مشابه خواهد بود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. با سلام خدمت دوستان خوب و عزیزم... قبلا هم کامنت گذاشته بودم. لطفا راهنماییم کنید...به هر کدوم از سوالام هم جواب داده بشه ممنون میشم...
    در بارداری خارج رحمی، بعد از استفاده از دارو ، چه مدت بعد اثرش اعمال می شود ؟ و علائم اثر کردن این دارو به چه صورت در بدن فرد ظاهر میشه؟ منظورم اینه که چه علائمی تو فرد احساس میشه زمانی که ازین دارو استفاده میشه مثلا خونریزی یا چیزی...؟

15. mitramitra نوشته است:
    bhcg نوشته است:
    swan_dream نوشته است: سلام ، بلاخره از این مسافرت خلاص شدیم، و حس میکنم ک واقعا شانس با من بود، امروز رفتم آزمایش خون بتا اچ سی جی دادم ، و نیاز ب نسخه هم نبود خدارو شکر!!! باد از ظهر جوابش امد ک حدود 25 و خورده ای  بود با  اعشار  mIU/ml  من چون خجالت میکشیدم سری جواب رو  گرفتم امدم بیرون، راستش زیاد ب این ارقام آشنایی ندارم از ۲ تا خانم میانسال ک رد میشدن  پرسیدم ک این نتیجه مثبته یا منفی ک گفتن منفی چون مقدارش برای بارداری کافی نیست!!!! یکیشون میگفت باید حدود ۵۰ باشه ! خیلی خوشحال شدم ، ازمایشو پاره کردم کسی نفهمه ، حالا میخوام از شما هم بپرسم تا خیالم کامل راحت بشه خدارو شکر، بلاخره میتونم ی نفسه راحت بکشم  !!!، احتماله بارداری منتفی هست  دیگه ؟؟؟

سلام
    درست نفهمیدم عددی که گفتید اما معمولا در ازمایش Bhcg  جواب زیر 10 به معنی منفی اگر جواب شما 25 بوده حتما چند روزه دیگه ازمایش رو تکرار کنید تا نتیجه قطعی بگیرید ، چون 25  (بستگی به ازمایشگاه داره) نشانه مشکوک و یا حاملگی هست ، شما خودتونم می تونید جواب ازمایش رو بخونید ، بالای برگه نوشته از چند تا چند منفی و از چند تا چند مشکوک و از چند تا چند بارداری هست ، اما 25 برای شما که قصد بارداری ندارید اصلا نشونه خوبی نیست
    چقدر بعد از رابطه ازمایش دادید؟

sheri65 نوشته است: سلام من ماه قبل از روش اورژانسی استفاده کردم و 30 آبان پریود شدم.اما الان 2 دی هست و من هنوز پریود نشدم و علایم پریود رو هم ندارم چون همیشه یک هفته قبلش درد داشتم.با توجه به اینکه 8روز پیش من با نامزدم رابطه داشتم البته بدون دخول  و ایشون ارضا شد  فقط اینکه دستم به منی ایشون خورده بود و من  بلافاصلله با اون دست و آب ناحیه تناسلیم  و واژن رو شستم .آیا باردارم که پریود نشدم؟ آیا روش اورژانسی دوره قبلی میتونه رو زمان پریود دوره بعدی اثر بگذاره یا من باردارم؟ خیلی نگرانم ممنون میشم راهنماییم کنین

روش اورژانسی ممکنه تا چند دوره پریود رو به هم بزنه ، نگران نباشید پریود میشید

mitramitra نوشته است:
    من در دوره پریودم با دوست پسرم رابطه داشتم. به هیچ عنوان همراه هم لخت نبودیم.بعد از اون من دو بار پریود شدم . الان بعد از پریود دوم من دل درد شدید زیر شکمی دارم آیا امکان داره من حامله باشم؟

نه به هیچ وجه باردار نیستید ، پریوذ یعنی عدم بارداری.
    اگر پریودتون 10 روز به تاخیر افتاد برای بررسی به پزشک مراجعه کنید (برای بررسی کیست و نه بارداری چون شما باردار نیستید 100%)

پس علت این دردهای متناوب زیر شکمی چی میتونه باشه. دو ماه قبل در موقع خودش پریود شدم . الان انگار زیر شکمم مثل نبض میزنه واقعا نگرانم

خیلی علت ها میتونه داشته باشه بعضی وقت ها کیست هم باعثش میشه ، به پزشک زنان مراجعه کنید تا سنوتون کنه و اگر کیست داشتید دارو براتون تجویز شه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 55 از 70
رفتن به صفحه :    ... 55 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید