شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 54 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. swan_dream نوشته است: از جوابتون ممنونم ، اما استرسم بدتر شد، حاملگی خارج از رحم شنیدم خیلی خطرناله و ممکنه منجر ب خونریزی داخلی و مرگه مادر بشه!!! من هیچ کدوم از علائم مربوط بهش رو هم نداشتم ، آیا ممکنه ک تست بتا زیاد بشه و ب حد نرمال برسه ؟؟ چون بتا ی خیلی اوائل حاملگی کم بوده؟؟ شیاد با گذشت چند روز زیاد بشه؟ یعنی ممکنه؟ من فردا حتما میرم دکتر ، از راهنماییتون ممنون

دوست خویم، غیر اون چیزی که نوشتم هر مشاوره ی دیگری صادقانه نخواهد بود. بهت حق میدم پاسخ های قبلی تا حدی متناقض بود و میدونم که قطعا دقت در پاسخ های دوستان وجود داره اما کاش که یه خورده بیشتر باشه.
    در پست قبلیم هم گفتم هنوز چیزی قطعی نیست
    من احتمالی که می دادم رو بیان کردم و واقعا اگه بارداری نا به جا رخ داده باشه و مثلا این داستان در تخمدان یا لوله های فالوپ اتفاق افتاده باشه با رشد جنین به رحم شما آسیب وارد خواهد شد و کوچکترین عارضه اش از دست رفتن یا کم شدن قدرت باروری شماست.
    بنابراین تاکید می کنم باید و باید به متخصص زنان مراجعه کنی و تا قطعی شدن موضوع زیر نظر پزشک باشی.
    نگران پدرت هم نباش به هر حال جون فرزندش به نظرم مهمتر باشه؛ زندگی زناشویی همینه چه بهتر می شد اگه جو گیر نمی شدین و جلوگیری می کردین ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Shadan_2 نوشته است: سلام<من 21ساله هستم پریودم نامرتب  هست .سیکل 35-31روره.اخرین خونریزی ام در تاریخ 22/8/91.همیشه7رو زه هستش2رو ز بعد یعنی تاریخ 2/9/91 وتاریخ3/9/91با نامزدم رابطه بر قرار کردم که با دخول بود و بدون کاندوم و لیاب منی ایشون روی شکمم ریخته شد هنکام انزال بیرون کشید ن.2بار تکرار داشتیم که کامل شست وشو کرده و با پوزش اد رار هم انخام شد .من هنوز پریود نشد ه ام ایا حامله ام؟خیلی استرس دارم خیلی.مقد اری هم ترشح سفید د ارم.

سلام

در سیکل نامنظم هیچ چیز مشخص نیست و برخورد پیشاب به واژن هم میتونه بارداری رو نتیجه بده.
    البته شما در هر رابطه دو مرتبه دخول داشتید و انزال اول که رخ بده منی باقیمونده برای دخول بعدی هم میتونه وارد واژن بشه و اینکه نامزدتون منی رو روی شکم یا روی کمد! یا زیر فرش!! تخلیه کردن بارداری رو منتفی نمیکنه.
    تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید تا وضعیتتون مشخص بشه.

3. Shadan_2 نوشته است: سلام<من 21ساله هستم پریودم نامرتب  هست .سیکل 35-31روره.اخرین خونریزی ام در تاریخ 22/8/91.همیشه7رو زه هستش2رو ز بعد یعنی تاریخ 2/9/91 وتاریخ3/9/91با نامزدم رابطه بر قرار کردم که با دخول بود و بدون کاندوم و لیاب منی ایشون روی شکمم ریخته شد هنکام انزال بیرون کشید ن.2بار تکرار داشتیم که کامل شست وشو کرده و با پوزش اد رار هم انخام شد .من هنوز پریود نشد ه ام ایا حامله ام؟خیلی استرس دارم خیلی.مقد اری هم ترشح سفید د ارم.

دوست عزیز
    یه آزمایش بتا دادن اصلا کار مشکلی نیس و نیازی هم به نسخه پزشک نداره ودر همون روز هم جوابشو میتونین بگیرین
    پس انقدر به خودتون استرس وارد نکنین وهر چه زودتر ازمایش بدین
    خود استرس هم خیلی در عقب انداختن پریود نقش داره
    البته برای شما احتمال بارداری وجود داره و نمیشه گفت احتمالش چقدره چون مشخص نیس آیا شما در روزهای پر خطر قرار داشتید یا نه!
    در ضمن اگر بارداری منتفی شد حتما به پزشک زنان مراجعه کنین
    تا مشکل نامنظم بودن پریودتون رفع بشه و منظم بشه تا با برنامه ریزی بهتری بتونین ارتباط داشته باشین
    و با هر بار عقب افتادنش کلی استرس نگیرین!

4. از لطفتون ممنونم m1989 و taranom-eshgh و bhcgبه نظر من شما جزو یکی از بهترین کاربر های این سایت هستید ک با نهایت دقت ب وضیت افراد توجه میکنید و جوابی معقول رو ارایه میدید ، همه میگفتن ک احتمال بارداری خیلی کم بوده و منم با همین نظرات خیال خودمو راحت کردم و گفتم ک حتما راست میگن دیگه ، ای کاش توجه بیشتری میشد، گرچه ۹۰% مقصر ما بودیم ک با رابطه ی نادرستمون منجر ب این بارداری شدیم ،فردا صبح اول وقت میرم دکتر و دعا  میکنم ک بارداری خارج رحم نباشه ، این از خود بارداری بدتره ، حالا این موضوع برام کابوس شده ، میخواستم بدونم ک اگر برم پیش یک ماما با دکتره زنان و زایمان فرق داره؟؟ شاید سوال مسخره ای باشه اما مادر دوست صمیمیم ماما هست ،اگر برم پیش اون مشکلی پیش نمیاد و میتونه کمکم کنه؟ یا باید حتما برام ب مطب یک دکتر زنان زایمان برم  ؟؟

5. swan_dream نوشته است: از لطفتون ممنونم m1989 و taranom-eshgh و bhcgبه نظر من شما جزو یکی از بهترین کاربر های این سایت هستید ک با نهایت دقت ب وضیت افراد توجه میکنید و جوابی معقول رو ارایه میدید ، همه میگفتن ک احتمال بارداری خیلی کم بوده و منم با همین نظرات خیال خودمو راحت کردم و گفتم ک حتما راست میگن دیگه ، ای کاش توجه بیشتری میشد، گرچه ۹۰% مقصر ما بودیم ک با رابطه ی نادرستمون منجر ب این بارداری شدیم ،فردا صبح اول وقت میرم دکتر و دعا  میکنم ک بارداری خارج رحم نباشه ، این از خود بارداری بدتره ، حالا این موضوع برام کابوس شده ، میخواستم بدونم ک اگر برم پیش یک ماما با دکتره زنان و زایمان فرق داره؟؟ شاید سوال مسخره ای باشه اما مادر دوست صمیمیم ماما هست ،اگر برم پیش اون مشکلی پیش نمیاد و میتونه کمکم کنه؟ یا باید حتما برام ب مطب یک دکتر زنان زایمان برم  ؟؟

سلام

با تمام احترامی که برای دوستان مامایی قائل هستم
    اما توصیه ی من مراجعه به متخصص زنان هست.

6. swan_dream نوشته است: از لطفتون ممنونم m1989 و taranom-eshgh و bhcgبه نظر من شما جزو یکی از بهترین کاربر های این سایت هستید ک با نهایت دقت ب وضیت افراد توجه میکنید و جوابی معقول رو ارایه میدید ، همه میگفتن ک احتمال بارداری خیلی کم بوده و منم با همین نظرات خیال خودمو راحت کردم و گفتم ک حتما راست میگن دیگه ، ای کاش توجه بیشتری میشد، گرچه ۹۰% مقصر ما بودیم ک با رابطه ی نادرستمون منجر ب این بارداری شدیم ،فردا صبح اول وقت میرم دکتر و دعا  میکنم ک بارداری خارج رحم نباشه ، این از خود بارداری بدتره ، حالا این موضوع برام کابوس شده ، میخواستم بدونم ک اگر برم پیش یک ماما با دکتره زنان و زایمان فرق داره؟؟ شاید سوال مسخره ای باشه اما مادر دوست صمیمیم ماما هست ،اگر برم پیش اون مشکلی پیش نمیاد و میتونه کمکم کنه؟ یا باید حتما برام ب مطب یک دکتر زنان زایمان برم  ؟؟

عزیزم با استرس مشکلی حل نمیشه بتای شما بعداز دو روز نزدیک به دوبرابر شده همه ی صحبت ها دراین سایت براساس گفته های شما واحتمالات است چون اینجا مطب پزشک نیست وحتما باید برای اطمینان با پزشک صحبت کنید اگر 3هفته از رابطه میگذره (نه اینکه 3هفته پریود عقب افتاده باشه)بتای شما به بارداری طبیعی نزدیکه .اگر یک هفته پریود عقب بیفته با سونوی واژینال ساک حاملگی مشخص است وافتراق از خارج رحمی داده میشه (هر چند که فکر نمیکنم خارج رحمی باشه).برای درخواست سونوی واژینال وبتای سریال بعدی اگر بیمه نیستید ماما هم میتونه براتون درخواست کنه ولی اگر بیمه هستید باید حتما متخصص درخواست کنه در بارداری خارج رحمی علائم دیگه هم ممکنه در معاینه باشه مثل درد هنگام حرکت دادن سرویکس(دهانه رحم) دو برابر نشدن بتا هردو روز ,وعدم وجود ساک بارداری یک هفته بعداز عقب افتادن پریود.در تهدید به سقط هم گاهی بتا هر دو روز دوبرابرنمیشه .بنابراین موارد بالا همه با هم باید بررسی بشه امیدوارم موفق باشی ولی توروخدا از الان فکر سقط و...نباش وبرای این کار به مطب های مامایی نرو چون دستکاری توی مطب خطرناکه واگر سقطی هم لازم باشه یا خدایی نکرده بارداری خارج رحمی, در بیمارستان وتوسط متخصص بهتره اما اگر در مرحله اول فقط بتا وسونو بخواهی بدی میتونی بگی دوستتون درخواست بده جوابها رو ببر متخصص

7. swan_dream نوشته است: از لطفتون ممنونم m1989 و taranom-eshgh و bhcgبه نظر من شما جزو یکی از بهترین کاربر های این سایت هستید ک با نهایت دقت ب وضیت افراد توجه میکنید و جوابی معقول رو ارایه میدید ، همه میگفتن ک احتمال بارداری خیلی کم بوده و منم با همین نظرات خیال خودمو راحت کردم و گفتم ک حتما راست میگن دیگه ، ای کاش توجه بیشتری میشد، گرچه ۹۰% مقصر ما بودیم ک با رابطه ی نادرستمون منجر ب این بارداری شدیم ،فردا صبح اول وقت میرم دکتر و دعا  میکنم ک بارداری خارج رحم نباشه ، این از خود بارداری بدتره ، حالا این موضوع برام کابوس شده ، میخواستم بدونم ک اگر برم پیش یک ماما با دکتره زنان و زایمان فرق داره؟؟ شاید سوال مسخره ای باشه اما مادر دوست صمیمیم ماما هست ،اگر برم پیش اون مشکلی پیش نمیاد و میتونه کمکم کنه؟ یا باید حتما برام ب مطب یک دکتر زنان زایمان برم  ؟؟

عزیزم با استرس مشکلی حل نمیشه بتای شما بعداز دو روز نزدیک به دوبرابر شده همه ی صحبت ها دراین سایت براساس گفته های شما واحتمالات است چون اینجا مطب پزشک نیست وحتما باید برای اطمینان با پزشک صحبت کنید اگر 3هفته از رابطه میگذره (نه اینکه 3هفته پریود عقب افتاده باشه)بتای شما به بارداری طبیعی نزدیکه .اگر یک هفته پریود عقب بیفته با سونوی واژینال ساک حاملگی مشخص است وافتراق از خارج رحمی داده میشه (هر چند که فکر نمیکنم خارج رحمی باشه).برای درخواست سونوی واژینال وبتای سریال بعدی اگر بیمه نیستید ماما هم میتونه براتون درخواست کنه ولی اگر بیمه هستید باید حتما متخصص درخواست کنه در بارداری خارج رحمی علائم دیگه هم ممکنه در معاینه باشه مثل درد هنگام حرکت دادن سرویکس(دهانه رحم) دو برابر نشدن بتا هردو روز ,وعدم وجود ساک بارداری یک هفته بعداز عقب افتادن پریود.در تهدید به سقط هم گاهی بتا هر دو روز دوبرابرنمیشه .بنابراین موارد بالا همه با هم باید بررسی بشه امیدوارم موفق باشی ولی توروخدا از الان فکر سقط و...نباش وبرای این کار به مطب های مامایی نرو چون دستکاری توی مطب خطرناکه واگر سقطی هم لازم باشه یا خدایی نکرده بارداری خارج رحمی, در بیمارستان وتوسط متخصص بهتره اما اگر در مرحله اول فقط بتا وسونو بخواهی بدی میتونی بگی دوستتون درخواست بده جوابها رو ببر متخصص

8. NATA

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اما دکتر صفحه اول نوشتن:
    13 – اسپرم در محیط بیرون از بدن حدود نیم تا 4 ساعت زنده می ماند!
    ولی شما میگی :

با درود
    همچين چيزي امكان نداره. اسپرم در محيط خشك زنده نميمونه.

................
    من منظورم این بود که اگه دست یا شی حاوی اسپرم خشک شده باشه و یک دست دیگه به اونها برخورد کنه ایا اون اسپرم خشک شدن قبلیت این رو داره به اون یکی دست خشک از یک شی یا دست خشک دیگه منتقل ؟ به نظر شما امکان داره اسپرم خشک از دست یا شی خشک به یک دست خشک دیگه منقل بشه یه خیر؟

9. سلام کاربران محترم zohret,m1989 و taranom-eshgh و bhcgشبتون ب خیر ،ب خدا خودمم دیگه گیج شدم ، هنوز ی هفته از پریم عقب نیوفتاده ، هنوز ب انجا نرسیده ، آخه من نفهمیدم ، مقدار بتا بالاخره نرمال هست یا خیلی کم؟؟  باور کنید عینه دیوانه ها از بعد از ظهر جلوی لپتاپ نشستم دارم همه جارو میگردم ، حال خودمو اصلا  نمیفهمم، وضیت من نرمال هست یا نیست ، فردا صبح اول وقت میرم دکتر اما تا صبح خواب باه چشمم نمیاد ، ببینید بزارید با تاریخ براتون بگم ، تاریخه دقیق سرگذشت من : من ۲۰ سالمه ، نامزد کردم، اما ازدواج نه ،هنوز نرفتیم سر خونه زندگیمون چون اصلا موقعیتش نبود در تاریخ ۱۶/آذر /۱۳۹۱  لکه بینی پریم شروع شد با ۳ روز خونریزی کامل و ۲۰/آذر / ۱۳۹۱ تقریبا تموم شد و ۶ روز بعد در تاریخ ۲۶/آذر/۱۳۹۱ من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم علت با واژن تماس داشت فقط ب صورت مالش و منی هم روی ورودیه واژن خالی شد ک سری پاکش کردیم ، پری های من منظم با فاصله ۲۷ روز تقریبا ، در تاریخ ۲۸ و ۳۰ هم ب همین صورت رابطه داشتیم ، در تاریخ  دوم دی آزمایش بتا دادم که 25 و خورده ای  بود با  اعشار  mIU/ml  ، و باز هم در تاریخ ۴ دی آزمایش تکرار شد ک  اینبار۴۹ mIU/ml  ، ان ۳هافته یی ک بهش اشاره کردم از رابطه منظورم ۳هفته ی مربوط ب LMP بود ، مگر سن  بارداری اینجوری مشخس نمیشه؟؟ در ضمن هنوز نزدیک یک هفته ب پری بعدی مونده ، من از الائم فقط افزایش اشتها و تکرر ادرار داشتم و دیگر هیچ در هر صورت من فردا میرم دکتر  ترس از حاملگی خارج از رحم بیشتر از بارداری بهم فشار وارد کرده ، دارم سکته میکنم ، احساس میکنم ک نظرات همه با هم فرق کرده ، خودمم گیج شدم ، در هر صورت فردا میرم دکتر خبرشو میدم

10. با سلام خدمت دوستان گلم...
    چند تا سوال دارم، اگه میشه لطفا راهنمایی کنید. خیلی مهم و ضروریه...
    در بارداری خارج رحمی، استفاده از داروی

متوتروكسات به چه شکل دارویی استفاده می شه؟
    نحوه ی استفاده از ان به چه صورتی است و طول دوره ی درمان ان چطور هست؟
    بعد از استفاده از دارو ، چه مدت بعد اثرش اعمال می شود ؟ و علائم اثر کردن این دارو به چه صورت در بدن فرد ظاهر میشه؟ منظورم اینه که چه علائمی تو فرد احساس میشه زمانی که ازین دارو استفاده میشه مثلا خونریزی یا چیزی...؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی فوریه...

11. swan_dream نوشته است: سلام کاربران محترم zohret,m1989 و taranom-eshgh و bhcgشبتون ب خیر ،ب خدا خودمم دیگه گیج شدم ، هنوز ی هفته از پریم عقب نیوفتاده ، هنوز ب انجا نرسیده ، آخه من نفهمیدم ، مقدار بتا بالاخره نرمال هست یا خیلی کم؟؟  باور کنید عینه دیوانه ها از بعد از ظهر جلوی لپتاپ نشستم دارم همه جارو میگردم ، حال خودمو اصلا  نمیفهمم، وضیت من نرمال هست یا نیست ، فردا صبح اول وقت میرم دکتر اما تا صبح خواب باه چشمم نمیاد ، ببینید بزارید با تاریخ براتون بگم ، تاریخه دقیق سرگذشت من : من ۲۰ سالمه ، نامزد کردم، اما ازدواج نه ،هنوز نرفتیم سر خونه زندگیمون چون اصلا موقعیتش نبود در تاریخ ۱۶/آذر /۱۳۹۱  لکه بینی پریم شروع شد با ۳ روز خونریزی کامل و ۲۰/آذر / ۱۳۹۱ تقریبا تموم شد و ۶ روز بعد در تاریخ ۲۶/آذر/۱۳۹۱ من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم علت با واژن تماس داشت فقط ب صورت مالش و منی هم روی ورودیه واژن خالی شد ک سری پاکش کردیم ، پری های من منظم با فاصله ۲۷ روز تقریبا ، در تاریخ ۲۸ و ۳۰ هم ب همین صورت رابطه داشتیم ، در تاریخ  دوم دی آزمایش بتا دادم که 25 و خورده ای  بود با  اعشار  mIU/ml  ، و باز هم در تاریخ ۴ دی آزمایش تکرار شد ک  اینبار۴۹ mIU/ml  ، ان ۳هافته یی ک بهش اشاره کردم از رابطه منظورم ۳هفته ی مربوط ب LMP بود ، مگر سن  بارداری اینجوری مشخس نمیشه؟؟ در ضمن هنوز نزدیک یک هفته ب پری بعدی مونده ، من از الائم فقط افزایش اشتها و تکرر ادرار داشتم و دیگر هیچ در هر صورت من فردا میرم دکتر  ترس از حاملگی خارج از رحم بیشتر از بارداری بهم فشار وارد کرده ، دارم سکته میکنم ، احساس میکنم ک نظرات همه با هم فرق کرده ، خودمم گیج شدم ، در هر صورت فردا میرم دکتر خبرشو میدم

دوست گلم، با توجه به تجربه اندکی که دارم احساس میکنم بارداری شما طبیعی باشه. چون با فاصله دو روز مقدار میزان بتا به تقریبا دو برابر خودش  رسید و این طبیعی هست... البته باز هم منتظر نظر دوستای خوبمون باشید...

12. bhcg نوشته است:
    swan_dream نوشته است: سلام ، بلاخره از این مسافرت خلاص شدیم، و حس میکنم ک واقعا شانس با من بود، امروز رفتم آزمایش خون بتا اچ سی جی دادم ، و نیاز ب نسخه هم نبود خدارو شکر!!! باد از ظهر جوابش امد ک حدود 25 و خورده ای  بود با  اعشار  mIU/ml  من چون خجالت میکشیدم سری جواب رو  گرفتم امدم بیرون، راستش زیاد ب این ارقام آشنایی ندارم از ۲ تا خانم میانسال ک رد میشدن  پرسیدم ک این نتیجه مثبته یا منفی ک گفتن منفی چون مقدارش برای بارداری کافی نیست!!!! یکیشون میگفت باید حدود ۵۰ باشه ! خیلی خوشحال شدم ، ازمایشو پاره کردم کسی نفهمه ، حالا میخوام از شما هم بپرسم تا خیالم کامل راحت بشه خدارو شکر، بلاخره میتونم ی نفسه راحت بکشم  !!!، احتماله بارداری منتفی هست  دیگه ؟؟؟

سلام
    درست نفهمیدم عددی که گفتید اما معمولا در ازمایش Bhcg  جواب زیر 10 به معنی منفی اگر جواب شما 25 بوده حتما چند روزه دیگه ازمایش رو تکرار کنید تا نتیجه قطعی بگیرید ، چون 25  (بستگی به ازمایشگاه داره) نشانه مشکوک و یا حاملگی هست ، شما خودتونم می تونید جواب ازمایش رو بخونید ، بالای برگه نوشته از چند تا چند منفی و از چند تا چند مشکوک و از چند تا چند بارداری هست ، اما 25 برای شما که قصد بارداری ندارید اصلا نشونه خوبی نیست
    چقدر بعد از رابطه ازمایش دادید؟

sheri65 نوشته است: سلام من ماه قبل از روش اورژانسی استفاده کردم و 30 آبان پریود شدم.اما الان 2 دی هست و من هنوز پریود نشدم و علایم پریود رو هم ندارم چون همیشه یک هفته قبلش درد داشتم.با توجه به اینکه 8روز پیش من با نامزدم رابطه داشتم البته بدون دخول  و ایشون ارضا شد  فقط اینکه دستم به منی ایشون خورده بود و من  بلافاصلله با اون دست و آب ناحیه تناسلیم  و واژن رو شستم .آیا باردارم که پریود نشدم؟ آیا روش اورژانسی دوره قبلی میتونه رو زمان پریود دوره بعدی اثر بگذاره یا من باردارم؟ خیلی نگرانم ممنون میشم راهنماییم کنین

روش اورژانسی ممکنه تا چند دوره پریود رو به هم بزنه ، نگران نباشید پریود میشید

mitramitra نوشته است:
    من در دوره پریودم با دوست پسرم رابطه داشتم. به هیچ عنوان همراه هم لخت نبودیم.بعد از اون من دو بار پریود شدم . الان بعد از پریود دوم من دل درد شدید زیر شکمی دارم آیا امکان داره من حامله باشم؟

نه به هیچ وجه باردار نیستید ، پریوذ یعنی عدم بارداری.
    اگر پریودتون 10 روز به تاخیر افتاد برای بررسی به پزشک مراجعه کنید (برای بررسی کیست و نه بارداری چون شما باردار نیستید 100%)

پس علت این دردهای متناوب زیر شکمی چی میتونه باشه. دو ماه قبل در موقع خودش پریود شدم . الان انگار زیر شکمم مثل نبض میزنه واقعا نگرانم

13. با درود
    ديروز دوستم در رابطه با استفاده از قرص LD يك چيزي ازم پرسيد كه در حال حاضر اطمينان ندارم درست راهنماييش كردم يا نه. سعي كردم در سايت جستجو كنم، اما هنوز برام ابهام وجود داره.
    در مورد افرادي كه قبل از شروع خونريزي پريود، يكي دو روز لكه بيني مختصر دارند؛ "براي شروع استفاده از قرص" منظور از روز اول پريود، اولين روز لكه بينيه يا اولين روزي كه خونريزي اصلي شروع ميشه.
    اين رو هم خاطر نشان كنم كه لكه بينيش اونقدر كمه كه ميتونه بگه فقط ترشحاتش تغيير رنگ داده. يعني اصلا به شكل قطره ي خون نيست.

14. سلام

خانم بنده دوره قاعدگي نامنظم داره وحدو 3هفته ميشه  كه پريودشون تاخير داره البته تو يه دوره اي به خاطر شرايطي روحيشون تا2ماه تاخير داشتن. حدود 2ماه پيش ما يه رابطه البته محافظت شده داشتيم الان اينهمه تاخير علتش چي ميتونه باشه؟
    نكنه ما بخوبي از روش پيشگيري استفاده نكرديم چون35روز پيش ايشون صبح حالت تهوع داشتن اين ميتونه نشانه بارداري باشه؟
    البته ايشون دارن دارو مصرف ميكنن (ويتامين وآهن بخاطر ريزش موهاشون)
    ممنون

15. mehran25 نوشته است: سلام

خانم بنده دوره قاعدگي نامنظم داره وحدو 3هفته ميشه  كه پريودشون تاخير داره البته تو يه دوره اي به خاطر شرايطي روحيشون تا2ماه تاخير داشتن. حدود 2ماه پيش ما يه رابطه البته محافظت شده داشتيم الان اينهمه تاخير علتش چي ميتونه باشه؟
    نكنه ما بخوبي از روش پيشگيري استفاده نكرديم چون35روز پيش ايشون صبح حالت تهوع داشتن اين ميتونه نشانه بارداري باشه؟
    البته ايشون دارن دارو مصرف ميكنن (ويتامين وآهن بخاطر ريزش موهاشون)
    ممنون

با درود
    اگر به خوبي نتونستيد پيشگيري كنيد كه احتمالش وجود داره اما شما خيلي كلي داريد توضيح ميديد.
    اولا بايد بگيد با چه روشي جلوگيري كرديد؟ بعد بگيد چندمين روز سيكل همسرتون بوده؟ آيا بعد از دوماه پيش، ديگه رابطه نداشتيد؟
    گفتيد 3 هفته پريودشون عقب افتاده و با توجه به اينكه 2 ماه پيش رابطه داشتيد، اگر فرض كنيم بعدش ديگه رابطه هم نداشتيد؛ من هر طور حساب ميكنم بايد بعد از رابطتون ايشون پريود شده باشند يا اينكه بيشتر از 3 هفته پريودشون عقب افتاده باشه.
    حالا بريد و به تاريخ ها بيشتر دقت كنيد. اگر بعد از رابطتون ايشون پريود شدند احتمال بارداري منتفيه.
    اگر نشدند يا اگر بعدش رابطه داشتيد تاريخ دقيقش رو با تاريخ شروع پريود قبليشون مقايسه كنيد ببينيد در زمان پرخطر بودند يا نه.
    براي اطمينانتون توصيه ميكنم آزمايش بديد. ضمنا الان ديگه اونقدر از رابطتون گذشته كه بطور قطع ميتونيد از بيبي چك استفاده كنيد و از نتيجش مطمئن باشيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 54 از 70
رفتن به صفحه :    ... 54 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید