شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تعیین زمان تخمک گذاری (ترشح، دما بدن، سونوگرافی)

1. ابزار آنلاین:
    با استفاده از محاسبه گر آنلاین زمان تخمک گذاری می توانید محدوده زمان تخمک گذاری خودتان را تعیین کنید.
    برای استفاده از این ابزار اینجا کلیک کنید.

سلام
    من تازه عضو سایت شدم.بسیار سایت خوبی است و از بانیان راه اندازی این سایت بسیار متشکرم.واقعیت چندروزی است که درسایت تمام مواردی که درباره تخمک گذاری گفته شده مطالعه کردم.بسیار توضیحات خوب بود.ولی چند سوال برام پیش اومده که جوابهای متعددی برای ان دیدم
    1- وقتی ترشحات واژن کشدار میشود زمان تخمک گذاری است یا دوروز بعد.که در سایت به صور گوناگون بیان شده
    2- در اندازه گیری دمای پایه وقتی دما افزایش یابد روزی است که تخمک گذاری می شود .یا شده است.چون در بعضی پستها گفته شده زمان ت.گ دما کاهش می یابد و در برخی گفته شده نیم تا یک درجه افزایش می یابد.
    ممنون میشم که جواب واضح و روشنی داده شود . لطفا نگید به پستها مراجعه کنم ،چون جند روزی است که کار من مطالعه پستها است..اندازه فولیکول روز 13 دوره 11*13در سمت راست.یعنی زمان تخمک گذاری چندم دوره است؟
    باز هم از سایت توپتون ممنونم.

2. arezoarezo نوشته است: سلام
    من تازه عضو سایت شدم.بسیار سایت خوبی است و از بانیان راه اندازی این سایت بسیار متشکرم.واقعیت چندروزی است که درسایت تمام مواردی که درباره تخمک گذاری گفته شده مطالعه کردم.بسیار توضیحات خوب بود.ولی چند سوال برام پیش اومده که جوابهای متعددی برای ان دیدم
    1- وقتی ترشحات واژن کشدار میشود زمان تخمک گذاری است یا دوروز بعد.که در سایت به صور گوناگون بیان شده
    2- در اندازه گیری دمای پایه وقتی دما افزایش یابد روزی است که تخمک گذاری می شود .یا شده است.چون در بعضی پستها گفته شده زمان ت.گ دما کاهش می یابد و در برخی گفته شده نیم تا یک درجه افزایش می یابد.
    ممنون میشم که جواب واضح و روشنی داده شود . لطفا نگید به پستها مراجعه کنم ،چون جند روزی است که کار من مطالعه پستها است..اندازه فولیکول روز 13 دوره 11*13در سمت راست.یعنی زمان تخمک گذاری چندم دوره است؟
    باز هم از سایت توپتون ممنونم.

سلام

به سایت مون خوش اومدین   

1. در تایم تخمک گذاری معمولا ترشحات واژن افزایش پیدا می کنه. شما روزهای تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و در این ایام منتظر ترشحات باشید! البته معمولا رو هم بولد کردم یعنی ممکنه در یه سیکلی ترشحات کم باشه یا نباشه و صرف این کاهش ترشحات نمی تونه بیانگر مشکل خاصی باشه.  
    2. در روزی که تخمک از فولیکول رها میشه دمای بدن یکی دو درجه افزایش پیدا میکنه.
    3. از سایز فولیکول روز تخمک گذاری رو دقیقا نمیشه مشخص کرد. مطالعه ی تاپیک زیر به شما کمک زیادی میکنه؛ برای چند نفر چرتکه انداختم! شما هم میتونید ازش استفاده کنید و تایم تخمک گذاری تون رو پیدا کنید.

راه های تشخیص زمان تخمک گذاری

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید