شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 53 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. swan_dream نوشته است: توروخدا با روحو روان من اینجوری شوخی نکنید !!!! منظورتون چیه ک نشانه ی خوبی نیست؟؟ یعنی منظورتون اینه ک من باردارم ؟؟؟ ،ولی اون خانوما ک میگفتن زیره ۵۰ بارداری نیست؟؟!!!  الان نزدیکه ۳ هفته میگذره از رابطمون ، من قبلا در مورد رابطمون کامنت گذاشته بودم که دوستان لطف کردن و گفتن ک احتماله بارداری کمه!! و معمولا بارداری اینجوری صورت نمیگیره!!! ( شرح رابطم : من با نامزدم ک قبلا دوست پسرم بود و بابام ب سختی ب عقدمون رضایت داد۱ ماهه عقد کردیم ، نزدیک ۳هفته پیش توی مسافرت ۱ روز قبل از تخمک گذاری رابطه ی بدونه دخول داشتیم ک منی روی دهانه ی ورودیه  واژن تخلیه شد ، من شب کامنت گذاشتم ک آیا احتماله بارداری هست، دوستان فرمودند ک هست اما کمه چون منی داخله واژن تخلیه نشده ک ب سمته گردنی رحم  پرتاب شه !!! و چون سری هم پاک شده با دستمال احتمالش میاد پایین تر !!! بنده هم خیالم راحت شد!! روزه تخمک گذاری و فرداش هم ب همین صورت رابطه داشتیم!! منی در واژن تخلیه نشد! اصلا الت داخل واژن نشد ، یعنی منی مقدارش  روی دهانه ی واژن و مقداریش هم روی شکم تخلیه شد ک سری با دستمال پاک کردیم (فقط روزه اول کامل همش روی ورودی ی واژن خالی شد )  ، من هم خیالم راحت بود، ۳ بار کامنت گذاشتم هر ۳ بر جوابش این بود ک احتمالش خیلی کمه !! منم دلمو ب این حرفا خوش کردم و راحت بودم، تا ۱ هفته پیش ک سره موعد پریود نشدم، تکرر ادرار داشتم و اشتهای زیاد، اشتهام وحشتناک شده بود اما حالت استفراغ صبحگاهی و سر دارد و ... نداشتم با اینکه که همه اشاره میکردن ک از نشانهای بارز حاملگیست اما خوب من نداشتم !!، با این حال کمی شک کردم و امروز هم ک آزمایش دادم ۲۵ شد جوابش ،فک کردم ک همه چی حل شده ، آخه مگه شما نگفتین ک با منی روی واژن امکانه بارداری خیلی کمه چون دخول صورت نگرفته واسپرم باید ب رحم برسه تا بارداری رخ بده ؟؟ Sad( خدا کنه این ج اشتباه باشه ، من دوباره آزمایش میدم ،  خدایا ب دادم برس ،دارم بیچاره میشم Sad(

با درود
    دوست عزيز منم ميگم با اين شرايط احتمال بارداري خيلي كمه اما كسي نگفته صفره. من كه بعيد ميدونم باردار باشيد. اما براي اطمينان بيشتر مجددا به آزمايشگاه مراجعه كنيد و ازشون بخوايد جواب همون آزمايش رو بهتون بدند. همون جا هم به حد نرمال قيد شده در جواب آزمايش يا به كلمه negative و يا positive توجه كنيد. در صورتي كه هيچ كدوم از اينها در برگه ي نتيجه نوشته نشده بود (كه همچين چيزي امكان نداره) از يكي از تكنسين هاي آزمايشگاه بپرسيد اين جواب مثبته يا منفي. چون اين اعداد به نوع و دقت دستگاهي آزمايشگاه مربوط مي شه.

2. swan_dream نوشته است: توروخدا با روحو روان من اینجوری شوخی نکنید !!!! منظورتون چیه ک نشانه ی خوبی نیست؟؟ یعنی منظورتون اینه ک من باردارم ؟؟؟ ،ولی اون خانوما ک میگفتن زیره ۵۰ بارداری نیست؟؟!!!  الان نزدیکه ۳ هفته میگذره از رابطمون ، من قبلا در مورد رابطمون کامنت گذاشته بودم که دوستان لطف کردن و گفتن ک احتماله بارداری کمه!! و معمولا بارداری اینجوری صورت نمیگیره!!! ( شرح رابطم : من با نامزدم ک قبلا دوست پسرم بود و بابام ب سختی ب عقدمون رضایت داد۱ ماهه عقد کردیم ، نزدیک ۳هفته پیش توی مسافرت ۱ روز قبل از تخمک گذاری رابطه ی بدونه دخول داشتیم ک منی روی دهانه ی ورودیه  واژن تخلیه شد ، من شب کامنت گذاشتم ک آیا احتماله بارداری هست، دوستان فرمودند ک هست اما کمه چون منی داخله واژن تخلیه نشده ک ب سمته گردنی رحم  پرتاب شه !!! و چون سری هم پاک شده با دستمال احتمالش میاد پایین تر !!! بنده هم خیالم راحت شد!! روزه تخمک گذاری و فرداش هم ب همین صورت رابطه داشتیم!! منی در واژن تخلیه نشد! اصلا الت داخل واژن نشد ، یعنی منی مقدارش  روی دهانه ی واژن و مقداریش هم روی شکم تخلیه شد ک سری با دستمال پاک کردیم (فقط روزه اول کامل همش روی ورودی ی واژن خالی شد )  ، من هم خیالم راحت بود، ۳ بار کامنت گذاشتم هر ۳ بر جوابش این بود ک احتمالش خیلی کمه !! منم دلمو ب این حرفا خوش کردم و راحت بودم، تا ۱ هفته پیش ک سره موعد پریود نشدم، تکرر ادرار داشتم و اشتهای زیاد، اشتهام وحشتناک شده بود اما حالت استفراغ صبحگاهی و سر دارد و ... نداشتم با اینکه که همه اشاره میکردن ک از نشانهای بارز حاملگیست اما خوب من نداشتم !!، با این حال کمی شک کردم و امروز هم ک آزمایش دادم ۲۵ شد جوابش ،فک کردم ک همه چی حل شده ، آخه مگه شما نگفتین ک با منی روی واژن امکانه بارداری خیلی کمه چون دخول صورت نگرفته واسپرم باید ب رحم برسه تا بارداری رخ بده ؟؟ Sad( خدا کنه این ج اشتباه باشه ، من دوباره آزمایش میدم ،  خدایا ب دادم برس ،دارم بیچاره میشم Sad(

آزمایش باید تکراربشه در حال حاضر مشکوک است این به آن معنا نیست که حتما باردارید ولی 10 تا 25 باید برای اطمینان تکرار بشه

3. sheri65 نوشته است: سلام من ماه قبل از روش اورژانسی استفاده کردم و 30 آبان پریود شدم.اما الان 2 دی هست و من هنوز پریود نشدم و علایم پریود رو هم ندارم چون همیشه یک هفته قبلش درد داشتم.با توجه به اینکه 8روز پیش من با نامزدم رابطه داشتم البته بدون دخول  و ایشون ارضا شد  فقط اینکه دستم به منی ایشون خورده بود و من  بلافاصلله با اون دست و آب ناحیه تناسلیم  و واژن رو شستم .آیا باردارم که پریود نشدم؟ آیا روش اورژانسی دوره قبلی میتونه رو زمان پریود دوره بعدی اثر بگذاره یا من باردارم؟ خیلی نگرانم ممنون میشم راهنماییم کنین

در هر صورت اگراز زمانی که باید پریود میشدید بیشتر از یک هفته گذشت باید بی بی چک یا بتا بدهید

4. ladan142 نوشته است: سلام.من یک ماه پیش ازتون سوال کرده بودم راجع به کیستم.مدروکسی مصرف میکردم پریودشدم.اما اینماه که قرص مصرف نکردم نشدم 2روز عقب افتاده.یه سوال...منکه 6ماه پیش رابطه داشتم وقبلا شرحشو واستون گفته بودم كه برخورد آلت بود با پيشابي كه به احتمال قوي پاك شده بود و ادرارم قبلش صورت گرفته بود...كه پريودمو با لك ميشدم دكتر رفتم كيست بود از اون رابطه هي پريوذام با لك شروع ميشد.اما اين ماه اصلا نشدم يعني اوضاع بدتر.آيا ميشه حامله باشم ؟ميشه از 6ماه پيش تازه حامله شده باشم؟يا بازم كيست؟من قبل از اون رابطه هميشه دوره هام منظم بود.ايا ميشه واسه ترس از بارداري كه بعد اون رابطه داشتم يه دوره
    طولاني عادت ماهانه نامنظم بشه؟اگه زحمت بكشيد پست قبليمو كه يكماه پيش دادم بخونيد ممنون ميشم با توجه به اون جواب بديدتا بهترمتوجه موضوعم بشيد.

عزیزم اولا باید شماره ی پست قبلی رو بزاری که راحت بشه پیدا کرد
    دوما بعد از اتمام قرص باید سونوی مجددداده بشه تا وضعیت کیست قبلی مشخص بشه
    رابطه ی 6 ماه قبل اگر مورد داشت الان 6ماهه بارداربودی!

5. mmontaj نوشته است: با سلام و خسته نباشید من باردار هستم و در هفته 6 و 4 روز .امروز سونو رفتم و صدای قلب جنین رو هم شنیدم که به طور منظم 90 در دقیقه میزد ولی جفت به طور کامل دیده نشد دلیلش چی میتونه باشه آیا طبیعی هست یا نه.لطفا زودتر جوابم رو بدهید من خیلی نگرانم.

با تشکر فراوان

اگر ضربان قلب در سونو بوده پس جفت هم هست اگر میشه متن کامل سونو رو بزارید

6. sheri65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ممنون از راهنماییتون من سوال کرده بدوم که "من ماه قبل از روش اورژانسی استفاده کردم و 30 آبان پریود شدم.اما الان 2 دی هست و من هنوز پریود نشدم و علایم پریود رو هم ندارم چون همیشه یک هفته قبلش درد داشتم.با توجه به اینکه 8روز پیش من با نامزدم رابطه داشتم البته بدون دخول  و ایشون ارضا شد  فقط اینکه دستم به منی ایشون خورده بود و من  بلافاصلله با اون دست و آب ناحیه تناسلیم  و واژن رو شستم .آیا باردارم که پریود نشدم؟ آیا روش اورژانسی دوره قبلی میتونه رو زمان پریود دوره بعدی اثر بگذاره یا من باردارم؟ خیلی نگرانم ممنون میشم راهنماییم کنین "" شما فرمودین که پریود میشید.من الان 2روز دمای بدنم بالاس بیحالم سینه هام درد دارن و تخمدانم درد میکنه.اینا نشانه بارداری نیس؟؟خیلی اضطراب دارم تورو خدا راهنماییم کنین .شرمنده من خیلی سوال پرسیدم واقعا نگرانم

7. سلام ، من ماه پيش پس از اتمام قاعدگيم هر روز نزديكي داشتم  ولي اين ماه برعكس هميشه 5 روز زودتر پريود شدم ولي كمردرد و شديد و كلا~ علائم پريودو با وجود اينكه تمام شده باز دارم به نظر شما مي تونه نشونه بارداري باشه

8. با سلام، رفتم  برای آزمایش دوباره . و آزمایش بتا اچ سی جی را مجددا انجام دادم ،، بعد از ظهر جوابشو گرفتم مقدارش کم نشده ک هیچ زیاد هم شده و اینبار۴۹ mIU/ml   بود، رنج زیر بارداری هم تا ۱۰ بود ،  و با این وجود من قطعا باردارم ، ب خدا حالم اصلآ خوب نیست، باورش برام سخته و شاید غیر  قابل تحمل آخه مگه نگفتین احتمالش خیلی کمه ، من هنوز پرده دارم و با اینکه هیچ دخولی انجام نشد و الت ب  واژنم تماس داشت و منی هم روی ورودیه واژن تخلیه شد ، ک اونم سری با دستمال پاک شد ، چجوری تبدیل ب همچین بارداری شده؟؟ اگه احتمالش خیلی کم بوده پس این بارداری دیگه چجوری ب وجود امده؟ یعنی منه بدبخت اینقدر بدشانسم ؟ حالا باید چیکار کنم ، هیچ کسی هم خبر نداره، توروخدا راهنماییم کنید التماس میکنم ، نامزدم رفته شهر خودشون (کرمانشاه) و منم پیشه خونوادم هستم ، اگه بفهمن تمامه آبروم میریزه ، همین آزمایشگاه رو هم دور از چشمشون رفتم، اصلا فکر نمیکردم ان ۳ دفه رابطه ی ساده ما  ب همچین بارداری ختم بشه  ، میخوام بدونم چجوری این اتفاق افتاد؟؟!!   Sad(    حالا من چیکار از دستم برمیاد ، نمیخوام کسی بفهمه ، الان ۳هفته حدودا  گذشته ، چجوری میتونم این بارداری رو از بین ببرم ، هرچی زود تر بهتر و راحت تر ، تورو خدا راهنماییم کنید ، من کسیو ندارم اینارو ازش بپرسم ، ب خدا حال روحیم خرابه ، تورو هر کسی دوست دارین ، شما ک واردین ب این چیزا راهنماییم کنید ، نمیدونید تا چه حد دارم بدبخت میشم ، اگه میدونستم حامله میشم هرگز همچین کاری نمیکردم ، کمکم کنید ، چیکار باید بکنم ؟؟

9. sara730 نوشته است: سلام ، من ماه پيش پس از اتمام قاعدگيم هر روز نزديكي داشتم  ولي اين ماه برعكس هميشه 5 روز زودتر پريود شدم ولي كمردرد و شديد و كلا~ علائم پريودو با وجود اينكه تمام شده باز دارم به نظر شما مي تونه نشونه بارداري باشه

اگه پریود شدین و مثل همیشه بوده که دیگه بارداری منتفیه

10. swan_dream نوشته است: با سلام، رفتم  برای آزمایش دوباره . و آزمایش بتا اچ سی جی را مجددا انجام دادم ،، بعد از ظهر جوابشو گرفتم مقدارش کم نشده ک هیچ زیاد هم شده و اینبار۴۹ mIU/ml   بود، رنج زیر بارداری هم تا ۱۰ بود ،  و با این وجود من قطعا باردارم ، ب خدا حالم اصلآ خوب نیست، باورش برام سخته و شاید غیر  قابل تحمل آخه مگه نگفتین احتمالش خیلی کمه ، من هنوز پرده دارم و با اینکه هیچ دخولی انجام نشد و الت ب  واژنم تماس داشت و منی هم روی ورودیه واژن تخلیه شد ، ک اونم سری با دستمال پاک شد ، چجوری تبدیل ب همچین بارداری شده؟؟ اگه احتمالش خیلی کم بوده پس این بارداری دیگه چجوری ب وجود امده؟ یعنی منه بدبخت اینقدر بدشانسم ؟ حالا باید چیکار کنم ، هیچ کسی هم خبر نداره، توروخدا راهنماییم کنید التماس میکنم ، نامزدم رفته شهر خودشون (کرمانشاه) و منم پیشه خونوادم هستم ، اگه بفهمن تمامه آبروم میریزه ، همین آزمایشگاه رو هم دور از چشمشون رفتم، اصلا فکر نمیکردم ان ۳ دفه رابطه ی ساده ما  ب همچین بارداری ختم بشه  ، میخوام بدونم چجوری این اتفاق افتاد؟؟!!   Sad(    حالا من چیکار از دستم برمیاد ، نمیخوام کسی بفهمه ، الان ۳هفته حدودا  گذشته ، چجوری میتونم این بارداری رو از بین ببرم ، هرچی زود تر بهتر و راحت تر ، تورو خدا راهنماییم کنید ، من کسیو ندارم اینارو ازش بپرسم ، ب خدا حال روحیم خرابه ، تورو هر کسی دوست دارین ، شما ک واردین ب این چیزا راهنماییم کنید ، نمیدونید تا چه حد دارم بدبخت میشم ، اگه میدونستم حامله میشم هرگز همچین کاری نمیکردم ، کمکم کنید ، چیکار باید بکنم ؟؟

اگر امکان ازدواج دارید باهاش سریعا ازدواج کنید اگر نه پیش یک متخصص زنان برید راهنمایی های لازم رو میکنه
    در ضمن ریختن منی روی الت تناسلی در روز تخمک گذاری احتمال بارداری رو بالا میبره

11. [quote="pat_mat161"]
    pat_mat161 نوشته است:
    sara730 نوشته است: سلام ، من ماه پيش پس از اتمام قاعدگيم هر روز نزديكي داشتم  ولي اين ماه برعكس هميشه 5 روز زودتر پريود شدم ولي كمردرد و شديد و كلا~ علائم پريودو با وجود اينكه تمام شده باز دارم به نظر شما مي تونه نشونه بارداري باشه

دوست عزیز

شما بعد از رابطه پریود شدید؟اگه پریود شدید دیگه بارداری بوجود نمیاد.واسه جواب اولم عذرخواهی می کنم چون به قسمت اول سوالتون توجه نکرده بودم باز دوستان بهتر ازبنده می تونن راهنمایی کنن شمارو.

موفق باشی

12. swan_dream نوشته است: با سلام، رفتم  برای آزمایش دوباره . و آزمایش بتا اچ سی جی را مجددا انجام دادم ،، بعد از ظهر جوابشو گرفتم مقدارش کم نشده ک هیچ زیاد هم شده و اینبار۴۹ mIU/ml   بود، رنج زیر بارداری هم تا ۱۰ بود ،  و با این وجود من قطعا باردارم ، ب خدا حالم اصلآ خوب نیست، باورش برام سخته و شاید غیر  قابل تحمل آخه مگه نگفتین احتمالش خیلی کمه ، من هنوز پرده دارم و با اینکه هیچ دخولی انجام نشد و الت ب  واژنم تماس داشت و منی هم روی ورودیه واژن تخلیه شد ، ک اونم سری با دستمال پاک شد ، چجوری تبدیل ب همچین بارداری شده؟؟ اگه احتمالش خیلی کم بوده پس این بارداری دیگه چجوری ب وجود امده؟ یعنی منه بدبخت اینقدر بدشانسم ؟ حالا باید چیکار کنم ، هیچ کسی هم خبر نداره، توروخدا راهنماییم کنید التماس میکنم ، نامزدم رفته شهر خودشون (کرمانشاه) و منم پیشه خونوادم هستم ، اگه بفهمن تمامه آبروم میریزه ، همین آزمایشگاه رو هم دور از چشمشون رفتم، اصلا فکر نمیکردم ان ۳ دفه رابطه ی ساده ما  ب همچین بارداری ختم بشه  ، میخوام بدونم چجوری این اتفاق افتاد؟؟!!   Sad(    حالا من چیکار از دستم برمیاد ، نمیخوام کسی بفهمه ، الان ۳هفته حدودا  گذشته ، چجوری میتونم این بارداری رو از بین ببرم ، هرچی زود تر بهتر و راحت تر ، تورو خدا راهنماییم کنید ، من کسیو ندارم اینارو ازش بپرسم ، ب خدا حال روحیم خرابه ، تورو هر کسی دوست دارین ، شما ک واردین ب این چیزا راهنماییم کنید ، نمیدونید تا چه حد دارم بدبخت میشم ، اگه میدونستم حامله میشم هرگز همچین کاری نمیکردم ، کمکم کنید ، چیکار باید بکنم ؟؟

سلام

دوست من،
    هر سه رابطه شما در روزهای پرخطر بوده و با تخلیه ی منی روی واژن احتمال بارداری هست اتفاقا زیاد هم هست.
    در حال حاضر تست شما مثبت شده و این بارداری شما رو تایید میکنه اما چیزی که برای من مهمه میزان رشد هورمون HCG بوده که بعد از گذشت 3 هفته از رابطه و قرار داشتن شما در هفته ی 5 بارداری تیتراژ خیلی کمه و من به بارداری خارج رحمی مشکوکم. این به معنای تایید بارداری خارج رحمی نیست بلکه شما باید حتما و حتما به متخصص زنان مراجعه کنی تا تست به صورت سریالی چک بشه و با درخواست سونو این موضوع تایید بشه.
    پس
    آرامش تو حفظ کن و به متخصص زنان مراجعه کن در صورتی که بارداری خارج رحمی تایید بشه برای خاتمه دادن به بارداری اقدام خواهد شد.
    اون چیزی که از اینترنت لازم بود رو به دست آوردی و دیگه بعدشو خودت باید دنبال کنی. در این تالار بحث در مورد سقط جنین خلاف قوانینه و کسی اجازه نداره شما رو در این مورد راهنمایی کنه شمایی که ممکنه بارداری خارج رحمی رو در حال تجربه کردن هستید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. m1989 نوشته است:
    swan_dream نوشته است: با سلام، رفتم  برای آزمایش دوباره . و آزمایش بتا اچ سی جی را مجددا انجام دادم ،، بعد از ظهر جوابشو گرفتم مقدارش کم نشده ک هیچ زیاد هم شده و اینبار۴۹ mIU/ml   بود، رنج زیر بارداری هم تا ۱۰ بود ،  و با این وجود من قطعا باردارم ، ب خدا حالم اصلآ خوب نیست، باورش برام سخته و شاید غیر  قابل تحمل آخه مگه نگفتین احتمالش خیلی کمه ، من هنوز پرده دارم و با اینکه هیچ دخولی انجام نشد و الت ب  واژنم تماس داشت و منی هم روی ورودیه واژن تخلیه شد ، ک اونم سری با دستمال پاک شد ، چجوری تبدیل ب همچین بارداری شده؟؟ اگه احتمالش خیلی کم بوده پس این بارداری دیگه چجوری ب وجود امده؟ یعنی منه بدبخت اینقدر بدشانسم ؟ حالا باید چیکار کنم ، هیچ کسی هم خبر نداره، توروخدا راهنماییم کنید التماس میکنم ، نامزدم رفته شهر خودشون (کرمانشاه) و منم پیشه خونوادم هستم ، اگه بفهمن تمامه آبروم میریزه ، همین آزمایشگاه رو هم دور از چشمشون رفتم، اصلا فکر نمیکردم ان ۳ دفه رابطه ی ساده ما  ب همچین بارداری ختم بشه  ، میخوام بدونم چجوری این اتفاق افتاد؟؟!!   Sad(    حالا من چیکار از دستم برمیاد ، نمیخوام کسی بفهمه ، الان ۳هفته حدودا  گذشته ، چجوری میتونم این بارداری رو از بین ببرم ، هرچی زود تر بهتر و راحت تر ، تورو خدا راهنماییم کنید ، من کسیو ندارم اینارو ازش بپرسم ، ب خدا حال روحیم خرابه ، تورو هر کسی دوست دارین ، شما ک واردین ب این چیزا راهنماییم کنید ، نمیدونید تا چه حد دارم بدبخت میشم ، اگه میدونستم حامله میشم هرگز همچین کاری نمیکردم ، کمکم کنید ، چیکار باید بکنم ؟؟

سلام

دوست من،
    هر سه رابطه شما در روزهای پرخطر بوده و با تخلیه ی منی روی واژن احتمال بارداری هست اتفاقا زیاد هم هست.
    در حال حاضر تست شما مثبت شده و این بارداری شما رو تایید میکنه اما چیزی که برای من مهمه میزان رشد هورمون HCG بوده که بعد از گذشت 3 هفته از رابطه و قرار داشتن شما در هفته ی 5 بارداری تیتراژ خیلی کمه و من به بارداری خارج رحمی مشکوکم. این به معنای تایید بارداری خارج رحمی نیست بلکه شما باید حتما و حتما به متخصص زنان مراجعه کنی تا تست به صورت سریالی چک بشه و با درخواست سونو این موضوع تایید بشه.
    پس
    آرامش تو حفظ کن و به متخصص زنان مراجعه کن در صورتی که بارداری خارج رحمی تایید بشه برای خاتمه دادن به بارداری اقدام خواهد شد.
    اون چیزی که از اینترنت لازم بود رو به دست آوردی و دیگه بعدشو خودت باید دنبال کنی. در این تالار بحث در مورد سقط جنین خلاف قوانینه و کسی اجازه نداره شما رو در این مورد راهنمایی کنه شمایی که ممکنه بارداری خارج رحمی رو در حال تجربه کردن هستید.

سلام دوست عزیز
    من هم حرفای جناب("m1989)رو تایید میکنم و به این صورت رشد هورمون hcg غیر عادی هستش اگر واقعا بارداری  نرمالی رخ داده باشه
    و حتما باید به متخصص زنان مراجعه کنین تا علت این موضوع مشخص بشه!

14. سلام<من 21ساله هستم پریودم نامرتب  هست .سیکل 35-31روره.اخرین خونریزی ام در تاریخ 22/8/91.همیشه7رو زه هستش2رو ز بعد یعنی تاریخ 2/9/91 وتاریخ3/9/91با نامزدم رابطه بر قرار کردم که با دخول بود و بدون کاندوم و لیاب منی ایشون روی شکمم ریخته شد هنکام انزال بیرون کشید ن.2بار تکرار داشتیم که کامل شست وشو کرده و با پوزش اد رار هم انخام شد .من هنوز پریود نشد ه ام ایا حامله ام؟خیلی استرس دارم خیلی.مقد اری هم ترشح سفید د ارم.

15. از جوابتون ممنونم ، اما استرسم بدتر شد، حاملگی خارج از رحم شنیدم خیلی خطرناله و ممکنه منجر ب خونریزی داخلی و مرگه مادر بشه!!! من هیچ کدوم از علائم مربوط بهش رو هم نداشتم ، آیا ممکنه ک تست بتا زیاد بشه و ب حد نرمال برسه ؟؟ چون بتا ی خیلی اوائل حاملگی کم بوده؟؟ شیاد با گذشت چند روز زیاد بشه؟ یعنی ممکنه؟ من فردا حتما میرم دکتر ، از راهنماییتون ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 53 از 70
رفتن به صفحه :    ... 53 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید