شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از شیر ولرم برای سفیدی دست ها

1. سلام و خسته نباشید به آقای دکتر و سایردوستان عزیزم  

راستش من یکی از دوستانم برای سفیدشدن پوست دستهاش اونا رو هر چندروز یکبار داخل شیر ولرم چند دقیقه ای نگه میداره ، میخواستم ببینم این روش رو شماهم تایید میکنید یا خیر ؟
    واینکه روش دیگری هم هست که پیشنهاد کنید؟   آخه من با اینکه پوست بدنم سفیدوکمی مایل به گندمی هست ، دستهای تیره ای دارم باتوجه به اینکه از مرطوب کننده هم مدام استفاده میکنم.  

یک دنیا ممنون اگر کمکم کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mahmudjon نوشته است: سلام و خسته نباشید به آقای دکتر و سایردوستان عزیزم  

راستش من یکی از دوستانم برای سفیدشدن پوست دستهاش اونا رو هر چندروز یکبار داخل شیر ولرم چند دقیقه ای نگه میداره ، میخواستم ببینم این روش رو شماهم تایید میکنید یا خیر ؟
    واینکه روش دیگری هم هست که پیشنهاد کنید؟   آخه من با اینکه پوست بدنم سفیدوکمی مایل به گندمی هست ، دستهای تیره ای دارم باتوجه به اینکه از مرطوب کننده هم مدام استفاده میکنم.  

سلام
    تا اونجایی که بنده اطلاع دارم وشنیدم استفاده ازشیر یاحمام شیرفقط برای نرمی وطراوت پوست انجام میشه ولی تاثیری

درتغییر رنگ پوست نداره.به احتمال زیاد دوستان اطلاعات بهتر وبیشتری دراختیارتون خواهند گذاشت.

موفق باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. mahmudjon نوشته است: سلام و خسته نباشید به آقای دکتر و سایردوستان عزیزم  

علاوه بر مرطوب نگه داشتن در فضای باز هم آفتاب هم سرما میتونه پوست رو تیره کنه توصیه میکنم مدتی از دتکشهای نخی هنگام آفتابی بودن هوا ودستکش گرم هنگام سرما مرتب استفاده کنید در مورد نوع کرم هم حتما باداروخانه مشورت کنید عدم استفاده از مرطوب کننده ی مناسب هم میتونه یک دلیل باشه اگر دوست ندارید دستکش بپوشید ضد آفتابی باید استفاده بشه که مرطوب کننده هم داره

4. یکی از دلایلش همون مرطوب کنندس.
    اگه میتونید بذارید کنار و با مشاوره یه نوع بهتر استفاده کنید.
    یا اگه میتونید زیاد دستتون رو به واسطه شستشوی زیاد با صابون یا موارد مشابه خشک نکنید.

5. یکی از دلایلش همون مرطوب کنندس.
    اگه میتونید بذارید کنار و با مشاوره یه نوع بهتر استفاده کنید.
    یا اگه میتونید زیاد دستتون رو به واسطه شستشوی زیاد با صابون یا موارد مشابه خشک نکنید.

6. سلام
    یکی از دلایل تیرگی دست هاتون قرار داشتنش در مقابل آفتاب.و استفاده بیش از حد از کرم هاست. اگه برای این کار مصمم هستین خوبه به متخصص پوست مراجعه کنی ولی شایدبا  این روشها هم جواب بگیرید. استفاده از مخلوط آب پرتغال و عسل و همچنین استفاده از اسکراپ ها که هم زبری وخشنی پوست رو از بین میبره و هم لایه برداره و لایه های تیره و مرده پوست رو از بین می بره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید