شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 51 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. سلام،
    من 22 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 91.09.07 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 91.09.2 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی روی شکم من ریخته شد اما بدلیل اینکه چند بار آلت نامزدم به قسمت بالای آلت من (ناحیه ای که کیلیتوریس قرار داره) مالیده شد، و چون احتمال این رو میدم که پیش منی ازش خارج شده باشه و به آلت من برخورد داشته، حداکثر 45 دقیقا بعد از این امر از قرص لوونورژسترل استفاده کردم و 12 ساعت بعد هم دومین قرص رو مصرف کردم، ضمن اینکه 15 دقیقه بعداز رابطه توی دستشویی با آب سرد شکم و آلتم رو از بالا به پایین شستم، از طرفی از تاریخ نزدیکی تا به الان هر دو هفته یک بار از بیبی چک استفاده کردم (کلا 2 بار) که آخرین بار دیروز بود که پاسخ منفی شد. با توجه به اینکه 4-5 روز بعد از نزدیکی پریود شدم و 4-5 روزی هم به پریود این ماهم نمونده آیا احتمال بارداری در من وجود داره؟

راستی نمیدونم بخاطر حساس شدن و زیاد فکر کردنه یا واقعا چیزی وجود داره چون یه احساسی بهم میگه چیزی درونم وجود داره! نامزدم داره از ترس سکته میکنه! کلی نذر و نیاز هم کرده که اتفاقی نیفته، البته من هم دست کمی از اون ندارم!

لطفا راهنماییمون کنید.ممنون

2. roz2421 نوشته است: وشته است: سلام اول از همه تشكر فرآوان از سايت خوبتان
    من 24 سال  سن دارم سه ماه است نامزد كرده ام تابحال هيچ گونه دخولي انجام نداديم اما ماه سوم زمان پريود من 2 روز گزشته است هنوز پريود نشدم نامزدم فقط با زبانش
    واژنم را ماساژ داد و و منم شهوتي شدم مقداري آب از من خارج شد آيا من حامله شده ام ؟ نامزدم هميشه لباس داشته بعدشم الان كمي درد سينه دارم تورو خدا سريع جواب منو بدهيد آيا من حامله شده ام ؟ چرا پريود نمي شم چه كار كنم

سلام من هنوز پريود نشدم چهار روزه گذشته عقب افتادگي پريود تا چند روزه ؟ بعدشم خيلي استرس دارم اگر  آب از واژنم بياد باعث پارگي بكارت مي شود نامزدم وقتي با زبانش واژنم را ماساز مي داداين اتفاق مي افتاد يا زماني كه زياد سينه هايم را ماساژ مي داد ما هيچ وقت دخولي نداشتيم نامزدم هميشه با لباس بود  الانم وقتي ميروم به دستشويي يه مايع سفيد رنگ ترشيح دارم اين به چه معنا است لطفا سريع جواب بدهيد خيلي استرس دارم تشكر فراوان از سايت خوبتان

ببینید زمانی احتمال حاملگی هست  که به شکلی منی یا پیش آب وارد واژن شما بشه اما شما که می گید فقط با زبان به واژن شما زده پس نه با الت دوستتون در تماس بودید و نه منی یا پیش ابی اون طرفا بوده ، پس نگران چی هستید؟ به هر حال باید اسپرمی باشه که وارد واژن بشه و لقاح صورت بگیره
    پس استرستون رو کم کنید تا پریود شید .

3. rosalin نوشته است: سلام،
    من 22 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 91.09.07 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 91.09.2 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی روی شکم من ریخته شد اما بدلیل اینکه چند بار آلت نامزدم به قسمت بالای آلت من (ناحیه ای که کیلیتوریس قرار داره) مالیده شد، و چون احتمال این رو میدم که پیش منی ازش خارج شده باشه و به آلت من برخورد داشته، حداکثر 45 دقیقا بعد از این امر از قرص لوونورژسترل استفاده کردم و 12 ساعت بعد هم دومین قرص رو مصرف کردم، ضمن اینکه 15 دقیقه بعداز رابطه توی دستشویی با آب سرد شکم و آلتم رو از بالا به پایین شستم، از طرفی از تاریخ نزدیکی تا به الان هر دو هفته یک بار از بیبی چک استفاده کردم (کلا 2 بار) که آخرین بار دیروز بود که پاسخ منفی شد. با توجه به اینکه 4-5 روز بعد از نزدیکی پریود شدم و 4-5 روزی هم به پریود این ماهم نمونده آیا احتمال بارداری در من وجود داره؟

راستی نمیدونم بخاطر حساس شدن و زیاد فکر کردنه یا واقعا چیزی وجود داره چون یه احساسی بهم میگه چیزی درونم وجود داره! نامزدم داره از ترس سکته میکنه! کلی نذر و نیاز هم کرده که اتفاقی نیفته، البته من هم دست کمی از اون ندارم!

لطفا راهنماییمون کنید.ممنون

خودتون گفتید که:
    نقل قول:
    آخرین بار 91.09.07 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 91.09.2 یک رابطه جنسی داشتم

یعنی بعد از رابطه پریود شدید، و این یعنی صد درصد شما باردار نبوده و نیستید که این اتفاق افتاده. (مگر این که بعد از اتمام خون‌ریزی رابطه‌ای داشته بوده باشید!)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. marmarijoon نوشته است: استدعا دارم پاسخ بدید خیلی نگرانم.من با دوستم روز30ابان رابطه داشتم با این که هر2مون لباس زیر داشتیم از ترس از روس ارزانسی4تا ال دی خوردم و 5روز بعد پریود سدم.
    رور20اذر باز همینجور شد(هر2مون لباس داشتیم) شرت  و شلوارک من خیس شد و شلوارک دوستمو نمیدونم یا اینکه تو هر دوره فقط یک بار باید اورزانسی استفاده کرد ولی من بازم روش اورزاتسی استفاده کردم الان از خوردن قرصام 9روز گذشته پریود نشدم.احتمال بارداری هست؟اکه نه پس جرا بعد از حوردن قر هنور پریود نشدم؟

با وجود چهار لایه لباس بارداری رخ نمی‌ده! احتمالش ۱ در میلیارد هم نیست حتی!
    وقتی هم می‌دونید که در یک دوره بیشتر از یک بار نباید روش اورژانسی استفاده کرد، نکنید. چون با مصرف این قرص‌ها سیستم بدنتون رو به هم می‌ریزید.
    الان هم به خاطر همین مصرف قرصه که پریود نشدید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با سلام

من 4روز پیش با نامزدم رابطه داشتم و منی اون هم وارد واژن من شد به طور کامل . قبل این نزدیکی برای به عقب افتادن پریودم قرص مصرف کرده بودم. و بعد از نزدیکی بلافاصله قرص رو خوردم و بعده 12 ساعت هم دوباره خوردم.

میخواستم بدونم الان که 4روز از این نزدیکی میگذره و هنوز من پریود نشدم احتمال بارداری وجود داره ؟
    پیشنهاد شما چیه واسه باردار نشدنم ؟ یا اگه شدم چه کار کنم که جلوگیری کنم ؟ تورو خدا کمکم کنین .
    با تشکر

6. با سلام مجدد
    (((استدعا دارم پاسخ بدید خیلی نگرانم.من با دوستم روز30ابان رابطه داشتم با این که هر2مون لباس زیر داشتیم از ترس از روس ارزانسی4تا ال دی خوردم و 5روز بعد پریود سدم.
    رور20اذر باز همینجور شد(هر2مون لباس داشتیم) شرت و شلوارک من خیس شد و شلوارک دوستمو نمیدونم یا اینکه تو هر دوره فقط یک بار باید اورزانسی استفاده کرد ولی من بازم روش اورزاتسی استفاده کردم الان از خوردن قرصام 9روز گذشته پریود نشدم.احتمال بارداری هست؟اکه نه پس جرا بعد از حوردن قر هنور پریود نشدم؟)))

شما فرمودین احتمال بارداری نیس .ولی  هیج خبری از پریودی نیس
    با توجه به مصرف این همه قرص کی میتونم ازمایش خون برم یا بی بی تست استفاده کنم که جواب حقیقی رو نشون بده.خیلی استرس دارم

7. marmarijoon نوشته است: با سلام مجدد
    (((استدعا دارم پاسخ بدید خیلی نگرانم.من با دوستم روز30ابان رابطه داشتم با این که هر2مون لباس زیر داشتیم از ترس از روس ارزانسی4تا ال دی خوردم و 5روز بعد پریود سدم.
    رور20اذر باز همینجور شد(هر2مون لباس داشتیم) شرت و شلوارک من خیس شد و شلوارک دوستمو نمیدونم یا اینکه تو هر دوره فقط یک بار باید اورزانسی استفاده کرد ولی من بازم روش اورزاتسی استفاده کردم الان از خوردن قرصام 9روز گذشته پریود نشدم.احتمال بارداری هست؟اکه نه پس جرا بعد از حوردن قر هنور پریود نشدم؟)))

شما فرمودین احتمال بارداری نیس .ولی  هیج خبری از پریودی نیس
    با توجه به مصرف این همه قرص کی میتونم ازمایش خون برم یا بی بی تست استفاده کنم که جواب حقیقی رو نشون بده.خیلی استرس دارم

احتمال بارداری با لباس وجود نداره
    نیاز به مصرف روش اورژانسی نبوده
    بدلیل استرس و همچنین مصرف قرص پریودی شما دچار تغییر زمان شده
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. sepidehh نوشته است: با سلام

من 4روز پیش با نامزدم رابطه داشتم و منی اون هم وارد واژن من شد به طور کامل . قبل این نزدیکی برای به عقب افتادن پریودم قرص مصرف کرده بودم. و بعد از نزدیکی بلافاصله قرص رو خوردم و بعده 12 ساعت هم دوباره خوردم.

میخواستم بدونم الان که 4روز از این نزدیکی میگذره و هنوز من پریود نشدم احتمال بارداری وجود داره ؟
    پیشنهاد شما چیه واسه باردار نشدنم ؟ یا اگه شدم چه کار کنم که جلوگیری کنم ؟ تورو خدا کمکم کنین .
    با تشکر

شما بعد رابطه چه قرصی رو خوردین؟

9. سلام اقاي دكترر ببشيدمن خيل نگرانم و مجبور شدم اينچاا سوالمو ببپرسم.من چهارشنبه ب احبار ي رابطه داشتم ك اون اقا شور ت و شلوار نازكي پاشون بود من هم شلوار پام بود بعد از اينك پا شد روي شلوارم تقريبا نزديك كشاله رونم و روي الت تناسليم خيس شده بود .10دقيقه بعد شلوار و عوض كردم و اون ناخيه شستم اما نه خيلي خوب.خيلي نگرانم ايا احتمال بارداري هست؟درضمن ب ي پزشك گفتم گفت قرص اورجانسي بخور.يعني احتمالش هست؟تقريبا ساعت 2:30 رابطه داشتم و ساعت 5 يه قرص لونژيل خوردم و 12 ساعت بعد 5صبح هم يكي.ايا باز هم احتمال بارداري هست؟اون خيسي حاوي اسپرم بوده؟الان يه حالت كمر درد و دل درد خاصي دارم.ا توچه بهاينكه قاعدگي نامنظموطواي ام دارم جند روز ديگه بايد پريود بشم؟

10. خواهشن يه كاربر ارشد جواب بده

سلام اول از همه تشكر فرآوان از سايت خوبتان
    من 24 سال  سن دارم سه ماه است نامزد كرده ام تابحال هيچ گونه دخولي انجام نداديم اما ماه سوم زمان پريود من 2 روز گزشته است هنوز پريود نشدم نامزدم فقط با زبانش
    واژنم را ماساژ داد و و منم شهوتي شدم مقداري آب از من خارج شد آيا من حامله شده ام ؟ نامزدم هميشه لباس داشته بعدشم الان كمي درد سينه دارم تورو خدا سريع جواب منو بدهيد آيا من حامله شده ام ؟ چرا پريود نمي شم چه كار كنم

سلام من هنوز پريود نشدم پنج روزه گذشته عقب افتادگي پريود تا چند روزه ؟ بعدشم خيلي استرس دارم اگر  آب از واژنم بياد باعث پارگي بكارت مي شود نامزدم وقتي با زبانش واژنم را ماساز مي داداين اتفاق مي افتاد يا زماني كه زياد سينه هايم را ماساژ مي داد ما هيچ وقت دخولي نداشتيم نامزدم هميشه با لباس بود  الانم وقتي ميروم به دستشويي يه مايع سفيد رنگ ترشيح دارم اين به چه معنا است لطفا سريع جواب بدهيد خيلي استرس دارم تشكر فراوان از سايت خوبتان

11. poona1992 نوشته است: سلام اقاي دكترر ببشيدمن خيل نگرانم و مجبور شدم اينچاا سوالمو ببپرسم.من چهارشنبه ب احبار ي رابطه داشتم ك اون اقا شور ت و شلوار نازكي پاشون بود من هم شلوار پام بود بعد از اينك پا شد روي شلوارم تقريبا نزديك كشاله رونم و روي الت تناسليم خيس شده بود .10دقيقه بعد شلوار و عوض كردم و اون ناخيه شستم اما نه خيلي خوب.خيلي نگرانم ايا احتمال بارداري هست؟درضمن ب ي پزشك گفتم گفت قرص اورجانسي بخور.يعني احتمالش هست؟تقريبا ساعت 2:30 رابطه داشتم و ساعت 5 يه قرص لونژيل خوردم و 12 ساعت بعد 5صبح هم يكي.ايا باز هم احتمال بارداري هست؟اون خيسي حاوي اسپرم بوده؟الان يه حالت كمر درد و دل درد خاصي دارم.ا توچه بهاينكه قاعدگي نامنظموطواي ام دارم جند روز ديگه بايد پريود بشم؟

با درود
    دوست عزيز اگر به صفحات قبل بخصوص صفحه اول همين تاپيك مراجعه ميكرديد ميديديد كه نوشته از روي شلوار يا لباس زير بارداري رخ نميده و اصلا نيازي نبود از روش اورژانسي استفاده كنيد.
    اصولا بايد سه چهار روز بعد از خوردن قرص پريود بشيد.

12. با سلام

من 21 سالمه و در روز هشت پریودم که خونریزی قطع شده بود با نامزدم رابطه ی خارحی داشتم یعنی (دخولی صورت نگرفته و من باکره هستم) در حین عمل حس کردم کمی به پیش آب آغشته شدم
    آیا احتمال حاملگی با پیش آب یا مزی برام وجود داره؟حدود یک ساعت بعد خودمو با آب شستم

13. sheri65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من ماه قبل از روش اورژانسی استفاده کردم و 30 آبان پریود شدم.اما الان2 دی هست و من هنوز پریود نشدم و علایم پریود رو هم ندارم چون همیشه یک هفته قبلش درد داشتم.با توجه به اینکه 8 روز پیش من با نامزدم رابطه البته بدون دخول  داشتم فقط اینکه دستم به منی ایشون خورده بود و من با اون دست و آب ناحیه تناسلیم  و واژن رو شستم .آیا باردارم که پریود نشدم؟ روش اورژانسی دوره قبلی می تونه زمان پریود دوره بعدی رو تغییر بده؟خیلی نگرانم آیا باردارم؟؟؟چیکار کنم ؟

14. sheri65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من ماه قبل از روش اورژانسی استفاده کردم و 30 آبان پریود شدم.اما الان2 دی هست و من هنوز پریود نشدم و علایم پریود رو هم ندارم چون همیشه یک هفته قبلش درد داشتم.با توجه به اینکه 8 روز پیش من با نامزدم رابطه البته بدون دخول  داشتم فقط اینکه دستم به منی ایشون خورده بود و من با اون دست و آب ناحیه تناسلیم  و واژن رو شستم .آیا باردارم که پریود نشدم؟ روش اورژانسی دوره قبلی می تونه زمان پریود دوره بعدی رو تغییر بده؟خیلی نگرانم آیا باردارم؟؟؟چیکار کنم ؟

15. sheri65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من ماه قبل از روش اورژانسی استفاده کردم و 30 آبان پریود شدم.اما الان 2 دی هست و من هنوز پریود نشدم و علایم پریود رو هم ندارم چون همیشه یک هفته قبلش درد داشتم.با توجه به اینکه 8روز پیش من با نامزدم رابطه داشتم البته بدون دخول  و ایشون ارضا شد  فقط اینکه دستم به منی ایشون خورده بود و من  بلافاصلله با اون دست و آب ناحیه تناسلیم  و واژن رو شستم .آیا باردارم که پریود نشدم؟ آیا روش اورژانسی دوره قبلی میتونه رو زمان پریود دوره بعدی اثر بگذاره یا من باردارم؟ خیلی نگرانم ممنون میشم راهنماییم کنین...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 51 از 70
رفتن به صفحه :    ... 51 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید