شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سرگیجه و تهوع

1. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر
    من  هشت ماهه که زایمان کردم  او ایل حالت تهوع و سرگیجه داشتم  که یک چکاب کلی شدم و مشخص شد که  چیزی نیست و جواب ازمایش نرماله اما یک ماهی میشه که دوباره حالت تهوع و سرگیجه و بی اشتهایی  من شروع شد می خواستم بدونم علت چیست  با تشکر

2. slso_hasti_2008 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر
    من  هشت ماهه که زایمان کردم  او ایل حالت تهوع و سرگیجه داشتم  که یک چکاب کلی شدم و مشخص شد که  چیزی نیست و جواب ازمایش نرماله اما یک ماهی میشه که دوباره حالت تهوع و سرگیجه و بی اشتهایی  من شروع شد می خواستم بدونم علت چیست  با تشکر

سلام

داروی خاصی مصرف می کنید؟
    با تغذیه تون مشکلی ندارید؟
    در زمان پریود این مشکل هست؟

اگه پاسخ سوال ها خیر هست نباید مشکل خاصی باشه. برای رفع تهوع از قرص B6 استفاده کنید.

3. اقای دکتر من 5ماهه که پریود نمی شم  در ضمن چند وقتی هست که معده درد هم دارم  امکان دارده این حالات من به معده درد ربطی داشته باشه.
    با تشکر

4. slso_hasti_2008 نوشته است: اقای دکتر من 5ماهه که پریود نمی شم  در ضمن چند وقتی هست که معده درد هم دارم  امکان دارده این حالات من به معده درد ربطی داشته باشه.
    با تشکر

سلام دوباره

بعد از زایمان و در دوران شیر دهی هورمون پرولاکتین بالاست و سیکل ماهانه رخ نمیده. در تحقیقی که روی 834 خانم، بعد از زایمان انجام شد حداکثر تایم خونریزی بعد از زایمان، بعد از 24 هفته بود. این پریود نشدن در افراد متفاوته و در مورد اون با پزشکتون صحبت کنید. در این مورد جای نگرانی نیست.  
    به هر حال اگه مواردی که در پست قبل گفتم در مورد شما صدق نمیکنه، مشکل خاصی نیست.
    برای اطمینان بیشتر در مورد درد معده تون میتونید به متخصص بیماری های گوارشی مراجعه کنید تا معاینه ی بالینی انجام و تشخیص مناسب گذاشته بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. slso_hasti_2008 نوشته است: اقای دکتر من 5ماهه که پریود نمی شم  در ضمن چند وقتی هست که معده درد هم دارم  امکان دارده این حالات من به معده درد ربطی داشته باشه.
    با تشکر

دوست عزیز اگراز روش پیشگیری که دارید مطمئنید نگران نباشید در شیردهی پریود نشدن طبیعیست ولی اگر روش مطمئن نداشتید آزمایش بتا بدهید.
    در مورد سرگیجه وتهوع معمولا آزمایش چکاب خصوصا از نظر کم خونی بهتر است مجددانجام شود.اگر مشکلی نبود  استرسهای مکرردر مورد بچه داری ,بیخوابیها,نگرانیهای مختلف در مورد کودک و...میتواندایجاد سرگیجه یا حتی دردهای جسمی مانند درد معده وکمردردو..شود .ولی در هر صورت نیاز به مراجعه به پزشک دارید تا یکسری دارو جهت رفع درد معده دریافت کنید وچکاب لازمو انجام بدین اگر جهت آزمایش چکاب رفتید بد نیست همزمان بتا هم بدهید تا مطمئن شوید

6. با سلام خدمت اقای دکتر. اقایدکتر من یک هفته میشه که به خاطر معده درد و تهوع رفتم دکتر که دوباره قرص رابپرازول و شربت الومینیم ام جی و قرص پلازیل داد و من هم پرهیزغذایی را رعایت می کنم وحتی میوه هم نمی خورم  بااین وجود بهترنشدم هیچ بدتر شدم علت چیست و درمان من چیست
    باتشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید