شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارش فرج (دهانه ي واژن به داخل)

1. m1989 نوشته است:

سلام

این اصرار عجیب شما برای خود درمانی منو کشته!

دوست من <a>کلوتریمازول</a> برای عفونت قارچی معمولا تجویز میشه و موضعی هم هست با درصد های مختلف.
    راه مفید میدونی چیه؟
    اینه که به ارولوژیست یا متخصص زنان (هر کدوم که دم دستته) مراجعه کنی تا معاینه ی بالینی انجام بده.
    در مورد مشکلات ادراری هم بایستی تست درخواست بشه.

به خودت لطف می کنی اگه بیماری های ناحیه ی دستگاه تناسلی رو شوخی نگیری و به پزشک مراجعه کنی. مگه چقدر وقت میگیره!! 2 ساعت هم که بگیره (که من میگم نمی گیره) به هر حال برای سلامتی خودته.  4 صباح دیگه ممکنه با گسترش عفونت قدرت باروریت رو دچار مشکل کنی اونوقت جز پشیمونی حس دیگری نخواهی داشت. نگی نگفتی.

سلام ممنون.

اصلا نمیخوام شوخی بگیرم. و خودم از خود درمانی بدم میاد! مراجعه هم کردم همون زمان دو مرتبه رفتم و معاینه بیرونی هم دکتر زنان انجام داد. ولی در مورد من که اصلا عامل این بیماری رو نداشتم( ...) زیاد بررسی به عمل نیومد که علت چیه؟! و همون چیزایی که به بانوان در موارد مشابه میدادن به من هم دادن و گفتن حل میشه. چیز مهمی نیست!!

حالا عود کرده ولی خفیفتر.
    من نتیجه ندیدم یا در همین حد دیدم!!

به هرحال من پمادو از همین مدلهایی که دستگاه هم داره یک درصدشو گرفتم که گویا اینها استریل هست! من به صورت خارجی بدون دستگاه ازش نیم بند انگشت استفاده کردم. در حین استفاده به نظرم اومد یه چیز کوچولو شبیه جوش در ناحیه بین لب کوچک و بزرگ دیدم! البته به رنگ همون ناحیه بود!

شما پزشکید؟ میشه در مورد دوز نرمال مصرفش و تعداد روزها راهنمایی کنید؟

برای ادرار تست uauc  کافیه؟ این توش کشت داره؟

با تشکر.

2. ziba_ziba نوشته است: با سلام و خسته نباشيد.
    يه چيزي منو چند وقته خيلي نگران كرده.
    من دختري 23 ساله هستم، من حدود 3 ماهه نامزد كردم ولي تا به حال با نامزدم نزديكي كامل نداشتم.
    حدود 3 ساله كه اكثر مواقع از پد روزانه استفاده مي كنم. ديگه به استفاده از پد عادت كردم گاهي كل سيكل 30 روزه رو پد استفاده مي كنم. الان حدود 5 روز لبه هاي آلتم مي خاريد ، 2 روزه كه فرج يا همون دهانه ي واژنم به سمت داخل به شدت مي خاره.
    راستي من از دوران دبيرستانم ترشحاتم بي رنگ گاهي سفيد گاهي هم زرد كم رنگ به سبز بود يه بوي اي هم مي داد ولي تا به حال اصلا دكتر نرفتم. تو سن 20 سالگيمم كيست داشتم كه با دارو خدارو شكر برطرف شد البته من كلا نامنظمم، قبلنا عقب مينداختم الان چند وقتيه 7 يا 10 روز جلو مي ندازم. لطفا اگه تشخيص داديد مشكل خارشم چيه بهم بگيد، كه خيلي عصابم رو خورد كرده؛ راستي اين استفاده ي همه روزه از پد مشكل سازه؟
    ممنون

به تازگی تو یه مقاله خوندم که استفاده زیاد از پد اصلا خوب نیست، تازه اگه ممکن باشه باید از تامپون استفاده کرد یا اسفنج دریایی هم میگن خوبه!!!
    ولی استفاده زیاد از پد حساسیت میاره به خصوص ایناییکه روش یه لایه پلاستیک کشیده شده که به اصطلاح سطح پد خشک بمونه

3. با سلام
    حدود3ساله ازدواج کردم، پارسال عفونت داشتم و رفتم دکتر و  با درمان خوب شدم یعنی چون دیگه علایمش رو نداشتم فکر کردم خوب شدم.جدیدا بعضی وقتا احساس سوزش دارم ولی همیشگی نیست با این اوصاف یعنی بازم عفونته؟

4. saghijoon نوشته است: با سلام
    حدود3ساله ازدواج کردم، پارسال عفونت داشتم و رفتم دکتر و  با درمان خوب شدم یعنی چون دیگه علایمش رو نداشتم فکر کردم خوب شدم.جدیدا بعضی وقتا احساس سوزش دارم ولی همیشگی نیست با این اوصاف یعنی بازم عفونته؟

ممکنه
    ولی معمولا عفونت باعث تغییر رنگ ترشحات و پنیری شکل شدنش میشه و بوش هم تغییر میکنه
    بیاد بررسی بشه
    در ضمن اگه از کاندوم استفاده می کنید ممکنه به اون هم حساسیت داشته باشید بهتره اونم عوض کنید

5. Lantern00 نوشته است:
    m1989 نوشته است:

سلام

این اصرار عجیب شما برای خود درمانی منو کشته!

دوست من <a><a>کلوتریمازول</a></a> برای عفونت قارچی معمولا تجویز میشه و موضعی هم هست با درصد های مختلف.
    راه مفید میدونی چیه؟
    اینه که به ارولوژیست یا متخصص زنان (هر کدوم که دم دستته) مراجعه کنی تا معاینه ی بالینی انجام بده.
    در مورد مشکلات ادراری هم بایستی تست درخواست بشه.

به خودت لطف می کنی اگه بیماری های ناحیه ی دستگاه تناسلی رو شوخی نگیری و به پزشک مراجعه کنی. مگه چقدر وقت میگیره!! 2 ساعت هم که بگیره (که من میگم نمی گیره) به هر حال برای سلامتی خودته.  4 صباح دیگه ممکنه با گسترش عفونت قدرت باروریت رو دچار مشکل کنی اونوقت جز پشیمونی حس دیگری نخواهی داشت. نگی نگفتی.

سلام ممنون.

اصلا نمیخوام شوخی بگیرم. و خودم از خود درمانی بدم میاد! مراجعه هم کردم همون زمان دو مرتبه رفتم و معاینه بیرونی هم دکتر زنان انجام داد. ولی در مورد من که اصلا عامل این بیماری رو نداشتم( ...) زیاد بررسی به عمل نیومد که علت چیه؟! و همون چیزایی که به بانوان در موارد مشابه میدادن به من هم دادن و گفتن حل میشه. چیز مهمی نیست!!

حالا عود کرده ولی خفیفتر.
    من نتیجه ندیدم یا در همین حد دیدم!!

به هرحال من پمادو از همین مدلهایی که دستگاه هم داره یک درصدشو گرفتم که گویا اینها استریل هست! من به صورت خارجی بدون دستگاه ازش نیم بند انگشت استفاده کردم. در حین استفاده به نظرم اومد یه چیز کوچولو شبیه جوش در ناحیه بین لب کوچک و بزرگ دیدم! البته به رنگ همون ناحیه بود!

شما پزشکید؟ میشه در مورد دوز نرمال مصرفش و تعداد روزها راهنمایی کنید؟

برای ادرار تست uauc  کافیه؟ این توش کشت داره؟

با تشکر.

سلام دوباره

کلوتریمازول برای دختران باکره در موارد معدودی تجویز میشه و معمولا با تجویز خوراکی مشکل مرتفع خواهد شد برای همینه که میگم به متخصص مراجعه کنید و خودسرانه اشکال دارویی رو مصرف نکنید.  

تست uauc نمیدونم چیه!
    اما تست Urinalysis رو داریم که به منظور بررسی مشکلات کلیوی یا UTIs (عفونت دستگاه ادراری) انجام میشه که معمولا با CBC درخواست میکنن و میزان WBC و RBC در ادرار اندازه گیری میشه.
    به منظور افزایش دقت و در صورت صلاحدید، پزشک کشت ادرار (Culture Urine) درخواست میکنه تا ارزیابی بیشتری صورت بگیره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام خدمت دوستان و پزشکان سایت

قبلا که مشکل سوزش و خارش و ترشحات غلیظ با رگه هایی از خون داشتم مصرف این پماد در بیرون ناحیه تجویز شده بود.

الان هم خودم از نوع استریلشو گرفتم . و بعد از سه مرتبه مصرف الان بدون حضور لباس زیر خارشو سوزش را ندارم.

گاهی یه کوچولو پیش میاد و مرتفع میشه. ( البته دفعه قبل هم با اولین مراجعه مشکلم حل نشد و ماه بعد بازم رفتم که منجر به معاینه خارجی شد.

الان با اینکه خارش رفته، ولی با ترشحاتی به اندازه یک سکه مقدار بیشتری خون خارج شد!!

من از دوستان یه سوال داشتم. مثل پنبه که نوع استریل و غیر استریل داره، آیا دستمال توالت هم این رده بندی رو داره ؟؟ !!

چون من سعی میکنم همه چیو رعایت کنم! و الان نمیدونم چرا اینطور شده! از پد و دستمال مارک مناسب داخلی که خود دکتر هم پیشنهاد داد استفاده میکنم!

حالا میگم شاید از دستمال توالت باشه که غیر استریل بوده!
    فقط دیدم روی بسته نوشته پرفراژ شده. همین. استریل نداره.

اگر در این زمینه شما تجربه ای دارید بفرمایید.

یه مطلب دیگه: آیا مخاط و بافتها و پوست ناحیه خارجتر در بانوان میتونه اونقدر نازک و حساس باشه که با تماس معمولی دست دچار زخم ( یا پارگی موضعی) بشه و خونی از اون  خارج بشه؟؟ در حد تماس دادن پماد روی ناحیه منظورمه.

با تشکر

7. Lantern00 نوشته است: با سلام خدمت دوستان و پزشکان سایت

قبلا که مشکل سوزش و خارش و ترشحات غلیظ با رگه هایی از خون داشتم مصرف این پماد در بیرون ناحیه تجویز شده بود.
    الان هم خودم از نوع استریلشو گرفتم . و بعد از سه مرتبه مصرف الان بدون حضور لباس زیر خارشو سوزش را ندارم.
    گاهی یه کوچولو پیش میاد و مرتفع میشه. ( البته دفعه قبل هم با اولین مراجعه مشکلم حل نشد و ماه بعد بازم رفتم که منجر به معاینه خارجی شد.
    الان با اینکه خارش رفته، ولی با ترشحاتی به اندازه یک سکه مقدار بیشتری خون خارج شد!!
    من از دوستان یه سوال داشتم. مثل پنبه که نوع استریل و غیر استریل داره، آیا دستمال توالت هم این رده بندی رو داره ؟؟ !!
    چون من سعی میکنم همه چیو رعایت کنم! و الان نمیدونم چرا اینطور شده! از پد و دستمال مارک مناسب داخلی که خود دکتر هم پیشنهاد داد استفاده میکنم!
    حالا میگم شاید از دستمال توالت باشه که غیر استریل بوده!
    فقط دیدم روی بسته نوشته پرفراژ شده. همین. استریل نداره.
    اگر در این زمینه شما تجربه ای دارید بفرمایید.
    یه مطلب دیگه: آیا مخاط و بافتها و پوست ناحیه خارجتر در بانوان میتونه اونقدر نازک و حساس باشه که با تماس معمولی دست دچار زخم ( یا پارگی موضعی) بشه و خونی از اون  خارج بشه؟؟ در حد تماس دادن پماد روی ناحیه منظورمه.
    با تشکر

سلام

در مورد دستمال اطلاعی ندارم اما بعید می دونم از اون باشه.
    پوست ناحیه ی آلت تناسلی حساسیت زیادی داره و ممکنه ناخنتون خراش ایجاد کرده.
    کلوتریمازول همونطور که گفتم برای دختران باکره زیاد تجویز نمیشه چون ممکنه حین استفاده به بکارت تون آسیب بزنید اما تجویز اون هم جای تعجبی نداره. در این مورد اولویت با درمان خوراکی هست.
    بیشتر دقت کن دوست من.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید