شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نزدیکی بدون دخول

1. دختری هستم 27 ساله که در روز 12 دوره قائدگی یعنی 5 روز پس از اتمام دوران پریودی با آقایی نزدیکی داشتم البته نزدیکی سطحی و تماس آلت ها (بدون دخول آلت) و آقا مایع منی خود را روی شکم من ریخت و آلت هر دو خیس بود اما بنده بعد از ریختن منی آقا روی شکم،  بدن خود راشسته و پس فردای آن روز یعنی حدود 37 یا 38 ساعت بعد 2 عدد قرص hd مصرف نموده و فردای آن روز 2 عدد دیگر استفاده کردم آیا احتمال بارداری وجود دارد با این حساب که اکنون که سه چهار روز از نردیکی سطحی می گذرد زیر دل من درد می کند علت درد چیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    با توصيفاتي كه كرديد و اينكه مايع مني فقط روي شكمتان ريخته شده امكان حاملگي وجود ندارد
    شما نبايد قرص مصرف ميكرديد ضرورتي نداشته
    ( روش مصرف هم  تا 12 ساعت بعد از نزديكي است نه 48 ساعت )

احتمالاً درد زير شكم شما به دليل برهم خوردن تعادل هورموني شما با مصرف قرص ها ميباشد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. با سلام.
    در صورتيکه زن باکره و در روزهاي تخمگ گذاري باشه (البته تنبلي تخمدان نهم با سونوگرافي مشخص شده باشه) و فقط تماس سطحي با آلت بدون هيچگونه دخولي داشته باشه امکان بارداري بامايع پيش از انزال(که اول هنگام تحریک خارج میشه) مردي که آخرين انزال مني او 2 هفته ي قبل بود تا چه حده؟؟
    من در طول اين مدت استرس و نگراني زيادي داشتم..الان هم پريودم عقب زده و اين نگراني چند برابر شده..
    من بايد هجدهم اين ماه پريود ميشدو و امروز که بيست و يکم هست هنوز اين اتفاق نيفتاده!
    اما علائم پريود مثل حساس و دردناک شدن سينه ها که هر ماه قبل از پريود برام اتفاق ميفته رو دارم...
    با اين اوصاف آيا من حامله ام!؟
    کلا علائم بارداري رو در روزهاي اول چطور ميشه فهميد؟؟
    البته اينو هم اضافه کنم که من تو اين ماه فعاليت بدني زيادي داشتم..يعني بدليل اينکه واحد تربيت بدني داشتم تمرينها و ورزشهاي سختي انجام دادم..
    با اينحال ميشه گفت اين تاخير بدليل استرس و تمرينهاي ورزشي زياده؟؟
    کلا درصد بارداري با مايع پيش از انزال چقدره؟؟
    يعني با يه تماس سطحي که اونهم با احتياط بوده ممکنه اون مايع به دهانه ي واژن من که داراي پرده هست برخورد کرده باشه و داخل رحم بره و باعث حاملگي بشه!!؟
    اگه تا کي پريود نشم بايد به حاملگي شک کنم؟!
    در اين تماس به هيچوجه انزال مني و ارگاسم بين ما صورت نگرفت..شريک من 3و4 روز بعد يک شب تو خواب انزال شد و کلا فعاليت جنسي اصلا نداره و اين اولين بارش بود و اونهم خيلي سطحي...   Sad

4. narcissus نوشته است: با سلام.
    در صورتيکه زن باکره و در روزهاي تخمگ گذاري باشه (البته تنبلي تخمدان نهم با سونوگرافي مشخص شده باشه) و فقط تماس سطحي با آلت بدون هيچگونه دخولي داشته باشه امکان بارداري بامايع پيش از انزال(که اول هنگام تحریک خارج میشه) مردي که آخرين انزال مني او 2 هفته ي قبل بود تا چه حده؟؟
    من در طول اين مدت استرس و نگراني زيادي داشتم..الان هم پريودم عقب زده و اين نگراني چند برابر شده..
    من بايد هجدهم اين ماه پريود ميشدو و امروز که بيست و يکم هست هنوز اين اتفاق نيفتاده!
    اما علائم پريود مثل حساس و دردناک شدن سينه ها که هر ماه قبل از پريود برام اتفاق ميفته رو دارم...
    با اين اوصاف آيا من حامله ام!؟
    کلا علائم بارداري رو در روزهاي اول چطور ميشه فهميد؟؟
    البته اينو هم اضافه کنم که من تو اين ماه فعاليت بدني زيادي داشتم..يعني بدليل اينکه واحد تربيت بدني داشتم تمرينها و ورزشهاي سختي انجام دادم..
    با اينحال ميشه گفت اين تاخير بدليل استرس و تمرينهاي ورزشي زياده؟؟
    کلا درصد بارداري با مايع پيش از انزال چقدره؟؟
    يعني با يه تماس سطحي که اونهم با احتياط بوده ممکنه اون مايع به دهانه ي واژن من که داراي پرده هست برخورد کرده باشه و داخل رحم بره و باعث حاملگي بشه!!؟
    اگه تا کي پريود نشم بايد به حاملگي شک کنم؟!
    در اين تماس به هيچوجه انزال مني و ارگاسم بين ما صورت نگرفت..شريک من 3و4 روز بعد يک شب تو خواب انزال شد و کلا فعاليت جنسي اصلا نداره و اين اولين بارش بود و اونهم خيلي سطحي...   Sad

سلام
    نگران نباشيد با توضيحاتي كه داديد امكان بارداري وجود ندارد
    استرس و اضطراب  يك عامل بسيار مهم در عقب افتادن دوره هاي خونريزي ميباشد
    براي رفع اين مشكل به پزشك زنان مراجعه كنيد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید