شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 46 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. با سلام، نامزدی 24 ساله دارم که تا به حال هم رابطه از طریق واژن نداشته ایم.
    زمان عادت ماهانه نامزدم، هجدهم تا بیستم بوده است. ولی امروز در این ماه در روز بیست و یکم هم هنوز قاعدگی اش شروع نشده است. در حالی که یک هفته قبل از امروز، حس درد قاعدگی را نیز داشته و یک قرص پروفن مصرف کرده است.
    در ضمن 4 روز پیش از طریق مقعد رابطه داشتیم ولی منی را روی کمرش ریختم. آیا اینکه هنوز پریود نشده اند، به خاطر احتمال بارداری است؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

2. vahid_m نوشته است: با سلام، نامزدی 24 ساله دارم که تا به حال هم رابطه از طریق واژن نداشته ایم.
    زمان عادت ماهانه نامزدم، هجدهم تا بیستم بوده است. ولی امروز در این ماه در روز بیست و یکم هم هنوز قاعدگی اش شروع نشده است. در حالی که یک هفته قبل از امروز، حس درد قاعدگی را نیز داشته و یک قرص پروفن مصرف کرده است.
    در ضمن 4 روز پیش از طریق مقعد رابطه داشتیم ولی منی را روی کمرش ریختم. آیا اینکه هنوز پریود نشده اند، به خاطر احتمال بارداری است؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

سلام

اگه منی و پیشاب با واژن تماس نداشته امکان بارداری نیست.
    منتظر پریود بمونید.

3. سلام.من 22سالمه.سیکلهای 28 روزه تا 35 روزه دارم.روز 9 سیکلم نزدیکی مشکوک داشتیم و از روش اورژانسی استفاده کردم(4تا ال دی همون لحظه و 4تا 12ساعت بعد).و بعد از اون هم برای به هم نخوردن سیکلم شبی 1 قرص ال دی خوردم و قصد داشتم تا روز 21 سیکلم ادامه بدم و بعد قطعش کنم تا حدود روز 28 پریود بشم و سیکلم به هم نریزه.و همین کار را هم کردم.روز 22 سیکلم دوباره به علت پارگی کاندوم حین نزدیکی(پس از اتمام نزدیکی متوجه شدیم و منی داخل واژنم ریخت) از روش اورژانسی استفاده کردم(2تا لوونورژسترول با هم) و از اون به بعد دیگه قرص نخوردم و نزدیکی هم نداشتم.خیلی میترسم احتمال بارداری وجود داره.من دفعه قبل 27/8/91 پریود شدم و 7روز پریود بودم.با توجه به اینکه اینجوری قرص مصرف کردم ممکنه نحوه استفاده من از این قرص ها عملکردشون را مختل کنه؟

4. anna_mppp نوشته است: سلام.من 22سالمه.سیکلهای 28 روزه تا 35 روزه دارم.روز 9 سیکلم نزدیکی مشکوک داشتیم و از روش اورژانسی استفاده کردم(4تا ال دی همون لحظه و 4تا 12ساعت بعد).و بعد از اون هم برای به هم نخوردن سیکلم شبی 1 قرص ال دی خوردم و قصد داشتم تا روز 21 سیکلم ادامه بدم و بعد قطعش کنم تا حدود روز 28 پریود بشم و سیکلم به هم نریزه.و همین کار را هم کردم.روز 22 سیکلم دوباره به علت پارگی کاندوم حین نزدیکی(پس از اتمام نزدیکی متوجه شدیم و منی داخل واژنم ریخت) از روش اورژانسی استفاده کردم(2تا لوونورژسترول با هم) و از اون به بعد دیگه قرص نخوردم و نزدیکی هم نداشتم.خیلی میترسم احتمال بارداری وجود داره.من دفعه قبل 27/8/91 پریود شدم و 7روز پریود بودم.با توجه به اینکه اینجوری قرص مصرف کردم ممکنه نحوه استفاده من از این قرص ها عملکردشون را مختل کنه؟

سلام

استفاده ی روش اورژانسی در هر سیکل یه بار بیشتر مجاز نیست بنابراین در مورد وضعیت شما هیچ چیزی نمیشه گفت جز اینکه کماکان احتمال بارداری وجود داره.
    میتونید منتظر پریود بمونید و در صورتی که خونریزی شروع نشد تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.
    برای پیشگیری از بارداری در حق خودتون لطف کنید از این جور خلاقیت ها کمتر به خرج بدید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام وخسته نباشید
    چند روز بعد از نزدیکی، با آزمایش خون میتوان از وجود بارداری اطلاع پیدا کرد؟
    ممنون از پاسگوییتون...

6. morijun نوشته است: با سلام وخسته نباشید
    چند روز بعد از نزدیکی، با آزمایش خون میتوان از وجود بارداری اطلاع پیدا کرد؟
    ممنون از پاسگوییتون...

سلام

مدیر آزمایشگاه مون جناب labnews گفتن 48 ساعت بعد از نزدیکی تست قابل انجامه.
    اما من هم این عبارت رو زیاد نوشتم:
    تست بتا 3 - 5 روز بعد از نزدیکی قابل انجامه اما در این زمان ممکنه نتیجه ی تست مشکوک باشه و پزشک درخواست میکنه 2 - 3 روز دیگه تست تکرار بشه. بنابراین توصیه این هست که یه هفته بعد از نزدیکی میتونید به آزمایشگاه مراجعه کنید و تست بدید.
    در مورد حرفای خودم رفرنس دهی لازم انجام شده.

7. سلام
    میخواستم ببینم "بیبی چک" 10 روز بعد از رابطه میتونه جواب قطعی رو مشخص کنه؟
    متاسفانه چند ماه قبل مسافرت بودم و پریودی نا منظمی داشتم. از 8/14 لکه بینی شروع شد ولی شروع خونریزی از 24 بود.
    9/9 با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم. باکره هستم
    با توجه به تاخیر پریودی دیروز بیبی چک گرفتم که منفی بود.
    ولی شنیدم که زمان استفاده از بیبی چک روز اول تاخیر پریودی هست که با توجه به نامنظمی پریودی نمیدونم کی استفاده کنم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید چون خیلی استرس دارم

8. Eeee_2 نوشته است: سلام
    میخواستم ببینم "بیبی چک" 10 روز بعد از رابطه میتونه جواب قطعی رو مشخص کنه؟
    متاسفانه چند ماه قبل مسافرت بودم و پریودی نا منظمی داشتم. از 8/14 لکه بینی شروع شد ولی شروع خونریزی از 24 بود.
    9/9 با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم. باکره هستم
    با توجه به تاخیر پریودی دیروز بیبی چک گرفتم که منفی بود.
    ولی شنیدم که زمان استفاده از بیبی چک روز اول تاخیر پریودی هست که با توجه به نامنظمی پریودی نمیدونم کی استفاده کنم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید چون خیلی استرس دارم

سلام

در صورت بارداری حدود 3 هفته زمان نیازه که هورمون HCG در ادرار ردیابی بشه
    بنابراین بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اعتماده و قبل این تایم جواب کاذب میده.
    اگه خیلی فوریه و استرس دارید میتونید تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.

9. سلام دختری ۲۳ ساله هستم با عادت ماهیانه نامنظم می‌خواستم بدونم رابطه ۲یا ۳  روز قابل عادت ماهیانه اگر سرعت بگیر و معنی‌ روی علت تناسلی‌ ریخته شه ک در اون روز مقداری لک بینی‌ قهوه ای رنگ داشتم و ۲ روز بعدش خونریزی کمی‌ داشتم به مدت ۳ روز آیا امکان لقاح هستش؟لطفا کمکم کنید ممنون

10. سلام
    خسته نباشید
    میخواستم سوال کنم آیا امکان داره کسی باردار بشه ولی تا 3و4 ماه اول متوجه بارداریش نشه؟هیچ کدام از نشانه های بارداری رو هم نداشته باشه

11. sahar0121 نوشته است:
    gogolinaznazi نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    میخواستم سوال کنم آیا امکان داره کسی باردار بشه ولی تا 3و4 ماه اول متوجه بارداریش نشه؟هیچ کدام از نشانه های بارداری رو هم نداشته باشه

سلام .یه خانمه 9 ماه بارداریشو متوجه نشدو..تازه ورزشکارم بود... هیچی احساس نکرد روز زایمانش درد گرفت رفت دکتر بچشو زایمان کرد...تو یکی از مجله ها خوندم و تلویزیونم نشونش داد و اسم دختره رو گرفتند باور.
    به این سایت سری بزنید
    http://www.niksalehi.com/public/archives/125516.php
    یا تو گوگل سرچ کنید.

با درود
    در صورتي كه پريود بشيد احتمالش از بين ميره و اگر يه گوشه ي دنيا همچين اتفاقي افتاده باشه از موارد خيلي خيلي نادره و دليل نمي شه شما هم اينطور باشيد.

12. سلام من با نامزدم رابطه داشتم فقط سطحی دخول اصلا نبوده پردم هم سالمه آب من ایشون در من نریخته فقط نگرانیه من اینجاست که آب من اولیه شاید وارد شده ولی بعد رفتم شستشو دادم لطفا زودتر پاسخ بدهید ممنون

13. sahar501 نوشته است: سلام من با نامزدم رابطه داشتم فقط سطحی دخول اصلا نبوده پردم هم سالمه آب من ایشون در من نریخته فقط نگرانیه من اینجاست که آب من اولیه شاید وارد شده ولی بعد رفتم شستشو دادم لطفا زودتر پاسخ بدهید ممنون

خوب با این اوصاف دیگه چرا شما نگرانی؟
    اگه در روزهای پرخطر یعنی تخمک گذاری نبوده اصلا جای نگرانی نیست و در روزهای دیگه هم احتمال خیلی کم وجود داره

14. با سلام من 24 سالمه پریودیم نامنظم هست امروز صبح ناشتا بیبی چک گذاشتم اول هیچ خطی در قسمت t نبود بعد از گذشت 1 ساعت خط خیلی کمرنگی در قسمت t ظاهر شد می خواستم بدونم من باردارام یا نه ؟

15. mahbaano نوشته است: با سلام من 24 سالمه پریودیم نامنظم هست امروز صبح ناشتا بیبی چک گذاشتم اول هیچ خطی در قسمت t نبود بعد از گذشت 1 ساعت خط خیلی کمرنگی در قسمت t ظاهر شد می خواستم بدونم من باردارام یا نه ؟

سلام

رویت دو خط قرمز در بی بی چک به معنای بارداریه
    اما
    اما این تست کردن باید حداقل 3 هفته بعد از نزدیکی باشه تا بشه بهش اطمینان کرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 46 از 70
رفتن به صفحه :    ... 46 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید