شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علاقه به جوراب شلواری و ساپورت

1. با سلام
    لطفا راهنمائیم کنین ، من در محیط کارم باد سرد مستقیما به پاهایم میوزد و چون دائما روی صندلی پشت کامپیوتر هستم خیلی حرکت ندارم ، مدتی بود که درد در ناحیه ساق پاها ناراحتم میکرد و کلیه هام هم به علت سرما زود درد میگرفتند ، به تجویز دوست دخترم جوراب شلواری ضخیم و ساپورت پوشیدم و مشکلم حل شد ، اما بعد مدتی به این جوراب ها عادت کرده ام  و دوست دارم اغلب اوقات زیر لباسم بپوشم و گاهی حتی هنگام خواب ... مشکل من اینه که آیا این زنانه پوشی است ؟؟؟ و اگر بخواهم به پوشیدن آن ادامه دهم مشکلاتی را برایم پیش خواهد آورد ؟؟؟ این موضوع چند وقت هست که فکرم را مشغول کرده ؛ لطفا راهنمائیم کنین

2. memol65 نوشته است: با سلام
    لطفا راهنمائیم کنین ، من در محیط کارم باد سرد مستقیما به پاهایم میوزد و چون دائما روی صندلی پشت کامپیوتر هستم خیلی حرکت ندارم ، مدتی بود که درد در ناحیه ساق پاها ناراحتم میکرد و کلیه هام هم به علت سرما زود درد میگرفتند ، به تجویز دوست دخترم جوراب شلواری ضخیم و ساپورت پوشیدم و مشکلم حل شد ، اما بعد مدتی به این جوراب ها عادت کرده ام  و دوست دارم اغلب اوقات زیر لباسم بپوشم و گاهی حتی هنگام خواب ... مشکل من اینه که آیا این زنانه پوشی است ؟؟؟ و اگر بخواهم به پوشیدن آن ادامه دهم مشکلاتی را برایم پیش خواهد آورد ؟؟؟ این موضوع چند وقت هست که فکرم را مشغول کرده ؛ لطفا راهنمائیم کنین

سلام

شما اگه با پوشیدن لباس جنس مخاف تحریک نمیشی و میل به رابطه ی جنسی یا خود ارضایی پیدا نمی کنی و صرفا برای حل همون مشکل سرما خوردگی می پوشی که تقریبا مشکلی نیست و از مرد بودن شما درصدی کسر نخواهد شد. در غیر اینصورت اگه با به تن کردن این البسه نحریک میشی اونوقت میشه در مورد Transvestism (یادگار خواهی همراه با مبدل پوشی) مشکوک شد و باید به روانپزشک مراجعه کنی تا تشخیص صحیح رو بذاره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. نه با پوشیدن ساپورت تحریک نمیشم و علاقه به لباس دیگری ندارم ، بعضی از ورزشکار ها و دوستانم را هم دیدم در فصل سرما استفاده میکنن ، خیلی وقت ها به خاطر خاصیت جذب بودن جوراب و ساپورت ، بعد ورزش بدنسازی هنگام خواب از خستگی ماهیچه هام جلوگیری میکنه

4. memol65 نوشته است: با سلام

دوست عزیز علاوه بر جوراب شلواری یا ساپورت ساقهای جدایی هستند که نوع بافتنی اون هم هست که مچ تا زانو رو میپوشونه وخیلی هم گرم وخوبه موردی که برای جوراب شلواری در شما هست چون قسمت بالاتنه ی اون چسب هست در آقایان اندام تناسلی خارجی را خیلی به بدن نزدیک میکنه نزدیک شدن بیضه ها به بدن بدلیل بالا بودن دمای بدن به مدت طولانی برای شما مناسب نیست حتی در مورد شلوارهای بسیار فاق کوتاه وتنگ هم توصیه میشه آقایان بمدت طولانی نپوشن چه برسه که شبها هم در نیارین
    موفق باشید

5. خانوم زهره ممنون از راهنمائیتون ولی من شکمم هم زود سرما میخوره ، بخاطر همین میپوشیدم ، البته همیشگی که نبوده ، فقط گاهی اوقات ... ولی فکر کنم که اگر طرح های مردانه بزنن برای فصل سرما ، به عنوان لباس زیر ، خیلی طرفدار پیدا کنه ، چون بیشتر از 7 یا 8 مورد از دوستان ورزشکار خودم رو دیدم که ساپورت  یا جوراب به عنوان لباس زیر میپوشن.

6. memol65 نوشته است: خانوم زهره ممنون از راهنمائیتون ولی من شکمم هم زود سرما میخوره ، بخاطر همین میپوشیدم ، البته همیشگی که نبوده ، فقط گاهی اوقات ... ولی فکر کنم که اگر طرح های مردانه بزنن برای فصل سرما ، به عنوان لباس زیر ، خیلی طرفدار پیدا کنه ، چون بیشتر از 7 یا 8 مورد از دوستان ورزشکار خودم رو دیدم که ساپورت  یا جوراب به عنوان لباس زیر میپوشن.

دوست عزیز طرحهای مردونه هم هست اما جنسش مثل چوراب نیست من خودم 2تا شلوار گرم چسب خریدم دقیقا یکرنگ ویک شکل با این تفاوت که یکی مردونه بود ویکی زنونه .اونی که مردونه بود ر محل ساق پا تا بالا دقیقا شبیه زنونه ولی محل دستگاه تناسلی کمی متفاوت .جنسش پارچه ای ولی بسیار گرم .اگر از مغازه هایی که لباس زیر میفروشند یا مغازه هایی که شلواروجوراب و..بپرسید پیدا میکنید.اونی که من برای همسرم خریدم بعنوان زیر شلواری مغازه دار نشون دادولی مدلش چون چسبه واقعا نمیشه جلوی بقیه پوشید وفقط برای زیر شلوار مناسبه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید