شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

پرده بکارت ..

1. آيا فشردن پاها به يكديگر باعث آسيب به پرده بكارت ميشود؟

2. violet_1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    MINASAM نوشته است: آيا فشردن پاها به يكديگر باعث آسيب به پرده بكارت ميشود؟

سلامواصلا این طوری نیست.مگر ورزش سنگین یا ارتباط جنسی یا فرو رفتن  شیئ نوک تیز

3. با سلام                                                                                                                                         دختری هستم20 ساله و مجرد  بی نظمی در زمان پریود (گاهی 28 وگاهی تا40روز) وجود ترشحات شفاف و رقیق و بی بو وخروج خون همراه ادرار در زمان پریود نشانه چیست آیا پرده بکارتم سالم است و چکار باید بکنم؟                                         با تشکر

4. saharnaz نوشته است: با سلام                                                                                                                                         دختری هستم20 ساله و مجرد  بی نظمی در زمان پریود (گاهی 28 وگاهی تا40روز) وجود ترشحات شفاف و رقیق و بی بو وخروج خون همراه ادرار در زمان پریود نشانه چیست آیا پرده بکارتم سالم است و چکار باید بکنم؟                                         با تشکر

سلام،
    ترشحاتی که ذکر کردید، معمولا در همه زنان وجود دارد و ترشحات طبیعی دستگاه تناسلی است. (مقدار این ترشحات در افراد مختلف متفاوت می باشد) خروج خون همراه ادرار در زمان خونریزیهای ماهیانه معمولا به دلیل خونریزی در دستگاه ادراری نیست و بیشتر ناشی از همان خونریزیهای ماهیانه می باشد. اگر پس از قطع خونریزیها باز هم خون مشاهده کردید به پزشک مراجعه نمایید.
    پرده بکارت خودبخود آسیب نمی بیند. اگر کاری که باعث آسیب به ناحیه تناسلی شده و یا نزدیکی و رابطه جنسی نداشته اید، پرده شما سالم خواهد بود.

5. faeghah1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ببخشید با مطالبی که خواندم خیلی ترسیدم.لطفا من را از نگرانی در بیارید و جواب منو بدید.ممنو میشم
    من 20 سالمه در دوران نوجوانی جهت کنجکاوی انگشتم را مایل وارد وازن کردم البته انگشتم را صاف و کامل وارد نکردم و بعدش بیرون اوردم.هیچ درد و سوزش و خونریزی هم نبود.الان خبلی ترسیدم که نکنه پرده من اسیب یا پاره شده باشه.در ضمن که اصلا هم نمی خوام دکتر برم
    تو رو خدا زود جوابمو بدید از نگرانی در بیام

6. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    به نظر نمیرسد مشکل خاصی داشته باشید

7. faeghah1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ببخشید در ار تباط با سوالی که کرده بودم گفتید به نظر نمیرسه مشکلی باشد و سایتی را به من معرفی کردید .کدام قسمت این سایت باید برم جهت مشکلم
    مرسی.ممنونم

8. با سلام ...

برای یکی از دوستان من مشکلی پیش اومده که چون خودش به اینترنت دسترسی نداشت، از من خواست جواب سوالاتش رو پیدا کنم ...

=============================
    جناب دکتر ، دوست من در زمان 6 سالگی و هنگام دویدن و بازی کردن ، روی چرخ خیاطی افتاده و آلت تناسلیشون مورد عمل جراحی قرار گرفته (فکر میکنم به علت پارگی) - در آن زمان دکتر گفته که پرده بکارت سر جاشه ...
    و حدود یک سال و نیم پیش هم زمانی که دانشجو بده در یکی از شهرستان ها ، به همراه یکی دیگر از دوستانشان (دختر)  داخل خانه بودند و دوست من قرص آرامبخش خورده بوده و خوابیده بوده ... اما به یکباره از خواب بیدار میشه و میبینه یک پسر که مسلط بر اونه ، می خواد عمل دخول رو انجام بده که با مقاومت شدید این دختر مواجه میشه .....  و دختر خودش هم نمیدونه ایا اون پسر اون موقع که خواب بوده کاری کرده یا نه ؟؟؟ آخه قرص آرامبخش قوی خورده بوده ...
    این دختر بعد از اون یک بار برای امتحان ، انگشت خودش رو داخل میکنه که ببینه پرده سالم هست یا نه ؟؟؟ اما میگه انگشتم داخل رفت ...

حالا خواهشا به این سوالات پاسخ بدین و دوست من رو از افسردگی نجات بدین :

1- آیا امکان داره کلا این دوست به صورت مادرزادی پرده نداشته باشه ؟؟؟ آیا پزشکی قانونی این رو میتونه ثابت کنه ؟؟؟

2- آیا این امکان هست که به علت همون عمل در بچگی پرده از بین رفته باشه ؟؟؟ آیا این هم قابل اثبات هستش ؟؟؟

3- آیا پزشکان در زمان 6 سالگی می تونستن وجود یا عدم وجود پرده رو تشخیص بدن ؟؟؟

4- آیا با مراجعه به پزشک می تونه بفهمه که علت نبودن پرده ،  مادرزادی بوده یا عمل جراحی بوده و یا اینکه کار اون پسره بوده ؟؟؟ آیا این ها فابل اثباتن ؟؟؟

5- به نظر شما پزشکان قانونی نسبت به پزشکان زنان ارجحیت دارند برای مراجعه و معاینه و گواهی و ... ؟؟؟

6- اگه بخوایم به پزشکی فانونی مراجعه کنیم برای معاینه ، از کجا باید شروع کنیم ...؟؟؟

7- و اینکه اگه واقعا اون موقعی که خواب بوده اون پسره این کار رو کرده باشه ، آیا با مراجعه به پزشکی قانونی برای معاینه ، پای پلیس و ... وسط نمیاد ؟؟؟

8- آیا این امکان داره که اون پسره زمان خواب فقط با یکبار عمل دخول (فقط یک بار ورود و خروج) باعث پارگی پرده شده باشد ؟؟؟

9- دوستم میگه خودش هیچ چیزی احساس نکرده - اما پسره گفته که این کار رو کرده و قبلش با دست امتحان کرده و دیده که پرده نداره ... آیا ممکنه که پسره با دست امتحان کرده باشه و بعدش هم یکی 2 بار دخول کرده باشه و بعد ها دوستم 2باره خودش با دست امتحان کرده باشه ، اما پرده همچنان وجود داشته باشه ؟؟؟

10 - آیا اگع این دختر الان پرده نداشته باشه ، دکتر می تونه تعیین کنه که علت واقعیش کدوم یکی بوده ؟؟؟ : مادرزادی - عمل جراحی - ورود دست اون پسر - دخول اون پسر ؟؟؟

جناب دکتر ممکنه این سوالات خیلی وقت شما رو بگیره ... اما خواهشا جواب هر سوال رو با شماره بفرمایید ... این سوالات به قدری برای این شخص مهمه که داره از فکر و خیال افسرده میشه ...

این دوست هنوز خودش هم مطمئن مطمئن نشده که پرده داره یا نداره ....

واقعا ممنون شما میشم اگه جواب بدین ... با جواب دادن ، کمک بسیار بزرگی خواهید کرد ...

9. milad2000 نوشته است: با سلام ...

برای یکی از دوستان من مشکلی پیش اومده که چون خودش به اینترنت دسترسی نداشت، از من خواست جواب سوالاتش رو پیدا کنم ...

=============================
    جناب دکتر ، دوست من در زمان 6 سالگی و هنگام دویدن و بازی کردن ، روی چرخ خیاطی افتاده و آلت تناسلیشون مورد عمل جراحی قرار گرفته (فکر میکنم به علت پارگی) - در آن زمان دکتر گفته که پرده بکارت سر جاشه ...
    و حدود یک سال و نیم پیش هم زمانی که دانشجو بده در یکی از شهرستان ها ، به همراه یکی دیگر از دوستانشان (دختر)  داخل خانه بودند و دوست من قرص آرامبخش خورده بوده و خوابیده بوده ... اما به یکباره از خواب بیدار میشه و میبینه یک پسر که مسلط بر اونه ، می خواد عمل دخول رو انجام بده که با مقاومت شدید این دختر مواجه میشه .....  و دختر خودش هم نمیدونه ایا اون پسر اون موقع که خواب بوده کاری کرده یا نه ؟؟؟ آخه قرص آرامبخش قوی خورده بوده ...
    این دختر بعد از اون یک بار برای امتحان ، انگشت خودش رو داخل میکنه که ببینه پرده سالم هست یا نه ؟؟؟ اما میگه انگشتم داخل رفت ...

حالا خواهشا به این سوالات پاسخ بدین و دوست من رو از افسردگی نجات بدین :

1- آیا امکان داره کلا این دوست به صورت مادرزادی پرده نداشته باشه ؟؟؟ آیا پزشکی قانونی این رو میتونه ثابت کنه ؟؟؟

بله این «احتمال» هست. باید معاینه انجام شود تا پزشکی قانونی بتواند نظر دهد.

نقل قول: 2- آیا این امکان هست که به علت همون عمل در بچگی پرده از بین رفته باشه ؟؟؟ آیا این هم قابل اثبات هستش ؟؟؟

بستگی به معاینه دارد ولی معمولا حداکثر تا 2 - 1 ماه گذشته را می توان دقیق نظر داد.
    نقل قول: 3- آیا پزشکان در زمان 6 سالگی می تونستن وجود یا عدم وجود پرده رو تشخیص بدن ؟؟؟

بله
    نقل قول: 4- آیا با مراجعه به پزشک می تونه بفهمه که علت نبودن پرده ،  مادرزادی بوده یا عمل جراحی بوده و یا اینکه کار اون پسره بوده ؟؟؟ آیا این ها فابل اثباتن ؟؟؟

بدون معاینه نمی توان نظر داد.
    نقل قول: 5- به نظر شما پزشکان قانونی نسبت به پزشکان زنان ارجحیت دارند برای مراجعه و معاینه و گواهی و ... ؟؟؟

تنها مرجع قابل استناد در این مورد پزشکی قانونی است.
    نقل قول: 6- اگه بخوایم به پزشکی فانونی مراجعه کنیم برای معاینه ، از کجا باید شروع کنیم ...؟؟؟

به پزشکی قانونی محل سکونت خود مراجعه و مشکل خود را بیان کنید.
    نقل قول: 7- و اینکه اگه واقعا اون موقعی که خواب بوده اون پسره این کار رو کرده باشه ، آیا با مراجعه به پزشکی قانونی برای معاینه ، پای پلیس و ... وسط نمیاد ؟؟؟

پزشکی قانونی نظر خودش را اعلام می کند، اقدامات بعدی به فرد بستگی دارد.
    نقل قول: 8- آیا این امکان داره که اون پسره زمان خواب فقط با یکبار عمل دخول (فقط یک بار ورود و خروج) باعث پارگی پرده شده باشد ؟؟؟

بله
    نقل قول: 9- دوستم میگه خودش هیچ چیزی احساس نکرده - اما پسره گفته که این کار رو کرده و قبلش با دست امتحان کرده و دیده که پرده نداره ... آیا ممکنه که پسره با دست امتحان کرده باشه و بعدش هم یکی 2 بار دخول کرده باشه و بعد ها دوستم 2باره خودش با دست امتحان کرده باشه ، اما پرده همچنان وجود داشته باشه ؟؟؟

خیر
    نقل قول: 10 - آیا اگع این دختر الان پرده نداشته باشه ، دکتر می تونه تعیین کنه که علت واقعیش کدوم یکی بوده ؟؟؟ : مادرزادی - عمل جراحی - ورود دست اون پسر - دخول اون پسر ؟؟؟

بستگی به مشاهدات حین معاینه و زمان گذشته از این اعمال دارد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. سلام
    خواهش می کنم به سوال من پاسخ بدید. دختری 25 ساله هستم یه روز که عادت ماهانه بودم در حین راه رفتن قطعه ای از بدنم خارج شد که حالت ماهیچه ای و دو لایه داشت و حدودا 5 سانتی متر بود البته ایم مربوط به 6 سال پیش است الان که می خواهم ازدواج کنم شدیدا نگرانم که آیا به پرده بکارت آسیبی رسیده یا نه؟؟؟ یعنی دارم دیوونه می شم. خواهش می کنم بهب جواب بدید.

11. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    با معاینه توسط متخصص مشکل شما حل میشود-با راه رفتن هیچ آسیبی به بکارت وارد نمیشود!

12. با سلام.دختری 21 ساله هستم.به دکتر زنان که مراجعه کردم به من گفتند پرده بکارتم در ساعت 7 پارگی داره..ایا با رابطه جنسی کامل  من پارگی و خونریزی دارم؟

13. lovelygirl نوشته است: با سلام.دختری 21 ساله هستم.به دکتر زنان که مراجعه کردم به من گفتند پرده بکارتم در ساعت 7 پارگی داره..ایا با رابطه جنسی کامل  من پارگی و خونریزی دارم؟

سلام،
    پارگی فعلی احتمالا نشاندهنده رابطه جنسی قبلی شماست. در مورد خونریزی و پارگی به جنس پرده بکارت شما و نیز قطر آلتی که وارد واژن می شود بستگی دارد.

14. با عرض سلام
    دختری هستم 22 ساله  که نمی دوستم که استمنا می کنم
    بعد از مدتی متوجه شدم والان حدود یک سال که ترک کردم
    البته هیچ چیزی را به داخل ان فرو نکردم و فقط لای پاهام پتو مگذاشتم
    یک بار در شب  استمنا کردم ولی دردی نداشتم ولی از خواب که بیدار شدم کمر درد داشتم ایا ممکن است اسیب به پرده ی من رسیده باشد وقبل از استمنا تازه عادت ماهانه ام تمام شده بود ووقتی که استمنا کردم  یک قطره خون لخته شده از من خارج شد ایا ممکن است پرده نداشته باشم  در این سایت خواندم که چند روز بعد از پارگی خونریزی داریم ؟
    خواهش می کنم کمکم کنید ایا امدن داروی باکرگی درست است ؟از کجا می توان ان را خرید؟
    در ضمن نمی توانم به دکتر زنان مراجعه کنم   لطفا کمکم کنیدوسریعا پاسخ مرا بدهید
    به خاطر این موضوع خواستگارانم از دست داده ام

15. سلام
    داروي باكره گي ديگه چيه بابا مگه توي اين دنيا زندگي نمي كنه
    نخري و نخوري از اين چيزها
    نترس چيزي نشده هنوز دختري Laughing

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 36
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید