شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زود انزالی و مصرف مواد مخدر و محرک

1. با عرض سلام و خسته نباشید
    من 28 سال دارم.و بخاطر بعضی مشکلات و مصرف مواد مخدر و محرک دچار زود انزالی مفرط شدم
    الان مدت 16 ماه هست که ماده مخدر ومحرک استفاده نمی کنم.ولی همچنان مشکل من باقی مونده.
    و خیلی اذیت می کنه
    خیلی از قرص ها رو امتحان کردم ولی اصلا جواب نداد
    بعضی از دوستان می گن قرص ویگرا مصرف کن.ولی هنوز امتحان کردم
    لطفا کمکم کنید
    چون با این شرایط دوباره برای رابطه جنسی مجبور میشم از مواد مخدر استفاده کنم
    لطفا جوابمو سریع بدید ممنون

2. amir8455 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    من 28 سال دارم.و بخاطر بعضی مشکلات و مصرف مواد مخدر و محرک دچار زود انزالی مفرط شدم
    الان مدت 16 ماه هست که ماده مخدر ومحرک استفاده نمی کنم.ولی همچنان مشکل من باقی مونده.
    و خیلی اذیت می کنه
    خیلی از قرص ها رو امتحان کردم ولی اصلا جواب نداد
    بعضی از دوستان می گن قرص ویگرا مصرف کن.ولی هنوز امتحان کردم
    لطفا کمکم کنید
    چون با این شرایط دوباره برای رابطه جنسی مجبور میشم از مواد مخدر استفاده کنم
    لطفا جوابمو سریع بدید ممنون

با درود
    دوست عزيز تا بحال از اسپري هاي تاخيري يا كاندومهاي تاخيري استفاده كرديد؟ اگر نكرديد امتحان كنيد چون خيلي مؤثره. اگر جواب نداد به پزشك متخصص اورولوژي مراجعه كنيد. اگر سعي كنيد مشكلتون رو رفع كنيد خيلي بهتر از اينه كه مجددا به مواد رو بياريد. خودتون مي دونيد استفاده از مواد مخدر چقدر زندگي انسان رو تحت تاثير قرار ميده و چقدر براي خودتون و خانوادتون مشكلات بوجود مياره. سعي كنيد هر چيزي كه منجر به وسوسه ي استفاده ي مجدد از مواد مخدر مي شه رو از خودتون دور كنيد. من فكر ميكنم اگر همزمان هم از اسپري تاخيري استفاده كنيد هم از كاندوم تاخيري تا حد زيادي اين مشكلتون رو رفع ميكنه در هر صورت بهتر از استفاده از قرصه چون مصرف قرص ميتونه ايجاد عوارض كنه.
    با اميد موفقيتتون و با اميد اينكه ديگه به سمت مواد مخدر نريد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید