شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 43 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. sadi110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام وخسته نباشی .
    من یه سوال عجیب برام ایجاد شده که نتونستم براش جوابی پیدا کنم
    مهرماه من رابطه مقعدی با کاندوم داشتم .که بعد از اون دوبار پریود شدم. الان مدیته از واژنم ترشحات آبکی با بویی شبیه وایتکس دارم . راستش جایی خوندم اینا مربوط به کیسه آب میشه . سوالم اینجاست ممکنه من حامله باشم و پریود شده باشم ؟ این ترشحات ماله پیه اخه اینقد ترشح قبلا نداشتم اون هم با این بو؟
    مرسی

2. sadi110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام وخسته نباشی .
    مهرماه من رابطه مقعدی با کاندوم داشتم .که بعد از اون دوبار پریود شدم. الان مدیته از واژنم ترشحات آبکی با بویی شبیه وایتکس دارم . راستش جایی خوندم اینا مربوط به کیسه آب میشه . سوالم اینجاست ممکنه من حامله باشم و پریود شده باشم ؟ این ترشحات ماله پیه اخه اینقد ترشح قبلا نداشتم اون هم با این بو؟
    مرسی

3. sadi110 نوشته است: باسلام وخسته نباشی .
    مرسی

دوست عزیز
    با توجه به پریودیتون بارداری منفیه
    اگه خارش دارید و یا اینکه ترشحاتتون بیرنگ نیست برای بررسی به متخصص مراجعه کنید

4. سلام من ۲۶ ساله هستم من دقیقا دو روز بعد از اتمام قاعدگی با نامزدم رابطه داشتم اما منی به هیچ وجه در واژن ریخته نشد بعد از ان از قرص نیز استفاده کردم،الان که حدودا ۲ هفته از رابطه ما میگذره من لکه های قهوه ای دیدم اکنون خیلی نگرانم معده و شکمم به شدت درد میکند از ترس خواب راحت ندارم ایا من باردار شده ام؟

5. سلام من 28 ساله هستم. پریود منظم 28 روزه دارم.شرح حال: دوره قبل برای راحتتر بودن در رابطه تصمیم به استفاده از قرص کردم. برای اطمینان بیشتر همانطور که روی قرص LD نوشته بود از روز اول پریود شروع کردم. درست 16 روز بعد از مصرف رابطه کامل با نامزدم داشتم و منی در واژن من خالی شد. از شب ان روز لک بینی قهوه ای رنگ دارم  و الان 12 روزه ادامه داره. 2 روز پیش قرص تموم شده وای پریود نشدم و اون لک بین هنوز ادامه داره. البته نه لک بینی هستش نه پریود. از همون اول مثل پریود روز 4و5 بوده.من باردارم؟

6. elga نوشته است: سلام من ۲۶ ساله هستم من دقیقا دو روز بعد از اتمام قاعدگی با نامزدم رابطه داشتم اما منی به هیچ وجه در واژن ریخته نشد بعد از ان از قرص نیز استفاده کردم،الان که حدودا ۲ هفته از رابطه ما میگذره من لکه های قهوه ای دیدم اکنون خیلی نگرانم معده و شکمم به شدت درد میکند از ترس خواب راحت ندارم ایا من باردار شده ام؟

خیرباردارنیستید

7. sara_22 نوشته است: سلام من 28 ساله هستم. پریود منظم 28 روزه دارم.شرح حال: دوره قبل برای راحتتر بودن در رابطه تصمیم به استفاده از قرص کردم. برای اطمینان بیشتر همانطور که روی قرص LD نوشته بود از روز اول پریود شروع کردم. درست 16 روز بعد از مصرف رابطه کامل با نامزدم داشتم و منی در واژن من خالی شد. از شب ان روز لک بینی قهوه ای رنگ دارم  و الان 12 روزه ادامه داره. 2 روز پیش قرص تموم شده وای پریود نشدم و اون لک بین هنوز ادامه داره. البته نه لک بینی هستش نه پریود. از همون اول مثل پریود روز 4و5 بوده.من باردارم؟

اگر تمام قرصهارو درست مصرف کردید وقرصی روفراموش نکردیدنه نشانه ی بارداری نیست اما نیاز به دارو دارید که تجویز دارو خلاف مقررات سایته پریود شدن کامل بعداز آخرین قرص ممکنه تا یک هفته هم طول بکشه بهتر این بود بسته ی اول را جلوگیری میکردید ولی در کتابها ومقالات نوشته شده در صورت شروع قرص در5روز اول خصوصا روز اول معمولا تخمکگذاری اتفاق نمی افته اما چون لکه بینی داشتید اگر بعداز یک هفته پریود نشدید به پزشک مراجعه کنید

8. sadi110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام وخسته نباشي .
    من يه سوال عجيب برام ايجاد شده که نتونستم براش جوابي پيدا کنم
    مهرماه من رابطه مقعدي با کاندوم داشتم .که بعد از اون دوبار پريود شدم. الان مديته از واژنم ترشحات آبکي با بويي شبيه وايتکس دارم . راستش جايي خوندم اينا مربوط به کيسه آب ميشه . سوالم اينجاست ممکنه من حامله باشم و پريود شده باشم ؟ اين ترشحات ماله پيه اخه اينقد ترشح قبلا نداشتم اون هم با اين بو؟
    مرسي

9. sadi110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام وخسته نباشي .
    مهرماه من رابطه مقعدي با کاندوم داشتم .که بعد از اون دوبار پريود شدم. الان مديته از واژنم ترشحات آبکي با بويي شبيه وايتکس دارم . راستش جايي خوندم اينا مربوط به کيسه آب ميشه . سوالم اينجاست ممکنه من حامله باشم و پريود شده باشم ؟ اين ترشحات ماله پيه اخه اينقد ترشح قبلا نداشتم اون هم با اين بو؟
    مرسي

10. sadi110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام وخسته نباشي .
    مرسي

11. خواهش می‌کنم به این سوال جواب بدید، چون دیدم خیلی‌‌ها نگرانن ولی‌ جوابی‌ داده نشده بود،
    من شنیدم از یکی‌ ۲ نفر همچنین توی چنتا انجمن اینترنتی خوندم که بعضی‌ از خانمها با این که باردار بودند مثل سابق هر ماه پریود می‌شدن، آیا همچین چیزی ممکنه؟

12. سلام قبل از هرچیزی باید بگم من این مدت نسبت به بارداری خیلی حساس شدم و حس می کنم یه جور وسواس گرفتم تو این مدت چندبار سوال تو همین تاپیک داشتم.
    حالا میرم سراصل مطلب من ماه قبل عادت ماهانه داشتم دوروز خونریزی معمولی سرروز 3 تا روز 5 لکه بینی و لخته دفع کردم.که گفتم شاید عوارض قرص اسپیرونولاکتون باشه قطعش کردم.روز 5 پریود شروع کردم خوردن قرص سپیروترون منظم مصرفش کردم تا شب 19 یادم رفت قرصو مصرف کنم و یه روز تاخیر افتاد روز22  دوره قاعدگیم یه رابطه بدون نزدیکی داشتم فقط بدلیل حساس بودنم شک به دلم افتاد که شاید دستم آغشته به منی بوده و نکنه باردار بشم فرداش ساعت 8 شب حدودا 2 تا قرص ال دی مصرف کردم که میدونم روش اورژانسی رو هم درست انجام ندادم.قرار بود 16پریود بشم اما خبری نشد حتی حساسیت سینه هام از بین رفته و هیچ گونه دردی درناحیه دل و کمرم احساس نمی کنم حالا میترسم باردار باشم آیا من باردارم؟

13. سلام
    من 23 سالمه و سه ماه پیش یه رابطه داشتم در طول دو روز و البته منی رو روی شکمم ریخت و بعدش هم دفعه اول خودمو فقط پاک کردم ولی دفعه بعد خودمو شستم امکانش هست که حامله شده باشم؟؟؟؟؟؟؟ما باهم نامزد بودیم و البته صیغه محرمیت هم خونده بودیم و الان جداشدیم و نامزدیمون بهم خورد ...
    من عصر اون رابطه ی اول قرص ال دی خوردم و البته بیشتر از 4 تا خوردم و تقریبا به خاطر ترسی که داشتم بین 12 ساعت یکی دو تاهم اضافه خوردم و دوباره روز بعدم رابطه داشتیم و من دوباره قرص خوردم ....الان بعد از گذشت سه ماه تقریبا از 12 شهریور بود من هر ماه پریود میشم مثل قبل با دل درد شدید و همون حالتای قبل ولی همش فکر میکنم حامله ام... شهرمون کوچیکه و تو ازمایشگاه همه منو میشناسن میترسم برم ازمایش بدم ...همش حس میکنم که یه چیزی تو شکمم هست همش میترسم و ورزشای سنگین میکنم که اگه چیزی هست سقط بشه..اینقد از جوشنده های که شنیدم زنای حامله نباید بخورتن خوردم که یک بار به شدت حالم بد شد ... اون نامرد بعد از اون ماجرا گذاشت رفت....شکست خوردم خیلی فقط امیدم به همین پریود شدنمه احتمال داره باردار باشم و پریود بشم؟؟؟؟؟؟؟من پریودم نامنظمه و اصولا در ماه دوبار پریود میشم لکه بینی هم دارم...چطور بدون ازمایش بعد از  این مدت بفهمم که حامله هستم یا نه؟؟؟
    من کمی شکم هم دارم و همش فکر میکنم چون حامله ام اینطور شده البته قبلا هم شکم داشتم ولی الان این حس رو دارم... شنیدم که میگن تو ماههای اول مثل نبض میزنه منم همین حسو دارم و فکر میکنم یه چیزی تو شکمم میزنه....
    چندین بار شکممو محکم بستم و به شکمم محکم زدمبه ابجیم گفتم با دوپاش رو کمرم وایسته وقتی پریود بودم طناب بازی کردم دراز نشت... والیبال...دویدن...پریدن و..هر کاری که احتمال دادم سقط بشه...
    تو رو خدا کمکم کنید

14. bashimon نوشته است: سلام
    من 23 سالمه و سه ماه پیش یه رابطه داشتم در طول دو روز و البته منی رو روی شکمم ریخت و بعدش هم دفعه اول خودمو فقط پاک کردم ولی دفعه بعد خودمو شستم امکانش هست که حامله شده باشم؟؟؟؟؟؟؟ما باهم نامزد بودیم و البته صیغه محرمیت هم خونده بودیم و الان جداشدیم و نامزدیمون بهم خورد ...
    من عصر اون رابطه ی اول قرص ال دی خوردم و البته بیشتر از 4 تا خوردم و تقریبا به خاطر ترسی که داشتم بین 12 ساعت یکی دو تاهم اضافه خوردم و دوباره روز بعدم رابطه داشتیم و من دوباره قرص خوردم ....الان بعد از گذشت سه ماه تقریبا از 12 شهریور بود من هر ماه پریود میشم مثل قبل با دل درد شدید و همون حالتای قبل ولی همش فکر میکنم حامله ام... شهرمون کوچیکه و تو ازمایشگاه همه منو میشناسن میترسم برم ازمایش بدم ...همش حس میکنم که یه چیزی تو شکمم هست همش میترسم و ورزشای سنگین میکنم که اگه چیزی هست سقط بشه..اینقد از جوشنده های که شنیدم زنای حامله نباید بخورتن خوردم که یک بار به شدت حالم بد شد ... اون نامرد بعد از اون ماجرا گذاشت رفت....شکست خوردم خیلی فقط امیدم به همین پریود شدنمه احتمال داره باردار باشم و پریود بشم؟؟؟؟؟؟؟من پریودم نامنظمه و اصولا در ماه دوبار پریود میشم لکه بینی هم دارم...چطور بدون ازمایش بعد از  این مدت بفهمم که حامله هستم یا نه؟؟؟
    من کمی شکم هم دارم و همش فکر میکنم چون حامله ام اینطور شده البته قبلا هم شکم داشتم ولی الان این حس رو دارم... شنیدم که میگن تو ماههای اول مثل نبض میزنه منم همین حسو دارم و فکر میکنم یه چیزی تو شکمم میزنه....
    چندین بار شکممو محکم بستم و به شکمم محکم زدمبه ابجیم گفتم با دوپاش رو کمرم وایسته وقتی پریود بودم طناب بازی کردم دراز نشت... والیبال...دویدن...پریدن و..هر کاری که احتمال دادم سقط بشه...

تو رو خدا کمکم کنید

جدا از اینکه با حرفایی که زدید احتمال نزدیک به صفره
    تصور میکنم شما یه کم گرفتار وسواس شدید و خودتون رو دارید عذاب میدید .
    یه کم بیشتر به خودتون مسلط باشید.ممکنه به خودتون آسیب وارد کنید.

15. tamana2454 نوشته است: سلام قبل از هرچیزی باید بگم من این مدت نسبت به بارداری خیلی حساس شدم و حس می کنم یه جور وسواس گرفتم تو این مدت چندبار سوال تو همین تاپیک داشتم.
    حالا میرم سراصل مطلب من ماه قبل عادت ماهانه داشتم دوروز خونریزی معمولی سرروز 3 تا روز 5 لکه بینی و لخته دفع کردم.که گفتم شاید عوارض قرص <a>اسپیرونولاکتون</a> باشه قطعش کردم.روز 5 پریود شروع کردم خوردن قرص سپیروترون منظم مصرفش کردم تا شب 19 یادم رفت قرصو مصرف کنم و یه روز تاخیر افتاد روز22  دوره قاعدگیم یه رابطه بدون نزدیکی داشتم فقط بدلیل حساس بودنم شک به دلم افتاد که شاید دستم آغشته به منی بوده و نکنه باردار بشم فرداش ساعت 8 شب حدودا 2 تا قرص ال دی مصرف کردم که میدونم روش اورژانسی رو هم درست انجام ندادم.قرار بود 16پریود بشم اما خبری نشد حتی حساسیت سینه هام از بین رفته و هیچ گونه دردی درناحیه دل و کمرم احساس نمی کنم حالا میترسم باردار باشم آیا من باردارم؟

توروخدا جوابمو بدین این چندوقته نه خواب دارم نه خوراک از استرس

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 43 از 70
رفتن به صفحه :    ... 43 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید