شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

پرسش و پاسخ درباره احتمال حاملگی و بارداری (+راهنمای جامع قدم به قدم)

1. aygun نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت دوستان  چند تا سوال دارم امیدوارم جواب دریافت کنم
    من حدود دو ماهه ازدواج کردم دوره عادت مرتب تقربا 27 یا 28 روزه دارم و حدود یک ماهه که برا بارداری اقدام کردیم چند وقته حال تهوع گهگاهی هم درد در زیر شکم دارم تقریبا 5 روز قبل از پریودم بی بی چک استفاده کردم منفی بود خیلی دلم میخواد حامله بشم ممکنه جواب بی بی چک اشتباه بوده یا دقیق نباشه؟ و دیگه اینکه یکی از بیضه های همسرم برگتر از اونیکیه میگه تو نوجوانی ضربه خورده اما درد یا مشکل خاصی نداره ممکنه اون عامل رو بچه دارشدنمون تاثیر بزاره ؟ از این بابت خیلی نگرانم خواهش میکنم هرکی اطلاعاتی داره بگه و منو از نگرانی دربیاره؟ ممنون

سلام

اون چند وقتی که گفتین دقیقا چند وقته!؟
    دوست من، اگه تا یه سال برای بارداری اقدام کردین و نتیجه نگرفتین اونوقت ابتدا باید همسرتون بعد شما بررسی بشید.
    اون اختلاف سایز بیضه های همسرتون اگه زیاد نباشه مشکل خاصی نیست در غیر اینصورت باید ارولوژیست ویزیت شون کنه.

2. با سلام و خسته نباشید
    آیا با وجود pco در تخمدان احتمال بارداری کمتر میشه؟ واینکه برای درمانش چه قرصی تجویز میشه؟ آیا برای کسی که قصد بارداری داره امکان داره به جز قرص ال دی قرص دیگه ای جایگزینش بشه؟ آخه شنیدم مصرف ال دی بارداریو به تاخیر میندازه، درسته؟
    ممنون از پاسگوییتون...

3. با سلام و خسته نباشید
    آیا با وجود pco در تخمدان احتمال بارداری کمتر میشه؟ واینکه برای درمانش چه قرصی تجویز میشه؟ آیا برای کسی که قصد بارداری داره امکان داره به جز قرص ال دی قرص دیگه ای جایگزینش بشه؟ آخه شنیدم مصرف ال دی بارداریو به تاخیر میندازه، درسته؟
    ممنون از پاسگوییتون...

4. gfsaina

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من ماه پیش 8 آبان پریود شدم ولی این ماه 4 روز گذشته هنوز نشدم نگرانم که به چه دلیل پریود نمیشم در صورتیکه در سینه دارم و گاهی اوقات درد کمر و رابطه مشکوک هم اصلا نداشتم یه کم هم استرس دارم .برای اینکه که پریود شم باید برم آمپول فشار بزنم ؟ یا لازم نیست صبر کنم ؟من منتظر پاسخ شما هستم جناب دکتر .متشکرم

5. gfsaina نوشته است: سلام من ماه پیش 8 آبان پریود شدم ولی این ماه 4 روز گذشته هنوز نشدم نگرانم که به چه دلیل پریود نمیشم در صورتیکه در سینه دارم و گاهی اوقات درد کمر و رابطه مشکوک هم اصلا نداشتم یه کم هم استرس دارم .برای اینکه که پریود شم باید برم آمپول فشار بزنم ؟ یا لازم نیست صبر کنم ؟من منتظر پاسخ شما هستم جناب دکتر .متشکرم

سلام

همین استرسی که به خاطر پریود نشدن دارید اونو به تاخیر میندازه.
    نیازی به آمپول فشار!! نیست. استرس رو از خودتون دور کنید و منتظر پریود بمونید.
    اگه تاخیر بیش از 10 روز شد به متخصص زنان مراجعه کنید؛ در صورتی که مشکل عدم بالانس هورمونی باشه 2 تا آمپول پروژسترون تزریق می کنن و پریود میشین.

6. سلام  دکتر من ماه پیش 8 آبان پریود شدم ولی این ماه 4 روز هم گذشته اما هنوز نشدم .نگران هستم که پریود نشدم در صورتیکه سینه درد و گاهی کمر درد دارم یه کم هم استرس دارم و اینکه رابطه ی مشکوک اصلا نداشتم .برای اینکه پریود شم باید برم آمپول فشار بزنم ؟ یا بایستی صبر کنم؟ منتطر پاسخ شما هستم .با تشکر

7. NATA

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگه مثلا مرد لباس داشته باشه و زن نداشته باشه و پیش اب از مرد در حین بغل کردن و چسبیدن تمام نقاط بدن به هم خارج بشه احتمال بارداری هست به نظرتون؟

8. NATA نوشته است: اگه مثلا مرد لباس داشته باشه و زن نداشته باشه و پیش اب از مرد در حین بغل کردن و چسبیدن تمام نقاط بدن به هم خارج بشه احتمال بارداری هست به نظرتون؟

امکان بارداری نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام . اول از همه باید ببخشید که حرفام رو بی پرده و صریح میگم :
    من و نامزدم هفته ای 2 بار همدیگر رو ملاقات میکنیم و در هر بار ملاقاتمون ، نزدیکی و معاشقه طولانی داریم. از اونجایی که نامزدم پرده داره ، به هیچ وجه عمل دخول رو انجام نمیدم اما برای ارضا شدنمون ، هر 2 کاملا لختیم و هیچ پوششی نداریم و من همیشه آلتم رو بین رون ها قرار میدم تا با باله های نامزدم تماس کاملا مستقیمی داشته باشه و مایع منی رو دور از بدن نامزدم بیرون میریزم.
    حالا سوالم اینه که آیا با شرح حالی که من دادم در چنین مواقعی بارداری امکان داره ؟
    در ضمن مایع پیشاب من خیلی کم هستش و آیا پیشاب میتونه در این حالت باعث بارداری بشه.؟
    بازم ازتون ممنونم که به سوالات ما رسیدگی میکنید . با تشکر فراوان

10. از همه دستندرکاران این سایت نهایت سپاس رو دارم.

11. من یک ماه پیش در دوران پریود  با دوست پسرم رابطه داشتم ه ردو لباس تنمون بود فقط در حد معاشقه بود و هر وقت هم یکیمون لباس نداشت دیگری لباس تنش بود. بعد از دوره باز هم پریود شدم ولی الان حس میکنم زیر دلم درد میکنه یعنی من حامله ام ؟

12. mitramitra نوشته است: من یک ماه پیش در دوران پریود  با دوست پسرم رابطه داشتم ه ردو لباس تنمون بود فقط در حد معاشقه بود و هر وقت هم یکیمون لباس نداشت دیگری لباس تنش بود. بعد از دوره باز هم پریود شدم ولی الان حس میکنم زیر دلم درد میکنه یعنی من حامله ام ؟

فکر می‌کنم حداکثر دلایل ممکن برای باردار نبودن رو همزمان دارید.
    ۱. در دوران پریود بارداری رخ نمی‌ده.
    ۲. معاشقه با لباس نمی‌تونه منجر به بارداری بشه.
    ۳. پریود شدن به معنی باردار نبودنه!

هر کدوم از این موارد به تنهایی یعنی شما باردار نیستید. حالا همه با هم بوده!

دردی که دارید هم ممکنه به خاطر زمان تخمک‌گذاری و یا نزدیک شدن به پریود بعدی یا ... باشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. halmat نوشته است: سلام . اول از همه باید ببخشید که حرفام رو بی پرده و صریح میگم :
    من و نامزدم هفته ای 2 بار همدیگر رو ملاقات میکنیم و در هر بار ملاقاتمون ، نزدیکی و معاشقه طولانی داریم. از اونجایی که نامزدم پرده داره ، به هیچ وجه عمل دخول رو انجام نمیدم اما برای ارضا شدنمون ، هر 2 کاملا لختیم و هیچ پوششی نداریم و من همیشه آلتم رو بین رون ها قرار میدم تا با باله های نامزدم تماس کاملا مستقیمی داشته باشه و مایع منی رو دور از بدن نامزدم بیرون میریزم.
    حالا سوالم اینه که آیا با شرح حالی که من دادم در چنین مواقعی بارداری امکان داره ؟
    در ضمن مایع پیشاب من خیلی کم هستش و آیا پیشاب میتونه در این حالت باعث بارداری بشه.؟
    بازم ازتون ممنونم که به سوالات ما رسیدگی میکنید . با تشکر فراوان

خیر.
    تا زمانی که منی با واژن تماسی نداشته باشه به هیچ وجه احتمال بارداری وجود نداره.
    پیشاب هم در صورتی که مجرا از قبل منی داخلش باقی مونده باشه و وارد واژن بشه و ... احتمال خیلی کمی برای ایجاد بارداری داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. nazixxx366 نوشته است: سلام  دکتر من ماه پیش 8 آبان پریود شدم ولی این ماه 4 روز هم گذشته اما هنوز نشدم .نگران هستم که پریود نشدم در صورتیکه سینه درد و گاهی کمر درد دارم یه کم هم استرس دارم و اینکه رابطه ی مشکوک اصلا نداشتم .برای اینکه پریود شم باید برم آمپول فشار بزنم ؟ یا بایستی صبر کنم؟ منتطر پاسخ شما هستم .با تشکر

دوست عزیز اگر متاهل هستید در هر صورت ابتدا باید بی بی چک بدید اگر مجردید ورابطه ندارید تا یک هفته هم موردی نداره اما اگر طولانی تر شد از آمپولهای پروژسترون استفاده میشه واگر در دفعات بعد تکرار بشه بررسی هورمونی یا سونو از نظر کیست انجام میشه گاهی استرسها ,فعالیتها,ورزش شدید,و....پریودو چند روزی جابجا میکنه کمی صبر کنید

15. nazixxx366 نوشته است: سلام  دکتر من ماه پیش 8 آبان پریود شدم ولی این ماه 4 روز هم گذشته اما هنوز نشدم .نگران هستم که پریود نشدم در صورتیکه سینه درد و گاهی کمر درد دارم یه کم هم استرس دارم و اینکه رابطه ی مشکوک اصلا نداشتم .برای اینکه پریود شم باید برم آمپول فشار بزنم ؟ یا بایستی صبر کنم؟ منتطر پاسخ شما هستم .با تشکر

دوست عزیز اگر متاهل هستید در هر صورت ابتدا باید بی بی چک بدید اگر مجردید ورابطه ندارید تا یک هفته هم موردی نداره اما اگر طولانی تر شد از آمپولهای پروژسترون استفاده میشه واگر در دفعات بعد تکرار بشه بررسی هورمونی یا سونو از نظر کیست انجام میشه گاهی استرسها ,فعالیتها,ورزش شدید,و....پریودو چند روزی جابجا میکنه کمی صبر کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 40 از 70
رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید